FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میگ‌ میگ میسازن واسه آماتور جماعت و پلیر جدید که نه حوصله و نه عقل تیمی بازی کردن و پاسکاری به معنای واقعی فوتبال بازی کردن رو نداره( بلانسبت پلیرای جدید و اماتور‌ که درست بازی میکنن که دمشون گرم) چهار تا بازیکن فقط سرعتی میخره میزاره جلو ترکیب باگ هم از کانال یوتیوب برادران جان‌ بر کف ea میبینه میچینه دستو میزاره رو سرعت یا علی کات اینساید زاویه بسته‌ زرت گل جلوی پلیر خوب با دفاع قوی هم میخوره جلوشو میگیری گیرپاچ میشه نمیدونه دیگه چیکار کنه غر میزنه به ea اونام میگن دردوبلات تو سرم بازیو واست با اپدیت بهتر میکنم میشه این آش شله قلمکاری که میبینیم به زبان ساده و شیرین :D
یکی میگفت برای جذب فن‌های Pes اینکارو میکنه، البته برای اینکه حس تکراری سری فیفا بهش دست نده مجبوره یه جورایی هر یکی یا دوتا درمیون میگ میگ کنه، مثلا 13 یه نمه میگ میگ بود ولی نه اینجور بعد 15 میگ میگ بدی بود 18 هم همینجور ولی از 20 بهتر بود الانم که میگ میگه، احتمالا برای 21 فیفای شبیه ساز و بازی خوبی بسازن چون قراره کلی هایپ کنن همراه سونی و مایکرو خصوصا نسخه نسل بعدی که در عمل بجز چهارتا افکت چیز بیشتر و فرقی ندارن باهم

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ببین من به چیزی به اسم هندیکپ اعتقاد ندارم
بعضی مواقع قبول دارم تو برخی سکانس ها یک لحظه گیم پلی به چند برابر سختی میرسه و برای دفع اون حمله حریف باید حداقل ده برابر همیشه خوب عمل کنی
معمولا بعد از ۳ ماه بازی کردن به جایی میرسم که تو درجه سختی آلتیمیت میتونم کله مسابقات مربوط به لیگ و حذفی و چمپیونز رو فول win کنم
این نشون میده هیچ بازی از پیش باخته نیستی فقط بعضی صحنه ها انگار درجه سختی رو از پیش چند برابر کردن که هیجان کار بره بالا
این حالت برای تیمای قوی زیاد دیده میشه
مثل منچستر سیتی فیفا ۱۹

در آخر هر کسی سلیقه ای داره
مثلا منم اصلا نمیفهمم باقی دوستان بی کریر چطوری فیفا بازی میکنن :D
برخلاف شما من به هندیکپ اعتقاد دارم علی آقا.ولی معتقدم تا وقتی الگوریتم هوش طبیعی به بازی cpu اضافه نشه(که از شرکت گشادی مثل ea بعیده) یکی از راه های موجود سخت کردن بازی همینه(بحث آفلاین رو میکنم و تو آنلاین اعتقاد دارم که نباید اینطوری باشه).الانم سختی کریر خیلی عالیه و دارم لذتشو میبرم
مورد بعدی تصور یه عده از دوستانه که ما کریر بازهارو به یه چشم فردی که هیچی از بازی فوتبال حالیش نیست میبینن و کل مود بازی رو fut میبینن.
هر مودی برا یه کسی لذتی داره و دلیلی نداره میل خودمون رو بکنیم تو حلق دیگری

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
والا من الان بیشتر به جای اینکه از حریف و تواناییش بترسم تو بازی از حرکات عجیب و پاسای عجیب بازیکنان خودم بیشتر ترس دارم .به نقطه x می خوام پاس بدم میده یه جای دیگه. مهاجمای منم بیشتر دغدغشون اینکه که کی بیشتر تو افساید قرار بگیری تا تو موقعیت گل. من توپ به پاسورم نرسیده که پاس تو در رو بده مهاجمم سریع میره تو افساید .
-------------------------------------------
تنظیمات مهاجم نوک چی بذارم که از فول بک چپ و راست می خوام تو عمق براش بندازم به سمت بیرون حرکت کنه تا توپ رو بگیره نه بره به سمت داخل و دفاع راحت کات کنه
از طرفی مهاجم نوک تو 18 قدم زمان کات بک دادن نره روی خط بلکه تو نقطه پنالتی بمونه تا راحت توب به دستش برسه

این دوتا حالت تنظیمات داره اصلا ؟ چی هست ؟
اگه 1 مهاجم نوک داری اس تی تارگت من باشه، اگه 2 تا داری اس تی ها یکیشون تارگت من باشه یگی گت بیهایند

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این هفته weekend به ۲۱ برد رسیدم برام خیلی عجیب بود :D فیفای قبلی تو کل سال فقط ۲ بار به ۱۷ برد رسیدم و همیشه به همون ۱۴ راضی بودم، تازه فیفای قبلی دیویژن ۳ ۴ بودم الان تو دیویژن ۵ با یه تیم ۴.۵ ستاره اینقد عجیب بردهام زیاد بود :D
ایکون سواپ ها رو دوستان به کجا رسوندن؟ من ۹ تاش رو گرفتم سخت هاش آنلاین با ۷ تا first time player برای سری آ لیگ ۱ و بوندسلیگا مونده.

بعد بیاید بگید میخواد کودوم ایکون رو بگیرید و چه کارتی روش بندازید؟! دورگبا با هانتر دریبلینگش داستان میشه شاید روش engine بزارم اگه بگیرمش ولی بشخصه owen رو ترجیح میدم با همون hunter چون کارت ساده ایه :D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
این هفته weekend به ۲۱ برد رسیدم برام خیلی عجیب بود :D فیفای قبلی تو کل سال فقط ۲ بار به ۱۷ برد رسیدم و همیشه به همون ۱۴ راضی بودم، تازه فیفای قبلی دیویژن ۳ ۴ بودم الان تو دیویژن ۵ با یه تیم ۴.۵ ستاره اینقد عجیب بردهام زیاد بود :D
ایکون سواپ ها رو دوستان به کجا رسوندن؟ من ۹ تاش رو گرفتم سخت هاش آنلاین با ۷ تا first time player برای سری آ لیگ ۱ و بوندسلیگا مونده.

بعد بیاید بگید میخواد کودوم ایکون رو بگیرید و چه کارتی روش بندازید؟! دورگبا با هانتر دریبلینگش داستان میشه شاید روش engine بزارم اگه بگیرمش ولی بشخصه owen رو ترجیح میدم با همون hunter چون کارت ساده ایه :D
دمت گرم بابا من بیشتر از 11 تا برد نمیتونم نت لعنتی نمیزاره :D
سواپ هارو همرو گرفتم یه چیزی بگم بهتون اگه دو سه تا بازیکن سیلور بندازین تو ترکیب میندازه شمارو با یه حریف با تیم داغون مثلا من دیروز میخواستم ابجکتیو های هفتگی رو انجام بده که میگفت با بازیکن سیلور گل بزنینو اینا
3تا بازیکن سیلور انداختم تو ترکیب همش منو مینداخت با یه حریفایی که تیمشون برنزی بود یا خیلی داغون بودن اینکارو واسه سواپ ها هم انجام بدین کارتون راحتتر میشه
سوال تو سوال منم هست حالا نمیدونم بتونم 12 تای دیگه رو هم که بعدا میاد بگیرم یا نه ولی اگه به فرض همرو بگیرم نمیدونم دروگبا بگیرم یا ریوالدو و نستا باهم. اصلا این ریوالدو بدرد بخور هست؟

• Like
Reactions: zerio and koorosh

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سواپ هارو همرو گرفتم یه چیزی بگم بهتون اگه دو سه تا بازیکن سیلور بندازین تو ترکیب میندازه شمارو با یه حریف با تیم داغون مثلا من دیروز میخواستم ابجکتیو های هفتگی رو انجام بده که میگفت با بازیکن سیلور گل بزنینو اینا
3تا بازیکن سیلور انداختم تو ترکیب همش منو مینداخت با یه حریفایی که تیمشون برنزی بود یا خیلی داغون بودن اینکارو واسه سواپ ها هم انجام بدین کارتون راحتتر میشه
سوال تو سوال منم هست حالا نمیدونم بتونم 12 تای دیگه رو هم که بعدا میاد بگیرم یا نه ولی اگه به فرض همرو بگیرم نمیدونم دروگبا بگیرم یا ریوالدو و نستا باهم. اصلا این ریوالدو بدرد بخور هست؟
ریوالدو weak foot ش ۲‌ستارست :D من با ۳ ستارشم نمیتونم حتی برای بازیکن غیر وینگر کار کنم، کلا بازیکنی که از وسط بازی میکنه ویک فوتش زیر ۴ باشه ارزشش خیلی میاد پایین.. نستا و پیرلو با هم خوراک italy فن هاست، امیلیانو بوترگنیا هم weak foot ش ۵ ستارست از owen و hagi یکی کمتر میخواد اونم طرفدار کم نداره.. کلا سخت تصمیم گیری :D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
ریوالدو ارزش نداره . الان با این وضعیت نت و بازی به دنبال بازیکنی باشید که هم سرعت بالای 90 داره (به خصوص مهاجما) هم قدرت بدنی و جنگندگی بالایی داشته باشه .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ریوالدو weak foot ش ۲‌ستارست :D من با ۳ ستارشم نمیتونم حتی برای بازیکن غیر وینگر کار کنم، کلا بازیکنی که از وسط بازی میکنه ویک فوتش زیر ۴ باشه ارزشش خیلی میاد پایین.. نستا و پیرلو با هم خوراک italy فن هاست، امیلیانو بوترگنیا هم weak foot ش ۵ ستارست از owen و hagi یکی کمتر میخواد اونم طرفدار کم نداره.. کلا سخت تصمیم گیری :D
امیلیانو خیلی خفنه من‌ تیمم از لالیگاس آرزومه نوک‌ تیمم باشه :D

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا

منم تا گلد1 رفتم هفته ی خوبی بود :D
چلنج آیکون سواپ برای سری آ منو خیلی اذیت کرد, دفام خیلی داغون بود ولی بقیشو راحت رفتم . در مورد اینکه کدوم آیکونا رو انتخاب کنیم اگه انتخابت بین drogba و owen هستش قطعا drogba رو انتخاب کن ولی من کلا کارتارو خیلی دنبالش بودم که کدوما خوبن و کدوما داغون, به نظرم نه دروگبا و نه اوون ارزش تعداد توکن هاشونو ندارن! کارت اوون پاسینگ و فیزیکش اصلا جالب نیست و تا یه ماه دیگه که میشه گرفتش, تیما قویتر میشن و دفاها راحت میتونن جلوشو بگیرن! در مورد دروگبا هم بگم برای Holdup play فوق العادست ولی مشکل اساسیش تو اجیلی و بالانسشه که کارتشو حسابی clunky کرده! اگه همچین بازیکنی میخواید لواندوفسکی بهترین گزینست! لواندوفسکی امسال حسابی کارتش آندرریتده وگرنه ارزشش قطعا بالای 200k بود :D
اگه به 24 توکن برسیم به نظرم بهترین انتخابا بین فردیناند-گواردیولا یا زانتی-اشمایکل هستش. فردیناند کارتش خیلی عالیه و تا TOTS میتونه یکی از بازیکن های ثابت باشه و گواردیولا رو هم میشه در کنارش گرفت که به نسبت تعداد توکناش عالیه و برای ترکیبایی مثل 4222 که نیاز به cdm های پاسور داره هم مناسبه! در مورد انتخاب زانتی-اشمایکل هم زانتی راحت میتونه تا آخر فیفا بازیکن ثابت باشه و امسالم خیلی از دوسال گذشته بهتره و انتخاب هوشمندانه ای هستش! اشمایکل هم میتونید کنارش بگیرید ولی به درد فیکس کردن نمیخوره میشه بعدا ازش تو sbc های آیکون استفاده کرد! اگرم نیاز به هافبک باکس تو باکس دارید جرارد انتخاب خوبیه! مهاجم نوک هم اگه با اسکیل 3 مشکلی نداری بوتراگوئنو از جفت دروگبا و اوون بهتره :D Hagi هم برای هافبک هجومی خیلی خوبه. Roy Keane هم هافبک تخریبیه و کارت خیلی خوبیم هست ولی به هر سبک بازی نمیخوره.
در کل من انتخابم بین فردیناند-گواردیولا یا زانتی-اشمایکل هستش چون هم تا TOTS کارتای خیلی خوبین و هم برای sbc به درد میخورن

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
برخلاف شما من به هندیکپ اعتقاد دارم علی آقا.ولی معتقدم تا وقتی الگوریتم هوش طبیعی به بازی cpu اضافه نشه(که از شرکت گشادی مثل ea بعیده) یکی از راه های موجود سخت کردن بازی همینه(بحث آفلاین رو میکنم و تو آنلاین اعتقاد دارم که نباید اینطوری باشه).الانم سختی کریر خیلی عالیه و دارم لذتشو میبرم
مورد بعدی تصور یه عده از دوستانه که ما کریر بازهارو به یه چشم فردی که هیچی از بازی فوتبال حالیش نیست میبینن و کل مود بازی رو fut میبینن.
هر مودی برا یه کسی لذتی داره و دلیلی نداره میل خودمون رو بکنیم تو حلق دیگری

احسان سه ماه دیگه که فیفا رو حفظ شدی بیخیال تیم های سطح پایین تو کریر بشو
برو رئال رو مثلا بردار
تمام نقاط ضعفی هم که تیم داره با خریدهای سنگین پر کن
یعنی کلا تیم رو وحشتناک قوی کن
بعد یخورده که بگذره میبینی همه رو به راحتی میتونی ببری
خب پس هندیکپ چی میشه این وسط ؟ اگر از پیش بنا شده که ببازی پس چرا وقتی خیلی قوی میشی باختی در کار نیست ؟

من نمیگم هندیکپ به کل وجود نداره
من اعتقادم اینه که یک باخت از پیش مشخص شده نیست
هندیکپ زمانیه که هوش مصنوعی برای چند لحظه وحشتناک قوی تر میشه
حالا تو هم اگر تیم قوی تو دستات باشه باز میتونی نتیجه رو برگردونی

• Like
Reactions: Delux1 and Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر