FIFA 20

بیشتر کدامیک از مد های فیفا را بازی میکنید و برایتان مهم است؟

• التیمیت تیم

• سیزن

• پروکلاب

• کریرمد

• کیک اف و زیر مجموعه های آن

• ولتا

Results are only viewable after voting.

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,278

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

تاریخ بازشدن fut app هجدهم سپتامبر خواهد بود

دوستان عزیزم به محض آمدن هرگونه خبر و اطلاعات رسمی پست اول آپدیت شده و تاپیک بحال خودش رها نخواهد شد. از اینکه وقت می‌گذارید پست اول را می‌خوانید و در تاپیک فعالیت می کنید سپاساگذارم

Last edited by a moderator:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
116
بیش از 50 دست بازی کردم فقط تونستم یک گل با سر بزنم اونم منی که تو بکش زیرش استادم:Crying1:
به شدت تاثیر سانتارو کم کردن
چمبرلینی که تو فیفاهای قبلی ادم حسابش نمیدادم الان از سر مجبوری برش داشتم شده ستاره تیم پاس گل میده گل میزنه
بازی چه میبرم چه میبازم اصن بهم حال نمیده ارزش همون 270 تومنم نداشت:Crying1:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
122
مشکل بازی اینه که به نظر شخصی من باید تو گیم کاری به واقعیت ندارم گل زدن چالش باشه یعنی گل زدنو به معنی واقعی سخت کنن وقتی گل میزنیم دو متر بپریم هوا بلعکس دفاع کردن اسان بشه اون وقته که نتایج طبیعی تر میشه و گیمر از این تجربه میتونه لذت ببره. اینکه هر چی میاری میتونی گلش کنی و هر چی میارن میشه گل خورد شرایط مناسب و حرفه ای و جذابی نیست. ربطی به توانایی نداره تو بعضی بازیا یا دقایق سرعت دفاع تیم به شدت کم میشه و مدافعا نقش چوب بستنی رو پیدا میکنن تو این شرایط نه کاستوم تکنیک به درد میخوره نه دستورات تکنیکی نه حتی مهارت گیمر فقط باید امیدوار بشی که حریف توپو خراب کنه یا هندیکپ به دادت برسه من تو هر بازی حد اقل سه تا گل میزنم و گلم میخورم. بارها پیش امده با یک بازیکن از کناره ها حرکت کردم دور زدم با دروازه بان تک به تک شدم اینکه اینقدر راحت میشه موقعیت گل ایجاد کرد اصلا خوب نیست حالا ممکنه با واکنس گلر یا هندیکپ موقعیت از بین بره ولی مکانیسم ایراد داره. من خودم الان در هفته نهایتا 15 دست بازی بکنم اشتیاقی برای بازی کردن ندارمم پس هم که به نظرم تعطیله اگر به سبک بازیهای دیگه علاقه داشتم همون دو سه هفته پیش بازیو میفروختم

• Like
Reactions: mostafa682

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,278
دیلی که اونا دارن کاملا چیز متفاوتی هستش با دیلی ما بازی هاشون رو که ببینید کاملا مشخص هستش ولی توی اینا کراسی از همه بیشتر ناله میکنه اونم چس نالس بیشتر اگه با توی ایران بازی کنه میفهمه یعنی چی ...
توی رومانی EA سرور داره اووی بعضی موقع ها ناله میکنه اونم فقط توی ویکند ها ...کراسی توی بلغارستان هستش همسایه رومانی احتمالا خیلی از بازی هاشو وصل میشه به سرور اونا اما اگه از بعد مسافت نگاه کنیم جفت این کشورها اندازه یک استان ما هستند!!!
حالا یکم دیگه بزرگتر نگاه کنیم همه اینا مینالن وقتی وصل میشن به سرور ها آلمان اما از نظر مسافت مثل این هستش که یکی از چابهار وصل بشه به یک سرور توی مثلا اردبیل!!!

دقیقا بهترین کار که منم توی پست قبلیم گفتم همین هستش یک کمپین باید راه انداخته بشه اگه الان کاری انجام نشه هر روز که تعداد بازیکن ها بیشتر میشه وضعیت هم بدتر میشه یک سری میزارن توی بلک فرایدی و سایبرماندی میخرن تعداد بازیکن ها اون موقع خیلی زیاد میشه...
اما کی گفته ما سودی به EA نمیرسونیم این همه خرید داره از توی ایران انجام میشه خودش کلی پول میشه واسه EA و باید سرویس بده به ما!!!

این هفته واقعا افتضاح بود ویکند کلا 12 برد با 16 باخت داشتم هفته ها قبل تعداد برد ها زیر 17 نمیومد... اگه همینجوری پیش بره هر هفته که تعداد بازیکن ها زیادتر میشه کیفیت بازی و سرورها کلی افت میکنه همه با تیم های معمولی رو به پایین اما سرعت بازیکن هاشون از پاس ها بیشتر هستش یا اصلا نمیشه دریبل زد چون جلوتر هستند و برعکس نمیشه به بازیکن هاشون نزدیک شد از بس بازیکن های من کند هستند تا بخواد برسه به حریف یارو چهارتا پاس داده!!!
باید بریزیم تو پیج وزیر همه باهم بهش بگیم برای رینبو شنیدم حرکت زده پینگشون تو بازی شده 60

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
554
من این هفته با اینترنت ایرانسل رفتم راضی بودم با اینکه ۶ تا بازی دیگه داشتم این نتیجم شد

خارج از بحث پینگ یکم دقت و حوصله میتونه خیلی نتایج رو عوض کنه بار ها شده سه هیچ عقب بودم ولی لفت ندادم و بازی رو بردم .
اونایی که از پینگ بد مینالن که البته حق هم دارن و میگن اگه پینگ اوکی بود الایت میشدن خب چرا مهارتتون رو توی اسکواد بتل نشون نمیدین(جز پنجاه نفر اول شدن)
اونجا نه پینگی هست نه اینترنتی جایزه هاش هم خیلی خوبه
با این اینترنت از این بهتر نمیشه توی التیمیت نتیجه گرفت بهتره اعصاب خودتون رو نریزین بهم
اگه خواستین طوفان توییتری راه بندازین حالا چه برای وزیر چه برای ea هماهنگ کنید یهو بریزیم شاید فرجی بشه قبلشم باید به چند تا ادمین گردن کلفت کانالای تلگرامی فیفا هم خبر بدیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,115
نام
Behrooz
باید بریزیم تو پیج وزیر همه باهم بهش بگیم برای رینبو شنیدم حرکت زده پینگشون تو بازی شده 60
خیلی ببخشیدا...وزیر ر...ده

پینگ من تو رینبو زیر 120 بود معمولا الان از 160-170 پایینتر نمیاد. :|:Wallbash:

aslirezahddd

کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,782
نام
Alireza
من این هفته با اینترنت ایرانسل رفتم راضی بودم با اینکه ۶ تا بازی دیگه داشتم این نتیجم شد

سه خط سبز میری داخل با ایرانسل ؟ اخه منم ایرانسلو تست میزنم سرعت اپلود و دانلود وحشتناک عالیه !! یه چیز خیلی بالاس تو ایران ... ولی همیشه دو خط و تک خط هست موقع بازی !!
بدی ایرانسل نت تایپشه کلا که همیشه رو 3 هستش و پینگش که نوسان زیادی داره

• Like
Reactions: samadi741

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,115
نام
Behrooz
سه خط سبز میری داخل با ایرانسل ؟ اخه منم ایرانسلو تست میزنم سرعت اپلود و دانلود وحشتناک عالیه !! یه چیز خیلی بالاس تو ایران ... ولی همیشه دو خط و تک خط هست موقع بازی !!
آقا کلا دو خط و سه خط و ایرانسل و این چیزا رو ول کنین...

یه ویکند ساعت بازیتون رو تغیر بدین همه چیز ok میشه...

من روز و عصر و شبو نصفه شبو صبح رو بازی کردم...بهترین زمان ساعت 3 به بعدهستش برا من با نتی که دارم...میرم بازی میکنم...اولاش یکم سنگینه بازی ولی ساعت 4 به بعد انگار دارم بتل اسکواد بازی میکنم...بازی زمین تا آسمون فرق میکنه...

ولی یه بدی هم که داره حریفایی میندازه جلوتون که سرویس میشین تا بهشون گل بزنین...همه تیمای بالای 4-5 میل دارن.... :| همه هم از دَم عرب هستن...نه تنها کلی پول خرج کردن...بازیشونم خوبه خدایی...

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
554
داداش بین دو و سه متغیره
یعنی چند ثانیه سه خط چند ثانیه دو خط تا حالا یخ خط قرمزشو ندیدم
بعضی وقتا هم بین سه خط و چهار خط متغیره
های وب دارم چهار خط ثابته ولی دیلی این به شدت کمتره
من که قانعم به گلد یک و دو .قطعا بازیم بهتر بود تا الایتم
میشد رفت با این دیلی
بعضیا نمیخوان قبول کنن تواناییشون در حد همین گلد یک و دو هستش یکیش خودم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
3,956

خارج از بحث پینگ یکم دقت و حوصله میتونه خیلی نتایج رو عوض کنه بار ها شده سه هیچ عقب بودم ولی لفت ندادم و بازی رو بردم .
اونایی که از پینگ بد مینالن که البته حق هم دارن و میگن اگه پینگ اوکی بود الایت میشدن خب چرا مهارتتون رو توی اسکواد بتل نشون نمیدین(جز پنجاه نفر اول شدن)
با این اینترنت از این بهتر نمیشه توی التیمیت نتیجه گرفت بهتره اعصاب خودتون رو نریزین بهم
اگه خواستین طوفان توییتری راه بندازین حالا چه برای وزیر چه برای ea هماهنگ کنید یهو بریزیم شاید فرجی بشه قبلشم باید به چند تا ادمین گردن کلفت کانالای تلگرامی فیفا هم خبر بدیم

باختات کمه این نشون میده بازیت خوب
دیشب ویکند میزدم بازی 3-1 جلو بودم تا دقیقا 80 یعنی کل موقعیت های تیم حریف میشد 4 شوت که یکیش تو 4چوب بود و گل شد دیقه 80 بازیو اومدم از دمه دروازه شروع کنم اصلا نه ضریدر زدم که صحنه اسکیپ شه بازی از دروازه شروع شه نه ضربدر زدم که پاس داده باشم یعو دروازبان خودش پاس داد تیم حریف گل زد شد 3-2 بعد بازیکنام کند شدن با این که فیتنس جفت تیما یکی بود هی وا میدادن هی احمق بازی در میوردن هی وسطا رو خالی کردن شد 3-3
باور نکردنی بود طرف اصلا بازی نداشت فقط خط صاف و میومد جلو نمیتونست مورب بیاد منم همش دستشو میخوندم یهو تو 10 دقیقه 3-3 شد
فتیم وقت اضافه کسی که نمیتونست تا دقیقه 80 به من حمله کنه و نتیجه 3-1 بود و من یه بند حمله میکردم و یا توپ میخورد تو تیرک یا دروازبانش شیر شده بود و...... تو 120 دقیقه بازی 6-5 برد و من تسلیم هندیکپ شدم
واقعا همون موقع ناموس @coreysa رو مورد عنایت قرار دادم , ناموس اونی که هندیکپ و اورد تو بازی مورد عنایت قرار دادم
ناموس تلویزیون هم با مشتای سهمگین مورد عنایت قرار دادم
به قول اون کلیپ کفاشه که میگفت خیلی این کار **** ـه منم میگم خیلی این فیفا 20 **** و ****ـه و میخوام coreysa رو بیارم همین فیفا 20 **** تو ****ش بگم ****** این چیه ساختی بی شرف

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
384
درسته باید یکبار همه با هم هماهنگ شده باشه که تعداد بالا باشه

ماشالا شما بازیتون خوبه
شما کدوم شهر و منطقه هستید؟ ایرانسل قبلا داشتم پینگش داغون بود
منم سطح بازیم همین گلد دو هستش تا حالا هم گلد یک رو نتونستم بگیرم به دلایل مختلف و کمی هم بدشانسی سطح بازیم کلا همینه بیشترم انتظاری از خودم ندارم و توی اسکواد بتل با تیم دومم که حدود 80 هستش همیشه الیت یک میگیرم و کلی هم از بازی هاش میمونه ولی تا حالا از اسکواد بتل و جایزه هاش خیری ندیدم برای همین خیلی براش وقت نمیزارم... ولی داستان اونجایی شروع میشه که هر هفته سطح کیفیت بازی و سرعت بازی میاد پایین توی ویکند نه به خاطر بازی ما فقط به خاطر مشکلات نت که همه در جریان هستیم...
شما اگه از این ادمین های تلگرامی یا توییتری رو میشناسید صبحت رو شروع کنید کم کم کار رو استارت بزنیم...

آقا کلا دو خط و سه خط و ایرانسل و این چیزا رو ول کنین...

یه ویکند ساعت بازیتون رو تغیر بدین همه چیز ok میشه...

من روز و عصر و شبو نصفه شبو صبح رو بازی کردم...بهترین زمان ساعت 3 به بعدهستش برا من با نتی که دارم...میرم بازی میکنم...اولاش یکم سنگینه بازی ولی ساعت 4 به بعد انگار دارم بتل اسکواد بازی میکنم...بازی زمین تا آسمون فرق میکنه...

ولی یه بدی هم که داره حریفایی میندازه جلوتون که سرویس میشین تا بهشون گل بزنین...همه تیمای بالای 4-5 میل دارن.... :| همه هم از دَم عرب هستن...نه تنها کلی پول خرج کردن...بازیشونم خوبه خدایی...
واقعا درسته این خط ها اصلا ملاکی برای کیفیت بازی نیستش

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,278
داداش بین دو و سه متغیره
یعنی چند ثانیه سه خط چند ثانیه دو خط تا حالا یخ خط قرمزشو ندیدم
بعضی وقتا هم بین سه خط و چهار خط متغیره
های وب دارم چهار خط ثابته ولی دیلی این به شدت کمتره
من که قانعم به گلد یک و دو .قطعا بازیم بهتر بود تا الایتم
میشد رفت با این دیلی
بعضیا نمیخوان قبول کنن تواناییشون در حد همین گلد یک و دو هستش یکیش خودم

با گوشی میزنی یا مودم؟ من پارسال مودم داشتم فروختم امسال صبحها لگ نداره عصرها لگ شدید داره با گوشی ولی دیلی اش از پارس کمتره

• Like

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
554
با گوشی میزنی یا مودم؟ من پارسال مودم داشتم فروختم امسال صبحها لگ نداره عصرها لگ شدید داره با گوشی ولی دیلی اش از پارس کمتره
اقا من با گوشی میزنم ساعت بازیم هم دقیقا همون وقتایی که اکثرتون گله دارید ازش یعنی ساعت ٨ شب تا ١٢
شهرم هم همدانه به نظر من سرعت اپلود خیلی تاثیر داره توی تجربه انلاین که خب ایرانسل اپلودش فوق العادست تنها بدیش نت تایپشه
شرکتایی که برا خط ثابت اینترنت میدن فکر نکنم اپلودشون از یه مگ بیشتر بشه
حالا این خوبه رفیقم با ٣g ایرانسل بازی میکنه اونم تا گلد سه میاد بالا
خدا بخواد یه چند وقت دیگه با مودم ایرانسل هم تست میزنم نتیجشو میگم خدمتتون .کنسولم روشن کردم یه تست کانکشن میزنم نتایجشو مقایسه کنید اگه تقریبا عین هم بودن تست کنید توی این چند سال التیمیت بهترین تجربه رو فقط با همین ایرانسل داشتم

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,644
نام
علی
من این هفتع با بدشانسی گلد 3 شدم
3 تا بازی تا دقیقه 60 70 جلو بودم با اختلاف یهو واسه خودش زد بیرون برد منو حساب نکرد :| :| :|
اینقدر اعصابم خورد شد که دیگه ول کردم
منم با ایرانسل بازی میکنم مودم دارم البته منطقه ما انتن دهیش خوب نیس ولی باز از adsl بهتره با adsl دیلی شدیدتری داشتم هرچند الانم دارم
حالت فرندلی آنلاین که بازی میکنم بازی خیلی روون و خوبه کاش توو ویکند و رایوالز هم همینجوری بود

• Like

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
140
از نمونه اعتراض‌هایی که ممکنه جواب بده همین اعتراض‌های افراد شناخته‌شده‌ست. سر فیس بازیکنا که جواب داده شاید سر سرورها هم جواب بده. این توییت باتشوایی همین جور داره لایک میخوره و ریتوییت میشه و قطعا خیلی دیده میشه. شما هم اگه اکانت دارید ریتوییتش کنید که هر چی بیشتر دیده بشه احتمال اینکه EA واکنش نشون بده بیشتر میشه.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
425
اقا من با گوشی میزنم ساعت بازیم هم دقیقا همون وقتایی که اکثرتون گله دارید ازش یعنی ساعت ٨ شب تا ١٢
شهرم هم همدانه به نظر من سرعت اپلود خیلی تاثیر داره توی تجربه انلاین که خب ایرانسل اپلودش فوق العادست تنها بدیش نت تایپشه
شرکتایی که برا خط ثابت اینترنت میدن فکر نکنم اپلودشون از یه مگ بیشتر بشه
حالا این خوبه رفیقم با ٣g ایرانسل بازی میکنه اونم تا گلد سه میاد بالا
خدا بخواد یه چند وقت دیگه با مودم ایرانسل هم تست میزنم نتیجشو میگم خدمتتون .کنسولم روشن کردم یه تست کانکشن میزنم نتایجشو مقایسه کنید اگه تقریبا عین هم بودن تست کنید توی این چند سال التیمیت بهترین تجربه رو فقط با همین ایرانسل داشتم

ایرانسل از adsl تو دیلی بهتر هست ولی پینگش عجیب بالا پایین میشه .کیفیتش به موقعیت شما ، اینکه تو منطقه ای که هستین (شهر یا خارج شهر) چندتا دکل بهتون نزدیک هست (میزان یوزرهایی که به دکل متصل هستن ) و خیلی چیزهای دیگه بستگی داره و نمیشه گفت نتیجه برای همه یکسان هست . البته مودم هم داشته باشی که چه بهتر ولی قیمتاش بالا رفته .
من با ایرانسل با اینکه 4G میزنه و گوشیم نوت 4 هست و دانلود (8 تا 32 مگ نوسان داره 8-| با نرم افزار opensignal) و آپلود هم میزنه 7 مگ تا 24 مگ :-B اوکی ولی لگ دارم تو بازی . با پشتیبانی ایرانسل هم صحبت کردم ولی گفتن ما نمی تونیم تضمین بدیم که شما مودم بخری وضعتون بهتر شه و اصولا برای گیم ما تضمینی نداریم.اما مهم ترین چیز پینگه تو گیم .
در مورد ساعات خاص که برید حتما بهتره هم باز با توجه به isp های مختلف و سایر موارد نمیشه گفت نتیجه برای همه یکی باید باشه من خودم تست کردم اینو از صبح بگیر بعد از ظهر تا نصف شب

دو خط نارنجی و یه خط قرمز یا 4 خط سبز هم مهم نیست به نظرم . خودم مخابراتم همیشه 4 خط سبزه ولی دیلی دارم . پینگ داخلیم از سرور کاهش پینگ تو تهران به جای اینکه زیر 20 باشه رو 32 هست :-&

خودم تو حالت دوستانه که اصلا مشکل ندارم حالا میگن به علت p2p بودن و ... هست که اطلاعات ندارم بنده ولی اگه کانکشن بقیه بخش ها هم مثل این میشد که عالی بود . تو ریوالزم قابل قبوله وشروع کردم 8 بودم الان رسیدم 5(نسبت به سطح خودم) ولی به ویکند میرسه و بحث شلوغی سرور و ... عملا نتیجه با اون انتظاری که از خودم دارم نمی خونه . نمی خوام هر هفته 28 تا از 30 تا رو ببرم که . تهش 17 تا ببرم خودش خیلیه ولی به زور 11 تا میبرم
بیشتر بازی ها دیلی 5 ثانیه ای دارم به نحوی که بازیکنا به موقع چیزی که ازشون خواسته میشه رو انجام نمیدن یا تو نبرد تک به تک تعادلشون بهم میخوره و توپ لو میدن و موقعیت ایجاد میکنی تو در و دیواره اما طرف مقابل راحت گل میزنه با یه شوت. اینجاست که ادم کفری میشه . داری میبینی طرف هیچی بارش نیست حالا بعد هر گل هی هیس میده هی بازیکن رو میاره سمت دوربین و ...

در مورد این اینوست و اینکه دقیقا چه زمانایی خرید انجام بدیم کی فروش و ... هم اگه اطلاعاتی دارین لطفا راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vahid67

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟