FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اینکه بزنن از داخل بازی رو ببندن خیال همه راحت بشه یعنی چی دیگه؟ :D تو ایران الان پلیرهایی هستن که تو FUT الیت میشن و تو همین انجمن هم پارسال یکی از بچه‌ها (Hosis اگه اشتباه نکنم) الیت شده بود یا حتی کسایی هستن که صرفا هر هفته تا 14 تا برد و گلد 3 بازی میکنن برای جوایزش و در کنارش هم اینوست و ترید میکنن و کوین میفروشن و کسب درآمد میکنن. اینکه چون شرایط نت تو یه جاهایی از کشور و یا یه وقتایی برای همه خیلی بده که اصلا نمیشه بازی کرد دلیل نمیشه همه رو بخوایم از بازی محروم کنیم و نهایتا میتونیم در مورد خودمون تصمیم بگیریم و اگه مشکل حل نشد دیگه بازی نکنیم.

ولی این چیزایی که گفتم به این معنی نیست که نباید مطالبه‌ای داشته باشیم. یه بخش از این مشکل قطعا برمیگرده به خود EA و الان کسایی که بهترین سرویس‌های اینترنت رو دارن مشکل دیلی رو دارن و فقط کسایی که نزدیک محل سرورهای بازی هستن اصلا مشکلی ندارن مثل آلمان حتی تو خیلی دیگه از کشورهای اروپایی هم مشکل دیلی رو دارن و مدام در موردش اعتراض میکنن ولی ما که تو ایرانیم با اینکه به سرور امارات نزدیکیم دیلی‌ای که تجربه میکنیم چند برابر بدتر از چیزیه که تو خیلی از کشورهای دیگه دارن و علتش نت خودمونه. اگه اعتراضی بخواد بشه یکیش همون اعتراض جهانیه که همه دارن یکی هم اعتراض داخلیه که به خاطر وضع بد نت ایرانه و اگه بخوایم مشکلمون حل بشه هیچ کدوم از اینا به تنهایی کافی نیست و باید هر دو حل بشه.
یه چیز دیگه هم اینه که بدونیم تا چه حدش به EA ربط داره و چقدرش به خودمون. اگه دیلی در حد دیر عمل کردن بعضی دکمه‌ها و کند شدن بازیه مشکل از EAـه ولی اگه انقدر دیلی بالاست که بازیکنا عجیب و غریب سخت حرکت میکنن یا یهو سرعت بازی زیاد و کم میشه و بازیکنا غیر قابل کنترل میشن دیگه مشکل از نت خودمونه و ربطی به EA نداره. با کانکشن زیر 4 یا نهایت 3 خط سبز اصلا نباید بازی کرد. با پینگ بالای 100-120 هم همین طور و اگه با این شرایط داریم بازی میکنیم دیگه به EA نمیشه ایرادی گرفت چون اونا بازی رو برای شرایط استاندارد تولید میکنن. در مورد اینکه آیا ما براشون مهمیم یا نه هم همین بس که ایران اصلا جزو کشورایی که میتونن تو مسابقات جهانی FUT شرکت کنن نیست مثل عراق مثل کشورهای آفریقایی و خیلی کشورهای دیگه. اگر هم بخوان به کسی جواب پس بدن به مشتری‌هاشون از کشورایی که اجازه رقابت دارن جواب میدن و تو این موارد ما تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که در کنار اونا اعتراض کنیم که بیشتر دیده بشن و شاید کیفیت کلی سرورها بره بالا و یه نفعی به ما هم برسه. مسائل داخلی رو هم که باید با وزیر جوان در میون بذاریم :D

تا اون روز که هر دو مشکل حل بشه که نمیدونیم اصلا میرسه یا نه به جای اینکه بخوایم کلا جلوی بازی گرفته بشه باید سعی کنیم شرایط بازی رو حتی یه کم هم شده برای خودمون بهتر کنیم. اگه امکانش رو داریم از جایی ADSL بگیریم که سرویس گیم داشته باشن و پینگ رو بیارن زیر 100. با LAN دستگاه رو به مودم وصل کنیم و نه Wifi. موقعی که داریم بازی کنیم دستگاه دیگه‌ای به نت وصل نباشه. ببینیم چه ساعتهایی تو روز دیلی کمتری داریم و اون موقع بازی کنیم. یه موردی هم من امسال دیدم و اونم اینه که بر عکس سال‌های قبل که میزبان بودی شرایط بازی برات بهتر بود ولی امسال من خودم هر وقت میزبان بودم دیلی دو برابر بود برام و برای همین تا وقتی مهمان نباشم وارد بازی نمیشم و حالا هر کس بسته به شرایطش اگه دید وقتی میزبانه دیلی کمتره و کیفیت بازی بهتره باید همش میزبان بره تو بازی و اگه کسی مثل من هر وقت مهمانه بازی روون‌تره براش همیشه مهمان بازی کنه.
اگه احیانا نمیدونید چه جوری میشه تشخیص داد هم اینجوریه که وقتی حریف رو پیدا میکنه اگه اول دو تا بازیکن سمت چپ تصور رو نشون بده و بعد کیت‌های سمت راست رو یعنی شما مهمانید ولی برعکسش اگه اول کیت‌های سمت راست رو نشون بده و بعد بازیکن‌های سمت چپ تصویر رو اونوقت شما میزبانید.

این که از ایران بزنن ببندن خیال همه راحت بشه که قسمت فان قضیه بود...
من خودمم توی ویکند هر هفته از Gold 2 تعداد برد هام رد میشه سرویس گیمینگ هم رو اینترنت دارم ولی با اینحال از بازی راضی نیستم چون دارم از نزدیک میبینم اکثر این مشکلات بخاطر دور بودن از سرور هستش...
حالا چون چند نفری دارن توی ایران یک کار غیر قانونی می کنن و کوین میفروشن باید بخاطر اون ها ما مشکلات رو تحمل کنیم و اعتراضی نکنیم؟ همین مشکل اگه حل بشه الیت که هیچی خیلی از بچه های توی ایران میتونن توی 100 نفر اول باشن...

اوکی شما میگی ایران نمیتونه توی مسابقات FUT شرکت کنه منم میگم اوکی پس چرا بازی رو به ایرانی ها میفروشن؟ اگه نه میتونیم توی مسابقات شرکت کنیم نه اونا میتونن بخاطر مسائل اساسی تر به ما سرویس بدن؟ بالاخره این مشکل باید از یک طرف حل بشه دیگه نمیشه که از همه طرف بره توی پاچه ما... هم پول بازی بدیم هم پول پلاس بدیم هم سرویس بد بگیریم هم مسابقات جهانی شرکت نکنیم آخرشم هر هفته با یک اعصاب خراب منتظر هفته بعد باشیم!! مثل اینکه داره توی فرهنگ ما جا میوفته توی هر زمینه کردن توی پاچه ما چیزی نگیم از حکومت بگیر تا خودرو سازی و اینم از بازی...

تعداد خیلی کمی از کشورهای اروپایی که مشکل دیلی دارند اکثرشون فقط توی ویکند هستش اونم ساعات شلوغ من توی ایران ساعت ها و روزهای مختلف تست کردم نهایتا 10 تا 15 درصد فرق کرد ولی بازم بازی کند بود...

اون قضیه عمل نکردن دکمه ها خیلی برای من کم پیش میاد که برمیگرده به سرور ولی کند شدن بازی و ثابت موندن بازیکن ها خیلی خیلی زیاد پیش میاد که برمیگرده به نت خودمون و فاصله تا سرور و بازی های کمتر از 4 خط رو اصلا سعی میکنم وارد نشم حتی تا 30 ثانیه هم صبر میکنم برای نوسانش همون چهار خط میمونه اما به محض اینکه میخواد بره توی بازی میشه یک خط یا دو خط !!!

کشوری مثل عراق و یا کشورهای داغون آفریقایی زیر ساختشون قابل مقایسه با ما نیستش ما اینجا زیر ساخت داخلی خیلی بهتری نسبت به اونا داریم برای مثال پینگ من تا سرور های داخلی تک رقمی هستش...

یک روش دیگه هم برای تشخیص میزبان توی ریوالز هستش وقتی وارد اون صفحه لباس ها میشید اگه اون قسمت Guests سمت راستی بلافاصله صفر شد یعنی شما مهمان هستید اما اگه بیشتر از یک ثانیه یا حتی بیشتر طول کشید تا صفر بشه شما میزبان هستید...

در نهایت اگه فیفا 2030 هم بیاد ما داخل سرور نداشته باشیم همین داستان ها هستش...

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
منم همزمان میاره ریسک نمیکنم میام بیرون دوباره امتحان میکنم. یه وقتایی تا ۵-۶ بار مجبورم این کارو بکنم تا بالاخره مهمان بشم.
در مورد نحوه ی انتخاب حریف تو ویکند چیزی میدونید؟ مثلا اینکه منطقه ای هست مثلا حوزه ی ایران با کشورهای عربی و ترکیه و شرق اروپا با هم میفتن ؟ در کل به چه شکله ؟و اینکه چرا مثل حالت دوستانه که گفتن p2p هست بقیه بخش ها رو به اون شکل در نمیارن ؟
مثلا من جمعه و شنبه چه صبح چه شب و چه نصف شب اصلا نمی تونم بازی کنم ولی از یکشنبه صبح تا دوشنبه صبح تو ساعات خاصی یکم برام متعادل تر میشه و مجبورم 30 تا بازی رو تو همین وقت کم انجام بدم

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
در مورد نحوه ی انتخاب حریف تو ویکند چیزی میدونید؟ مثلا اینکه منطقه ای هست مثلا حوزه ی ایران با کشورهای عربی و ترکیه و شرق اروپا با هم میفتن ؟ در کل به چه شکله ؟و اینکه چرا مثل حالت دوستانه که گفتن p2p هست بقیه بخش ها رو به اون شکل در نمیارن ؟
مثلا من جمعه و شنبه چه صبح چه شب و چه نصف شب اصلا نمی تونم بازی کنم ولی از یکشنبه صبح تا دوشنبه صبح تو ساعات خاصی یکم برام متعادل تر میشه و مجبورم 30 تا بازی رو تو همین وقت کم انجام بدم
شما به هر سروری وصل بشی به کسایی میخوری که مثل خودت به اون سرور وصل شده باشن واسه همین طبیعیه که اکثرا با اعراب بیفتیم.
در مورد p2p و ... هم اطلاعی ندارم حقیقتش.

• Like
Reactions: zerio

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
متوجه حرف من اصلا نشدی !
به EA چه ربطی داره منو تو با پینگ100 120 با سرعت اپلود پایین وصل میشیم به سرورا ؟ برو جای دیگه دادو بیداد کن اگه جرعتشو داری
کی نالیده از سرورا ؟ اره مینالن ولی ایرانیا عراقیا زیمباوه و ونزوئلا و همچین کشورایی پلیراش خیلی ناراحتن همه از پینگ !!! .. کشورای امریکایی اروپایی چند درصد مشکل دارن ؟ زیر نیم درصد ! اون نیم درصد هم یه سری داستانای دیگه هست که اینجا جای بحث راجبش نیست
یه چیزیم اینکه .. کسی که اینجوری خودشو ازار میده با این گیم ( به گفته خودت مزخرفه دیگه نه گیم پلی داره نه سرور ) خود ازاری داره ..راحت ترین کار بازی نکنش .. حتما یه چیزی داره که اینقدر مشتاقانه بازی میکنی دیگه .. مشکل این تناقضیه که تو حرفاته !
من فقط بهت گفتم این مشکل نت که همه رو زخم کردی باهاش تو این تایپک ربطی به EA نداره .. همین
موفق باشی
دوستان یکم تو یوتیوب بچرخین میبینین حتی یوتوبر ها هم از دیلی بازی مینالن نمیدونم فقط ربطش میدین به نت مملکت. نت ما درته داغونه ولی همون نتی هست که من باهاش dota wow battlefield میزنم یا تا فیفا 18 به راحتی فیفا میزدم الان حتی 20دست هم بازی نکردم چون فقط باعث اعصاب خوردیه
krasi kurt boras و .. اینا همه اروپان با نت عالی پس چرا اون ها هم مشکل دارن؟ تا حدی که وقتی حرفاشون رو میشنوی خیلی تاکتیکاشون رو روی دیلی بازی میچینن میگن به خاطر دیلی ما فلان کار رو انجام میدیم یا فلان کار رو انجام نمیدیم. اونا هم احتمالا توی زیمبابوه عراق هستن؟ یا اون ها هم نت ضعیف دارن؟

این جمله که وقتی اینهمه مشکل داره نخر و بازی نکن ولی نق نزن به نظرم خیلی حرف درستی نیست. به خاطر کسایی مثل شماس فیفا الان وضعش اینه.

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان یکم تو یوتیوب بچرخین میبینین حتی یوتوبر ها هم از دیلی بازی مینالن نمیدونم فقط ربطش میدین به نت مملکت. نت ما درته داغونه ولی همون نتی هست که من باهاش dota wow battlefield میزنم یا تا فیفا 18 به راحتی فیفا میزدم الان حتی 20دست هم بازی نکردم چون فقط باعث اعصاب خوردیه
krasi kurt boras و .. اینا همه اروپان با نت عالی پس چرا اون ها هم مشکل دارن؟ تا حدی که وقتی حرفاشون رو میشنوی خیلی تاکتیکاشون رو روی دیلی بازی میچینن میگن به خاطر دیلی ما فلان کار رو انجام میدیم یا فلان کار رو انجام نمیدیم. اونا هم احتمالا توی زیمبابوه عراق هستن؟ یا اون ها هم نت ضعیف دارن؟

این جمله که وقتی اینهمه مشکل داره نخر و بازی نکن ولی نق نزن به نظرم خیلی حرف درستی نیست. به خاطر کسایی مثل شماس فیفا الان وضعش اینه.
همون نوشته اول من زدم زیر نیم درصد .. امارم دقیق نیست قطعا که مثلا چند درصده ولی اینو میدونم درصد کمی مشکل دارن تو همون اروپاو امریکاش

کی گفته نباید از بازی انتقاد کرد ؟ مشکل من اینه اصلا نمیفهمید چی میگم .. میگم اهو ناله الکی مسخرس .. وقتی هی اینجا نوشته میشه وای ما بدبختیم وما بیچاره ایم دیلی داریم .. وای ما خسته شدیم بدون هیچ کاری این چه سودی داره مثلا ؟

اتفاقی میوفته ؟ وقتی بشه کار بزرگی کرد .. نمیدونم چیکار ( چون ما تو ایرانیم .. و همونجور که گفتم سودی که نمیرسونیم بهشون پس قاعدتا واسشون مهم نیس ما این مشکلات رو داشته باشیم ) ولی اگه بشه یه حرکت بزرگی زد مثل هشتگ توی توییتر یا سروراشونو بیارن داخل ایران ( غیر ممکن هستش یه جورایی ) اونجاس که خود من میام از شما تشکر میکنم بخاطر این کار و میگم داریم یه کاری میکنیم که تهش قطعا نتیجه داره .. نه اینکه هر روز فقط بگیم وای ما دیلی داریم .. حرف اینم میشه بیاید تو خود فروم EA این مشکل رو بگید

تهش ادم میبینه 2 نفرم نیومدن نگفتن .. ولی همونا میان تو این تایپک که هیچ سودی نداره و فقط رو مخ بقیه راه میرن هی ناله میکنن

من سالای پیشم مشکل دیلی داشتم .. گفتم تو این تایپک لطفا بیاید تو فروم EA هم مشکلتون رو بگید وقتی هیچکی به اونجاشم نیس خوب دیگه همین میشه دیگه .. این مشکل همه گیر ترم شده این دو تا نسخه اخر فیفا .. من از سه چهار سال پیش مشکل دیلی داشتم و دارم !

اگه شما حس میکنی این تایپک انتقاد کنی از سرورا به نتیجه ای میرسی حتما به کارت ادامه بده شاید واقعا نتیجه داد براتون

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima

این حرفا درست ولی شما برو یه استریم رو ببین که طرف داره بازی میکنه قشنگ میفهمی که دیلی داره یا نه که اکثرا ندارن .... دیلی که ایرانیا ازش شاکین با دیلی اونا فرق داره ... اونا کوچکترین تاخیر سریع اعصابشون رو بهم میریزه ... ولی ما چون عادت کردیم و میدونیم که بهتر از این نمیشه .. داستان فرق داره.مثلا الان درد خیلی از خارجی ها اینه که button input اشون رجیستر نمیشه .. مخصوصا که تو شوت(مثلا دایره رو میزنی ولی هیچی نمیشه) و دریبل که اینا به اشتباه به اونم حتی میگن دیلی ... در صورتی که اینا اکثرا باگن تا دیلی.ولی واسه ماها دیلی تو حرکت بازیکنا و همه چیز هست.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
همون نوشته اول من زدم زیر نیم درصد .. امارم دقیق نیست قطعا که مثلا چند درصده ولی اینو میدونم درصد کمی مشکل دارن تو همون اروپاو امریکاش

کی گفته نباید از بازی انتقاد کرد ؟ مشکل من اینه اصلا نمیفهمید چی میگم .. میگم اهو ناله الکی مسخرس .. وقتی هی اینجا نوشته میشه وای ما بدبختیم وما بیچاره ایم دیلی داریم .. وای ما خسته شدیم بدون هیچ کاری این چه سودی داره مثلا ؟

اتفاقی میوفته ؟ وقتی بشه کار بزرگی کرد .. نمیدونم چیکار ( چون ما تو ایرانیم .. و همونجور که گفتم سودی که نمیرسونیم بهشون پس قاعدتا واسشون مهم نیس ما این مشکلات رو داشته باشیم ) ولی اگه بشه یه حرکت بزرگی زد مثل هشتگ توی توییتر یا سروراشونو بیارن داخل ایران ( غیر ممکن هستش یه جورایی ) اونجاس که خود من میام از شما تشکر میکنم بخاطر این کار و میگم داریم یه کاری میکنیم که تهش قطعا نتیجه داره .. نه اینکه هر روز فقط بگیم وای ما دیلی داریم .. حرف اینم میشه بیاید تو خود فروم EA این مشکل رو بگید

تهش ادم میبینه 2 نفرم نیومدن نگفتن .. ولی همونا میان تو این تایپک که هیچ سودی نداره و فقط رو مخ بقیه راه میرن هی ناله میکنن

من سالای پیشم مشکل دیلی داشتم .. گفتم تو این تایپک لطفا بیاید تو فروم EA هم مشکلتون رو بگید وقتی هیچکی به اونجاشم نیس خوب دیگه همین میشه دیگه .. این مشکل همه گیر ترم شده این دو تا نسخه اخر فیفا .. من از سه چهار سال پیش مشکل دیلی داشتم و دارم !

اگه شما حس میکنی این تایپک انتقاد کنی از سرورا به نتیجه ای میرسی حتما به کارت ادامه بده شاید واقعا نتیجه داد براتون
خب فروم مال نظر دادنه دیگه طرف اعصابش خورد میشه میاد میگه. الان پس من هر بازی کردم و هر مشکلی باش داشتم نرم توی تاپیکش بگم چون سودی نداره. تعریف کردن هم سودی نداره. خب پس کلا جمع کنیم بریم دیگه. اصلا فلسفه فروم های بازیا به خاطر این که هیچ سودی نداره به درد نخوره
در ضمن وقتی اینهمه ادم این مشکلات رو دارن قطعا چیزی بالای 30 40 درصد هست نه نیم درصد
این حرفا درست ولی شما برو یه استریم رو ببین که طرف داره بازی میکنه قشنگ میفهمی که دیلی داره یا نه که اکثرا ندارن .... دیلی که ایرانیا ازش شاکین با دیلی اونا فرق داره ... اونا کوچکترین تاخیر سریع اعصابشون رو بهم میریزه ... ولی ما چون عادت کردیم و میدونیم که بهتر از این نمیشه .. داستان فرق داره.مثلا الان درد خیلی از خارجی ها اینه که button input اشون رجیستر نمیشه .. مخصوصا که تو شوت(مثلا دایره رو میزنی ولی هیچی نمیشه) و دریبل که اینا به اشتباه به اونم حتی میگن دیلی ... در صورتی که اینا اکثرا باگن تا دیلی.ولی واسه ماها دیلی تو حرکت بازیکنا و همه چیز هست.
خب مشخصه نت ما از خارجی ها ضعیفتره ولی چه ربطی به مشکلات سرور های EA داره؟ اونا با نت خوبشون که همه بازی ها رو راحت بازی میکنن یکم دیلی دارن ما با نت داغونمون که خیلی از بازی ها رو حد اقل تا حدی میتونیم بازی کنیم فیفا واسمون غیر قابل بازیه پس این وسط EA هم علاوه بر نت ما مشکل داره
توی استریم همشما چطوری میتونی دیلی داشتن یا نداشتن رو متوجه بشی؟ اگه لگ بود میشد فهمید ولی دیلی رو تا وقتی دسته دست خودت نباشه اون نیم ثانیه تاخیر رو چطور میتونی متوجه بشی؟
این که نت خارجی ها بهتره ولی باز هم حتی خیلی کمتر ما ولی دیلی دارن مشکل EA هست.
مگه نت داغون ما همونی نبوده که باهاش به راحتی فیفا 18 میزدیم پس الان چرا این 2 سال مشکل پیدا کرده؟
همون پارسال التیمیت این مشکل رو داشت ولی سیزن معمولی راحت بازی میشد نشون میداد با نت ما هم میشد بازی کرد ولی نوع اتصال این 2 مود فرق داشت الان امسال سیزن هم قابل بازی نیست مشخصه واسه همه مود هاش نوع اتصال بازیمن ها رو مثل التیمیت کرده حالا دلیلش چیه من نمیدونم. و دیدید که توی بازی هم تقریبا هیچ لکی نیست شبیه این میمونه EA خاسته لگ رو از بازی حذف کنه با این دیلی حلش کرده(میدنم مسخرس ولی نظر من اینه اومده یه نواوری به خرج بده لگ رو حذف کنه گند زده)
مشخصه نت ما مشکل داره ولی این که بگیم سرور های EA بی ایراد هست منطقی نیست چون اینهمه ادم توی ایران دارن انلاین بازی میکنن و درسه پینگ خارجی ها رو ندارن ولی بازی در این حد واسشون غیر قابل بازی نیست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zerio

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
خب مشخصه نت ما از خارجی ها ضعیفتره ولی چه ربطی به مشکلات سرور های EA داره؟ اونا با نت خوبشون که همه بازی ها رو راحت بازی میکنن یکم دیلی دارن ما با نت داغونمون که خیلی از بازی ها رو حد اقل تا حدی میتونیم بازی کنیم فیفا واسمون غیر قابل بازیه پس این وسط EA هم علاوه بر نت ما مشکل داره
این که نت خارجی ها بهتره ولی باز هم حتی خیلی کمتر ما ولی دیلی دارن مشکل EA هست.
مگه نت داغون ما همونی نبوده که باهاش به راحتی فیفا 18 میزدیم پس الان چرا این 2 سال مشکل پیدا کرده؟
همون پارسال التیمیت این مشکل رو داشت ولی سیزن معمولی راحت بازی میشد نشون میداد با نت ما هم میشد بازی کرد ولی نوع اتصال این 2 مود فرق داشت الان امسال سیزن هم قابل بازی نیست مشخصه واسه همه مود هاش نوع اتصال بازیمن ها رو مثل التیمیت کرده حالا دلیلش چیه من نمیدونم
مشخصه نت ما مشکل داره ولی این که بگیم سرور های EA بی ایراد هست منطقی نیست چون اینهمه ادم توی ایران دارن انلاین بازی میکنن و درسه پینگ خارجی ها رو ندارن ولی بازی در این حد واسشون غیر قابل بازی نیست
مشکل دیلی از موقعی که dedicated server اومد تو التیمت شروع شد(2015-2016) قبلشم بود ولی برای هر دو طرف بود ..سرورهای EA رو من ازشون دفاع نمیکنم ... اتفاقا انقدر این سرورا بدن که هر موقع بازی رو باز میکنی بازی گیم پلی اش فرق میکنه.سیزن هم تا جایی که میدونم از سرور اختصاصی بهره نمیبره و دیلی هم اگر باشه 2 طرفه هستش.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394

دیلی که اونا دارن کاملا چیز متفاوتی هستش با دیلی ما بازی هاشون رو که ببینید کاملا مشخص هستش ولی توی اینا کراسی از همه بیشتر ناله میکنه اونم چس نالس بیشتر اگه با توی ایران بازی کنه میفهمه یعنی چی ...
توی رومانی EA سرور داره اووی بعضی موقع ها ناله میکنه اونم فقط توی ویکند ها ...کراسی توی بلغارستان هستش همسایه رومانی احتمالا خیلی از بازی هاشو وصل میشه به سرور اونا اما اگه از بعد مسافت نگاه کنیم جفت این کشورها اندازه یک استان ما هستند!!!
حالا یکم دیگه بزرگتر نگاه کنیم همه اینا مینالن وقتی وصل میشن به سرور ها آلمان اما از نظر مسافت مثل این هستش که یکی از چابهار وصل بشه به یک سرور توی مثلا اردبیل!!!

دقیقا بهترین کار که منم توی پست قبلیم گفتم همین هستش یک کمپین باید راه انداخته بشه اگه الان کاری انجام نشه هر روز که تعداد بازیکن ها بیشتر میشه وضعیت هم بدتر میشه یک سری میزارن توی بلک فرایدی و سایبرماندی میخرن تعداد بازیکن ها اون موقع خیلی زیاد میشه...
اما کی گفته ما سودی به EA نمیرسونیم این همه خرید داره از توی ایران انجام میشه خودش کلی پول میشه واسه EA و باید سرویس بده به ما!!!

این هفته واقعا افتضاح بود ویکند کلا 12 برد با 16 باخت داشتم هفته ها قبل تعداد برد ها زیر 17 نمیومد... اگه همینجوری پیش بره هر هفته که تعداد بازیکن ها زیادتر میشه کیفیت بازی و سرورها کلی افت میکنه همه با تیم های معمولی رو به پایین اما سرعت بازیکن هاشون از پاس ها بیشتر هستش یا اصلا نمیشه دریبل زد چون جلوتر هستند و برعکس نمیشه به بازیکن هاشون نزدیک شد از بس بازیکن های من کند هستند تا بخواد برسه به حریف یارو چهارتا پاس داده!!!

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
بیش از 50 دست بازی کردم فقط تونستم یک گل با سر بزنم اونم منی که تو بکش زیرش استادم:Crying1:
به شدت تاثیر سانتارو کم کردن
چمبرلینی که تو فیفاهای قبلی ادم حسابش نمیدادم الان از سر مجبوری برش داشتم شده ستاره تیم پاس گل میده گل میزنه
بازی چه میبرم چه میبازم اصن بهم حال نمیده ارزش همون 270 تومنم نداشت:Crying1:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
مشکل بازی اینه که به نظر شخصی من باید تو گیم کاری به واقعیت ندارم گل زدن چالش باشه یعنی گل زدنو به معنی واقعی سخت کنن وقتی گل میزنیم دو متر بپریم هوا بلعکس دفاع کردن اسان بشه اون وقته که نتایج طبیعی تر میشه و گیمر از این تجربه میتونه لذت ببره. اینکه هر چی میاری میتونی گلش کنی و هر چی میارن میشه گل خورد شرایط مناسب و حرفه ای و جذابی نیست. ربطی به توانایی نداره تو بعضی بازیا یا دقایق سرعت دفاع تیم به شدت کم میشه و مدافعا نقش چوب بستنی رو پیدا میکنن تو این شرایط نه کاستوم تکنیک به درد میخوره نه دستورات تکنیکی نه حتی مهارت گیمر فقط باید امیدوار بشی که حریف توپو خراب کنه یا هندیکپ به دادت برسه من تو هر بازی حد اقل سه تا گل میزنم و گلم میخورم. بارها پیش امده با یک بازیکن از کناره ها حرکت کردم دور زدم با دروازه بان تک به تک شدم اینکه اینقدر راحت میشه موقعیت گل ایجاد کرد اصلا خوب نیست حالا ممکنه با واکنس گلر یا هندیکپ موقعیت از بین بره ولی مکانیسم ایراد داره. من خودم الان در هفته نهایتا 15 دست بازی بکنم اشتیاقی برای بازی کردن ندارمم پس هم که به نظرم تعطیله اگر به سبک بازیهای دیگه علاقه داشتم همون دو سه هفته پیش بازیو میفروختم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیلی که اونا دارن کاملا چیز متفاوتی هستش با دیلی ما بازی هاشون رو که ببینید کاملا مشخص هستش ولی توی اینا کراسی از همه بیشتر ناله میکنه اونم چس نالس بیشتر اگه با توی ایران بازی کنه میفهمه یعنی چی ...
توی رومانی EA سرور داره اووی بعضی موقع ها ناله میکنه اونم فقط توی ویکند ها ...کراسی توی بلغارستان هستش همسایه رومانی احتمالا خیلی از بازی هاشو وصل میشه به سرور اونا اما اگه از بعد مسافت نگاه کنیم جفت این کشورها اندازه یک استان ما هستند!!!
حالا یکم دیگه بزرگتر نگاه کنیم همه اینا مینالن وقتی وصل میشن به سرور ها آلمان اما از نظر مسافت مثل این هستش که یکی از چابهار وصل بشه به یک سرور توی مثلا اردبیل!!!

دقیقا بهترین کار که منم توی پست قبلیم گفتم همین هستش یک کمپین باید راه انداخته بشه اگه الان کاری انجام نشه هر روز که تعداد بازیکن ها بیشتر میشه وضعیت هم بدتر میشه یک سری میزارن توی بلک فرایدی و سایبرماندی میخرن تعداد بازیکن ها اون موقع خیلی زیاد میشه...
اما کی گفته ما سودی به EA نمیرسونیم این همه خرید داره از توی ایران انجام میشه خودش کلی پول میشه واسه EA و باید سرویس بده به ما!!!

این هفته واقعا افتضاح بود ویکند کلا 12 برد با 16 باخت داشتم هفته ها قبل تعداد برد ها زیر 17 نمیومد... اگه همینجوری پیش بره هر هفته که تعداد بازیکن ها زیادتر میشه کیفیت بازی و سرورها کلی افت میکنه همه با تیم های معمولی رو به پایین اما سرعت بازیکن هاشون از پاس ها بیشتر هستش یا اصلا نمیشه دریبل زد چون جلوتر هستند و برعکس نمیشه به بازیکن هاشون نزدیک شد از بس بازیکن های من کند هستند تا بخواد برسه به حریف یارو چهارتا پاس داده!!!
باید بریزیم تو پیج وزیر همه باهم بهش بگیم برای رینبو شنیدم حرکت زده پینگشون تو بازی شده 60

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من این هفته با اینترنت ایرانسل رفتم راضی بودم با اینکه ۶ تا بازی دیگه داشتم این نتیجم شد
5d40b1e3c9e94d696030888a6e5b5501.jpg

خارج از بحث پینگ یکم دقت و حوصله میتونه خیلی نتایج رو عوض کنه بار ها شده سه هیچ عقب بودم ولی لفت ندادم و بازی رو بردم .
اونایی که از پینگ بد مینالن که البته حق هم دارن و میگن اگه پینگ اوکی بود الایت میشدن خب چرا مهارتتون رو توی اسکواد بتل نشون نمیدین(جز پنجاه نفر اول شدن)
اونجا نه پینگی هست نه اینترنتی جایزه هاش هم خیلی خوبه
با این اینترنت از این بهتر نمیشه توی التیمیت نتیجه گرفت بهتره اعصاب خودتون رو نریزین بهم
اگه خواستین طوفان توییتری راه بندازین حالا چه برای وزیر چه برای ea هماهنگ کنید یهو بریزیم شاید فرجی بشه قبلشم باید به چند تا ادمین گردن کلفت کانالای تلگرامی فیفا هم خبر بدیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر