FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من حال نداشتم متنتو کامل بخونم وقتی دیدم نوشتی با انلاین کاری ندارم و کریر فلانه
فقط یه پیشنهاد برات دارم حتما سعی کن بری آلتیمیت یا سیزن بزنی خصوصا التیمیت بعد نظرتو بگو
2 هفته التیمیت بزن بعد بیا نظرتو بگو
من اینترنم برای بازیهای انلاین داغونترینه تاخیر سه ثانیه ای دارم . بازی فیکس میشه برمیگردم میبینم طرف داره تک به تک میشه پول اضافی هم برای سرویس قویتر نت ندارم . نظرم در مورد کریر و بخش افلاین بود . به نظرم به عنوان سهام دار ارشد فیفا ایرادهایی که به بخش انلاین و التیمیت گرفته میشه اغلب درسته
من کلی به فیفا 19 و بیست ایراد گرفتم همش موجوده ما مثل این متعصبان دوران پارینه سنگی نیستیم که به بازی مورد علاقشون کسی نباید هیچ ایرادی بگیره. چون محصول کونامی بهترین شبیه ساز تاریخ فوتباله . کسی هم به بازی فوق شبیه ساز کونامی ایراد بگیره سهام داره فیفاس . ارسطو بفراطو سقراط سر به بیابون میزارن از این منطق

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
من اینترنم برای بازیهای انلاین داغونترینه تاخیر سه ثانیه ای دارم . بازی فیکس میشه برمیگردم میبینم طرف داره تک به تک میشه پول اضافی هم برای سرویس قویتر نت ندارم . نظرم در مورد کریر و بخش افلاین بود . به نظرم به عنوان سهام دار ارشد فیفا ایرادهایی که به بخش انلاین و التیمیت گرفته میشه اغلب درسته
من کلی به فیفا 19 و بیست ایراد گرفتم همش موجوده ما مثل این متعصبان دوران پارینه سنگی نیستیم که به بازی مورد علاقشون کسی نباید هیچ ایرادی بگیره. چون محصول کونامی بهترین شبیه ساز تاریخ فوتباله . کسی هم به بازی فوق شبیه ساز کونامی ایراد بگیره سهام داره فیفاس . ارسطو بفراطو سقراط سر به بیابون میزارن از این منطق
ببین من تا از فیفا 11 شروع کردم به بازی تا فیفا 13 افلاین میزد همه چی درست بود هیچ عیبی بهش نمیشد تو کریر گرفت فقط تنها مشکلش این بود یه جا های cpu رو بازیکنای تو تاثیر میذاشت
ولی به محض این که پاتو بذاری تو التیمیت زمین تا اسمون همه چی فرق میکنه ما خودمون تو التیمیت یه بخش داریم به اسمه اسکواد بتل که افلاینه اونجا مشکله خاصی نیست ولی به محض این که انلاین بخوای بزنی خصوصا تو این فیفا که بر مبنای دریبل میچرخه و وا دادن دفاع ها عمق فاجعه رو میفهمی که چیه بازیکنه به جای این که صورتش سمت توپ باشه روش یه طرفه دیگست یا دفاع ها بعضی وقت ها پیش همن در حالی که مهاجم حریف آزاد دار قدم میزنه بعد از اون ور مهاجما عینه موشک دفاع رو جا میذارن تازه میخواد به خودش بیاد دفاع
اون چیزی که تو کریر میبینی با انلین زمین تا اسمون فرق داره
فقط یه چیز میگم پایه اساسه این بازی اشغاله بیشتر شبیه خمیر بازی اریاست
2 تا شرکتن که اصلا نمیتونن یه فوتبال سالم بسازن

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
به نظرم اصلا ادم ویکند بازی نکنه بهتره . ~X(کلا کیفیت کارت و بازیت مهم نیست. هر کی نتش بهتره و کانکشن بهتری داره برندست .:-& تو این جهنمم که گرفتارش شدیم بماند.x-(پارسال حداقل میشد یه کاری کرد حتی با نت داغون . الان همش سه خط سبزه یا دو خط نارنجی که یعنی برای من فاجعه . دفاع که قبلا تکل نمیزد و فقط از جلوی توپ سر می خورد می رفت کنار حداقل با r2 یکم فضا پوشش میداد. بعد اپدیت اثر همینم کم کردن و دفاع ها با گرفتن r2 همه خراب میشن رو بازیکن صاحب توپ و بیشتر فضا باز میشه
رو ضربات سر و کرنر (با توجه به نت داغون) عملکرد کلا ندارن و فقط نظاره می کنن . اینها همه به کنار اینو کجای دلم بذارم . مهاجمان مثل اوبامیانگ سه تا 4 بار توپ رو لمس می کنه تا تازه ضربه بزنه که دفاع رسیده . بازیکنای حریف رسیدن عقب بازیکنای خط حمله من اضافه نمیشن و دارن راه میرن . به چپ پاس میدم میده راست . به راست پاس میدم میده چپ
بعد این وسط مسطا یه مشت بلانسبت گاگول فکر می کنن بازیشون خوبه که بهت چهارتا زدن . من فکر می کردم عربا فقط اینجورین ، دیروز خوردم به یه ایرانی 4 دو ازش باختم بعد هر گل هی هیس میده تمامی صحنه ها رو میخواد نگاه کنه . هی کش میداد ، منم خوب از خجالتش در اومدم بعد بازی .
از 10 تا بازی 4 تا بردم فقط . تا بهمن ماه همین جوری باشه وضع سرور میفروشم کال اف میخرم بهتره 8-> معلوم نیست فازشون چیه چرا کانکشن ها رو مثل حالت دوستانه p2p نمی کنن تا شرایط دو طرف برابر بشه تا حدودی ؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
به نظرم اصلا ادم ویکند بازی نکنه بهتره . ~X(کلا کیفیت کارت و بازیت مهم نیست. هر کی نتش بهتره و کانکشن بهتری داره برندست .:-& تو این جهنمم که گرفتارش شدیم بماند.x-(پارسال حداقل میشد یه کاری کرد حتی با نت داغون . الان همش سه خط سبزه یا دو خط نارنجی که یعنی برای من فاجعه . دفاع که قبلا تکل نمیزد و فقط از جلوی توپ سر می خورد می رفت کنار حداقل با r2 یکم فضا پوشش میداد. بعد اپدیت اثر همینم کم کردن و دفاع ها با گرفتن r2 همه خراب میشن رو بازیکن صاحب توپ و بیشتر فضا باز میشه
رو ضربات سر و کرنر (با توجه به نت داغون) عملکرد کلا ندارن و فقط نظاره می کنن . اینها همه به کنار اینو کجای دلم بذارم . مهاجمان مثل اوبامیانگ سه تا 4 بار توپ رو لمس می کنه تا تازه ضربه بزنه که دفاع رسیده . بازیکنای حریف رسیدن عقب بازیکنای خط حمله من اضافه نمیشن و دارن راه میرن . به چپ پاس میدم میده راست . به راست پاس میدم میده چپ
بعد این وسط مسطا یه مشت بلانسبت گاگول فکر می کنن بازیشون خوبه که بهت چهارتا زدن . من فکر می کردم عربا فقط اینجورین ، دیروز خوردم به یه ایرانی 4 دو ازش باختم بعد هر گل هی هیس میده تمامی صحنه ها رو میخواد نگاه کنه . هی کش میداد ، منم خوب از خجالتش در اومدم بعد بازی .
از 10 تا بازی 4 تا بردم فقط . تا بهمن ماه همین جوری باشه وضع سرور میفروشم کال اف میخرم بهتره 8-> معلوم نیست فازشون چیه چرا کانکشن ها رو مثل حالت دوستانه p2p نمی کنن تا شرایط دو طرف برابر بشه تا حدودی ؟
:D
من فکر میکردم فقط برا من اینطوریه، فکر میکردم دستم خراب شده، کوبوندمش زمین و دکمه ال بی خراب شده و دیگه کار نمیکنه
در واقع دیگه دفاع ندارم
ولی بگذریم از این قضیه واقعا چرا جهت سمت چپ میخوایم پاس بدیم میده راست و بلعکس، یا شوت هم همینطور؟ فکر نکنم به دیلی مرتبط باشه، این بی شرفا فقط میخوان اعصاب خورد کنن
و اینکه موقع دفاع دیگه دکمه ایکس یا همون مربع عملا هیچ کارست، نه تنه میزنه و نه فشاری میاره، فقط بعضا پاشونو عین گاو میندازن پشت پای بازیکن صاحب توپ و خطا میدن

• Like
Reactions: zerio

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
حس میکنم بعد این آپدیته دوباره یکم AI Defending و AI blocking برگشته و تاثیر jockey موقع دفاع کم شده و توپ موقع گرفتن دوباره الکی میچرخه بعد یه تکل ایستای موفق توپ‌ درست دستت نمیاد فینیشینگ تک به تکا نابوده رسما دارن بازیو‌ شبیه 19 میکنن پلیرای جدید بازیو ول‌ نکنن یعنی فقط به این قشر از گیمرا توجه دارن برای فروش رسما پلیرای قدیمی رو بیخیال شدن خیلی دارن دستکاری میکنن گیم‌پلی رو بالانس هفته اول بازیو بهم میزنن کسی دیگه این قضیه رو متوجه شده؟

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
حس میکنم بعد این آپدیته دوباره یکم AI Defending و AI blocking برگشته و تاثیر jockey موقع دفاع کم شده و توپ موقع گرفتن دوباره الکی میچرخه بعد یه تکل ایستای موفق توپ‌ درست دستت نمیاد فینیشینگ تک به تکا نابوده رسما دارن بازیو‌ شبیه 19 میکنن پلیرای جدید بازیو ول‌ نکنن یعنی فقط به این قشر از گیمرا توجه دارن برای فروش رسما پلیرای قدیمی رو بیخیال شدن خیلی دارن دستکاری میکنن گیم‌پلی رو بالانس هفته اول بازیو بهم میزنن کسی دیگه این قضیه رو متوجه شده؟
دقیقا هرسال گندمیزنن درست میکنن بعد بگن مامثلا درست کردیم.پلیرای قدیمی مطمعنا بازیرومیخرن چون بابازیه دیگه عادت ندارن.نزدیک42میلیون همfutبازهست دیگه چی میخوادچرادرست کنه.البته دوستان بعضیهاشون درست میگن منم احساس میکنم بعداپدیت بازی دفاع تیمی کمی بهترشده ومیشه مثل19بعدمنت میذارن میگن درست کردیم.

• Like
Reactions: Siavash_MH

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
اکثر ایرانیا وضعشون همینه حالا باز خوبه تو سه خط سبز میشی من که یا یه خط قرمزم یا در بهترین حالت 2 خط زرد :D:))
بازیکن من میخواد بچرخه انگار تریلی 18 چرخ داره دور میزنه
تو ویکند همیشه سیلور 1 میشم بکشم خودمو نمیتونم بالاتر برم چون نمیشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
بابا این چه دفاعیه
رسما 4 تا بازیکن ریزکوتوله بیار تو زمین همرو دریبل میزنه دفاع نگاه میکنه
اخه یکی نیست بگه بی شرف سان و لوکاس مورا پارسال نهایت 2-3 تا بازی خوب بودن بعد اینقدر باگ باید باشه
بعد دمبله که مصدوم بوده اینقدر باگ؟
کورتوا لای خور که از 12 تا بازی 11 تا گل خورده اینقدر باگ؟
سینت ماکسیمین با اورال 79 باید اینطوری باشه
سر در این شرکت باید ریـــــــــــــــــــــــد با منطقشون رسما بازی برپایه دریبله دریبل دریبل دریبل
رفتم با بواتنگ توپ اینسینیهرو بگیرم پشتشو میکنه به بواتنگ شیلد میکنه بواتنگ هیچ کاری نمیتونه بکنه (چقدر شبیه ساز )حالا کله اینسینیه تا شورت بواتنگه ها ولی یه طوری شیلد میکنه بوا فقط نگاه میکنه (چقدر منطقی )
اسم بازی هم باید میذاشتم fifa street 20 با اون دریبلای مضحکش طرف توپ و میبره جلو بعد با دفاع دنبالش میری بعد دستشو میذاره رو L1 با انالوگ سریع توپو بر میگردونه بعد دفاع با اون قد و هیکل و اگیلیتی بالانسش که کمتر وینگر و مهاجمه تا بخواد برگرده بازیکنه طرف در رفته بعد دوستان میان میگن دفاع دستی خیلی خوبه و شما با ضربدر دفاع میکردین والا من تا فیفا 20 نمیدونستم قدیم با ضربدر دفاع میکردن الان متوجه شدم که اینطوری بوده ولی با این که دفاع همیشه دست خودم بود اینجا خیلی به سختی بشه این بازیکنا علل خصوص ریزه پیزه ها رو گرفت
از اون ور این لتنسی فوق العاده هم که جای خود داره (چقدر ما خوشبختیم) بعد این عربا هم با تیم های فوق العادشون بازی کثیفشون جلومون میخورن واقعا من این همه خوشبختی محاله محاله
اگه پیجی چیزی از دست اندرکارای EA دارین برام بفرستین فقط میخوام هر صبح خودم رو با فحش کشیدن به مسئولین EA اغاز کنم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بابا این چه دفاعیه
رسما 4 تا بازیکن ریزکوتوله بیار تو زمین همرو دریبل میزنه دفاع نگاه میکنه
اخه یکی نیست بگه بی شرف سان و لوکاس مورا پارسال نهایت 2-3 تا بازی خوب بودن بعد اینقدر باگ باید باشه
بعد دمبله که مصدوم بوده اینقدر باگ؟
کورتوا لای خور که از 12 تا بازی 11 تا گل خورده اینقدر باگ؟
سینت ماکسیمین با اورال 79 باید اینطوری باشه
سر در این شرکت باید ریـــــــــــــــــــــــد با منطقشون رسما بازی برپایه دریبله دریبل دریبل دریبل
رفتم با بواتنگ توپ اینسینیهرو بگیرم پشتشو میکنه به بواتنگ شیلد میکنه بواتنگ هیچ کاری نمیتونه بکنه (چقدر شبیه ساز )حالا کله اینسینیه تا شورت بواتنگه ها ولی یه طوری شیلد میکنه بوا فقط نگاه میکنه (چقدر منطقی )
اسم بازی هم باید میذاشتم fifa street 20 با اون دریبلای مضحکش طرف توپ و میبره جلو بعد با دفاع دنبالش میری بعد دستشو میذاره رو L1 با انالوگ سریع توپو بر میگردونه بعد دفاع با اون قد و هیکل و اگیلیتی بالانسش که کمتر وینگر و مهاجمه تا بخواد برگرده بازیکنه طرف در رفته بعد دوستان میان میگن دفاع دستی خیلی خوبه و شما با ضربدر دفاع میکردین والا من تا فیفا 20 نمیدونستم قدیم با ضربدر دفاع میکردن الان متوجه شدم که اینطوری بوده ولی با این که دفاع همیشه دست خودم بود اینجا خیلی به سختی بشه این بازیکنا علل خصوص ریزه پیزه ها رو گرفت
از اون ور این لتنسی فوق العاده هم که جای خود داره (چقدر ما خوشبختیم) بعد این عربا هم با تیم های فوق العادشون بازی کثیفشون جلومون میخورن واقعا من این همه خوشبختی محاله محاله
اگه پیجی چیزی از دست اندرکارای EA دارین برام بفرستین فقط میخوام هر صبح خودم رو با فحش کشیدن به مسئولین EA اغاز کنم
مشکل شیلد چیزیه که منم بارها بهش اشاره کردم من خودم ۲ گل جلو بیفتم از حریفم خودشو بکشه تا صبح هماگه نخوام نمی تونه توپو ازم بگیره ! شیلد کن و هی بچرخ ! با سیستم دفاعی جدید هیچ کاری ازش ساخته نیست . سیستم دفاع بازی بر پایه من هل می دم تو هل بده کی از همه قوی تره ! بنا شده . سوییچ هم که تعطیل ! شما همین الان برو امار بازی های دیویژن ۱ رو ببین بازی ها زیر ۴ ۵ گل کمتر نداره !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب بعد از آپدیت ده دوازده دست بازی کردم و الان میتونم بگم بازی خیلی بهتر از قبل شده
درجه سختی آلتیمیت حالا دیگه واقعا چالش خوبی تبدیل شده و برد تو هر بازی براتون تضمین شده نیست (تا انشالله یکی دو ماه دیگه بازی رو بخورید)
حالت کریر دقیق شده تو لیگ انگلیس سیتی و لیور دارن همه رو جر میدن میرن جلو (قبل آپدیت داشتن برای بقا رقابت میکردن)
در مورد دفاع هم همچنان معتقدم به مزخرف ترین حالت ممکن دراومده اما خب یجورایی باگش رو درآوردم که وضعیت دفاعیم خیلی بهتر از قبل شده :D

در کل اون چالشی که تو کریر میخواستیم به بازی برگشته و حالا میشه از بازی لذت برد

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خب بعد از آپدیت ده دوازده دست بازی کردم و الان میتونم بگم بازی خیلی بهتر از قبل شده
درجه سختی آلتیمیت حالا دیگه واقعا چالش خوبی تبدیل شده و برد تو هر بازی براتون تضمین شده نیست (تا انشالله یکی دو ماه دیگه بازی رو بخورید)
حالت کریر دقیق شده تو لیگ انگلیس سیتی و لیور دارن همه رو جر میدن میرن جلو (قبل آپدیت داشتن برای بقا رقابت میکردن)
در مورد دفاع هم همچنان معتقدم به مزخرف ترین حالت ممکن دراومده اما خب یجورایی باگش رو درآوردم که وضعیت دفاعیم خیلی بهتر از قبل شده :D

در کل اون چالشی که تو کریر میخواستیم به بازی برگشته و حالا میشه از بازی لذت برد
واقعا چطوری کریر بازی می کنید ؟!چه حوصله ای . من خودم تا دو سال پیش کریر بازی می کردم ولی همه چیزش تکراری شد و از همه بدتر هندیکپ فجیع از طرف cpu. مثلا میدونی که این بازی رو راحت میتونی ببری و مثلا یه مرحله بالاتر بری ولی هر چی میزنی گل نمیشه و cpu لطف می کنه یه گل انچنانی بهت میزنه که ندونی از کجا خوردی .

• Like
Reactions: Siamak61

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اینا که هرسال هرچی بسازن فروششون تضمینه دیگه چرا میگ میگ میسازن اسلایدهای مخفی رو مثل 12 بسازن هرسالم یه نوآوری‌های کوچیکی انجام بدن خوبه
والا من الان بیشتر به جای اینکه از حریف و تواناییش بترسم تو بازی از حرکات عجیب و پاسای عجیب بازیکنان خودم بیشتر ترس دارم .به نقطه x می خوام پاس بدم میده یه جای دیگه. مهاجمای منم بیشتر دغدغشون اینکه که کی بیشتر تو افساید قرار بگیری تا تو موقعیت گل. من توپ به پاسورم نرسیده که پاس تو در رو بده مهاجمم سریع میره تو افساید .
-------------------------------------------
تنظیمات مهاجم نوک چی بذارم که از فول بک چپ و راست می خوام تو عمق براش بندازم به سمت بیرون حرکت کنه تا توپ رو بگیره نه بره به سمت داخل و دفاع راحت کات کنه
از طرفی مهاجم نوک تو 18 قدم زمان کات بک دادن نره روی خط بلکه تو نقطه پنالتی بمونه تا راحت توب به دستش برسه

این دوتا حالت تنظیمات داره اصلا ؟ چی هست ؟

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
اینا که هرسال هرچی بسازن فروششون تضمینه دیگه چرا میگ میگ میسازن اسلایدهای مخفی رو مثل 12 بسازن هرسالم یه نوآوری‌های کوچیکی انجام بدن خوبه
میگ‌ میگ میسازن واسه آماتور جماعت و پلیر جدید که نه حوصله و نه عقل تیمی بازی کردن و پاسکاری به معنای واقعی فوتبال بازی کردن رو نداره( بلانسبت پلیرای جدید و اماتور‌ که درست بازی میکنن که دمشون گرم) چهار تا بازیکن فقط سرعتی میخره میزاره جلو ترکیب باگ هم از کانال یوتیوب برادران جان‌ بر کف ea میبینه میچینه دستو میزاره رو سرعت یا علی کات اینساید زاویه بسته‌ زرت گل جلوی پلیر خوب با دفاع قوی هم میخوره جلوشو میگیری گیرپاچ میشه نمیدونه دیگه چیکار کنه غر میزنه به ea اونام میگن دردوبلات تو سرم بازیو واست با اپدیت بهتر میکنم میشه این آش شله قلمکاری که میبینیم به زبان ساده و شیرین :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
واقعا چطوری کریر بازی می کنید ؟!چه حوصله ای . من خودم تا دو سال پیش کریر بازی می کردم ولی همه چیزش تکراری شد و از همه بدتر هندیکپ فجیع از طرف cpu. مثلا میدونی که این بازی رو راحت میتونی ببری و مثلا یه مرحله بالاتر بری ولی هر چی میزنی گل نمیشه و cpu لطف می کنه یه گل انچنانی بهت میزنه که ندونی از کجا خوردی .

ببین من به چیزی به اسم هندیکپ اعتقاد ندارم
بعضی مواقع قبول دارم تو برخی سکانس ها یک لحظه گیم پلی به چند برابر سختی میرسه و برای دفع اون حمله حریف باید حداقل ده برابر همیشه خوب عمل کنی
معمولا بعد از ۳ ماه بازی کردن به جایی میرسم که تو درجه سختی آلتیمیت میتونم کله مسابقات مربوط به لیگ و حذفی و چمپیونز رو فول win کنم
این نشون میده هیچ بازی از پیش باخته نیستی فقط بعضی صحنه ها انگار درجه سختی رو از پیش چند برابر کردن که هیجان کار بره بالا
این حالت برای تیمای قوی زیاد دیده میشه
مثل منچستر سیتی فیفا ۱۹

در آخر هر کسی سلیقه ای داره
مثلا منم اصلا نمیفهمم باقی دوستان بی کریر چطوری فیفا بازی میکنن :D

• Like
Reactions: 19Rodar and ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر