FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
منم تازه با شانس اومده بودم دیو ۴ دوباره باید تا ۶ برم عقب... تو کیا رو میخوای بگیری که کل ۲۴ رو نیاز داری؟ من که اخر تصمیمم شد دروگبا که ۲۳ تا میخواد، دقیقا هم همون کل تیم ucl خیلی سخته و یدونه ایه که نیازی نیست بگیرمش.
ولی درکل میزان سختیش خوبه دیگه بنظرم، از این آسون تر دیگه لوس میشد، الان وقتی دروگبا رو اون نک داشته باشی خودش دل حریف رو تا مقداری خالی میکنه :D برای ویکند این هفته هم نمیرسم بگیرمش بخاطر اینکه بازیای اسکواد بتلزم تموم شد ولی یدونه از سواپ ها موند...
میخوام فردیناند بگیرم و از اونجایی که گواردیولا رو گرفتم دیگه راه بازگشتی ندارم :D انصافا این گواردیولا هم خوب چیزیه قطع توپاش حرف نداره تکلینگشم خوبه فقط فیزیک یکمی ضعیفه.اول میخواستم زانتی بگیرم بعد به خاطر سمدو پشیمون شدم الانم که امبابو گرفتم دیگه کلا از سرم پرید :D
من بیشتر مشکلم با اون یدونه بردی هستش که به هر آبجکتیو اضافی شده, رو اعصابمه :D
یعنی چی بازیای اسکواد بتلت تموم شده؟ اگه ده تا آپدیتت تموم شده بازم میتونی آپدیت کنی فقط دیگه امتیاز نمیده وگرنه آبجکتیو هارو حساب میکنه!
اون دروگبا هم باز نظر خودته ولی بوتراگوئنو رو پیشنهاد میکنم! این کانال runthefutmarket2 هم تو یوتیوب نقد های خوبی از آیکون سواپ ها گذاشته یه سر بهش بزن

خواستم بازی رو بگیرم نظرات دوستان رو که خوندم کلن منصرف شدم ، به نظرم بهترین نسخه EA همون فیفا 12 بود . PES هم که کلن تعطیله مثل اینکه امثال باید قید فوتبال رو بزنم:Wallbash:
کلا این نسل فوتبال خوب نداشتیم یکی از یکی مزخرف تر ولی خب آلتیمیت و پروکلاب رو نمیشه کنار گذاشت :D

دوستان دفاع وسط بوندسلیگا حول و حوش ۵۰-۶۰ هزار کیو پیشنهاد میدین؟
Akanji و lucas hernandez بهترین زوج دفاعی بوندسلیگا هستن با قیافه ی هرکدوم که بیشتر حال میکنی بخرش

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
تو ریوالز چه جایزه ای پیشنهاد میدید؟
پک باز کنم یا کوین؟
تو فیفاهای قبلی همیشه پک باز میکردم ولی الان چند نفری اعتراض کردن که چیز خوبی در نمیاد

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
تو ریوالز چه جایزه ای پیشنهاد میدید؟
پک باز کنم یا کوین؟
تو فیفاهای قبلی همیشه پک باز میکردم ولی الان چند نفری اعتراض کردن که چیز خوبی در نمیاد
شانسه دیگه ولی اگه دیویژن 5 به پایینتر هستی پک بزنن اختمالا چیزایی خوبی میده به من هر هرفته یه بازیکن خوب میداد ولی اگه 6 به بالا هستی پول بگیر

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
شانسه دیگه ولی اگه دیویژن 5 به پایینتر هستی پک بزنن اختمالا چیزایی خوبی میده به من هر هرفته یه بازیکن خوب میداد ولی اگه 6 به بالا هستی پول بگیر
به خاطر انجام دادن چالش ها دیویژن هفتم
موندم کدومو انتخاب کنم آخه با این قیمتا اون پوله به کار آدم نمیاد میشه یه سیسوکو خرید با یه بازیکن معمولی
ولی پک اگه چیز خوبی بده میشه باهاش sbc هارو حل کرد ولی اگه نده آدم میشه چوب دو سر طلا!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به خاطر انجام دادن چالش ها دیویژن هفتم
موندم کدومو انتخاب کنم آخه با این قیمتا اون پوله به کار آدم نمیاد میشه یه سیسوکو خرید با یه بازیکن معمولی
ولی پک اگه چیز خوبی بده میشه باهاش sbc هارو حل کرد ولی اگه نده آدم میشه چوب دو سر طلا!
من همیشه پول میگیرم

Wrong_Turn7

کاربر سایت
Oct 9, 2017
14
من چند وقت پیش سر دیلی و کندی تو ویکند یکی دو پست زدم تو تاپیک که اکثرا گفتید به خاطر نته
این هفته رفیقم اومد کیک اف هم زدیم همون دیلی و کندی تو کیک اف هم بود به زور سوییچ میکنه و بقیه داستانا
دیگه این فکر نکنم ربطی به اینترنت داشته باشه مشکل چیه پس ؟

• Smile
Reactions: El sigloBlanco

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بلاخره دلیل هیس کشیدن این عربا رو فهمیدم، اگه اسکواد تون خیلی قوی تر از حریف باشه اینا سوز میگیرتشون گل میزنن هیس میکشن، امروز خوردم به یه عرب با یه تیمی که 100k ساخته بود، تو پنج دقیقه اول دوتا بهش زدم بعد دیلی زیاد شد عربه یه گل زد هیس کشید، باز گل زد هیس کشید، اعصابم خراب شد cpu مغز و تمرکزمو زیاد کردم با دیلی 3تا بهش زدم هرگلم هیس کشیدم، اگه ترکیه یا دبی بودم هر گل به هرعربی میزدم هیس میکشیدم، چون اینا رو باید زد ترکوند، لامصب توی ایران دیلی زیاده نباشه هم بزنی هیس بکشی ممکنه یهو دیلی ت زیاد بشه، برای همین نمیشه حال اینارو گرفت
یه چیز مهم بگم این دوستمون حق داره بیاد گریه زاری کنه چون دفاع وقتی دیلی زیاد میشه مهاجم حریف با آیکون هم غیرقابل مهار میشه و نمیشه دفاع کرد این بازی ای که ما با دیلی انجام میدیم اون فیفا 20یی که بقیه میزنن از زمین تا آسمون فرق میکنه حتی توی حمله، بنظرمن یه بازی دیگه برای خودتون تهیه کنید بیشتر از 10 بازی توی آنلاین در روز نزنید چون هم هندیکپ زیاد میشه هم دیلی اعصابتون رو خراب میکنه، شده برید تو فورتنایت و apex برید ولی زیاد فیفا نزنید، ما ایرانیا اگه نت درست و حسابی داشتیم هیچکس جلودارمون نبود نت تاثیرش خیلی زیاده تیم فول آیکون داشته باشی مهارت خدا باشه با دیلی یه نوب لوزر بزرگی که با یه تیم طلای اشغال میبازی درست عین کراسی که از یه تیم زیر 40k چند روز پیش باحت

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,311
نام
Rashed
بلاخره دلیل هیس کشیدن این عربا رو فهمیدم، اگه اسکواد تون خیلی قوی تر از حریف باشه اینا سوز میگیرتشون گل میزنن هیس میکشن، امروز خوردم به یه عرب با یه تیمی که 100k ساخته بود، تو پنج دقیقه اول دوتا بهش زدم بعد دیلی زیاد شد عربه یه گل زد هیس کشید، باز گل زد هیس کشید، اعصابم خراب شد cpu مغز و تمرکزمو زیاد کردم با دیلی 3تا بهش زدم هرگلم هیس کشیدم، اگه ترکیه یا دبی بودم هر گل به هرعربی میزدم هیس میکشیدم، چون اینا رو باید زد ترکوند، لامصب توی ایران دیلی زیاده نباشه هم بزنی هیس بکشی ممکنه یهو دیلی ت زیاد بشه، برای همین نمیشه حال اینارو گرفت
یه چیز مهم بگم این دوستمون حق داره بیاد گریه زاری کنه چون دفاع وقتی دیلی زیاد میشه مهاجم حریف با آیکون هم غیرقابل مهار میشه و نمیشه دفاع کرد این بازی ای که ما با دیلی انجام میدیم اون فیفا 20یی که بقیه میزنن از زمین تا آسمون فرق میکنه حتی توی حمله، بنظرمن یه بازی دیگه برای خودتون تهیه کنید بیشتر از 10 بازی توی آنلاین در روز نزنید چون هم هندیکپ زیاد میشه هم دیلی اعصابتون رو خراب میکنه، شده برید تو فورتنایت و apex برید ولی زیاد فیفا نزنید، ما ایرانیا اگه نت درست و حسابی داشتیم هیچکس جلودارمون نبود نت تاثیرش خیلی زیاده تیم فول آیکون داشته باشی مهارت خدا باشه با دیلی یه نوب لوزر بزرگی که با یه تیم طلای اشغال میبازی درست عین کراسی که از یه تیم زیر 40k چند روز پیش باحت
امروز و دیروز حس نمیکنی دیلی وحشتناک شده؟.من اصلا نمیتونم بازی کنم 4 خط لتنسی میده ولی دیلی وحشتناکه
نه میتونن دور بزنن نه پاسای سالم میدن نه درست حسابی توپ کنترل میکنن اصلا هیچی...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امروز و دیروز حس نمیکنی دیلی وحشتناک شده؟.من اصلا نمیتونم بازی کنم 4 خط لتنسی میده ولی دیلی وحشتناکه
نه میتونن دور بزنن نه پاسای سالم میدن نه درست حسابی توپ کنترل میکنن اصلا هیچی...
صبحها خرابه عصرها بهتره عصری تست بزن، مخابرات هم داری عوضش کن اگه فیبر نیست

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
از سروراشم هست بابا یکم شلوغ بشه کلا برای ما که دورتریم بدترم میشه .فکر کنم تو جمعه سیاه و ... بفروشه و شلوغترم بشه همین چندتا بازیم نمیشه کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر