FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
رفیق سخت نگیر اوضاع فیفا20 توی این سوتی ها خیلی خرابه پر از اینجور باگ ها هستش من اگه از این فیلم ها بخوام بزارم روزی چهار پنج تا میتونم آپلود کنم...
بدترین باگی که هر روز دارم دفاع من میاد روی پا حریف اما توپ رو نمیگیره از روی توپ رد میشه :)):))
امروز یک باگ جدید دیدم دفاع رو رد میکردم یهو دفاعی که مثلا 5 یا 6 متر عقب تر مونده میپرید میومد جلو مثلا نزدیک یک متری من ~X(
نه اخه میگفتن اگه هست فیلم بذارین وگرنه از اینا که بسیاره . اسم اون حرکت دفاع ها رو من گذاشتم اسکی رفتن انگار کفش پاتیناژ پاشونه :)) جالب اینکه ما دیلی یا تاخیر داریم بعد دفاع تو این مدل حرکتا چطور این همه میره اونور تر من موندم . دکمه x رو هم اصلا استفاده نکنید مگر خیلی مواقع ایده ال چون به درد نمی خوره و همش خطا میشه . اصلا پاشونو بلند نمی کنن و بیشتر تنه به تنه میشن و خطا برای حریف
اصلا اگه بخواد گل بشه مثل کارتون فوتبالیستا 10 نفره هم تکل بری رو پاش بازم ازت رد میشه :))

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
نه اخه میگفتن اگه هست فیلم بذارین وگرنه از اینا که بسیاره . اسم اون حرکت دفاع ها رو من گذاشتم اسکی رفتن انگار کفش پاتیناژ پاشونه :)) جالب اینکه ما دیلی یا تاخیر داریم بعد دفاع تو این مدل حرکتا چطور این همه میره اونور تر من موندم . دکمه x رو هم اصلا استفاده نکنید مگر خیلی مواقع ایده ال چون به درد نمی خوره و همش خطا میشه . اصلا پاشونو بلند نمی کنن و بیشتر تنه به تنه میشن و خطا برای حریف
اصلا اگه بخواد گل بشه مثل کارتون فوتبالیستا 10 نفره هم تکل بری رو پاش بازم ازت رد میشه :))

هرچی بیشتر میگذره تعداد بازیکن ها بیشتر میشه کیفیت بازی میاد پایینتر (بخاطر شلوغی سرور)!!
من پارسال تا اسفند بازی کردم امسال الان به فکر اینم که بازی رو بیخیال بشم از این به بعد!!
بازی ساعت دو شب به بعد خوبه من دو هفته ویکند رو دو به بعد بازی کردم از بازی لذت بردم هم توی باخت هم توی برد اما ریوالز خیلی مسخره شده اصلا نمیشه بازی کرد... اتفاقات عجیب قریب زیاد میوفته!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

اگر منظور شما من هستم
من هیچوقت نگفتم اگه هست ، فیلم بذارید
گفتم فیلم بذارید تا منظورتون رو متوجه بشیم ببینیم چه صحنه هایی رو میگید

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اگر منظور شما من هستم
من هیچوقت نگفتم اگه هست ، فیلم بذارید
گفتم فیلم بذارید تا منظورتون رو متوجه بشیم ببینیم چه صحنه هایی رو میگید
نه عزیز منظور من شما نبودی . در مورد اسکیلم تو التیمیت که بازی می کنم به شخصه از فیک شوت (با توجه به نظیمات خودت رو دسته و کلیدهای L1 یا L2 + مربع و بعد ضربدر ) که راحت دفاع رو به رو ور میداره البته در فیک شوت مدل جدید
و حرکتی که اسمشو نمی دونم ( L2 به علاوه شوک چپ در جهت عکس حرکت بازیکن ) تو جریمه خیلی کاربردیه . البته اسکیل به اون شکل با توجه به دیلی ،چون توپ لو میره بیشتر من نمیزنم یا بعضی شون مثل اینیستایی یا الترنادو که بلد بودم تو این فیفا بی کاربرد شده.

• Like
Reactions: Horror

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نه عزیز منظور من شما نبودی . در مورد اسکیلم تو التیمیت که بازی می کنم به شخصه از فیک شوت (با توجه به نظیمات خودت رو دسته و کلیدهای L1 یا L2 + مربع و بعد ضربدر ) که راحت دفاع رو به رو ور میداره البته در فیک شوت مدل جدید
و حرکتی که اسمشو نمی دونم ( L2 به علاوه شوک چپ در جهت عکس حرکت بازیکن ) تو جریمه خیلی کاربردیه . البته اسکیل به اون شکل با توجه به دیلی ،چون توپ لو میره بیشتر من نمیزنم یا بعضی شون مثل اینیستایی یا الترنادو که بلد بودم تو این فیفا بی کاربرد شده.

جالبه اسکیل های یکسانی رو استفاده میکنیم
زیدانی هم بهت پیشنهاد میکنم
هم خیلی خیلی سادست
هم مدافع رو به رو رو محو میکنه
هم درصد خطاش کمه

• Like
Reactions: zerio

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
من یه مشکلی که با دفاع روبرویی دارم اینه که یه هو طرف عین کاراگاه گجت تو یه صدم ثانیه از فاصله 10 متری پاشو دراز میکنه و توپو میگیره.در مورد چمستری هم مال من 60 هستش و یه تیم تیم از هفتادو دو ملت جمع کردم ولی میگن چمستری خیلی مهمه.ولی خودم که مشکلی از لحاظ هماهنگی حس نمیکنم.حالا شاید این کاراگاه گجت شدن حریف به چمستری من ربط داره
اها یادم نرفته بگم که چرا اکثرا وقتی توپ حریف رو میزنم باز میفته جلو پا خودش یا همتیمیش؟یعنی اینم به چمستری ربط داره؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
مود فوق العاده realistic عرضه شد.
لینکها رو میزارم تغییراتم تو اسپویل میزارم . چون زیاده
Features list:

Realistic Sacking/Board

- The board is now less ruthless, and won't sack you as easily (still more sacking than in FIFA 19)

- The league and European cup (Champions/Europa League) are now more important than the domestic cup (FA Cup, Copa del Ray, etc) and morale by a lot in terms of manager score and sacking

- Made the gap bigger between financial strictnesses. Depending on the setting, 65%, 75% or 95% of player sales go back into your transfer budget

- Now all the remaining transfer budget from the previous season gets added to the new one

- Significantly failing in the league and/or European competition will now probably get you sacked, but winning the domestic cup could save you

- Having a few players with bad morale will now no longer get you sacked

- Stupid things like offering a release clause too high, etc, will now no longer get you sacked

- You can now be sacked earlier on in the season than before, but you won't unless you are doing really poorly

Realistic Settings

- Injury returns are now more realistic, and players must play 1-2 games to fully recover

- Updated currency conversions

- Award winners for competitions like player of the month are now a lot more realistic

- Real stadium for the CL final in 2023

- Real stadium for the EL final in 2021

Realistic Gameplay

- Gameplay is now more a lot consistent, and in turn, removes some of the "scripting"

- Derby, rival, away and important games are now more aggressive and harder to play

Realistic Form

- Form differs between players more

- Match ratings reflect form more accurately

Realistic Finances

- Travel costs more

- Stadium maintenance now costs more

- Redesigned finance modifiers based on leagues for merchandise and ticket sales (you'll get more money per ticket sold in the Prem and La Liga then in the Bundesliga and Ligue 1)

- You now get more ticket and merch sales

- Scouting costs more

Realistic GTN Scouting

- It now takes less long to scout a player

- Scouting in own league is now easier

- Reveal level for info is now higher

- Player data takes longer to expire

Realistic Job Offers

- You now get more job offers if you are doing well, less if you are doing badly

- Only successful/well-known managers get offers from big teams

- You now get more job offers, from different leagues.

Realistic AI team selection

- The AI now put out their best 11 in most matches, especially big matches, but in games against smaller teams, in low important games (ie, FA Cup first round), or games that are 2-4 days before a big game, they will rotate and put out a weaker XI.

- Players in form get picked more often, even if their OVR isn't great (they won't always start but sometimes they will make the bench)

Realistic Morale

- Fully redesigned morale system

- Only players in and around the starting XI will start to get unhappy if they aren't playing most games, and will try to force a move away if you don't give them more game time

- Bench players will be happy with a few starts and minutes off the bench

- Reserve players will be happy with just a start or two a season, and maybe a few minutes off the bench

- How a player's morale is calculated is more realistic based on personality. If they are a team player, team performance will be much more important then game time, player performance, and contract happiness, and the opposite for a selfish player

- The team now gains a lot more happiness for important wins

Realistic AI contract renewal

- The AI now renews almost all of their player's contracts, so there are only a couple of decent players you can get on free transfers each season

Realistic Player Growth/Decline

- Players now grow based on form a bit more (dynamic potential mainly affects potentials, but this touches OVRs more)

- Old players don't decline as fast, and the stats they lose is more widespread, so Messi doesn't lose 10-20 sprint speed in season 2

- Young players grow more realistically based on position (GKs grow slower than a CM, etc)

- More realistic AI decline and stats lost based on position (a winger will go down faster than a GK or a CB)

Realistic Player Retirement

- Players can now play a lot longer (35+)

- Player retirement based on position is now more realistic (GKs and CBs can play longer then wingers and CMs)

Realistic Player Values

- Big players like Messi, Mbappe, Ronaldo, etc are worth nearly 200 mil and very hard to buy

- Form, morale and contract length and potential weight more into morale, so if a player in bad form, with bad morale and a 1-year contract length, his value will be a lot lower then normally

- High potential players now have a much bigger value and are harder to buy

- The values of players with good form will go up, and the values of players with bad form will decrease

- The values of players who are happy go up a bit, and the values of sad players go down slightly

- The values of players with long contract lengths with rise, and the values of players with short contract lengths will decrease

Realistic Player Wages

- Wages are lower for the most part

- Players with high potential now have a higher wage and ask for more (Donnaruma, Mbappe)

- Players ask for more in top leagues, and less for bottom leagues

- League modifiers are more realistic (players get paid more in La Liga and the Prem, then Serie A and the Bundesliga, as an example)

Realistic Scouting

- 90+ potential players are rare and even with 5* 5* scouts, you'll only find a few each season

- Scouts are more expensive (more than 5 mil for a 5* 5* scout) and it now takes a lot of money to get good players

- Scouting trips are now more expensive

- Sacking a scout is more expensive

- Heights for YA players are now more realistic based on position (GKs and CBs are taller then wingers and fullbacks for the most part)

- Workrates for YA players are now more realistic based on position (you will rarely find a ST with a low attacking work rate, etc)

- Skill moves and weak foot for YA players are now much higher and more realistic (no more 1* 1* wingers)

- YA players now get a lot more traits (1 minimum, but many have more)

- Scouting instructions to position is now more realistic (attack-minded won't get you CDMs and CBs anymore)

- More realistic YA wages

- The potential range for YA players is much broader

Realistic Simulation

- Teams now win the league with 90+ points, but they rarely get more than 100 points, and if they do, it's only by a couple

- Teams now get relegated with around 20 points, but REALLY bad teams will get relegated with fewer

- Table Positions are more realistic (the top 6 in the prem is normally the top 6 now)

- More goals are scored in general

- Goalscorers are more realistic, a defender won't win the golden boot, and neither will a 78 rated player. It's the likes of Kane, Sterling, Aguero, etc

- Assisters are more realistic, it's the likes of Sterling, David Silva, KDB, Mane, etc

- More injuries happen in sim games

- The players who get injuries are more realistic, and energy is now a bigger factor, so if you play a player who is low on energy there is a bigger chance they will get injured than before

- Higher match ratings in sim games to reflect played games

- More cards happen in games, yellow and redesigned

- More realistic card obtainers, defenders and midfielders pick up the most cards, and aggression and how bad you are at tackling are all factors

Realistic Transfers, Loans, and Negotiations

- Teams now don't stock up on one position

- English players rarely leave England

- Good teams don't buy bad players with low potential

- More transfers occur (in the summer window each team will sign normally 2-6 players)

- Big players move to big teams, and not random countries like Austria

- Players don't move to rival clubs

- Fewer players move to teams where they won't start

- Teams pay more for players, especially on deadline day

- A team's best players don't go out on loan

- It's risky to do transfers on deadline day as if you delegate they may take 3+ hours

- Teams/players now accept fewer low offers compared to what they want (it's a lot harder to negotiate now)

- More realistic league transfer interactions

- Every time a player signs/loans for a team they always lose/gain at least 1 potential, which adds a type of dynamic player potential to all teams

- Teams now sign fewer old players

- If you are buying a young player, the AI will likely include a future percentage of sale fee clause

- If you are buying a player from a team who doesn't have a lot of money, or is, in general, a small team, most of the time the AI will include a future percentage of sale fee clause

- More realistic league ratings, so the Liga NOS, Eredivise, etc are now not considered low tier leagues

- Teams can now transfer list more players

- Teams can now take longer to respond to transfer offers, and so can the user

- Negotiating with a seller/buyer/player is now a lot harder, and the AI will decline/counter more often.

Realistic Training

- You can now train all stats (composure, sprint speed, balance, etc)

- Realistic stats vs drill (composure for penalties, etc)

- Training is less OP (it's half as effective)

Realistic Release Clauses

- Fewer players now have a release clause

- All La Liga and Liga NOS players now have a release clause

Realistic Create/Edit player/manager features

- Unlocked around 10 new manager outfits

- You can now edit your manager's name, nationality, gender inside a career mode save

- Minimum height is 130cm and maximum height is 257cm for all offline game modes, such as create player, player career, etc

- Minimum weight is 30kg and maximum weight is 115kg for all offline game modes, such as create player, player career, etc

- Unlocked around 5 new GK gloves for all screens

- Unlocked around 10 new celebrations for all screens

- You can now edit your player's info in player career (name, nationality, birthdate, etc)

- You can now edit any player's info in manager career (name, nationality, birthdate, etc)

- When starting a new player CM you can change your birthdate (you can also change it inside of a save)

- Full player editing in CM (stats, appearance)

- No letter limit on names

Press confrences and player conversations

- Fixed most typos and grammar errors

Realistic Graphics:

- Juventus licensed with real name, kit, logo, banners, etc

- Fully licensed Serie B with kits, logos, banners, names and more

- All other unlicensed teams now are licensed with real kits, names, logos, banners and more (in total nearly 25 teams fully licensed)

- Real banners for around 120 teams

- New minifaces for hundreds of players

- Real Badges for all English leagues

- Real adboards for around 25 clubs and competitions

- Real flags for around 70 teams

- Real logos for around 23 competitions

- Real tournament textures for 8 competitions

Realistic Faces

- Bernardo Silva

- Andreas Pereira

- Jordi Alba

- Alexander-Arnold

- Buffon

- Douglas Costa

- Coutinho

- De Gea

- Dembele

- Donnaruma

- Falco

- Giroud

- Griezmann

- Immobile

- Insigne

- Isco

- Jesus

- Kenedy

- Koulibaly

- Kroos

- Lacazette

- Lenglet

- Luis Alberto

- Lukaku

- Mata

- Matic

- Mertens

- Nainggolan

- Payet

- Pique

- Rashford

- Reus

- Robertson

- Rodriguez

- Rojo

- Ronaldo

- Rondon

- Schurrle

- Suarez

- Tolisso

- Zaha

- Ziyech

- Boateng

- Ramsey

Better menus for manager career (added features)

I have added the following menu tiles:

- Request Funds

- Injury List

- Old league table

- View all fixtures/results

- Old other leagues tables

- Change kit number

- Edit transfers

- Edit other team's team sheets

And I've made the following improvments to the menu tiles:

- Going into transfer history now sorts the transfers by fee instead of date

All of these are in addition to all menu tiles.

Plus hundreds and hundreds of other realistic tweaks here and there.
لینک مود
FIFER's FIFA 20 Realism Mod 1.0
لینک نرم افزار frosty
Downloads - The Frosty Tool Suite
نسخه مود منیجر
این مود اسکواد
SquadsPrimeIcons25YearsOld
برای ایکانها.
مثلا اگه مالدینی رو میخواین مربیتون باشه برید تو player career بازنشسته کنیدش و برید تو مربیگری.
1.Run Frosty Mod Manager as admin
2.Select your FIFA 20 profile.
3. Click "import mods" and open the .rar you downloaded
4. Click "apply mods"
5. Click Launch
If any errors appear then delete defaultsettings.ini
ساده هست frosty رو ران کن .گیج نشید منظور از پروفایل همون محل آیکون اجرایی بازی هست
import و apply و لانچ

HOW TO FIX CRASHING:

If the game is crashing on the language select menu, or somewhere else, do the following:

1. Go into your FIFA 20 folder (normally located in C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 20) and deleted the folder called "Moddata"

2. Go into Documents/FIFA 20

3. There should be a file called fifasetup. Open it with a text Editor

4. On line 4 (or around there), look for DIRECTX_SELECT = 0. Change it to DIRECTX_SELECT = 1

5. Save the file

6. Launch FIFA again.

نکته آخر:بعد از هر آپدیت اگه آپدیت کنید مود از کار میوفته یا ممکنهدرست کار نکنه. به همین خاطر ریلیز دوباره میکنه که 7 روز طول میکشه تا مود جدید عمومی و رایگان بشه. به همین خاطر یا صبر کنید بعد 7 روز آپدیت کنید تا مود عمومی بشه
یا از خیر کریر بگذرید ،یا کریر رو بدون مود بازی کنید.
_______
یه نکته برا کسایی که ممکنه از مود خوششون بیاد و منتظر نصب روی نسخه کرکی هستند . مود نسخه کرکی عرضه عمومی نمیشه و باید 3 دلار بهش بدین .که از قیمت اشتراکی الان هم بیشتر میشه.پس بهتره یا از خیر این مود بگذرید یا اشتراکی بزنید.
در مورد مود چمن. اون مود بخاطر اینکه با هر آپدیت غیرفعال میشه و دیر مود gfx بصورت عمومی عرضه میشه ،عملا فایده ای نمیکنه یا باید از خیر آپدیت بازی بگذرید و بعد عرضه عمومی ففقط رو همین آپدیت بازی کنید تا عمومی عرضه کنه و بتونید دوباره آپدیت کنید.
یا اینکه ماهی 10 دلار بهش بدین.
_______

البتته به یکی از مودرها که پارسال مود lightening رو داد گفتم ،گفت تو برنامش هست که مود lightening رو عرضه کنه

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من یه مشکلی که با دفاع روبرویی دارم اینه که یه هو طرف عین کاراگاه گجت تو یه صدم ثانیه از فاصله 10 متری پاشو دراز میکنه و توپو میگیره.در مورد چمستری هم مال من 60 هستش و یه تیم تیم از هفتادو دو ملت جمع کردم ولی میگن چمستری خیلی مهمه.ولی خودم که مشکلی از لحاظ هماهنگی حس نمیکنم.حالا شاید این کاراگاه گجت شدن حریف به چمستری من ربط داره
اها یادم نرفته بگم که چرا اکثرا وقتی توپ حریف رو میزنم باز میفته جلو پا خودش یا همتیمیش؟یعنی اینم به چمستری ربط داره؟

دادا چمیستریت خیلی پایینه حتما از یه لیگ یا یه ملیت بچین ترکیبای هیبریدی هم هست که باید سرچ کنی اگه میخوای از دو سه تا لیگ ببندی
این افتادن توپ جلو پای حریفم بعد اپدیتا خراب شد نمیدونم چرا چون یکی از ویژگیهای گیمپلی توی تیزر امسال همین بود که رودیگر تکل زد توپ رو کامل مال خودش کرد قبل اپدیت هم همین شکل بود ولی الان تقریبا شده ١٩

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
این همه تو سرو کله هم میزنید بی خبرید که تق خود فوتبالم در اومده
تاتنهام فینالیست دوره قبل لیگ قهرمانان هفته قبل هفت تا از بایرن تو لندن میخوره همین دیشب یه تیم دیگه رو با5 گل میبره یا اینکه زمانی فکر کردن به این که برزیل سنگین شکست بخوره در حد افسانه وخیال پردازی بود کسی فکرشو نمیکرد روزی برزیل در خانه هفت تا از المان بخوره .
حساب کتاب فوتبال یکم بهم خورده به قول معروف باگهای خود فوتبال بخصوص از نظر بخش دفاع زیاد شده( همینه که بعضی تیمها دارن میرن به سمت دفاع سه نفره قدیم و اتفاقا دارن نتیجه میگیرن از این سبک). از این مدل مثالها و نتایج عجیب به اندازه موهای سرتون میتونم بگم اگه کچل نباشید.
اینا هم گرگم به هوا وبشین پاشو رو شبیه سازی نکردن که. همین فوتبالو دارن میسازن گران ترین خطوط دفاعی گاها اشتباهاتی میکنن که ادم وا میمونه ولی تو گیم طاقت دیدن این اشتباهاتو نداریم. الان دیگه بازیهای پنج شیش گله باید بگم متاسفانه جز نتایج طبیعی فوتباله. فوتبالهای زمان قبل یه طعم و مزه دیگه ای داشت تیمها به این راحتی وا نمیدادن که کیسه گل بشن.

برای یک گیم خودتو جررررررر میدی باگها وایراد های خود فوتبال واقعی چطور میخوای حساب بکنی؟
من نه از بازی تعریف کردم نه ایراد گرفتم اگه متوجه حرفم نشدید خواهشا نقل قول الکی نکنید بحث بی فایده پیش نیاد..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مورد اول احتمالا مال نته
مورد دوم که باگه زدن استند تکلو اسلایدینگ تکلو نابود کردن
کمیستری هر بازیکن زیر 6 نباید باشه، کمیستری تو پیدا کردن بازیکنها تو حمله و بازی بدون توپ تاثیر داره

• Like
Reactions: malek911

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
من با volta mode مشکل دارم می خوام وارد بشم ارور میده
there was an error accessing sever data," "please try again
البته آنلاین امتحان نکردم روی xbox one s

کسی میتونه کمک کنه؟

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
دوستان به نظرتون با توجه به اینکه فن بایرنم تو icon swap کلوزه رو پیشنهاد میدین یا بالاک؟ و این که ترکیب AA155281-79E3-4A54-8C4F-22987BA95E9D.png تیمم رو میذارم پیشنهادتون برای تقویتش چیه؟ خودم نظرم رو لوا هست ولی خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم

hamoon64

کاربر سایت
Sep 24, 2014
4
من در مورد خوب بودن یا بد بودن این فیفا نسبت به قبلی ها نمیخوام صحبت کنم
فقط میخوام اضافه کنم طرف 2 تا مهاجمش با 6 الی 7 تا از بازیکنهات(دروازه بان رو حساب کردم) رو در رو میشه پشت محوطه، هی این شوت میکنه بلاک میشه میوفته جلو پای اون یکی، هی اون یکی شوت میکنه، می افته جلو پای این یکی و در نهایت انقدر این روند ادامه پیدا میکنه که چاره ای جز گل خوردن نداری
عجیب تر اینه بعضا با بازیکن های تو 1 و 2 میکنه حریف، یعنی پاس میده، میخوره به بازیکن تو، دباره توپ به همون بازی کنی میرسه که پاس داده، اونم تو موقعیت عالی که فکر خود یا رو هم از چگونگی بدست آوردن موقعیت مذکور عاجزه.
از طرفی 1000 بار اتفاق افتاده طرف تک به تک شده، دروازه بان رو آوردم جلو، بعد شوت میکه دروازه بان توپ رو تو سینه یارو یا جلو پای همون مهاجمه دفع میکنه و خودشم جا مونده و گل میخوره
قبلا هم که عرض کردم و دوس دارم مجددا بگم دکمه ایکس یا همون مربع، ملعبه ای بیش نیست در دستان شما و دفاع بدون ال 1 یا ال بی امکان پذیر نیست و به خطا منجر میشه یعنی بازیکنم فقط مثل گاو پای یارو رو میزنه و به هیچ چیز دیگه ای کار نداره
از طرفی هم نحوه فری کیک زدنش افتضاحه، نمیدونم کیا سنشون به فیفا 2005 و 4 قد میده، ولی فریکیک زدن تو اون فیفا ها، به مراتب خیلی بهتر از الانه

دریبل هم که غوغا میکنه، اصلا کاش دریبل، حریف دور خودش هم که بچرخه نمیشه توپشو زد اصلا یه وضعی، شیلدینگ هم که علی برکت الله

در کل انشالله خدا به همه ما صبر بده
مطمئنن هدف این شرکت چیزی نیست جز اعصاب خوردی، اما میندازن تقصیر شانس و باگ
خیلی واضحه
دقیقا همه اینایی که گفتی درسته. چرخیدن دور خود شده حکم دریبل داره تو این بازی! خودمونو مسخره کردیم وااقعا با این بازی! صدتا فیلم دارم از باگ های شوت و پاس تو بازی که نمیتونم اینجا بفرستم به زودی همه رو تدوین میکنم یجا میذارم یوتیوب لینک میدم بهتون! بازی ای که چرخیدن دور خود شده دریبل رو باید شاشید توش! یه سری ها هستن دوست دارن بازی چرخشی اونا بازی رو دوست دارن میگن بهترین فیفاست ! چون دوست دارن تو بازی راه برن و قدم بزنن انگار پارکه! اینقد قدم میزنن اینقدر راه میرن تا سرگیجه بگیری ! حالت تهوع میگیره ادم ازین بازی واقعا. فکر نکنین من میبازم این حرفارو میزنم :)) من چمپیون گلد 2 میرسم ولی واقعا بازی حالت تهوعه !

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
دوستان به اینها میگن توکن؟ :

120511

بعد اینها مگه 12 تا نیستند در کل؟
پس چطور از بالاک و اینها صحبت میکنید؟ چون بالاک 14 است

در ضمن من این توکنی که عکسش رو گذاشتم مثل اینکه از دست دادمش! پیداش نمیکنم احتمالا تو sbc از دست دادم!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من با volta mode مشکل دارم می خوام وارد بشم ارور میده
there was an error accessing sever data," "please try again
البته آنلاین امتحان نکردم روی xbox one s

کسی میتونه کمک کنه؟

باقی بازی ها بدون مشکل آنلاین میشی ؟