FIFA 20

بیشتر کدامیک از مد های فیفا را بازی میکنید و برایتان مهم است؟

• التیمیت تیم

• سیزن

• پروکلاب

• کریرمد

• کیک اف و زیر مجموعه های آن

• ولتا

Results are only viewable after voting.

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,277
10,111

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

تاریخ بازشدن fut app هجدهم سپتامبر خواهد بود

دوستان عزیزم به محض آمدن هرگونه خبر و اطلاعات رسمی پست اول آپدیت شده و تاپیک بحال خودش رها نخواهد شد. از اینکه وقت می‌گذارید پست اول را می‌خوانید و در تاپیک فعالیت می کنید سپاساگذارم

Last edited by a moderator:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
425
287
دوستان کسی میدونه لطفا جواب بده .
مثلا قیمت یه بازیکن با ریت 83 هست 1800 کوین من با گذاشتن قیمت رو 1200 شروع به سرچ می کنم و مثلا 10 الی 20 تا با همین رنج میخرم و بدون معطلی با قیمت 1700 دوباره وارد مارکت می کنم
حالا این از نظر ea خلافه ؟ و اینکه امکان داره خود اکانت یا مارکت برای اون اکانت قفل بشه یا نه ؟ روش درستتر که گیر نداشته باشه چیه ؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,644
622
نام
علی
دوستان کسی میدونه لطفا جواب بده .
مثلا قیمت یه بازیکن با ریت 83 هست 1800 کوین من با گذاشتن قیمت رو 1200 شروع به سرچ می کنم و مثلا 10 الی 20 تا با همین رنج میخرم و بدون معطلی با قیمت 1700 دوباره وارد مارکت می کنم
حالا این از نظر ea خلافه ؟ و اینکه امکان داره خود اکانت یا مارکت برای اون اکانت قفل بشه یا نه ؟ روش درستتر که گیر نداشته باشه چیه ؟
نه مشکلی نداره خیلیا این کارو میکنن واسه افزایش کوین

• Like
Reactions: zerio

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
806
512
نام
نويد
باختات کمه این نشون میده بازیت خوب
دیشب ویکند میزدم بازی 3-1 جلو بودم تا دقیقا 80 یعنی کل موقعیت های تیم حریف میشد 4 شوت که یکیش تو 4چوب بود و گل شد دیقه 80 بازیو اومدم از دمه دروازه شروع کنم اصلا نه ضریدر زدم که صحنه اسکیپ شه بازی از دروازه شروع شه نه ضربدر زدم که پاس داده باشم یعو دروازبان خودش پاس داد تیم حریف گل زد شد 3-2 بعد بازیکنام کند شدن با این که فیتنس جفت تیما یکی بود هی وا میدادن هی احمق بازی در میوردن هی وسطا رو خالی کردن شد 3-3
باور نکردنی بود طرف اصلا بازی نداشت فقط خط صاف و میومد جلو نمیتونست مورب بیاد منم همش دستشو میخوندم یهو تو 10 دقیقه 3-3 شد
فتیم وقت اضافه کسی که نمیتونست تا دقیقه 80 به من حمله کنه و نتیجه 3-1 بود و من یه بند حمله میکردم و یا توپ میخورد تو تیرک یا دروازبانش شیر شده بود و...... تو 120 دقیقه بازی 6-5 برد و من تسلیم هندیکپ شدم
واقعا همون موقع ناموس @coreysa رو مورد عنایت قرار دادم , ناموس اونی که هندیکپ و اورد تو بازی مورد عنایت قرار دادم
ناموس تلویزیون هم با مشتای سهمگین مورد عنایت قرار دادم
به قول اون کلیپ کفاشه که میگفت خیلی این کار **** ـه منم میگم خیلی این فیفا 20 **** و ****ـه و میخوام coreysa رو بیارم همین فیفا 20 **** تو ****ش بگم ****** این چیه ساختی بی شرف
کلا چند ساله علاقه خاصی به کامبک دارن. کسی که 3-0 یا 3-1 عقب باشه و یه گل بزنه حریفش قشنگ بیچارس. خیلی راحت میتونه دسته رو بده مثلا داداش 5 6 سالش اونم واسش کامبک میزنه 3-3 میکنه. هیچ وقت نفهمیدم این ایده که چیزی غیر از 2 تا بازیکن توی بازی تاثیر داشته باشن چی شد وارد بازی شد گند زد به همه چیز. تو یه لحظه همه بازیکن هات که تا قبل اون موقع درست بازی میکردن فلج مغزی میشن بازیکن های حریف همه رونالدو کانته میشن
البته بر عکسشم هست همیشه ما اون طرف قضیه نیستیم ولی حتی بردن این شکلی هم لذتی نداره

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,781
1,749
نام
Amin
شخصا طرفدار فوتبال اروم و شبیه سازیم ولی طبق تجربه ایی که از ut داشتم کسی که این مود و گیم پلی مخصوص به اون رو ساخته ذهنه بیماری داشته :D بیخود نیست این همه طرفدار یا معتاد داره حتی کسایی که فوتبال رو دنبال نمیکنن ، یا هرچقدرم گیم پلی بازی ضعیف باشه بازم کلی طرفدار داره این بخش... حالا از پرداخت درون برنامه اییش برای قوی تر شدن تیمها بگذریم که این مورد تو صنعت گیم داره گند میزنه به همه چی..
کلا تاریخچه ultimate team رو کسی میدونه چجوری بوجود اومده؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,194
16,595
نام
امین
شخصا طرفدار فوتبال اروم و شبیه سازیم ولی طبق تجربه ایی که از ut داشتم کسی که این مود و گیم پلی مخصوص به اون رو ساخته ذهنه بیماری داشته :D بیخود نیست این همه طرفدار یا معتاد داره حتی کسایی که فوتبال رو دنبال نمیکنن ، یا هرچقدرم گیم پلی بازی ضعیف باشه بازم کلی طرفدار داره این بخش... حالا از پرداخت درون برنامه اییش برای قوی تر شدن تیمها بگذریم که این مورد تو صنعت گیم داره گند میزنه به همه چی..
کلا تاریخچه ultimate team رو کسی میدونه چجوری بوجود اومده؟
مد ultimate team اولین بار طریق یک DLC، به صورت آزمایشی ( در انحصار کنسول ایکس باکس 360 ) و تنها به مود لیگ قهرمانان اروپای فیفا 06 اضافه شد که اسمش هم همون زمان Ultimate Team بود . ( اون زمان خیلی این مد دیده نشد و به هر حاال تازه شروع کار این مد کارتی بود )

بعد نکته بسیار جالبش اینه بعد از چند سال وقفه در انتشار این مد ، در سال 2009 به صورت یک DLC با قیمت 10 دلار عرضه شد و با استقبال بسیار زیادی مواجه شد و بیش از یک میلیون مخاطب جمع کرده بود . ولی اون زمان این مد مشکلات زیادی داشت . سرور ها مشکل داشتن و قطعی ها و کرش های زیادی با خودش به همراه داشت . تا خود نسخه 2010 همن طور به صورت پولی عرضه میشد ولی در نسخه 2011 این مد به صورت رایگان منتشر شد ( این مد تا نسخه 2011 به صورت جداگانه و بعد از انتشار نسخه اصلی به صورت DLC عرضه میشد و پولی بود ) و میزان طرفدار های این بازی سه برابر شد دقیقا اون سال ها .

تا خود نسخه 2011 قبلش بازی فقط به صورت یک مد کارتی بود که گفتم وقتی بازی اصلی منتشر میشد بعدش این مد التیمیت تیم به صورت DLC و پولی عرضه میشد .

تو نسخه 2011 دیگه مد آنلاین بازی هم آماده شد و گیمر ها با هم بازی میکردن ( انجام مسابقات دوستانه Head to Head با تیم هایی که توسط خود بازیکنان پرورش داده شده بودن )

بعدش دیگه در نسخه فیفا 12 این مد دیگه بخشی از خود بازی اصلی شد و دیگه به صورت DLC در دسترس قرار نگرفت تا به همین امروز که هر سال این مد ویژگی های مهمی بهش اضافه شد مثل فیفا 17 که مد FUT Champions بود که کلی طرفدار پیدا کرد و جهش بزرگی در بخش التیمیت تیم بود .

تو فیفا 13 که ساخت اپلیکیشن برای آندروید و IOS برای مدیریت بخش FUT Companion ایجاد شده بود که میزان طرفدار های این مد به شدت زیاد شد و میزان بازی کننده های این مد به 11 میلیون نفر رسید در اون نسخه .

تو فیفا 14 هم برای اولین بار بازیکنان لجند رو رنمایی کردن و خلاصه این که هر سال این مد بهش رسیدگی شد و شد اینی که امروز میبینیم و طرفدار های زیادی در سراسر جهان داره .

کلا مد های کارتی ( به نوعی بخشی از ریشه این مد ها قمار هستش .... ) تو سراسر جهان طرفدار زیاد داره . این مد هم اول به صورت یه مد کارتی بود که به صورت DLC بعد از انتشار نسخه اصلی بازی منتشر میشد و اوایل اصلا به صورت پولی بود این مد که بعدش هم شد اینی که امروز میبینم و تیم سازنده فیفا یه مد کارتی رو آمیخته با بازی کردن گیمر ها در بخش آنلاین کردن ( با داشتن و سرور های قدرتمند و ایجاد سرور های انحصاری و .. ) و مد های فرعی به بخش التیمیت تیم اضافه کردن و تعداد پلیر های فیفا همین طور بالا و بالاتر رفت ....

همون زمانی که اصلا این مد پولی بود ( تو ایران کسی نمیتونست بازی کنه چون باید پول پرداخت میکرد و مثل امروز اینترنت و پرداخت پول دیجیتالی و ... راحت تر نبود و هر چند الان این مد رایگان شده و بخشی از فیفای نسخه اصلی ) کلی طرفدار داشت و به شدت محبوب شده بود و بعد دیگه گسترده تر شد این مد و به صورت رایگان شدو بخشی از خود بازی اصلی و بعد هم گیمر ها دیدن میشه به صورت آنلاین بازی کرد و تیمی رو که میسازیم میشه باهاش بازی کرد دیگه فروش فیفا و طرفدار های این سری بیشتر و بیشتر شد و دیگه رسید به این فیفایی که امروزه میبینیم .

خلاصه این که دیوید روتر کارگردان سری فیفا در نسل هفتم ( از فیفا 09 تا خود فیفا 14 کارگردان بود ) نقش بسیار زیادی در گسترش و توسعه این مد داشت ( ایده اولیه رو این شخص ایجاد نکرد ولی بعدش که اومد کارگردان شد این مد رو به سطح جدیدی رسوند و گسترش و توسعش داد و مدی رو توسعه داد که به شدت برای EA سود آورد شد ) و به صورت کامل هم موفق شد و الان هم تو EA پست بالا تری بهش دادن و به هر حال ایده های این شخص برای کمپانی EA بسیار سود آور بود .

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,781
984
نام
Alireza
کلا چند ساله علاقه خاصی به کامبک دارن. کسی که 3-0 یا 3-1 عقب باشه و یه گل بزنه حریفش قشنگ بیچارس. خیلی راحت میتونه دسته رو بده مثلا داداش 5 6 سالش اونم واسش کامبک میزنه 3-3 میکنه. هیچ وقت نفهمیدم این ایده که چیزی غیر از 2 تا بازیکن توی بازی تاثیر داشته باشن چی شد وارد بازی شد گند زد به همه چیز. تو یه لحظه همه بازیکن هات که تا قبل اون موقع درست بازی میکردن فلج مغزی میشن بازیکن های حریف همه رونالدو کانته میشن
البته بر عکسشم هست همیشه ما اون طرف قضیه نیستیم ولی حتی بردن این شکلی هم لذتی نداره
نمیدونم تا چه حدی فوتبالای درجه سه چهار یا حتی لیگای سطح پایین دنیا رو دنبال میکنی ولی این سیستمی که ea تو فیفا اجرا میکنه چند سالی به نظر خودم شبیه ساز لیگ mls امریکا هستش ! اونجا همچین چیزایی زیاد میبینی .. کلا شاید هر 7 تا بازی یه هفته هر 7تاشون دقایق 80 تا 90 چند تا گل میزنن و یه جورایی ثابته این قضیه .. گلای تخیلی هم تو لیگشون زیاده ! بازیا همه پر گل .. و خیلی کامبکای اینجوری زده میشه
مطمئن نیستم این فکری که میکنم درسته یا نه چون جایی ندیدم گفته شه :D .ولی بعیدم نیست چون لیگ کشور خودشونه و واسشون یه الگوی اصلی هستش !

• Like
Reactions: samadi741

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,056
4,582
نام
پوریا
اینایی که آبجکتیو های آیکون سواپ رو طراحی میکنن جدا روانین :D تعداد برد هارو برای هر آبجکتیو یدونه زیاد کردن یعنی باید حداقل 12 تا برد بیشتر از ماه پیش داشته باشیم، یدونه آبجکتیوم اضافی کردن که باید با کارتای آبی پنج تا ببریم! دیشب سره این چلنج دیگه داشتم سردرد میگرفتم :D ea نباید بخش online single match رو حذف میکرد و باید مثل فیفا 19 چلنج های سواپ رو تو این بخش میذاشت! واقعا احمقانست که باید توکن هارو از دیویژن رایوالز بگیریم! بعضیارو دیدم که تو دیویژن یک و دو با تیم برنز میان اول بازی یه گل به خودشون میزنن و لفت میدن تا امتیازشون کم شه برن دیویژن پایین توکن هارو بگیرن! الان من باید با یه مشت کارتای داغون جلوی نیمار و امباپه و مسی و... بازی کنم! باز حداقل ماه پیش تیما ضعیف تر بودن راحت تر میشد رفت الان همه یه کانته و یه نیمارو دارن :D

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
3,954
1,883
نمیدونم تا چه حدی فوتبالای درجه سه چهار یا حتی لیگای سطح پایین دنیا رو دنبال میکنی ولی این سیستمی که ea تو فیفا اجرا میکنه چند سالی به نظر خودم شبیه ساز لیگ mls امریکا هستش ! اونجا همچین چیزایی زیاد میبینی .. کلا شاید هر 7 تا بازی یه هفته هر 7تاشون دقایق 80 تا 90 چند تا گل میزنن و یه جورایی ثابته این قضیه .. گلای تخیلی هم تو لیگشون زیاده ! بازیا همه پر گل .. و خیلی کامبکای اینجوری زده میشه
مطمئن نیستم این فکری که میکنم درسته یا نه چون جایی ندیدم گفته شه :D .ولی بعیدم نیست چون لیگ کشور خودشونه و واسشون یه الگوی اصلی هستش !
coreysa یه منچستریه دیگه اینقدر گاگول نیستن که مبنا رو لیگ خودشون بذارن

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
140
463
اینایی که آبجکتیو های آیکون سواپ رو طراحی میکنن جدا روانین :D تعداد برد هارو برای هر آبجکتیو یدونه زیاد کردن یعنی باید حداقل 12 تا برد بیشتر از ماه پیش باید داشته باشیم، یدونه آبجکتیوم اضافی کردن که باید با کارتای آبی پنج تا ببریم! دیشب سره این چلنج دیگه داشتم سردرد میگرفتم :D ea نباید بخش online single match رو حذف میکرد و باید مثل فیفا 19 چلنج های سواپ رو تو این بخش میذاشت! واقعا احمقانست که باید توکن هارو از دیویژن رایوالز بگیریم! بعضیارو دیدم که تو دیویژن یک و دو با تیم برنز میان اول بازی یه گل به خودشون میزنن و لفت میدن تا امتیازشون کم شه برن دیویژن پایین توکن هارو بگیرن! الان من باید با یه مشت کارتای داغون جلوی نیمار و امباپه و مسی و... بازی کنم! باز حداقل ماه پیش تیما ضعیف تر بودن راحت تر میشد رفت الان همه یه کانته و یه نیمارو دارن :D
منم دیدم هیچ جوره نمیشه همین کارو کردم و تا مرز دیویژن ۶ اومدم پایین وگرنه تو دیویژن‌های بالا واقعا خیلی وقت‌گیره این تعداد برد آوردن.
این همه سختی رو واسه امثال دروگبا و فردیناند گذاشتن من میترسم اگه در آینده بیبی گولیت و ویرا و ... رو بذارن بگن باید مثل گلادیاتور و اسپارتاکوس مبارزه کنید هر کی زنده موند توکن رو میگیره :))

• Like
Reactions: Siamak61 and kanway

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
1,605
1,094
نام
احسان
یه نفر محبت بکنه به زبان فارسی سخت لیست تغییرات آپدیت رو بذاره :-c

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
84
25
نام
Annabelle
دوستان خیلی خوشحالم ، امروز هر بار سرچ میکنم سریع حریف پیدا میکنه حتی فکر میکنم اروپایی البته اون درجه سبز روی سه هست
تا دیروز هر بار باید پنج دقیقه تا یک ساعت سرچ میکردم تا یک حریف پیدا کنه شب ها هم که اصلا پیدا نمیکرد حریفا هم همه تکراری از ایران و اعراب

البته امیدوارم حل شدن این مشکل از فیفا بوده باشه نه از isp میترسم دیسکانکت بشم باز به روند سابق برگرده
وقتی حریف پیدا نمیشد مجبور میشدم وی پی ان وصل کنم که بعد سریع حریف پیدا میشد ولی خب دیلی بسیار بالا بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟