FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازی بعد از آپدیت آخری افتضاح شده. دوباره مثل سال‌های قبل تغییراتی دادن که تو pitch note نیست ولی بازی رو خراب کرده. من به شخصه تا قبل از این آپدیت به جز اون مسئله‌ی عدم تعادل بازیکنا تو یه سری صحنه‌ها مشکل چندانی با بازی نداشتم ولی الان فاجعه شده قشنگ. ارور شوت فینس رو از قبل هم بیشتر کردن و گلرها رو قوی‌تر و عملا دیگه یا باید یه جوری دروازه خالی ایجاد کنی گل بزنی یا از زاویه‌ی کاملا بسته بزنی که تنها حالتیه که گلرها واکنش خوبی نشون نمیدن.
این ارور شوت وقتی با ارور پاسکاری امسال کنار هم قرار میگیرن بازی دیوانه‌ت میکنه قشنگ. یه پاسی که یه ثانیه پیش دادی و مثل آدم رسیده به بازیکنت الان میدی انگار وزنه‌ی صد کیلویی کردن تو توپ و تا برسه به بازیکن یه اپیزود فوتبالیست‌ها تموم شده. دهن آدم سرویس میشه تا برسه به دروازه بعد از اون‌ور زدن ارور شوت رو هم بردن بالا گلرها هم همه یاشین شدن دیگه فقط باید منتظر اتفاقات عجیب فیفایی باشی که گل بزنی.
من با دفاع تا قبل از این آپدیت اصلا مشکل نداشتم و تعریف هم کردم ازش ولی بعد از آپدیت اصلا نابودش کردن. تا قبل از این بازیکنای تحت کنترل AI پرس و بلاک نمیکردن که خوب بود ولی تحرک داشتن و میشد با سوییچ کردن به موقع بین بازیکنا خوب دفاع کرد الان اصلا تحرکی ندارن و وایمیسن نگاه میکنن و با سوییچ هم جا میمونی چون بازیکنی که باید تا محوطه میومده عقب در حال قدم زدنه واسه خودش. من چون همون روز قبل و بعد از آپدیت داشتم بازی میکردم این تفاوت خیلی به چشمم اومد و دقیقا چیزی که نباید تو دفاع بازی اتفاق میفتاد افتاد و داغونش کرد. تکل‌های ایستا هم که هیچی دیگه کلا که بگیر نگیر داشتن الان بدتر هم شدن یعنی ۵۰ بار توپ رو میزنی هنوز تو پای مهاجمه داره میره جلو باهاش و میشه همون اتفاقات عجیب فیفایی که باعث گل میشن و اگه یکی از ۵۰ تا تکلت بالاخره به یاری خدا بگیره که خب هیچی اگه نگیره گل رو خوردی و برعکسش هم اتفاق بیفته گلی زدی که بهت حال نمیده اصلا.
اینا هیچ‌کدوم به دیلی هم ربط نداره هم با دیلی زیاد بازی کردم هم بدون کوچکترین دیلی تو جفتش همین بود.
واقعا نمیتونم درک کنم چرا جای بهتر کردن بازی همون ویژگی‌های مثبت رو هم میزنن خراب میکنن.
دوست عزیز من نمی دونم تا قبل از اپدیت چرا با بازی مشکل نداشتی ولی این چیزی که ما دیدیم بعد از سال ها فیفا بازی کردن بیشتر شبیه جوک می مونه تا بازی شبیه ساز ! قبل و بعد اپدیت هم‌ نداره ! فلسفه دفاعی این بازی یه فلسفه احمقانه غیر ممکن شده ! شما باید با هل بازی و تنه به تنه توپ از حریف بگیری . و خود این موضوع باعث ایجاد ۱۰۰ مدل باگ‌مختلف می شه . به عنوان مثال شما تونستی حرکت مهاجم حریف رو تشخیص بدی و مهارش کردی . تو این لحظه جرات دایره زدن قطعا نداری چون به محض کوچکترین برخور پنالتی دادی . مجوری مدارا کنی با همین l2 تا توپو از زقر پای مهاجم بیرون بکشی . ولی گیر کردن شما و مهاجم حریف به هم ، زمین خوردن مدافع شما و افتادن دوباره توپ جلوی مهاجم حریف دست تو نیست . فیزیک مذخرف و مکانیزم احمقانه دفاع بازی دست و بالت رو می بنده . شما با l2 می تونی روی توپ زوم کنی . دربیل نخوری . طرفت از سرعتم استفاده می کنه شما هم می تونی از ترکیب l2 + r2 استفاده کنی . تا اینجا دست خودته ، ولی پاس های پینگ پنگی و سوییچ احمقانه و خنده دار و پر اشتباه بازی دست شما نیست .
حالا نتیجه این مکانیزم احمقانه چی می شه ؟ بازی های پر گل و هندبالی ! همین دیشب تو دیویژن ۱ با یه بابا بازی کردم ۱۳۰ تا برد داشت ۲۵ تا باخت . من خودم ۵۰ تا برد دارم ۱۹ تا باخت ! دیویژن ۱ جفتمون نتیجه بازی ۶ به ۵ شد ! هم من هم طرفم دفاع کردنو بلد بودیم . ولی فیفا ۲۰ اجازه گل نخوردن رو بهت نمی ده . این یه هندبال بسکتبال پر باگ که متاسفانه بر حسب عادت بازیش می کنیم .

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
دوست عزیز من نمی دونم تا قبل از اپدیت چرا با بازی مشکل نداشتی ولی این چیزی که ما دیدیم بعد از سال ها فیفا بازی کردن بیشتر شبیه جوک می مونه تا بازی شبیه ساز ! قبل و بعد اپدیت هم‌ نداره ! فلسفه دفاعی این بازی یه فلسفه احمقانه غیر ممکن شده ! شما باید با هل بازی و تنه به تنه توپ از حریف بگیری . و خود این موضوع باعث ایجاد ۱۰۰ مدل باگ‌مختلف می شه . به عنوان مثال شما تونستی حرکت مهاجم حریف رو تشخیص بدی و مهارش کردی . تو این لحظه جرات دایره زدن قطعا نداری چون به محض کوچکترین برخور پنالتی دادی . مجوری مدارا کنی با همین l2 تا توپو از زقر پای مهاجم بیرون بکشی . ولی گیر کردن شما و مهاجم حریف به هم ، زمین خوردن مدافع شما و افتادن دوباره توپ جلوی مهاجم حریف دست تو نیست . فیزیک مذخرف و مکانیزم احمقانه دفاع بازی دست و بالت رو می بنده . شما با l2 می تونی روی توپ زوم کنی . دربیل نخوری . طرفت از سرعتم استفاده می کنه شما هم می تونی از ترکیب l2 + r2 استفاده کنی . تا اینجا دست خودته ، ولی پاس های پینگ پنگی و سوییچ احمقانه و خنده دار و پر اشتباه بازی دست شما نیست .
حالا نتیجه این مکانیزم احمقانه چی می شه ؟ بازی های پر گل و هندبالی ! همین دیشب تو دیویژن ۱ با یه بابا بازی کردم ۱۳۰ تا برد داشت ۲۵ تا باخت . من خودم ۵۰ تا برد دارم ۱۹ تا باخت ! دیویژن ۱ جفتمون نتیجه بازی ۶ به ۵ شد ! هم من هم طرفم دفاع کردنو بلد بودیم . ولی فیفا ۲۰ اجازه گل نخوردن رو بهت نمی ده . این یه هندبال بسکتبال پر باگ که متاسفانه بر حسب عادت بازیش می کنیم .
در مورد سوییچ و حرکات عجیب بازیکنا که قبلا خود منم گفتم مشکل داره ولی من الان بعد از آپدیت مشکلم با کم‌تحرکی بازیکنایی هست که تحت کنترل خودم نیستن وگرنه هنوز هم شیوه‌ی دفاع و توپ‌گیری و بازی‌خونی فیفا ۲۰ به خصوص قبل از این آپدیت رو صد در صد به فیفا ۱۹ و حتی ۱۸ و ۱۷ ترجیح میدم. الان ارور تکل ایستا به طرز مسخره‌ای رفته بالا وگرنه تا قبل از این وقتی درست بازی‌خونی میکردی راحت توپ رو از حریف میگرفتی بدون خطا یا پنالتی.
من چون خودم سال‌های پیش هم سیزنز بازی میکردم هم التیمیت میدونم که گیم‌پلی بازی روی این دو مود خیلی فرق میکنه واسه همین نمیدونم امسال تو سیزنز چه خبره که میگید نتایج این جوری پر گله ولی تا الان برای من تو التیمیت حتی بعد از این آپدیت نتایج پر گل که بالای ۴ یا ۵ تا گل تو یه بازی زده بشه به ندرت اتفاق میفته و بالای ۹۰ ۹۵ درصد بازیام نتایج معقولی دارن.

یه مورد هم نوشتید پاس پینگ پنگی که دیگه من نمیدونم ارور پاس از اینی که الان هست اگه بیشتر بشه اصلا میشه بازی کرد یا اینکه کلا وسط زمین باید هی پاس بدیم به حریف و اونا هم بدن به ما تا بازی تموم بشه :))

به هر حال هر کس یه دیدی داره من برای بازی که ۱۰ ۱۲ دقیقه‌ست به هیچ وجه دوست ندارم شبیه‌ساز کامل فوتبال ۹۰ دقیقه‌ای باشه و دوست دارم بازی سریع باشه و توپ کمی سبک‌تر باشه و پاسکاری جوری باشه که بشه سریع موقعیت ایجاد کرد نه اینکه نصف زمان بازی وسط زمین هی الکی توپ لو بدیم و بگیریم. حالا سلیقه‌ی شما چیز دیگه‌ست و شاید یه بازی دیگه بیشتر باهاش همخونی داشته باشه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
در مورد سوییچ و حرکات عجیب بازیکنا که قبلا خود منم گفتم مشکل داره ولی من الان بعد از آپدیت مشکلم با کم‌تحرکی بازیکنایی هست که تحت کنترل خودم نیستن وگرنه هنوز هم شیوه‌ی دفاع و توپ‌گیری و بازی‌خونی فیفا ۲۰ به خصوص قبل از این آپدیت رو صد در صد به فیفا ۱۹ و حتی ۱۸ و ۱۷ ترجیح میدم. الان ارور تکل ایستا به طرز مسخره‌ای رفته بالا وگرنه تا قبل از این وقتی درست بازی‌خونی میکردی راحت توپ رو از حریف میگرفتی بدون خطا یا پنالتی.
من چون خودم سال‌های پیش هم سیزنز بازی میکردم هم التیمیت میدونم که گیم‌پلی بازی روی این دو مود خیلی فرق میکنه واسه همین نمیدونم امسال تو سیزنز چه خبره که میگید نتایج این جوری پر گله ولی تا الان برای من تو التیمیت حتی بعد از این آپدیت نتایج پر گل که بالای ۴ یا ۵ تا گل تو یه بازی زده بشه به ندرت اتفاق میفته و بالای ۹۰ ۹۵ درصد بازیام نتایج معقولی دارن.

یه مورد هم نوشتید پاس پینگ پنگی که دیگه من نمیدونم ارور پاس از اینی که الان هست اگه بیشتر بشه اصلا میشه بازی کرد یا اینکه کلا وسط زمین باید هی پاس بدیم به حریف و اونا هم بدن به ما تا بازی تموم بشه :))

به هر حال هر کس یه دیدی داره من برای بازی که ۱۰ ۱۲ دقیقه‌ست به هیچ وجه دوست ندارم شبیه‌ساز کامل فوتبال ۹۰ دقیقه‌ای باشه و دوست دارم بازی سریع باشه و توپ کمی سبک‌تر باشه و پاسکاری جوری باشه که بشه سریع موقعیت ایجاد کرد نه اینکه نصف زمان بازی وسط زمین هی الکی توپ لو بدیم و بگیریم. حالا سلیقه‌ی شما چیز دیگه‌ست و شاید یه بازی دیگه بیشتر باهاش همخونی داشته باشه.
بنده عرض کردم در سیستم دفاعی جدید شما باید با هل بازی و هل دادن توپو از حریفت بگیری و اینکه شما این سیستم کشتی کج بازی رو :)) به سیستم ۱۹ و قبلیا ترجیح می دی یه سلیقه خیلی خاص می طلبه ! که من کمتر دیدم از فیفا بازای قدیمی کسی اینو تایید کنه . چون با ۴ تا از فرندام که همین الان جزو ۱۰۰ تای اول سیزن هستن بازی و صحبت کردم با من هم نظر بودن. وقتی من دستم رو l2 و r2 تنه به تنه از روبرو می شم با مهاجم حریف توپ‌این وسط گیر می کنه و مدافع من زمین می خوره مقصرش کیه ؟ اونی که ضربدر رو از سیستم دفاعی بازی حذف کرده . چطور ممکنه چنین باگ بزرگی رو به سیستم قبلی ترجیح بدیم ؟ تاکتیکال دیفندیگ چه مشکلی داشت که با این سیستم جدید الان مثلا حل شده ؟ اینکه من جرات نکنم نزدیک مهاجم حریف بشم و فقط باید با l2 مدارا کنم چه حسنیه ؟ همین الان توپ‌دست من باشه با استفاده از شیلد تا من‌نخوام حمله کنم شما خودتو بکشی تا صبح هم‌نمی تونی توپ رو حداقل هر ۳۰ دقیقه از من بگیری ! چرا ؟ چون ضربدر از بازی حذف شده و کوچکترین اشتباه مساوی با باز شدن دفاع تیم هست .

در مورد خطای پاس نمی دونم چطوری این خطای پاس رو خوب می دونی ! ولی من خیلی راحت با یک دوی ساده و زدن مثلث از وسط زمین توپو می رسونم به مهاجم . هر بچه دو ساله ای هم‌می تونه این کارو بکنه ! و کاری از دفاع شما ساخته نیست .

در اخر اینکه یادش بخیر یه زمان فقط pes بازی می کردیم و به خاطر پینگ پنگی بودن و جوک بودن بازی مجبور شدیم از فیفا ۱۰ بریم سمت اون ، حالا بعد از ۱۰ سال کاملا بر عکس شده . pes یه بازی منطقی شده و فیفا یه جوک پینگ پنگی ! منتهی حیف که سرور های اون بازی تعطیله وگرنه یک لحظه هم این بازی مذخرف رو دیگه بازی نمی کردم .

موفق باشید

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من که بیخیال fut شدم این وضع دیلی مسخره واقعا اعصابمو خورد میکنه
تو سیزن خیلی گیم پلی سریع و‌ روونه بارسا هم عالیه همین سیزن و کریر رو میزنم حداقل حال میکنم

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
بنده عرض کردم در سیستم دفاعی جدید شما باید با هل بازی و هل دادن توپو از حریفت بگیری و اینکه شما این سیستم کشتی کج بازی رو :)) به سیستم ۱۹ و قبلیا ترجیح می دی یه سلیقه خیلی خاص می طلبه ! که من کمتر دیدم از فیفا بازای قدیمی کسی اینو تایید کنه . چون با ۴ تا از فرندام که همین الان جزو ۱۰۰ تای اول سیزن هستن بازی و صحبت کردم با من هم نظر بودن. وقتی من دستم رو l2 و r2 تنه به تنه از روبرو می شم با مهاجم حریف توپ‌این وسط گیر می کنه و مدافع من زمین می خوره مقصرش کیه ؟ اونی که ضربدر رو از سیستم دفاعی بازی حذف کرده . چطور ممکنه چنین باگ بزرگی رو به سیستم قبلی ترجیح بدیم ؟ تاکتیکال دیفندیگ چه مشکلی داشت که با این سیستم جدید الان مثلا حل شده ؟ اینکه من جرات نکنم نزدیک مهاجم حریف بشم و فقط باید با l2 مدارا کنم چه حسنیه ؟ همین الان توپ‌دست من باشه با استفاده از شیلد تا من‌نخوام حمله کنم شما خودتو بکشی تا صبح هم‌نمی تونی توپ رو حداقل هر ۳۰ دقیقه از من بگیری ! چرا ؟ چون ضربدر از بازی حذف شده و کوچکترین اشتباه مساوی با باز شدن دفاع تیم هست .

در مورد خطای پاس نمی دونم چطوری این خطای پاس رو خوب می دونی ! ولی من خیلی راحت با یک دوی ساده و زدن مثلث از وسط زمین توپو می رسونم به مهاجم . هر بچه دو ساله ای هم‌می تونه این کارو بکنه ! و کاری از دفاع شما ساخته نیست .

در اخر اینکه یادش بخیر یه زمان فقط pes بازی می کردیم و به خاطر پینگ پنگی بودن و جوک بودن بازی مجبور شدیم از فیفا ۱۰ بریم سمت اون ، حالا بعد از ۱۰ سال کاملا بر عکس شده . pes یه بازی منطقی شده و فیفا یه جوک پینگ پنگی ! منتهی حیف که سرور های اون بازی تعطیله وگرنه یک لحظه هم این بازی مذخرف رو دیگه بازی نمی کردم .

موفق باشید
اینکه شما فقط با هل دادن و هل‌بازی به قول خودتون میتونید توپ بگیرید دلیل نمیشه همه اینجوری باشن. من که هیچی میتونید تو توییچ استریم‌ها رو ببینید و تنوع توپ‌گیری و بازی‌خونی و قطع توپ و ... رو هم ببینید.

در مورد قدیمی و غیر قدیمی بودن هم من هم از ۱۲ و همون سالی که اولین بار دفاع تاکتیکال اضافه شد دارم فیفا بازی میکنم.

ارور پاس هم صرفا به یه یک و دو کردن ختم نمیشه و وقتی پاس ساده وسط زمین بدون فشار حریف خیلی وقتا درست نمیرسه یعنی ارور بالاست واسه پاس دست آدم فقط روی مثلث نباشه متوجه ارور میشه.

اون ضربدر یا contain اصلا نباید از اول تو بازی باشه چون بی معنیه که یه دکمه رو بگیری و حریفت هر جا میره یا هر حرکتی میکنه بازیکنت باهاش دقیقا تو همون مسیر جا به جا بشه بدون اینکه شما بازی حریفت رو خونده باشی. این میشه یکی از مواردی تو دفاع که باعث میشد دفاع کردن هیچ اسکیل گپی ایجاد نکنه.

امیدوارم بازی مورد علاقه‌تون سروراش رو زودتر درست کنه که بیشتر از این عذاب نکشید.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
دیشب میخواستم از دایو 5 تو التیمیت برم 7
بعد با تیم برنز رفتم طرف جلوم اگوئرو و دبروینه و صلاح و مارسیال ... داشت
دراین حد بگم که rw من دروازبانی بود از عربستان تا دیقه 38 طرف نتونست گل بزنه منم راحت بینه بازیکناش دریبل میزدم با بازیکن برنز اورال زیر 60
/خواستم سطح افتضاح بودن این بازیو ببینید
بازی که بر مبنای دریبل و سرعت میچرخه کدوم ادم احمقی میاد دفاعشو دستی کنه؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اینکه شما فقط با هل دادن و هل‌بازی به قول خودتون میتونید توپ بگیرید دلیل نمیشه همه اینجوری باشن. من که هیچی میتونید تو توییچ استریم‌ها رو ببینید و تنوع توپ‌گیری و بازی‌خونی و قطع توپ و ... رو هم ببینید.

در مورد قدیمی و غیر قدیمی بودن هم من هم از ۱۲ و همون سالی که اولین بار دفاع تاکتیکال اضافه شد دارم فیفا بازی میکنم.

ارور پاس هم صرفا به یه یک و دو کردن ختم نمیشه و وقتی پاس ساده وسط زمین بدون فشار حریف خیلی وقتا درست نمیرسه یعنی ارور بالاست واسه پاس دست آدم فقط روی مثلث نباشه متوجه ارور میشه.

اون ضربدر یا contain اصلا نباید از اول تو بازی باشه چون بی معنیه که یه دکمه رو بگیری و حریفت هر جا میره یا هر حرکتی میکنه بازیکنت باهاش دقیقا تو همون مسیر جا به جا بشه بدون اینکه شما بازی حریفت رو خونده باشی. این میشه یکی از مواردی تو دفاع که باعث میشد دفاع کردن هیچ اسکیل گپی ایجاد نکنه.

امیدوارم بازی مورد علاقه‌تون سروراش رو زودتر درست کنه که بیشتر از این عذاب نکشید.
شما اگه مدل دیگه ای بلدی دفاع کنی یا دکمه خاصی برات تدارک دیدن که اینقدر داری لذت می بری از سیستم دفاع بازی قطعا باید برات دستاوردی هم داشته باشه درسته ؟ لطف کن از دستاورد هاتون به ما بگو که ما دفاع کردن رو از شما یاد بگیریم ! امار خاصی اگه داری تو این سال ها تو سیزن یا جایی مسابقاتی چیزی رفتی و همرو درو کردی ! من نیازی نمی بینم بخوام در این زمینه چیزی رو ثابت کنم چون همونطور که گفتم فیفا بازای قدیمی این فروم اکثرا منو تو بخش سیزن می شناسن . می تونی تو هر نسخه ای از فیفا هم خواستی ادم کنی و امارم رو حتی همین الان تو سیزن ببینی ! من به عنوان یه پلیردیویژن ۱ با امار خوب دارم از بازی می نالم نه به خاطر باختن و ایراد الکی‌گرفتن !
سیستم دفاعی بازی تاکید زیادی روی نبرد های تن به تن داره چون عملا دکمه ای با عمل پذیری درست برای دفاع تدارک ندیده . من نگفتم اتوماتیک بره سمت بازیکن من گفتم چرا به محض استفاده از ضربدر حتی تو نزدیک ترین حالت بازیکن به جای گرفتن توپ مهاجم سیخ وایمیسته و دریبل می خوره ! وقتی خیلی راحت با یه شیلد ساده بازیکنی مثل پوگبا نمی تونی هیچ جوره توپ مهاجم رو قطع کنی یعنی سیستم دیفنس بازی مشکل داره . وقتی مهاجم جلوی مدافع افتاده و سیستم کشتی کج مورد علاقه شما مدافع رو پشت مهاج نگه می داره و بازی می ره تو فاز من هل می دم تو هل بده ! و اتفاقات تو بازی رو خنده دار می کنه دیگه چه جای بحثی می مونه ؟
در مورد سیستم پاس من دوست دارم دستم رو مثلث باشه ! نباید ارورش رو حل کنن اینقدر مهاجم راحت تک به تک نشه ؟

منم امیدوارم شما لذت ببری از این بسکتبال کشتی کج وار و اونو بهترین شبیه ساز قرن بدونی ! کلام اخر اینکه متای ۷۹ بازی و یوزر اسکور افتضاح اون همه چیز رو مشخص می کنه و نیازی به اثبات نداره .

موفق باشیم

• Like
Reactions: zerio and Siamak61

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
بعد از دو سه هفته بازی کردن می خواستم نظرمو درباره ی بازی بگم دوستان :D
توی نسل جدید،بنظرم فیفا 20 بعد از فیفا 17 بهترین نسخه هست.
مخصوصا دفاع کردن...بنظرم این سبک جدید دفاع کردن،بهترین نوع هست...چون باعث میشه کساییکه واقعا دفاع کردن و بازی خونی بلد هستن نتیجه بگیرن و مثل سالهای قبل طوری نیست که هوش مصنوعی خودش بیاد واستون دفاع رو دربیاره!
اکثر دوستانی هم که نسبت به تغییرات بازی ایراد میگیرن مشکلشون دفاع هست،ولی بنظرم وقتی مسلط بشید به این نوع دفاع و بتونید ازش استفاده کنید،براتون تبدیل میشه به لذت بخش ترین چیز :D
توی حمله هم خیلی نسبت به پارسال بهتر شده،دیگه اینطوری نیست که با مسی R2 رو بگیری صاف بره گوشه ی دروازه!..... بازی ولی خیلی خیلی خیلی گل زدن رو ریباند مسخره شده :D یعنی هر شوتی میزنم یه بازیکنم اون وسط هست که بیاد و نوک پا بزنه تو گل...جالب نیست این موضوعش...
یه مشکلی که بنظرم هنوزم هست بحث اسکیل زدن پشت محوطه یا بین 2 یا 3 مدافع هست،طوری که طرف با اسکیل موو همه رو جا میذاره یا تک به تک میشه...واقعا چنین چیزی توی فوتبال واقعی احتمال پیش اومدنش 1 در 100 هم شاید نباشه ولی تو این نسخه با اینکه ارورِ اسکیل موو رو بردن بالا بازم میبینیم...
من کلا خیلی خیلی راضیم از تغییرات گیم پلی و بنظرم با این استایل دفاع کردن امسال فیفا قدم رو به جلو برداشت:-bd

• Angry
Reactions: mohsenebrahimi

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این شماره چندتا چیز خیلی بد شده اولا بازی میگ میگه بعد اینا توی این نسخه ai مدافعان رو صفر کردن اگه روی مدافع سوئیچ نکنید مهاجم از کنار مدافع راحت رد میشه کار اشتباه بعدی اینه گرفتن اثر و اندازه تکل های ایستاده و نشسته رو خیلی کم کردن انگار یه بچه 2 ساله داره تکلهارو میزنه، این مورد آخر خیلی بده و باعث شده تکل بزنی ولی توپ نگیره یا توپ رو بگیری مهاجم دوباره بگیره شده سه بار تکلزدم نگرفته، بازی کلا شده شبیه ساز دومیدانی بازها در مقابل مدافعان 2ساله آماتور

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
مخصوصا دفاع کردن...بنظرم این سبک جدید دفاع کردن،بهترین نوع هست...چون باعث میشه کساییکه واقعا دفاع کردن و بازی خونی بلد هستن نتیجه بگیرن و مثل سالهای قبل طوری نیست که هوش مصنوعی خودش بیاد واستون دفاع رو دربیاره!
اکثر دوستانی هم که نسبت به تغییرات بازی ایراد میگیرن مشکلشون دفاع هست،ولی بنظرم وقتی مسلط بشید به این نوع دفاع و بتونید ازش استفاده کنید،براتون تبدیل میشه به لذت بخش ترین چیز :D
توی حمله هم خیلی نسبت به پارسال بهتر شده،دیگه اینطوری نیست که با مسی R2 رو بگیری صاف بره گوشه ی دروازه!..... بازی ولی خیلی خیلی خیلی گل زدن رو ریباند مسخره شده :D یعنی هر شوتی میزنم یه بازیکنم اون وسط هست که بیاد و نوک پا بزنه تو گل...جالب نیست این موضوعش...
یه مشکلی که بنظرم هنوزم هست بحث اسکیل زدن پشت محوطه یا بین 2 یا 3 مدافع هست،طوری که طرف با اسکیل موو همه رو جا میذاره یا تک به تک میشه...واقعا چنین چیزی توی فوتبال واقعی احتمال پیش اومدنش 1 در 100 هم شاید نباشه ولی تو این نسخه با اینکه ارورِ اسکیل موو رو بردن بالا بازم میبینیم...
من کلا خیلی خیلی راضیم از تغییرات گیم پلی و بنظرم با این استایل دفاع کردن امسال فیفا قدم رو به جلو برداشت:-bd
من یه بار طرف از سمت rb م داشت حمله میکرد رسید نزدیکای محوطه یه پاس کراس فرستاد واسه یارش سمت lb من و اصلا lb من طرف رو نگرفته بود
حالا من ازتیه سوال دارم من وقتی دارم با rb طرفو دنبال میکنم یه پاس میده سمت lb چطور من با 2 دست و یه دسته 2 تا بازیکنی که فاصلشون با هم اندازه یه عرض زمینه کنترل کنم؟
خوب اگه اینطوریه خوب بیان حمله هم دستی کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه چند دست آنلاین الخصوص توی التیمیت بزنی از تغییرات کامل به کمال نه به ارگاسم میرسی، اگرم زدی باید بیشتر بزنی خصوصا دسته های بالاتر تا بیشتر به ارگاسم برسی :D

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
من یه بار طرف از سمت rb م داشت حمله میکرد رسید نزدیکای محوطه یه پاس کراس فرستاد واسه یارش سمت lb من و اصلا lb من طرف رو نگرفته بود
حالا من ازتیه سوال دارم من وقتی دارم با rb طرفو دنبال میکنم یه پاس میده سمت lb چطور من با 2 دست و یه دسته 2 تا بازیکنی که فاصلشون با هم اندازه یه عرض زمینه کنترل کنم؟
واسه اینکه دفاع چنین تغییراتی کرده،من توی 20 کلا سیستم دفاعیم رو 5 دفاعه کردم و فول بک هارو هم stay back میذارم که چنین اتفاقی نیوفته...
یه نکته....فرض کنیم شما با LB دارید RW تیم مقابل رو در حال فرار دنبال می کنید و LW یارو هم داره از اونور فرار میکنه(همین شرایطی که خودتون گفتید)....در چنین شرایطی من از روی LB چنج می کنم روی RB و سعی می کنم فضای پشتِ LW رو کاور کنم یا اگه فرار کرده بهش برسم و فشار بیارم...از اونطرف میتونم با دکمه ی R2 (پرس نفر دوم روی توپ)رو بازیکن RW یه فشاری بیارم...احتمال گل شدن چنین چیزی تو واقعیت هم خیلی خیلی بالاست چه برسه به بازی...برام عجیبه که چنین مثالی زدید :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باید روی دفاعی که نزدیک تو و حریف هست بری یار اونو من تو من کنی تا پاس داد قطع کنی ولی اگه خودش دفاعتو دریبل زد و شوت زد کاری نمیتونی بکنی

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر