FIFA 20

بیشتر کدامیک از مد های فیفا را بازی میکنید و برایتان مهم است؟

• التیمیت تیم

• سیزن

• پروکلاب

• کریرمد

• کیک اف و زیر مجموعه های آن

• ولتا

Results are only viewable after voting.

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,260
10,080

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

تاریخ بازشدن fut app هجدهم سپتامبر خواهد بود

دوستان عزیزم به محض آمدن هرگونه خبر و اطلاعات رسمی پست اول آپدیت شده و تاپیک بحال خودش رها نخواهد شد. از اینکه وقت می‌گذارید پست اول را می‌خوانید و در تاپیک فعالیت می کنید سپاساگذارم

Last edited by a moderator:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
425
287
اینا که هرسال هرچی بسازن فروششون تضمینه دیگه چرا میگ میگ میسازن اسلایدهای مخفی رو مثل 12 بسازن هرسالم یه نوآوری‌های کوچیکی انجام بدن خوبه
والا من الان بیشتر به جای اینکه از حریف و تواناییش بترسم تو بازی از حرکات عجیب و پاسای عجیب بازیکنان خودم بیشتر ترس دارم .به نقطه x می خوام پاس بدم میده یه جای دیگه. مهاجمای منم بیشتر دغدغشون اینکه که کی بیشتر تو افساید قرار بگیری تا تو موقعیت گل. من توپ به پاسورم نرسیده که پاس تو در رو بده مهاجمم سریع میره تو افساید .
-------------------------------------------
تنظیمات مهاجم نوک چی بذارم که از فول بک چپ و راست می خوام تو عمق براش بندازم به سمت بیرون حرکت کنه تا توپ رو بگیره نه بره به سمت داخل و دفاع راحت کات کنه
از طرفی مهاجم نوک تو 18 قدم زمان کات بک دادن نره روی خط بلکه تو نقطه پنالتی بمونه تا راحت توب به دستش برسه

این دوتا حالت تنظیمات داره اصلا ؟ چی هست ؟

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,476
1,422
اینا که هرسال هرچی بسازن فروششون تضمینه دیگه چرا میگ میگ میسازن اسلایدهای مخفی رو مثل 12 بسازن هرسالم یه نوآوری‌های کوچیکی انجام بدن خوبه
میگ‌ میگ میسازن واسه آماتور جماعت و پلیر جدید که نه حوصله و نه عقل تیمی بازی کردن و پاسکاری به معنای واقعی فوتبال بازی کردن رو نداره( بلانسبت پلیرای جدید و اماتور‌ که درست بازی میکنن که دمشون گرم) چهار تا بازیکن فقط سرعتی میخره میزاره جلو ترکیب باگ هم از کانال یوتیوب برادران جان‌ بر کف ea میبینه میچینه دستو میزاره رو سرعت یا علی کات اینساید زاویه بسته‌ زرت گل جلوی پلیر خوب با دفاع قوی هم میخوره جلوشو میگیری گیرپاچ میشه نمیدونه دیگه چیکار کنه غر میزنه به ea اونام میگن دردوبلات تو سرم بازیو واست با اپدیت بهتر میکنم میشه این آش شله قلمکاری که میبینیم به زبان ساده و شیرین :D

Horror

Valar Morghulis
Gold User
Mar 16, 2010
3,656
2,206
نام
Mohammad
واقعا چطوری کریر بازی می کنید ؟!چه حوصله ای . من خودم تا دو سال پیش کریر بازی می کردم ولی همه چیزش تکراری شد و از همه بدتر هندیکپ فجیع از طرف cpu. مثلا میدونی که این بازی رو راحت میتونی ببری و مثلا یه مرحله بالاتر بری ولی هر چی میزنی گل نمیشه و cpu لطف می کنه یه گل انچنانی بهت میزنه که ندونی از کجا خوردی .
ببین من به چیزی به اسم هندیکپ اعتقاد ندارم
بعضی مواقع قبول دارم تو برخی سکانس ها یک لحظه گیم پلی به چند برابر سختی میرسه و برای دفع اون حمله حریف باید حداقل ده برابر همیشه خوب عمل کنی
معمولا بعد از ۳ ماه بازی کردن به جایی میرسم که تو درجه سختی آلتیمیت میتونم کله مسابقات مربوط به لیگ و حذفی و چمپیونز رو فول win کنم
این نشون میده هیچ بازی از پیش باخته نیستی فقط بعضی صحنه ها انگار درجه سختی رو از پیش چند برابر کردن که هیجان کار بره بالا
این حالت برای تیمای قوی زیاد دیده میشه
مثل منچستر سیتی فیفا ۱۹

در آخر هر کسی سلیقه ای داره
مثلا منم اصلا نمیفهمم باقی دوستان بی کریر چطوری فیفا بازی میکنن :D

• Like
Reactions: 19Rodar and ehsas1

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,260
10,080
میگ‌ میگ میسازن واسه آماتور جماعت و پلیر جدید که نه حوصله و نه عقل تیمی بازی کردن و پاسکاری به معنای واقعی فوتبال بازی کردن رو نداره( بلانسبت پلیرای جدید و اماتور‌ که درست بازی میکنن که دمشون گرم) چهار تا بازیکن فقط سرعتی میخره میزاره جلو ترکیب باگ هم از کانال یوتیوب برادران جان‌ بر کف ea میبینه میچینه دستو میزاره رو سرعت یا علی کات اینساید زاویه بسته‌ زرت گل جلوی پلیر خوب با دفاع قوی هم میخوره جلوشو میگیری گیرپاچ میشه نمیدونه دیگه چیکار کنه غر میزنه به ea اونام میگن دردوبلات تو سرم بازیو واست با اپدیت بهتر میکنم میشه این آش شله قلمکاری که میبینیم به زبان ساده و شیرین :D
یکی میگفت برای جذب فن‌های Pes اینکارو میکنه، البته برای اینکه حس تکراری سری فیفا بهش دست نده مجبوره یه جورایی هر یکی یا دوتا درمیون میگ میگ کنه، مثلا 13 یه نمه میگ میگ بود ولی نه اینجور بعد 15 میگ میگ بدی بود 18 هم همینجور ولی از 20 بهتر بود الانم که میگ میگه، احتمالا برای 21 فیفای شبیه ساز و بازی خوبی بسازن چون قراره کلی هایپ کنن همراه سونی و مایکرو خصوصا نسخه نسل بعدی که در عمل بجز چهارتا افکت چیز بیشتر و فرقی ندارن باهم

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
431
465
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
1,605
1,094
نام
احسان
ببین من به چیزی به اسم هندیکپ اعتقاد ندارم
بعضی مواقع قبول دارم تو برخی سکانس ها یک لحظه گیم پلی به چند برابر سختی میرسه و برای دفع اون حمله حریف باید حداقل ده برابر همیشه خوب عمل کنی
معمولا بعد از ۳ ماه بازی کردن به جایی میرسم که تو درجه سختی آلتیمیت میتونم کله مسابقات مربوط به لیگ و حذفی و چمپیونز رو فول win کنم
این نشون میده هیچ بازی از پیش باخته نیستی فقط بعضی صحنه ها انگار درجه سختی رو از پیش چند برابر کردن که هیجان کار بره بالا
این حالت برای تیمای قوی زیاد دیده میشه
مثل منچستر سیتی فیفا ۱۹

در آخر هر کسی سلیقه ای داره
مثلا منم اصلا نمیفهمم باقی دوستان بی کریر چطوری فیفا بازی میکنن :D
برخلاف شما من به هندیکپ اعتقاد دارم علی آقا.ولی معتقدم تا وقتی الگوریتم هوش طبیعی به بازی cpu اضافه نشه(که از شرکت گشادی مثل ea بعیده) یکی از راه های موجود سخت کردن بازی همینه(بحث آفلاین رو میکنم و تو آنلاین اعتقاد دارم که نباید اینطوری باشه).الانم سختی کریر خیلی عالیه و دارم لذتشو میبرم
مورد بعدی تصور یه عده از دوستانه که ما کریر بازهارو به یه چشم فردی که هیچی از بازی فوتبال حالیش نیست میبینن و کل مود بازی رو fut میبینن.
هر مودی برا یه کسی لذتی داره و دلیلی نداره میل خودمون رو بکنیم تو حلق دیگری

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
393
94
نام
علی
والا من الان بیشتر به جای اینکه از حریف و تواناییش بترسم تو بازی از حرکات عجیب و پاسای عجیب بازیکنان خودم بیشتر ترس دارم .به نقطه x می خوام پاس بدم میده یه جای دیگه. مهاجمای منم بیشتر دغدغشون اینکه که کی بیشتر تو افساید قرار بگیری تا تو موقعیت گل. من توپ به پاسورم نرسیده که پاس تو در رو بده مهاجمم سریع میره تو افساید .
-------------------------------------------
تنظیمات مهاجم نوک چی بذارم که از فول بک چپ و راست می خوام تو عمق براش بندازم به سمت بیرون حرکت کنه تا توپ رو بگیره نه بره به سمت داخل و دفاع راحت کات کنه
از طرفی مهاجم نوک تو 18 قدم زمان کات بک دادن نره روی خط بلکه تو نقطه پنالتی بمونه تا راحت توب به دستش برسه

این دوتا حالت تنظیمات داره اصلا ؟ چی هست ؟
اگه 1 مهاجم نوک داری اس تی تارگت من باشه، اگه 2 تا داری اس تی ها یکیشون تارگت من باشه یگی گت بیهایند

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,104
2,772
نام
El Duderino
این هفته weekend به ۲۱ برد رسیدم برام خیلی عجیب بود :D فیفای قبلی تو کل سال فقط ۲ بار به ۱۷ برد رسیدم و همیشه به همون ۱۴ راضی بودم، تازه فیفای قبلی دیویژن ۳ ۴ بودم الان تو دیویژن ۵ با یه تیم ۴.۵ ستاره اینقد عجیب بردهام زیاد بود :D
ایکون سواپ ها رو دوستان به کجا رسوندن؟ من ۹ تاش رو گرفتم سخت هاش آنلاین با ۷ تا first time player برای سری آ لیگ ۱ و بوندسلیگا مونده.

بعد بیاید بگید میخواد کودوم ایکون رو بگیرید و چه کارتی روش بندازید؟! دورگبا با هانتر دریبلینگش داستان میشه شاید روش engine بزارم اگه بگیرمش ولی بشخصه owen رو ترجیح میدم با همون hunter چون کارت ساده ایه :D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,644
622
نام
علی
این هفته weekend به ۲۱ برد رسیدم برام خیلی عجیب بود :D فیفای قبلی تو کل سال فقط ۲ بار به ۱۷ برد رسیدم و همیشه به همون ۱۴ راضی بودم، تازه فیفای قبلی دیویژن ۳ ۴ بودم الان تو دیویژن ۵ با یه تیم ۴.۵ ستاره اینقد عجیب بردهام زیاد بود :D
ایکون سواپ ها رو دوستان به کجا رسوندن؟ من ۹ تاش رو گرفتم سخت هاش آنلاین با ۷ تا first time player برای سری آ لیگ ۱ و بوندسلیگا مونده.

بعد بیاید بگید میخواد کودوم ایکون رو بگیرید و چه کارتی روش بندازید؟! دورگبا با هانتر دریبلینگش داستان میشه شاید روش engine بزارم اگه بگیرمش ولی بشخصه owen رو ترجیح میدم با همون hunter چون کارت ساده ایه :D
دمت گرم بابا من بیشتر از 11 تا برد نمیتونم نت لعنتی نمیزاره :D
سواپ هارو همرو گرفتم یه چیزی بگم بهتون اگه دو سه تا بازیکن سیلور بندازین تو ترکیب میندازه شمارو با یه حریف با تیم داغون مثلا من دیروز میخواستم ابجکتیو های هفتگی رو انجام بده که میگفت با بازیکن سیلور گل بزنینو اینا
3تا بازیکن سیلور انداختم تو ترکیب همش منو مینداخت با یه حریفایی که تیمشون برنزی بود یا خیلی داغون بودن اینکارو واسه سواپ ها هم انجام بدین کارتون راحتتر میشه
سوال تو سوال منم هست حالا نمیدونم بتونم 12 تای دیگه رو هم که بعدا میاد بگیرم یا نه ولی اگه به فرض همرو بگیرم نمیدونم دروگبا بگیرم یا ریوالدو و نستا باهم. اصلا این ریوالدو بدرد بخور هست؟

• Like
Reactions: zerio and koorosh

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,104
2,772
نام
El Duderino
سواپ هارو همرو گرفتم یه چیزی بگم بهتون اگه دو سه تا بازیکن سیلور بندازین تو ترکیب میندازه شمارو با یه حریف با تیم داغون مثلا من دیروز میخواستم ابجکتیو های هفتگی رو انجام بده که میگفت با بازیکن سیلور گل بزنینو اینا
3تا بازیکن سیلور انداختم تو ترکیب همش منو مینداخت با یه حریفایی که تیمشون برنزی بود یا خیلی داغون بودن اینکارو واسه سواپ ها هم انجام بدین کارتون راحتتر میشه
سوال تو سوال منم هست حالا نمیدونم بتونم 12 تای دیگه رو هم که بعدا میاد بگیرم یا نه ولی اگه به فرض همرو بگیرم نمیدونم دروگبا بگیرم یا ریوالدو و نستا باهم. اصلا این ریوالدو بدرد بخور هست؟
ریوالدو weak foot ش ۲‌ستارست :D من با ۳ ستارشم نمیتونم حتی برای بازیکن غیر وینگر کار کنم، کلا بازیکنی که از وسط بازی میکنه ویک فوتش زیر ۴ باشه ارزشش خیلی میاد پایین.. نستا و پیرلو با هم خوراک italy فن هاست، امیلیانو بوترگنیا هم weak foot ش ۵ ستارست از owen و hagi یکی کمتر میخواد اونم طرفدار کم نداره.. کلا سخت تصمیم گیری :D

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
634
67
نام
وحید
سلام دوستان بازی رو PSN امکان تخفیف خوردن داره طی روزهای آتی یا با همین قیمت 60 دلار تهیه کنم؟ ممنون

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
425
287
ریوالدو ارزش نداره . الان با این وضعیت نت و بازی به دنبال بازیکنی باشید که هم سرعت بالای 90 داره (به خصوص مهاجما) هم قدرت بدنی و جنگندگی بالایی داشته باشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

• zerio
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟