FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
آها راستی
دوستانی که مشکل هندیکپ دارن توی آلتیمیت
یک یا 2 بازی موارد زیر رو تغییر بدن
1- ترکیب
2 لگو و لباس
3- استادیوم
و دباره برگردن به همون حالتی که بوده(ترکیب قبلی خودشون)
توجه کنید که نمیتونید همیشه از یک ترکیب تو آلتیمیت استفاده کنید، حتما باید هر 7 الی 8 بازی یک ترکیب دیگه بگذارید
ترکیب هایی که پیشنهاد من هستش
1- 41212-2 دیفنس دراپ بک و آفنس(اتکینگ) فست بیلد آپ
2- 433-4 دیفنس بالانس- آفنس لانگ بال
3- که خیلی خوب برای 2 الی 3 تا بازی جواب میده و معجزه میکنه 352 هستش، دیف- بالانس، آف- فست بیلد آپ
مهاجم ها رو هم تارگت من و گت بیهایند بگذارید، سی دی ام رو هم دراپ بیتوین دیفندر
خوشحال میشم درصورتی که امتحان کردید بازخوردش رو به من هم بگید، در مورد کاستوم بقیه بازیکن ها هم بسته به سبک خودتون تغییر بدید ولی اگر سوالی داشتید و راهنمایی خواستید خوشحال میشم کمک کنم

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اولا که همه انگلیسی فول نیستن که داداش من برن اعتراض خودشون رو در تویتر و ... به گوش ea برسونن شما که اوکی هستی این کار رو از طرف ما انجام بده . بعدش در مورد کریر این همه سال طول کشید دیگه همه کارد به استخونشون رسید از کبیر تا صغیر اعتراض کردن (شما فقط رفتی اعتراض کردی درست نشد که) یه اجتماع بزرگ رو دیدن درست کردنش.
نصف مشکل ما که همین نت خودمونه و بیشتر خارجی ها این مشکلو ندارن نصفش می مونه سرورهای ea و هندیکپ و ... که تا وقتی اجماع و اعتراض سراسری در موردش نشه درست بشو نیست .
اصلا خود شما که اهل فنی کلید اعتراض به اینکه چرا کانکشن ها تو التیمیت ویکند و ... مثل حالت دوستانه p2p نیست رو تو تویتر شروع کن . یعنی اگه ما مشکلی رو می بینیم چون نمی تونیم تغییرش بدیم خفه شیم و نیایم اینجا بیانش نکنیم . جدیدانم یاد گرفتن به اعتراض کردن و بیان مشکلات میگن غر زدن .
اولا اجتماع سراسری نبود. کلا 1000 نفر هم نبوده.تو جماعت 20 میلیونی فیفا 1000 نفر چیزی نیست . همه 10-20 تا توییت میزدن تا بالاخره راه افتاد.
بعد زبان خاصی نمیخواد. یه هشتگ بودیکی آلمانی میگفت یکی عربی و ...
اما مثل اینجاست ،اونجا هم گفتم.کسی از تغییرات کریر ضرر نمیکرد.چون به کسی آسیب نمیزد

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
متاسفانه سه دسته شدن تو این فروم:
1.یک دسته فقط از فیفا بد میگن ،اگه یه تعریف کوچولو بکنی با بولدوزر از روت رد میشن یعنی pes فنشم اینجوری در قبال فیفا رفتار نمیکنه.
2.دسته دو ،کسانی هستن که فقط از فیفا تعریف میکنن و اگه یه بدی بگی با بولدوزر از روت رد میشن
3.دسته دوم کسانی هستند که هم خوبی میگن ،هم بدی که بدبخترین گروه هستن و هر دو دسته از روشون رد میشن
فیفا انتقادی ندیده.وقتی ندیده چی رو درست کنه.من نمیخوام از ea طرفداری کنم .ولی وقتی کریری که براش مهم نبود و حتی یه نفر روش کار نمیکرد.رختن سرش . ایراد سه ساله بازی رو که بازی کردن با تیم دوم بود رو درست کرد.
نمیگم کار شاقی نکرده ولی وقتی اعتراض دید .تغییر داد.اونم تو کریر،بی اهمیت ترین بخش از نظر فیفا.

دسته دومی وجود نداره فکر کنم اگه هم داره جرات نمیکنه با این جو منفی یه نکته مثبت بگه چه برسه بخواد رد بشه از روت
البته یه بنده خدایی بود که چوب کردن توی اکانتش

Sent from my iPhone using Tapatalk

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
1.یک دسته فقط از فیفا بد میگن ،اگه یه تعریف کوچولو بکنی با بولدوزر از روت رد میشن یعنی pes فنشم اینجوری در قبال فیفا رفتار نمیکنه.
2.دسته دو ،کسانی هستن که فقط از فیفا تعریف میکنن و اگه یه بدی بگی با بولدوزر از روت رد میشن
3.دسته دوم کسانی هستند که هم خوبی میگن ،هم بدی که بدبخترین گروه هستن و هر دو دسته از روشون رد میشن
فیفا انتقادی ندیده.وقتی ندیده چی رو درست کنه.من نمیخوام از ea طرفداری کنم .ولی وقتی کریری که براش مهم نبود و حتی یه نفر روش کار نمیکرد.رختن سرش . ایراد سه ساله بازی رو که بازی کردن با تیم دوم بود رو درست کرد.
نمیگم کار شاقی نکرده ولی وقتی اعتراض دید .تغییر داد.اونم تو کریر،بی اهمیت ترین بخش از نظر فیفا.
چجوری آنقدر با قطعیت میگی هندکیپ نیست من خودم هندکیپ علنی دیدم من که فقط آفلاین باز بودم خیلی بازی ها میشد حساب کن تو کریر دقیقه ۹۰ بازی رو ۲-۱ هم جلویی یک دفعه یک توپ می‌بردی جلو سی پی یو می‌گرفت حمله میکرد بازیکنان انگار قفل میسدن و احتمال ۱۰۰ درصد اون توپ گل میشد یا کرنر میشد و می‌رفت تو گل یا مواقعی بود هر چی می‌زدی نمی‌رفت تو گل و با به تیرک میخورد غیر طبیعی .. چندین بار

ای کاش زحمت بکشید یکی از صحنه هایی که به نظرتون هندی کپ شده و گل خوردید و بازی رو باختید رو حتی شده با موبایل فیلم بگیرید قرار بدید اینجا
بازم میگم به هیچ عنوان مخالف حرف شما دوستان نیستم
اختلاف نظر من و شما در اینجاست که من معتقدم که در برخی دقایق فیفا به طرز عجیبی سخت تر میشه و انگار سناریویی از پیش نوشته شده اجرا میشه تا کار رو برای شما چند برابر سخت تر کنه
ولی اینکه باخت رو برای شما قطعی کنه مخالفم
در کل منم به این اتفاق نقد دارم و منکرش نیستم

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
ای کاش زحمت بکشید یکی از صحنه هایی که به نظرتون هندی کپ شده و گل خوردید و بازی رو باختید رو حتی شده با موبایل فیلم بگیرید قرار بدید اینجا
اختلاف نظر من و شما در اینجاست که من معتقدم که در برخی دقایق فیفا به طرز عجیبی سخت تر میشه و انگار سناریویی از پیش نوشته شده اجرا میشه تا کار رو برای شما چند برابر سخت تر کنه
از قبل که آدم خبر نداره. این بازی میخواد رخ بده.
نه فقط تو فیفا تو pes هم هست.
بعد اصلا کاری ندارم .همینکه میگی در برخی دقایق سخت میشه ،میشه همون هندیکپ.
بازی بوده 6 تا گلو تو 6 قدم نزده بازیکنم.همش میخورد تو تیرک و ....
وقتی 6 تا گلو نزنی و با یه گل ساده ببازی ،این اگه هندیکپ نیست ،پس چیه؟؟؟؟؟؟
میتونی اسمشو بزاری سناریو ولی این همون مچ فیکسینگ یا هندیکپ هست

• Like
Reactions: zerio and ehsas1

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان به نظرتون خیلی زیرپوستی دقت ضربات سر رو افزایش ندادن ؟
شایدم زیر پوستی نبوده و من بی خبرم :D
قبل آپدیت درصد زیادی از ضربات سر تو در و دیوار بود ولی الان دقتشون خیلی بالاتر از قبل شده

از سمت دیگه یکی از راه هایی که تو نسخه قبلی خیلی راحت میشد به گل رسید پاس های کات بک بود
الان هوش مصنوعی مدافعای حریف انصافا خیلی بهتر شده
بازم میشه فول بک ها رو راحت جا گذاشت اما مدافعین وسط و هافبک دفاعی های حریف خیلی خوب تو باکس یارگیری میکنن و نمیشه به راحتی مهاجم هدف رو صاحب موقعیت صد در صدی گل کنید

• Like
Reactions: david10069

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
اصلا مبنای هندیکپ همینه که گفتی "در برخی دقایق فیفا به طرز عجیبی سخت تر میشه و انگار سناریویی از پیش نوشته شده اجرا میشه تا کار رو برای شما چند برابر سخت تر کنه"
ولی خوب بعضی وقتا نه حسش هست نه قدرتشو داری جلو این نیروی ماورای بازی کنی یا اینکه بازی کاری میکنه که ارور پاست زیاد شه یا مثلا شوت میزنی میره تو درو دیوار خوده من 2 روز پیش تو ویکند لیگ 2 تا دروازه خالی گل نکردم و واسه دقایقی بازیکنام اصلا انگار راه میرفتن تو زمین نمیدویدن
چند وقت پیش بود فکر کنم تو همین بازیسنتر یه خبر در مورد تاییدش خوندم که همچین چیزی توسط ea به ثبت رسیده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zerio and Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما از اون غار آفلاینی بیرون بیا برو التیمیت یه تیم ایتالیایی مخصوصا اون میلانیهایی که تیمت هستن و دوستشون داری رو بخر و چند دست آنلاین بازی کن، آنوقت بیا در مورد خوبیها و نکات مثبت بازی با ما حرف بزن، فیفا هر مدش یه گیم پلی جداگانه داره حتی سیزن با التیمیت و پروکلاب فرق داره، شما که الان چند قرن هست توی اون غار آفلاینی هستی نمیتونی در مورد ایرادهایی که بچه ها میگیرن نظر بدی، بیشترم ننویس چون این غار آفلاینی بودنت بیشتر معلوم میشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
از قبل که آدم خبر نداره. این بازی میخواد رخ بده.
نه فقط تو فیفا تو pes هم هست.
بعد اصلا کاری ندارم .همینکه میگی در برخی دقایق سخت میشه ،میشه همون هندیکپ.
بازی بوده 6 تا گلو تو 6 قدم نزده بازیکنم.همش میخورد تو تیرک و ....
وقتی 6 تا گلو نزنی و با یه گل ساده ببازی ،این اگه هندیکپ نیست ،پس چیه؟؟؟؟؟؟
میتونی اسمشو بزاری سناریو ولی این همون مچ فیکسینگ یا هندیکپ هست

اینی که در برخی دقایق سخت میشه رو اگر بگیم هندیکپ خب من صد در صد با شما موافقم که چنین چیزی وجود داره

• Like
Reactions: rahyarpaul

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
این هفته weekend به ۲۱ برد رسیدم برام خیلی عجیب بود :D فیفای قبلی تو کل سال فقط ۲ بار به ۱۷ برد رسیدم و همیشه به همون ۱۴ راضی بودم، تازه فیفای قبلی دیویژن ۳ ۴ بودم الان تو دیویژن ۵ با یه تیم ۴.۵ ستاره اینقد عجیب بردهام زیاد بود :D
ایکون سواپ ها رو دوستان به کجا رسوندن؟ من ۹ تاش رو گرفتم سخت هاش آنلاین با ۷ تا first time player برای سری آ لیگ ۱ و بوندسلیگا مونده.

بعد بیاید بگید میخواد کودوم ایکون رو بگیرید و چه کارتی روش بندازید؟! دورگبا با هانتر دریبلینگش داستان میشه شاید روش engine بزارم اگه بگیرمش ولی بشخصه owen رو ترجیح میدم با همون hunter چون کارت ساده ایه :D
من که اولش نمیخواستم بگیرم و گفتم دیگه نهایتش وقت بذارم 8 تا به زور بگیرم فقط واسه گواردیولا ولی با راهنمایی که Kanway در مورد First Ownerها کرد تا الان 7 تا توکن گرفتم و خدا رو شکر از بقیه‌ش هم 3 تاش مربوط به همین First Owner و رایوالز میشه که حداقل چون با کسی بازی میکنی یه لذتی داره ولی اون 2 تایی که از اسکواد بتلز مونده رو واقعا فکر کردن بهشم عذابم میده :)) با اینکه روی World Class بردن AI کار سختی نیست ولی خیلی حوصله‌سربره برام که بخوام 5 تا 6 تا بازی کنم مخصوصا که دومین توکنی که گرفتم مال MLS بود و بیشتر تیمم سیلور و برنز بودن و چند تا باخت هم دادم رو همین حساب برای من توکن‌هایی که مربوط به آفلاین بشن خیلی سختن.

1 توکن دیگه بگیرم پپ رو که میگیرم سریع. احتمالا این ماه هر 12 تا توکن رو هم بگیرم ولی آیکان دومم رو صبر میکنم آبجکتیوهای سیزن بعدی بیاد اگه ببینم آفلاینش همین جوریه احتمالا کارلوس رو برای آیکان دوم بگیرم که 11 تا توکن بیشتر نمیخواد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقایان ، من بلکل آلتیمیت گذاشتم کنار چون یه بولشت به تمام معناست خسته شدم اینقد بازیها ۷ هشت تا گل داره !! کریر مود بعد از آبدیت طلا شده خیلی محشر شده ، الان اون چیزیه که دلم میخواست ، لیگ انگلیس یه تیم ضعیف آوردم و الان منچستر سیتی و لیورپول ۹ بازی ۹ برد همه رو له کردن و مثل واقعیت با ترکیب اصلی بازی میکنند ، مشکل کنفرانس ها هم حل شده و خلاصه خیلی دارم لذت میبرم ، پیشنهادم اینه شمام آلتیمیت بی خیال شید کریر بزنید

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
دوستان این دریبلی که توپو میکشن میارن عقب چجوریه؟
دهن مارو سرویس کردن با این حرکت یه توپو طرف میکشه عقب 4 تا بازیکن میرن تو باقالیا
این ژکو هم گرفتم تو چالش به نظرم بدرد بخور نیس فقط شوتش خیلی خوبه اگه ترکیبتون از سری آ نیس به نظرم وقت نزارین واسه گرفتنش

• Like
Reactions: koorosh

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
من 12 تا توکن رو گرفتم منتظر جرارد هستم.کارت خیلی خوبیه.کارتای هرنان کرسپو و کارلوسم خیلی تعریف میکنن مخصوصا کرسپو که میگن عالیه.نمیدونم جرارد 89 بگیرم یا کرسپو و کارلوس

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقایان ، من بلکل آلتیمیت گذاشتم کنار چون یه بولشت به تمام معناست خسته شدم اینقد بازیها ۷ هشت تا گل داره !! کریر مود بعد از آبدیت طلا شده خیلی محشر شده ، الان اون چیزیه که دلم میخواست ، لیگ انگلیس یه تیم ضعیف آوردم و الان منچستر سیتی و لیورپول ۹ بازی ۹ برد همه رو له کردن و مثل واقعیت با ترکیب اصلی بازی میکنند ، مشکل کنفرانس ها هم حل شده و خلاصه خیلی دارم لذت میبرم ، پیشنهادم اینه شمام آلتیمیت بی خیال شید کریر بزنید

یه توضیحی از تفاوت گیم پلی هاشون برای استاد بده بفهمن چی به چیه؟
دوستان این دریبلی که توپو میکشن میارن عقب چجوریه؟
دهن مارو سرویس کردن با این حرکت یه توپو طرف میکشه عقب 4 تا بازیکن میرن تو باقالیا
این ژکو هم گرفتم تو چالش به نظرم بدرد بخور نیس فقط شوتش خیلی خوبه اگه ترکیبتون از سری آ نیس به نظرم وقت نزارین واسه گرفتنش
R1 جهت و بگیر پشت بازیکن

• Like
Reactions: zerio and soorena

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

یعنی خداکنه همینطوری بمونه تا انتها
خیلی بعد آپدیت کریر عالی شده از هر نظر
هر بازی استرس فینال داره قشنگ :))

ولی یه حسی بهم میگه فقط فصول اول اینجوریه
کم کم تیم های بزرگ تضعیف میشن

• Like
Reactions: 19Rodar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر