FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همینجوریه کلا کانکشن وضعیت ثابتی نداره طی بازی نوسان داره ممکنه یک نیمه خوب باشه بعدش خراب بشه یا برعکس چند دقیقه خوب باشه چند دقیقه خراب...
مالک نتش ftth یه چیزی تو مایه های vdsl هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
Gameplay (General):

Made the following changes:
  • Increased the effectiveness of shots taken 15.24 meters/50 feet or closer to the target.
    • These shots will now be less likely to be impacted by error.
    • The impact of ball velocity and vertical ball velocity on all types of shots inside the box has been reduced.
    • The target, in this context, is the exact location of where the ball is expected to go, determined through a mixture of directional input, and the Shooting Assistance setting.
    • This change is intended to bring shooting closer in-line with how it is portrayed on the real-life pitch.
  • Improved accuracy of Ground Passes when performed in easy passing situations.
    • An easy passing situation generally occurs when there is no pressure or interference from the defending team, and when the pass is performed at a reasonable angle and distance.
    • This change does not impact Through Passes and Lobbed Passes.
  • Increased the speed of Ground Passes performed during Goal Kicks, Free Kicks, and Corner Kicks.
  • Penalty Takers will no longer move their heads once the Shoot action is performed.
    • The Penalty Taker’s head will lock to the middle once the run-up begins.
    • This change does not affect the ability to continue aiming the kick during the run-up.

Addressed the following issues:
  • Instances of a user-controlled player not being able to manually Player Switch to a different player during a Standing Tackle action.
    • This issue was affecting Player Switching with the Right Stick and the Player Switch button.
  • The camera was sometimes taking too long to transition during Goal Kicks and Corner Kicks.
  • Slightly increased the impact of high Attributes on error reduction for certain regular shot situations, such as high powered and under pressure shots.
    • The change impact all shots, including Finesse and Chip shots.

FUT:

• Added a Matches Played counter on the Squad Battles Opponent Select screen.
    • This Matches Played counter tracks the first 40 played and/or skipped weekly competition matches.
      • Once all 40 weekly competition matches have been played or skipped, any further matches played in Squad Battles will not have any impact on the Weekly Score until the next Squad Battles competition begins.

• The UI and Player Items were sometimes loading in at different times during kit selection.
  • An incorrect FUT Champions Rank Crest was sometimes displaying on the FUT Online tab and FUT Hub.
    • This was a visual issue only.

Career Mode:

• Visual corruption when opening the action list in the Squad HUB after exiting the contract negotiation scene in some situations.

VOLTA FOOTBALL:

• The Team Management screen was inaccessible during Kick-Off VOLTA FOOTBALL Survival matches.
  • After scoring a goal, the scorer’s name was sometimes not displaying during a kick-off.
  • Update to the Open Winter FC Windbreaker Jacket not displaying on the Avatar in VOLTA FOOTBALL.

Kick Off:

• Live Form arrows were not displaying in Team Management prior to a match.

General:

• Visual corruption when entering, exiting, and re-entering Team Management, from the Pause Menu, during a match.

Visuals:

• Added 29 new Star Heads.
    • These will only be available following a server update. Please follow @EASPORTSFIFA for updates on when this will be live in-game.
  • Updates to multiple stadiums, badges, shoes, balls, ad boards, and kits.
  • Updates to some of the broadcast packages.
EJu0Y43WsAAdweF.jpg EJuxc70U4AAVZNP.jpg EJxuP0NWsAATpAq.jpg

• Like
Reactions: ehsas1

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
فیفا را با تمام مشکلاتش رو چشم میزارم
یه هفته بدون فیفا پارم کرد
کسایی که ظرفیت سه دارن هم دردن باهام

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: rabin88

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
فیفا را با تمام مشکلاتش رو چشم میزارم
یه هفته بدون فیفا پارم کرد
کسایی که ظرفیت سه دارن هم دردن باهام

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یه صحبتی در مورد کریر کردم و کریر بازها رو به اصهاب کهف تشبیه کردم، البته بنظر خودم حرف بدی نیست، ولی باید بگم اصهاب کهف من و امثال من هستن که با این دیلی بازی میکنن الانم که یه هفته نتمون قطع بوده نت فات چمپیونز زدیم نه رایوالز،تو این مملکت با این نت واقعا آنلاین جز اعصاب خوردی چیزی نداره، حالا بچه هایی کریر میزنم بهترن لذت میبرن من کع تو این یه هفته اصلا دلم برای بقیه بخش‌های فیفا جز التیمیت تنگ نشد، فیفا بدون التیمیت برام معنا نداره

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
همین الانشم وصل شده همش یه خط قرمزه و نمیشه انلاین بازی کرد . برای من که اینطوره .اینجا نت رو 8 روز قطع می کنن ، حرف زدن در مود پینگ و .... بی فایدست و بیخود اعصاب خودمون و اطرافیانموم رو خورد می کنیم . حالا گیریم بهترین تیمم بسازی فردا با کوچکترین چیزی ممکنه کلا قطع کنن و همه چی بره هوا x-(:-&

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه دست زدم اسلوموشن خالص بود انگار حریف بجای 11نفر15 نفر بودن ، همچین دیلی ای ندیده بودم فک کنم حریف 7ثانیه جلوتر از من بود با کمک خدا و دفاع روانی خودم با سیستم خودکشی 41212 واید بردم

• Like
Reactions: samadi741

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
پینگم دقیقا دو برابر شده از 80 به 150

نت من بعد اینکه وزیر گفت ok شده نت و پینگ اومده پاینو از این دروغ دونگا...پینگم دوبرابر شد...

بعد آپدیت زدن نابود کردن بازیو...نت ما هم خو دیگه زد کاملش کرد و الان دیگه آنلاین قشنگ 3-4 ثانیه عقبم...

کافیه یارو توپو بیاره تو محوطه یا پشت 18 یکم اینور اونور کنه توپو قشنگ بازیکنا همه میرن تو درو دیوار...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
اینم گفته شده بود. ولی تاییدش رو نزده بودیم
2019-11-24_2-36-43.jpg 2019-11-24_2-37-58.jpg

سه جام لیبرتادورس ،recopa و سودوامریکانا با آپدیت مارس به یازی اضافه میشه
و توسط این مثل اینکه مشکل لایسنس تیمهای نظیر بوکا و ریور حل میشه.چون تو سایتش به اینها اشاره کرده ea
برای سه پلتفرم اصلی
و قابل بازی تو fut و تورنمنت و کریر هست

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پینگ که همون حالت قبله ولی چرا اینقدر بازیا دیلی داره !؟
یعنی باید صبر کرد پورتایی که بستن کامل باز شه یا چیزیو به فنا دادن دوباره :( اگه چیزیو راجب این قضیه خراب کرده باشن عمرا بتونن درستش کنن چون سابقه همچین کارایی زیاد داشتن
از نفس کشیدن ادمو پشیمون میکنن تو این کشور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر