FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دقیقا همون مسئله که گفتم اینا خیلی سریع بازیو گلد کردن دادن دست یوتوبرا پولیش هم نکردن الانم پولیش نکردن حتی چرا؟ چون زن و بچه دارن، فرانک ریبری فیسش که اسکن بود توی فیفا های قبلی بعد اینکه بدون تیم بوده و قراردادش با بایرن تموم شده قبل اینکه بره فیورنتینا بازی گلد شده اساتید ea گفتن خب این که خداحافظی کرده مثل روبن، بعد که میره فیورنتینا با فیس فیک میذارن توی بازی و اونم اعتراض کرده جالبه بدونید فرانک ریبری حتی توی مدی که ea توش غیرت داره یعنی التیمیت اصلا و ابدا نیست حتی فیک

Attachments

• Screenshot_20191018_180349_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_20191018_180349_org.telegram.messenger.jpg
    546 KB · مشاهده: 20

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همونجور که میدونید تاریخ عرضه کنسول نسل بعدی سونی مشخص شده یعنی تعطیلات 2020 که از آبان 99 شروع میشه یعنی یه سال دیگه، گیم اسپات آلمان از همین الان کنسولو برای پیش فروش در قسط اول 250 دلار و در هنگام تحویل 250 دلار گذاشته، جالبه بدونید سونی هنوز شکل و شمایل و مشخصات کنسولو نگفته اینا گذاشتن برای پیش فروش دقیقا عین زمان ps4 خیلیا زودتر کنسول میرسه دستشون قبل عرضه رسمی، فیفا هم سریع بعد کنفرانس E3 ش گلد میکنه میده دست اساتید یوتوبر زحمتکش با کنسول و فیفای نسل بعدی و ویژگی‌های جدید پک بزنن و عربده بکشنو یقه جر بدن

Attachments

• photo_2019-10-16_21-04-50-768x576.jpg
    photo_2019-10-16_21-04-50-768x576.jpg
    104.4 KB · مشاهده: 19
  • photo_2019-10-16_21-04-51-768x576.jpg
    photo_2019-10-16_21-04-51-768x576.jpg
    83.1 KB · مشاهده: 14

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
همونجور که میدونید تاریخ عرضه کنسول نسل بعدی سونی مشخص شده یعنی تعطیلات 2020 که از آبان 99 شروع میشه یعنی یه سال دیگه، گیم اسپات آلمان از همین الان کنسولو برای پیش فروش در قسط اول 250 دلار و در هنگام تحویل 250 دلار گذاشته، جالبه بدونید سونی هنوز شکل و شمایل و مشخصات کنسولو نگفته اینا گذاشتن برای پیش فروش دقیقا عین زمان ps4 خیلیا زودتر کنسول میرسه دستشون قبل عرضه رسمی، فیفا هم سریع بعد کنفرانس E3 ش گلد میکنه میده دست اساتید یوتوبر زحمتکش با کنسول و فیفای نسل بعدی و ویژگی‌های جدید پک بزنن و عربده بکشنو یقه جر بدن
بدون شک تیم فعلی که رو فیفا کار میکنه از نظر فنی یکی از ضعیف ترین هاست! اینکه بخوان نسخه بعدی رو هم با همین تیم آماتور و ضعیف و با همین انجین بدن تو بازار واقعا دیگه ادم برای خریدش انگیزه ای پیدا نمیکنه من همین الانم نگرفتم فیفارو حتی به اپدیت جدید اینا اعتماد ندارم و منتظرم ببینم با این اپدیت چی رو درست کردن؟ التیمت تیم تیشه به ریشه این بازی زد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بدون شک تیم فعلی که رو فیفا کار میکنه از نظر فنی یکی از ضعیف ترین هاست! اینکه بخوان نسخه بعدی رو هم با همین تیم آماتور و ضعیف و با همین انجین بدن تو بازار واقعا دیگه ادم برای خریدش انگیزه ای پیدا نمیکنه من همین الانم نگرفتم فیفارو حتی به اپدیت جدید اینا اعتماد ندارم و منتظرم ببینم با این اپدیت چی رو درست کردن؟ التیمت تیم تیشه به ریشه این بازی زد
معراج جان اگه یادت باشه فیفا 14 اولین فیفای بین نسلی این نسل هم با انجین قبلی ساخته شد فقط تماشاگرها رو نشون میداد قبل شروع بازی هم گل و درختو ماشینهایی که تا نصفه توی زمین بودن رو نشون میداد ea هم حسابی هایپ کرد ملت هم رفتن خریدن این نسل تازه از 16 فیفا نسل بعدی شد انجین عوض شد اگه اینجور بخوایم حساب کنیم میشه فیفا23 تازه انجین عوض میشه اونم با سیاست‌های ea که باید همه بازیها شون از یه انجین استفاده کنن دایس میره یه انجین می‌سازه اینا هم ازش استفاده میکنن، والا بازی کامل تو سراشیبیه از اون طرف کامل Pes تو سربالایی هست فقط اگه عقلشون بکشه سرورهاشون رو درست کنن و از روی التیمیت مثل آدم اسکی برن نه اینکه هنوز تخم مرغ شانسی داره ولی ترد نه.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب امروز بعد از آبدیت رفتم سراغ کریر دوباره ، از نو استارت زدم که تغییرات اعمال بشه ، گیم پلی بازی رو هنوز نمیتونم نظر قطعی بدم که بهتر شده یا بدتر ولی سرعت بازی کند شده که این نکته مثبتی هست از نظرم ولی دقت شوت ها در حالت تک به تک خیلی کم شده هر چی میزدم امروز اصلا گل نمیشد و دروازبان میگرفت در حالی که در واقعیت احتمال گل شدن تک به تک خیلی بالاست.حالا باید بیشتر بازی کنم نظرم بگم.

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بازم کارت زلاتان دادن :))
-------------------------------------
آقا برای گرفتن xp بعضی بخش ها مثل سواپ و king of the hill و ... تو بخش فرندلی من هر چی سرچ می کنم هیچ پلیری پیدا نمی کنه . اد کنین ما رو هم بازی دوستانه بزنیم هم بتونیم xp این بخش ها رو بگیریم .
والا از اوناش نیستم که حتما باید ببرم و بچه بازی در بیارم و .... والا این همه از عربا گل می خوریم می بازیم یکمم از هموطن ها ببازیم . مشکلی ندارم . کسب تجربه میشه :>
ایدی من : taitaniran2018
تو ps4

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج جان اگه یادت باشه فیفا 14 اولین فیفای بین نسلی این نسل هم با انجین قبلی ساخته شد فقط تماشاگرها رو نشون میداد قبل شروع بازی هم گل و درختو ماشینهایی که تا نصفه توی زمین بودن رو نشون میداد ea هم حسابی هایپ کرد ملت هم رفتن خریدن این نسل تازه از 16 فیفا نسل بعدی شد انجین عوض شد اگه اینجور بخوایم حساب کنیم میشه فیفا23 تازه انجین عوض میشه اونم با سیاست‌های ea که باید همه بازیها شون از یه انجین استفاده کنن دایس میره یه انجین می‌سازه اینا هم ازش استفاده میکنن، والا بازی کامل تو سراشیبیه از اون طرف کامل Pes تو سربالایی هست فقط اگه عقلشون بکشه سرورهاشون رو درست کنن و از روی التیمیت مثل آدم اسکی برن نه اینکه هنوز تخم مرغ شانسی داره ولی ترد نه.
باز اون موقع دست کم یه بازی سالم میدادن دست ملت نه مثل الان یه بازی خراب! از وقتی به واسطه آلتیمت رو سود سنگین نشستن دیگه تکونی به باسن مبارکشون ندادن الانم رسما بازی شکسته و داغون دادن تو بازار

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
سلام الان میتونیم با دانلود اینا گرافیک رو افزایش بدیم یا پولیه؟pc هستم
این یکی مود هست رایگانه ،النم میتونی بریزی ،کیت و ادبورد و اینا درست میکنه و همین طور یووه و اسامی ورزشگاهها
MZ's AIO Graphics Pack V4.1
نسخه mod manager frosty رو بگیر
Downloads - The Frosty Tool Suite
اینم راهنماش
Open Mod Manager 1. Click NEW 2. Go to Program Files or (x86) > Origin Games > FIFA 20 > Double click FIFA20 app (Not Trial or Demo) 3. FIFA 20 will show in Mod Manager. Double Click it (If it asks for a KEY let me know via twitter or Discord but it shouldnt) 4. Now you'll see the Mod Manager, in the bottom left it will say IMPORT MODS > find my mod and double click it. 5. you'll see it pop up with a description on the right, on the left is the modfile > double click the modfile 6. on the right hand side it will now show it as applied. 7. on the top menu bar next to the default drop down box below "Help" click the button that says launch
منظور از app همون frosty هست

• Like
Reactions: ehsas1

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
سلام الان میتونیم با دانلود اینا گرافیک رو افزایش بدیم یا پولیه؟pc هستم
این یکی مود هست رایگانه ،النم میتونی بریزی ،کیت و ادبورد و اینا درست میکنه و همین طور یووه و اسامی ورزشگاهها
اینم راهنماش
Open Mod Manager 1. Click NEW 2. Go to Program Files or (x86) > Origin Games > FIFA 20 > Double click FIFA20 app (Not Trial or Demo) 3. FIFA 20 will show in Mod Manager. Double Click it (If it asks for a KEY let me know via twitter or Discord but it shouldnt) 4. Now you'll see the Mod Manager, in the bottom left it will say IMPORT MODS > find my mod and double click it. 5. you'll see it pop up with a description on the right, on the left is the modfile > double click the modfile 6. on the right hand side it will now show it as applied. 7. on the top menu bar next to the default drop down box below "Help" click the button that says launch

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
از دیشب با آی پی ایران اصلا برام تیم نمیاره تو FUT CHAMPION
ولی با وی پی N میاره که دیلی با این روش زیاده
فکر کنم ای پی ایران منو بن کردن

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
اینم راهنماش

مود گرافیک برای چمن رایگان گیر اوردی بزار ممنون

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
از دیشب با آی پی ایران اصلا برام تیم نمیاره تو FUT CHAMPION
ولی با وی پی N میاره که دیلی با این روش زیاده
فکر کنم ای پی ایران منو بن کردن
آره آقای د.ت اونجا نشسته و فقط دستور بن کردن آی‌پی شما یک نفر رو از بین ۸۰ میلیون نفر صادر کرده.:unamused:

اینقدر جوسازی نکنید تا دو‌ دقیقه وصل نمیشه فوراّ میاین اینجا میگین تحریم شدیم، فیلتر کردن و ... یه روز صبر کنید حداقل.
FUT پول توشه واسه EA مطمئن باش هرچی رو تحریم کنه این یکی رو تحریم نمیکنه!

• Like
Reactions: Siamak61

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اخه اون مهندس بلانسبت گاوی که میاد کل کنترل دفاع رو میذاره دست خودت یه دقیقه به این فکر نکرده که مگه نت کل دنیا یکسانه و کیفیت نت همه یکیه . اخه این مسیله نت ربط مستقیمی به اینکه من برم بازیکن بالاتر بخرم و فیفا پوینت بخرم نداره چون r9 بخرم همونجا ثابت وایمیسه و فقط بازی رو نگاه می کنه . دفاع رو اینجوری کردن بعد ارور پاس رو کاهش ندادن . کافیه توپ رو وسط زمین لو بره و گل . طرف با دو تا فیک شوت کل دفاع جا می مونه . هرچه تکل ایستاده میزنی اصلا دفاعت پاشو دراز نمی کنه .
من فکر کنم طراحای این بازی بیشتر میخواستن هندبال و بستکبال بسازن تا فوتبال . کلا به فیفا ریدن رفت . بیخود نیاید اینجا در مورد نتت خرابه و ... نگید چون تهش 50 درصد این مشکلات بیشتر مشکلات گیم پلی هست که با دیلی بیشترم میشه حالا سهم هندیکپ و .... بماند

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
آره آقای د.ت اونجا نشسته و فقط دستور بن کردن آی‌پی شما یک نفر رو از بین ۸۰ میلیون نفر صادر کرده.:unamused:

اینقدر جوسازی نکنید تا دو‌ دقیقه وصل نمیشه فوراّ میاین اینجا میگین تحریم شدیم، فیلتر کردن و ... یه روز صبر کنید حداقل.
FUT پول توشه واسه EA مطمئن باش هرچی رو تحریم کنه این یکی رو تحریم نمیکنه!

جوسازی نمیکنم اصلا حوصله فن بازی ها و باند بازی های شمارو هم ندارم من یک فوق اماتور هستم، انجمن جای اماتورهاست و تنها وظیفه حرفه ای ها نه درست کردن باند بلکه پاسخ کاملا مرتبط و صریح و روشنه
اینجا پست میذارم شاید کسی با کامپیوتر همین مشکل رو داشته باشه و به طور مثال با تغییر DNS یا وی پی انی که پینگ رو پایین نگه داره مشکل رو حل کرده باشه
اگر کمکی از دستت بر نمیاد نادیده بگیر یا اگر فکر کردی دروغ میگم درخواست فیلم و مدرک کن اصلا نیازی به پند و اندرزهای حاشیه ای نیست.
هرکس برای خودش شخصیت داره و نمیتونه توهین رو بپذیره.

1- پاسخ بحث حاشیه ای درمورد اقای د - ت
د - ت یک دلال عقب مانده بیش نیست درسته که بیشتر مخالفانش انسانهای فاسدی هستند ولی دلیل نمیشه خود ایشون رو پاک بدونیم، EA هم ربطی به ایشون نداره EA یک کمپانی پول پرسته و سیستم پولی هم همیشه و در همه جا فساد میاره

2- پاسخ پند و اندرزهای حاشیه ای و اخلاقی شما
هزاران نفر در سراسر دنیا این مشکل رو دارند و در انجمن EA پست میذارن و حتی برخی بخاطر پستهای مشترک که از ویژگی های بارز انجمن ها هست احساس ارامش میکنند
همین چند دقیقه پیش کامنت یک خارجی در REDDIT رو خوندم که نوشته بود "اوه احساس میکردم Softban یا همچین چیزی شدم" در ضمن ایرانی هم نیست. این نشون میده زیاد هم پر بیراه نگفتم.
Can't Find Opponents in FUT Draft.
No opponents found
Can't find an opponent

119999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر