FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کلا چند ساله علاقه خاصی به کامبک دارن. کسی که 3-0 یا 3-1 عقب باشه و یه گل بزنه حریفش قشنگ بیچارس. خیلی راحت میتونه دسته رو بده مثلا داداش 5 6 سالش اونم واسش کامبک میزنه 3-3 میکنه. هیچ وقت نفهمیدم این ایده که چیزی غیر از 2 تا بازیکن توی بازی تاثیر داشته باشن چی شد وارد بازی شد گند زد به همه چیز. تو یه لحظه همه بازیکن هات که تا قبل اون موقع درست بازی میکردن فلج مغزی میشن بازیکن های حریف همه رونالدو کانته میشن
البته بر عکسشم هست همیشه ما اون طرف قضیه نیستیم ولی حتی بردن این شکلی هم لذتی نداره
نمیدونم تا چه حدی فوتبالای درجه سه چهار یا حتی لیگای سطح پایین دنیا رو دنبال میکنی ولی این سیستمی که ea تو فیفا اجرا میکنه چند سالی به نظر خودم شبیه ساز لیگ mls امریکا هستش ! اونجا همچین چیزایی زیاد میبینی .. کلا شاید هر 7 تا بازی یه هفته هر 7تاشون دقایق 80 تا 90 چند تا گل میزنن و یه جورایی ثابته این قضیه .. گلای تخیلی هم تو لیگشون زیاده ! بازیا همه پر گل .. و خیلی کامبکای اینجوری زده میشه
مطمئن نیستم این فکری که میکنم درسته یا نه چون جایی ندیدم گفته شه :D .ولی بعیدم نیست چون لیگ کشور خودشونه و واسشون یه الگوی اصلی هستش !

• Like
Reactions: samadi741

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
اینایی که آبجکتیو های آیکون سواپ رو طراحی میکنن جدا روانین :D تعداد برد هارو برای هر آبجکتیو یدونه زیاد کردن یعنی باید حداقل 12 تا برد بیشتر از ماه پیش داشته باشیم، یدونه آبجکتیوم اضافی کردن که باید با کارتای آبی پنج تا ببریم! دیشب سره این چلنج دیگه داشتم سردرد میگرفتم :D ea نباید بخش online single match رو حذف میکرد و باید مثل فیفا 19 چلنج های سواپ رو تو این بخش میذاشت! واقعا احمقانست که باید توکن هارو از دیویژن رایوالز بگیریم! بعضیارو دیدم که تو دیویژن یک و دو با تیم برنز میان اول بازی یه گل به خودشون میزنن و لفت میدن تا امتیازشون کم شه برن دیویژن پایین توکن هارو بگیرن! الان من باید با یه مشت کارتای داغون جلوی نیمار و امباپه و مسی و... بازی کنم! باز حداقل ماه پیش تیما ضعیف تر بودن راحت تر میشد رفت الان همه یه کانته و یه نیمارو دارن :D

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
نمیدونم تا چه حدی فوتبالای درجه سه چهار یا حتی لیگای سطح پایین دنیا رو دنبال میکنی ولی این سیستمی که ea تو فیفا اجرا میکنه چند سالی به نظر خودم شبیه ساز لیگ mls امریکا هستش ! اونجا همچین چیزایی زیاد میبینی .. کلا شاید هر 7 تا بازی یه هفته هر 7تاشون دقایق 80 تا 90 چند تا گل میزنن و یه جورایی ثابته این قضیه .. گلای تخیلی هم تو لیگشون زیاده ! بازیا همه پر گل .. و خیلی کامبکای اینجوری زده میشه
مطمئن نیستم این فکری که میکنم درسته یا نه چون جایی ندیدم گفته شه :D .ولی بعیدم نیست چون لیگ کشور خودشونه و واسشون یه الگوی اصلی هستش !
coreysa یه منچستریه دیگه اینقدر گاگول نیستن که مبنا رو لیگ خودشون بذارن

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
اینایی که آبجکتیو های آیکون سواپ رو طراحی میکنن جدا روانین :D تعداد برد هارو برای هر آبجکتیو یدونه زیاد کردن یعنی باید حداقل 12 تا برد بیشتر از ماه پیش باید داشته باشیم، یدونه آبجکتیوم اضافی کردن که باید با کارتای آبی پنج تا ببریم! دیشب سره این چلنج دیگه داشتم سردرد میگرفتم :D ea نباید بخش online single match رو حذف میکرد و باید مثل فیفا 19 چلنج های سواپ رو تو این بخش میذاشت! واقعا احمقانست که باید توکن هارو از دیویژن رایوالز بگیریم! بعضیارو دیدم که تو دیویژن یک و دو با تیم برنز میان اول بازی یه گل به خودشون میزنن و لفت میدن تا امتیازشون کم شه برن دیویژن پایین توکن هارو بگیرن! الان من باید با یه مشت کارتای داغون جلوی نیمار و امباپه و مسی و... بازی کنم! باز حداقل ماه پیش تیما ضعیف تر بودن راحت تر میشد رفت الان همه یه کانته و یه نیمارو دارن :D
منم دیدم هیچ جوره نمیشه همین کارو کردم و تا مرز دیویژن ۶ اومدم پایین وگرنه تو دیویژن‌های بالا واقعا خیلی وقت‌گیره این تعداد برد آوردن.
این همه سختی رو واسه امثال دروگبا و فردیناند گذاشتن من میترسم اگه در آینده بیبی گولیت و ویرا و ... رو بذارن بگن باید مثل گلادیاتور و اسپارتاکوس مبارزه کنید هر کی زنده موند توکن رو میگیره :))

• Like
Reactions: Siamak61 and kanway

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
دوستان خیلی خوشحالم ، امروز هر بار سرچ میکنم سریع حریف پیدا میکنه حتی فکر میکنم اروپایی البته اون درجه سبز روی سه هست
تا دیروز هر بار باید پنج دقیقه تا یک ساعت سرچ میکردم تا یک حریف پیدا کنه شب ها هم که اصلا پیدا نمیکرد حریفا هم همه تکراری از ایران و اعراب

البته امیدوارم حل شدن این مشکل از فیفا بوده باشه نه از isp میترسم دیسکانکت بشم باز به روند سابق برگرده
وقتی حریف پیدا نمیشد مجبور میشدم وی پی ان وصل کنم که بعد سریع حریف پیدا میشد ولی خب دیلی بسیار بالا بود

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
دوستان خیلی خوشحالم ، امروز هر بار سرچ میکنم سریع حریف پیدا میکنه حتی فکر میکنم اروپایی البته اون درجه سبز روی سه هست
تا دیروز هر بار باید پنج دقیقه تا یک ساعت سرچ میکردم تا یک حریف پیدا کنه شب ها هم که اصلا پیدا نمیکرد حریفا هم همه تکراری از ایران و اعراب

البته امیدوارم حل شدن این مشکل از فیفا بوده باشه نه از isp میترسم دیسکانکت بشم باز به روند سابق برگرده
وقتی حریف پیدا نمیشد مجبور میشدم وی پی ان وصل کنم که بعد سریع حریف پیدا میشد ولی خب دیلی بسیار بالا بود
من که تو این نسخه مشکل سرچ نداشتم تا حالا

• Like
Reactions: EAnoSports

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
یه نفر محبت بکنه به زبان فارسی سخت لیست تغییرات آپدیت رو بذاره :-c
این همون آپدیتی هست که هفته پیش الومد رو pc و لیستشو گذاشتم
با یه هفته تاخیر اومد رو کنسول. احتمالا زدن ترکوندنشون که این همه تاخیر ایجاد شده.
Gameplay (General):

Made the following changes:

• Shortened the time between the camera cutting away during Penalty Kick Shootouts.
  • Updated CPU AI decision making on free kicks for all difficulties in order to enable a wider variety of free kicks taken.
    • This change does not impact free kick conversion rates, those continue to be impacted by the Difficulty setting.
Addressed the following issues:

• Improved offside detection in situations where the player given offside was not involved in the play.
  • Addressed instances of sideline characters getting stuck in place with their arms outstretched.
FUT:

• Desyncs when watching a FUT Champions Channel replay in some situations.
  • A non-functional button callout was present on the Squad Builder screen when making a Concept Squad.
  • Turquoise blue bar was still displaying on the Season Objectives tile when a different tile was being highlighted.
  • The My Friends text was displaying as ‘Undefined’ in some situations on the Team Select screen in FUT Friendlies Couch Play.
  • In some rare instances, players were incorrectly unable to find opponents in FUT Rivals.
  • Corrected the lighting of the Opponent’s Squad screen to match the lighting normally used in the Squad screen.
  • PC Only: In some situations, the various tabs at the top of the Squad screen were not displaying after toggling back and forth between screens repeatedly.
  • PC Only: Sometimes, on the Squad screen, the arrows and numbers from the Formation option would display for the other options.
Career Mode:

• Created players having their Skill Moves and Weak Foot reset in situations where an increase to the stat was earned when the values were already at the max of 5.
  • Being terminated from your manager position in some situations due to delegating contract negotiations even in situations where the manager was having significant team success that season.
  • Text alignment issues on the Tables screen impacting Goal Difference and Points.
VOLTA FOOTBALL:

• Some of the Attribute boost arrows for Chemistry were displaying on the wrong Attributes for your current Chemistry Style.
  • The Harvester Jacket was not correctly displaying on all Avatars.
  • Players were showing their age as -852 on the Penalty Kick Selection screen.
  • An overlay was incorrectly displaying in the top left corner when playing the first Training Drill of a session.
Pro Clubs:

• The Overall Rating for some players was displaying incorrectly in the Pro Clubs screens.
    • This was a visual issue only, the Virtual Pro was performing with the proper Attributes in gameplay.
General:

• The Saudi Pro League is now known as the MBS Pro League.
Visuals:

• Added 39 new Star Heads.
    • These will only be available following a server update.
  • Updates to multiple players, Star Heads, kits, crests, teams, banners, balls, trophies, and boots.

• In some displays, there was a black line down the middle of the screen while on the Side Select screen.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اینایی که آبجکتیو های آیکون سواپ رو طراحی میکنن جدا روانین :D تعداد برد هارو برای هر آبجکتیو یدونه زیاد کردن یعنی باید حداقل 12 تا برد بیشتر از ماه پیش داشته باشیم، یدونه آبجکتیوم اضافی کردن که باید با کارتای آبی پنج تا ببریم! دیشب سره این چلنج دیگه داشتم سردرد میگرفتم :D ea نباید بخش online single match رو حذف میکرد و باید مثل فیفا 19 چلنج های سواپ رو تو این بخش میذاشت! واقعا احمقانست که باید توکن هارو از دیویژن رایوالز بگیریم! بعضیارو دیدم که تو دیویژن یک و دو با تیم برنز میان اول بازی یه گل به خودشون میزنن و لفت میدن تا امتیازشون کم شه برن دیویژن پایین توکن هارو بگیرن! الان من باید با یه مشت کارتای داغون جلوی نیمار و امباپه و مسی و... بازی کنم! باز حداقل ماه پیش تیما ضعیف تر بودن راحت تر میشد رفت الان همه یه کانته و یه نیمارو دارن :D

منم تازه با شانس اومده بودم دیو ۴ دوباره باید تا ۶ برم عقب... تو کیا رو میخوای بگیری که کل ۲۴ رو نیاز داری؟ من که اخر تصمیمم شد دروگبا که ۲۳ تا میخواد، دقیقا هم همون کل تیم ucl خیلی سخته و یدونه ایه که نیازی نیست بگیرمش.
ولی درکل میزان سختیش خوبه دیگه بنظرم، از این آسون تر دیگه لوس میشد، الان وقتی دروگبا رو اون نک داشته باشی خودش دل حریف رو تا مقداری خالی میکنه :D برای ویکند این هفته هم نمیرسم بگیرمش بخاطر اینکه بازیای اسکواد بتلزم تموم شد ولی یدونه از سواپ ها موند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر