FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
داداش
واسه اینکه دفاع چنین تغییراتی کرده،من توی 20 کلا سیستم دفاعیم رو 5 دفاعه کردم و فول بک هارو هم stay back میذارم که چنین اتفاقی نیوفته...
یه نکته....فرض کنیم شما با LB دارید RW تیم مقابل رو در حال فرار دنبال می کنید و LW یارو هم داره از اونور فرار میکنه(همین شرایطی که خودتون گفتید)....در چنین شرایطی من از روی LB چنج می کنم روی RB و سعی می کنم فضای پشتِ LW رو کاور کنم یا اگه فرار کرده بهش برسم و فشار بیارم...از اونطرف میتونم با دکمه ی R2 (پرس نفر دوم روی توپ)رو بازیکن RW یه فشاری بیارم...احتمال گل شدن چنین چیزی تو واقعیت هم خیلی خیلی بالاست چه برسه به بازی...برام عجیبه که چنین مثالی زدید :D
داداش شما یه لطفی کن با همین سیستمی که میگی برو چند روز سیزن بزن بیا اینجا امارتو بذار ما ببینیم :D مشکل اینه که مشکلات بازی تو بالاترین سطح و بین پلیرای کار بلد می زنه بیرون ! شما برو دیویژن ۱ بازی سر لیگ‌تایتل ببین چه جوری میگ میگ‌بازی در میارن واست بازی هم ۱۴ گله می شه ! ضمنا سیستم جدید با قبلی فرقی نداره . شما قبلا r2 و ضربدر می‌گرفتی الان شده r2 + l2 با این فرق که دست یارو رو هم بخونی و نفس به نفس بشی باید همون فرمون بری و هلش بدی :)) ضربدری نیست که از جلو پاش توپو در بیاره . تکل ایستاده هم خطا می ده اکثرا !

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
داداش

داداش شما یه لطفی کن با همین سیستمی که میگی برو چند روز سیزن بزن بیا اینجا امارتو بذار ما ببینیم :D مشکل اینه که مشکلات بازی تو بالاترین سطح و بین پلیرای کار بلد می زنه بیرون ! شما برو دیویژن ۱ بازی سر لیگ‌تایتل ببین چه جوری میگ میگ‌بازی در میارن واست بازی هم ۱۴ گله می شه ! ضمنا سیستم جدید با قبلی فرقی نداره . شما قبلا r2 و ضربدر می‌گرفتی الان شده r2 + l2 با این فرق که دست یارو رو هم بخونی و نفس به نفس بشی باید همون فرمون بری و هلش بدی :)) ضربدری نیست که از جلو پاش توپو در بیاره . تکل ایستاده هم خطا می ده اکثرا !
نمی دونم،شاید حق با شما باشه و توی سطوح بالا قضیه فرق کنه!
فقط منظورتون رو از ضربدر متوجه نشدم!
مگه شما قبلا با ضربدر توپ میگرفتید؟
Legacy بازی میکنید؟!

• Smile
Reactions: ULTIMATE TEAM

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,488
واسه اینکه دفاع چنین تغییراتی کرده،من توی 20 کلا سیستم دفاعیم رو 5 دفاعه کردم و فول بک هارو هم stay back میذارم که چنین اتفاقی نیوفته...
یه نکته....فرض کنیم شما با LB دارید RW تیم مقابل رو در حال فرار دنبال می کنید و LW یارو هم داره از اونور فرار میکنه(همین شرایطی که خودتون گفتید)....در چنین شرایطی من از روی LB چنج می کنم روی RB و سعی می کنم فضای پشتِ LW رو کاور کنم یا اگه فرار کرده بهش برسم و فشار بیارم...از اونطرف میتونم با دکمه ی R2 (پرس نفر دوم روی توپ)رو بازیکن RW یه فشاری بیارم...احتمال گل شدن چنین چیزی تو واقعیت هم خیلی خیلی بالاست چه برسه به بازی...برام عجیبه که چنین مثالی زدید :D
ماله ما هم استی بکه ولی وقتی یه کورس میذارن من با سرعت اینوری رو دنبال میکنم ولی دفاع اونوری پشت سر وینگر طرف میدوهه و اصلا انگار فقط داره ساپورتش میکنه
بعد من حتی با انالوگ راست بخوام هم بازیکن رو سریع سوییچ کنم میره اشتباه دفاع وسط
در مورد فوتبال واقعی طرف چیزی به اسمه عقل و هوش داره طرفو مارک کرده نمیذاره در بره

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
نه عزیزم لگاسی چیه ! چرا فحش می دی ؟ :D منظورم اینه قبلا بعد از مهار مهاجم حریف وقتی خیلی بهش نزدیک می شده با ضربدر یه پای ریز مینداخت رو توپ بدون خطا توپ رو می گرفتی ولی الان به این شکل نیست دیگه یا باید بری تو دلش یا تکل سرپا بزنی که پر ریسکه ! من یه پلیر قدیمی فیفا هستم این بابا که عکسش رو می ذارم از پلیرای خوبه فیفا در سیزن هست. رتبشم مشخصه . من دوست تو این رتبه ها ایرانی هم زیاد دارم خودمم تو اکثر نسخه ها همین جاها بودم مدارکش هسن و این نسخه هم چون دیر تیه کردم به زودی می رسونم خودمو همینجاها .
View attachment 120048

اینم‌نتیجه ای که من امروز بهش خوردم و باهاش بازی کردم تو سیزن و این نتیجه به دست اومد :
View attachment 120049
همینطور که میبینی من از رو باد شکم حرف نمی زنم ! من به عنوان یه پلیر ۱۰ سال سیزن می گم گند زدن به سیستم دفاعی بازی و افتضاح شده . هیچ بازی زیر ۴ یا ۵ تا گل نداره حداقل . اینم اخرین کامنتم در این رابطه بود .

موفق باشید
دوست عزیز من هرگز شمارو زیر سوال نبردم،من خودم کسی نیستم که بخوام قضاوتی انجام بدم...فقط نظرمو گفتم:D

• Like
Reactions: Kiami

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست عزیز من هرگز شمارو زیر سوال نبردم،من خودم کسی نیستم که بخوام قضاوتی انجام بدم...فقط نظرمو گفتم:D
تو آنلاین لگسی از 12 نمیشه گذاشت، ضربدر هم توی یه فیفا یادمه تاثیرش تو تاکتیکال خیلی کم کردن من دیگه استفاده نکردم، امسال ولی حجم این تکلهارو کم کردن پا میندازی انگار بچه 2 ساله پا میندازه تکل نشسته میزنی نمیرسه پاش به توپ، اصلا یه وضعی

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
یکی از دوستان اینجا گفت فینس شات اررورش رو زیاد کردن در صورتی که پشت محوطه هرچی کات دار میزنن گل میشه :|
یکی از چیرایی که خیلی رو اعصابه اینه که تکل میزنی توپ میخوره به مهاجم دوباره میفته جلو پاش مدافع هم رو زمین به همین راحتی یه تک به تک تقدیم حریف شد
کسی نمیدونه واسه پاس کات بک چیکار باید کرد؟من هرچی گل میخورم طرف از گوشه محوطه جریمه میاد یه پاس ساده میندازه تو باکس شوت گل :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یکی از دوستان اینجا گفت فینس شات اررورش رو زیاد کردن در صورتی که پشت محوطه هرچی کات دار میزنن گل میشه :|
یکی از چیرایی که خیلی رو اعصابه اینه که تکل میزنی توپ میخوره به مهاجم دوباره میفته جلو پاش مدافع هم رو زمین به همین راحتی یه تک به تک تقدیم حریف شد
کسی نمیدونه واسه پاس کات بک چیکار باید کرد؟من هرچی گل میخورم طرف از گوشه محوطه جریمه میاد یه پاس ساده میندازه تو باکس شوت گل :|
R1 پاس

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
تاجایی که من یادمه کریرزیادباگ نداشت تواسلایدرها هرجورشوت CPUمیذارم هیچ فرقی نمکنه بیشترمیزارم ارور رو بازگل میخورم سرجاش هم میذارم یعنی50 باز فرقی نمیکنه که احتمالا اینم باگه ازدست سازنده دررفته بازی حتی توکریر میتونی باوجودهندیکپ حدس بزنی که این حمله حریف گله.بازی گیمپلی وحتی تنظیماتش باگه ترکیب میچینی میری میبینه بهم خورده.کلا گرفتن این بازی اشتباهه بنظرم چون با6-7تااپدیت هم حل نمیشه تازه اگه بعدازاپدیت بازهم یه چیزدیگش نزنه بیرون.

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
دوستان دیگه ایراد الکی از بازی نگیرید من با انلاین کاری ندارم ولی انصافا کریر خیلی بهتر شده هر چه بازی میکنم احساس خوبتری بهم دست میده. قبلا کم بازی کردم نظرم متفاوت بود ولی الان نظرم فرق کرده.
اصلا نمیشه تو کریر حدس زد فلان حمله گله یا نه. مشکل پریدن از این بازی به اون بازیه . باید روی یک بازی متمرکز باشید تا یاد بگیرید چطور بازی بکنید من حتی شوت ارور سی پی یو رو کم کردم چون کم گل میخورم .بخصوص اینکه الان دروازه بانها هم خوب شدن خیلی از توپا رو گل نمیخورن.دفاع کردن تو فیفا بخصوص منظورم بخش افلاینه بسیار چالشیه با سبک دفاع اماتور پس فرق میکنه که دو تا ضربدر میزنی توپو میگیره. اینجا مثل فوتبال واقعی باید منطقه ای دفاع کنی فضا ببندی تو فوتبالم دیگه رفتن تو پای حریف کمتر اتفاق میوفته بیشتر قطع توپه تا توپ گیری مستقیم از یار حریف الان تو فیفا هم این سیستم خوب اجرا شده مشکل اینه که تو بعضی بازیا سرعت بخش تهاجمی از دفاع بیشتره که من اونم با اینستراکشن ها و سوییچ کردن بین ترکیب ها در حین بازی اونم کنترل کردم.
نظر کاملا شخصیه من چند روز پیش تو خونه یکی از اشناها پس بازی میکردم میتونم بگم جنازه فیفا می ارزه به پس واقعا متعجبم که چطوری یک عده میگن پس شبیه ساز واقعی فوتباله؟ واقعا مشکلات بازیو نمیبینید یا ما رو دست انداختید؟ یا خیلی متعصبید؟ تعصب ادرس خوبی به ادم نمیده حتی باعث خیال پردازی میشه.
اینجا ایرادهای فیفا رو همه گفتیم بازم میگیم شما هم ایراد بازی محبوبتونو ببینید و اگر کسی هم ایراد میگیره بهش حمله نکنید. .به نتایج تخیلی نرسیم که فلان بهترین شبیه سازه و ... گفتم هر دو تا بازی مشکلات دارن بهتره روی یک بازی تمرکز کنیم

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان دیگه ایراد الکی از بازی نگیرید من با انلاین کاری ندارم ولی انصافا کریر خیلی بهتر شده هر چه بازی میکنم احساس خوبتری بهم دست میده. قبلا کم بازی کردم نظرم متفاوت بود ولی الان نظرم فرق کرده.
اصلا نمیشه تو کریر حدس زد فلان حمله گله یا نه. مشکل پریدن از این بازی به اون بازیه . باید روی یک بازی متمرکز باشید تا یاد بگیرید چطور بازی بکنید من حتی شوت ارور سی پی یو رو کم کردم چون کم گل میخورم .بخصوص اینکه الان دروازه بانها هم خوب شدن خیلی از توپا رو گل نمیخورن.دفاع کردن تو فیفا بخصوص منظورم بخش افلاینه بسیار چالشیه با سبک دفاع اماتور پس فرق میکنه که دو تا ضربدر میزنی توپو میگیره. اینجا مثل فوتبال واقعی باید منطقه ای دفاع کنی فضا ببندی تو فوتبالم دیگه رفتن تو پای حریف کمتر اتفاق میوفته بیشتر قطع توپه تا توپ گیری مستقیم از یار حریف الان تو فیفا هم این سیستم خوب اجرا شده مشکل اینه که تو بعضی بازیا سرعت بخش تهاجمی از دفاع بیشتره که من اونم با اینستراکشن ها و سوییچ کردن بین ترکیب ها در حین بازی اونم کنترل کردم.
نظر کاملا شخصیه من چند روز پیش تو خونه یکی از اشناها پس بازی میکردم میتونم بگم جنازه فیفا می ارزه به پس واقعا متعجبم که چطوری یک عده میگن پس شبیه ساز واقعی فوتباله؟ واقعا مشکلات بازیو نمیبینید یا ما رو دست انداختید؟ یا خیلی متعصبید؟ تعصب ادرس خوبی به ادم نمیده حتی باعث خیال پردازی میشه.
اینجا ایرادهای فیفا رو همه گفتیم بازم میگیم شما هم ایراد بازی محبوبتونو ببینید و اگر کسی هم ایراد میگیره بهش حمله نکنید. .به نتایج تخیلی نرسیم که فلان بهترین شبیه سازه و ... گفتم هر دو تا بازی مشکلات دارن بهتره روی یک بازی تمرکز کنیم
بااین متن بلندبالا بالاخره معنی منطق وفن بودن واقعی روفهمیدیم وهمین که بعضیها سهام دارeaهستن الان خوبه نقدها مشخص کردن همه چی رووای به اونروزکه نقدهای کاربرابیشترمیبودتازه بااین حرفت ثابت شدهیچ وقت پیس بازی نکردیوهمچنین من هردوتاروهمیشه میگیرم هم پیس هم فیفا.ازنظرمحتوابله فیفاجلویه والبته لایسنس ولی بقیه چیزا. .........

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
بااین متن بلندبالا بالاخره معنی منطق وفن بودن واقعی روفهمیدیم وهمین که بعضیها سهام دارeaهستن
عزیزم کلاس چندی؟ ایرادهایی که به فیفا گرفتمو ندیدی؟ چرا یکی از بازی محبوبتون ایراد میگیره گریه میکنید؟ عزیزم بلد نیستی بازی بکنی برو یاد بگیر کمتر غر میزنی
این حرف مضحک سهام دارو کی به دهن اینا انداخته قشنگ یه چیزی یاد گرفتن از این کانالو اون کانال هی تکرار میکنن شما سلیقتونو دیگران تعیین میکنن براتون.

• Like
Reactions: malek911 and ehsas1

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
عزیزم کلاس چندی؟ ایرادهایی که به فیفا گرفتمو ندیدی؟ چرا یکی از بازی محبوبتون ایراد میگیره گریه میکنید؟ عزیزم بلد نیستی بازی بکنی برو یاد بگیر کمتر غر میزنی
این حرف مضحک سهام دارو کی به دهن اینا انداخته قشنگ یه چیزی یاد گرفتن از این کانالو اون کانال هی تکرار میکنن شما سلیقتونو دیگران تعیین میکنن براتون.د
من اولا 37سالمه وازکنسول آتاری دارم بازی میکنم درضمن معنی گریه کردن روفهمیدیم ودیدیم که داره درست میگه قضاوت رومیسپارم به عهده دوستان البته از16دارم فیفا بازی میکنم ویه بچه میتونه ایرادهای فیفاروبگه چه برسه به شما>:/:))

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
جوسازی نمیکنم اصلا حوصله فن بازی ها و باند بازی های شمارو هم ندارم من یک فوق اماتور هستم، انجمن جای اماتورهاست و تنها وظیفه حرفه ای ها نه درست کردن باند بلکه پاسخ کاملا مرتبط و صریح و روشنه
اینجا پست میذارم شاید کسی با کامپیوتر همین مشکل رو داشته باشه و به طور مثال با تغییر DNS یا وی پی انی که پینگ رو پایین نگه داره مشکل رو حل کرده باشه
اگر کمکی از دستت بر نمیاد نادیده بگیر یا اگر فکر کردی دروغ میگم درخواست فیلم و مدرک کن اصلا نیازی به پند و اندرزهای حاشیه ای نیست.
هرکس برای خودش شخصیت داره و نمیتونه توهین رو بپذیره.

1- پاسخ بحث حاشیه ای درمورد اقای د - ت
د - ت یک دلال عقب مانده بیش نیست درسته که بیشتر مخالفانش انسانهای فاسدی هستند ولی دلیل نمیشه خود ایشون رو پاک بدونیم، EA هم ربطی به ایشون نداره EA یک کمپانی پول پرسته و سیستم پولی هم همیشه و در همه جا فساد میاره

2- پاسخ پند و اندرزهای حاشیه ای و اخلاقی شما
هزاران نفر در سراسر دنیا این مشکل رو دارند و در انجمن EA پست میذارن و حتی برخی بخاطر پستهای مشترک که از ویژگی های بارز انجمن ها هست احساس ارامش میکنند
همین چند دقیقه پیش کامنت یک خارجی در REDDIT رو خوندم که نوشته بود "اوه احساس میکردم Softban یا همچین چیزی شدم" در ضمن ایرانی هم نیست. این نشون میده زیاد هم پر بیراه نگفتم.
Can't Find Opponents in FUT Draft.
No opponents found
Can't find an opponent

View attachment 119999
ببینید من که توهینی نکردم اما یه چیزایی هست که دیگه بدیهیه.
اونی که سوال پرسیده آی‌پیش استاتیکه توی ایران آی پی ها به صورت دیفالت داینامیکه مگه اینکه ای پی استاتیک بگیری یعنی منتفیه این قضیه.
شایدم به خودش شک داره شاید چیت خواسته بزنه و گیفت کارت دزدی و ... از این کثیف کاری ها. شما مگه به خودت شک داری؟

بعدشم من با استفهام انکاری بهتون گفتم که بن نشدی!

بعدشم به جای این همه داستان یه کلمه بفرمایید که بن شده بودی یا نه؟ اگه بن نشده بودی یعنی حرف من درست بوده دیگه بحثی نباید داشته باشید و به حرفام اعتقاد پیدا کنید و بهشون احترام بذارید.

اگرم بن شده باشی حرف شما درست و من تمام نظراتتون رو میپذیرم!

راستی خوشحال میشم بفرمایید من فن کدوم بازیم! چون برای خودمم سواله

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من اولا 37سالمه وازکنسول آتاری دارم بازی میکنم درضمن معنی گریه کردن روفهمیدیم ودیدیم که داره درست میگه قضاوت رومیسپارم به عهده دوستان البته از16دارم فیفا بازی میکنم ویه بچه میتونه ایرادهای فیفاروبگه چه برسه به شما>:/:))

سنو سال عددی منظورم نبود هر موقع به رشدی رسیدی که دیگران برات تصمیم نگیرن کدام خوبه کدام بده خودت به تحلیل برسی که خوب وبد چیه بیا بحث کن .
در ضمن من سهام داری هستم که در نوشته های قبلم به بقیه توصیه کردم بازی ها رو نخرن دارم از جیب میزنم متوجهی؟
عمرا

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,488
من حال نداشتم متنتو کامل بخونم وقتی دیدم نوشتی با انلاین کاری ندارم و کریر فلانه
فقط یه پیشنهاد برات دارم حتما سعی کن بری آلتیمیت یا سیزن بزنی خصوصا التیمیت بعد نظرتو بگو
2 هفته التیمیت بزن بعد بیا نظرتو بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر