FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
امسال پکها افتضاحه.هر چی باز میکنم بازیکنای داغون.پارسال پکرها بهتر و منصفانه بود مخصوصا برای sbc ها پارسال میصرفید.امسال واقعا صرف نمیکنه.

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
فیفا رو بعد از اپدیت بازی کردم میتونم بگم فیفا بیست از نظر اتفاقاتی که تو زمین میوفته یکی از بد ترین فیفا هاست بازی رسما بسکتباله شاید یک بازی صفر صفر هم بشه ولی ماهیت بسکتبالی بازی از بین نمیره. تو بسکتبال تیمی که مالک توپه شانس بالایی برای گل زدن داره این اتفاق تو این فیفا هم افتاده قشنگ با یه وینگر یا هافبک چپو راست یه تو سر توپ میزنی یا میخوری گازشو میگری میری سمت محوطه یه کات بک و یک موقعیت گل عالی. بیشتر موقعیت های بازی اینجوری بدست میاد و این همه موقعیت صد درصد ایجاد کردن تو بازی چه توسط ما چه حریف واقعا نا امید کنندس.
دفاع دستی زمانی خوب ومفیده که بازی نرمال باشه. عملا به نظرم تو این بازی سرعت بخش تهاجم از سرعت دفاعی بیشتره مدافع ها با یک سر توپ ساده دو سه متر جا میمونن همین باعث شده کلی گل ردو بدل بشه و ماهیت فوتبالی بازی بره زیرسوال.
اون ور هم pes شاید مشکلاتش کمتر باشه ولی ایراد هایی داره که لذت بازی کامل میشوره میبره.
کوچ از فیفا به سمت پس یا بلعکس با این شرایط پریدن از یک چاله به چاله دیگس با همین چزی که دارید سعی کنید لذت ببرید.یا بفروشید بره تا دیر نشده وبیشتر ضرر نکردید
کسانی هم که بازیها رو نخریدن چیز خاصی از دست ندادن. سایت مودینگ وی برای تمام فیفا ها و پس های قدیمی پچ های به روزی رو منتشر کرده به نظرم به جای خرید این بازیها برید با اون بازی که قبلا حال کردید پچشو بریزید وبیشتر حال کنید از این بازیا بخاری بلند نمیشه.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
سلام اگه مد افزایش کیفیت گرافیک بازی برای نسخه pc هست اینجا بزارید بقیه هم استفاده کنند.تو سایتهای خارجی فکر کنم پولی باشه.

ویرایش : اسم مد اینه gfx mod ultimate که باید ماهیانه ۱۰ دلار پول بدی برای دریافت و بروز کردنش ولی گفتن در اینده ای نزدیک ممکنه رایگان بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: samadi741

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
فیفا رو بعد از اپدیت بازی کردم میتونم بگم فیفا بیست از نظر اتفاقاتی که تو زمین میوفته یکی از بد ترین فیفا هاست بازی رسما بسکتباله شاید یک بازی صفر صفر هم بشه ولی ماهیت بسکتبالی بازی از بین نمیره. تو بسکتبال تیمی که مالک توپه شانس بالایی برای گل زدن داره این اتفاق تو این فیفا هم افتاده قشنگ با یه وینگر یا هافبک چپو راست یه تو سر توپ میزنی یا میخوری گازشو میگری میری سمت محوطه یه کات بک و یک موقعیت گل عالی. بیشتر موقعیت های بازی اینجوری بدست میاد و این همه موقعیت صد درصد ایجاد کردن تو بازی چه توسط ما چه حریف واقعا نا امید کنندس.
دفاع دستی زمانی خوب ومفیده که بازی نرمال باشه. عملا به نظرم تو این بازی سرعت بخش تهاجم از سرعت دفاعی بیشتره مدافع ها با یک سر توپ ساده دو سه متر جا میمونن همین باعث شده کلی گل ردو بدل بشه و ماهیت فوتبالی بازی بره زیرسوال.
اون ور هم pes شاید مشکلاتش کمتر باشه ولی ایراد هایی داره که لذت بازی کامل میشوره میبره.
کوچ از فیفا به سمت پس یا بلعکس با این شرایط پریدن از یک چاله به چاله دیگس با همین چزی که دارید سعی کنید لذت ببرید.یا بفروشید بره تا دیر نشده وبیشتر ضرر نکردید
کسانی هم که بازیها رو نخریدن چیز خاصی از دست ندادن. سایت مودینگ وی برای تمام فیفا ها و پس های قدیمی پچ های به روزی رو منتشر کرده به نظرم به جای خرید این بازیها برید با اون بازی که قبلا حال کردید پچشو بریزید وبیشتر حال کنید از این بازیا بخاری بلند نمیشه.

ایجاد موقعیت گل عالی با کات بک خیلی خودش رو نشون میده تو این فیفا ، البته من فکر میکنم این مورد میتونه شبیه فوتبال واقعی باشه ، الان همه مربی ها دنبال وینگر سرعتی هستن ، پاس کات بک تو این فیفا بیشتر از هر فیفای دیگه ای استفاده میشه ، از اون طرف گلرها خیلی خیلی روی این توپ ها خوب عکس العمل نشون میدن ... تو این فیفا در طول بازی باید خیلی متمرکز بود ، باید دفاع چپ و راست رو بندازی به جون وینگرهای حریف

• Like
Reactions: david10069

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
اتفاقا پک‌های امسال برای من خیلی بهتر بوده. تو یکروز از پکهای SBCه Born Legends بهم Bergwijn IF و Cavani و Wesley IF رو داده. به خیلیا از پک‌های Born Legends چیزای جالبی داده. توصیه می‌کنم اگه اهل SBC نیستید هم حتما انجامش بدین. برای من با وجود بازیکنای Untradable و Tradableیی که داشتم فقط ۲کا خرج ورداشت درحالی که نزدیک ۱۰۰کا سود بود. در کل سود من از پک‌هایی که با رنک دو و سه شدن تو رایوالز و Elite 1 توی اسکوآد بتل بهم داده بدون اغراق بالای ۳۰۰کا بوده.
ضمن اینکه برخلاف خیلی از دوستان بنظرم Icon Swaps یکی از بهترین نوآوری‌های این سری بوده. برای کسایی که صرفا وقتشون رو تو مارکت میگذرونن و دنبال کوین درآوردن هستن معلومه خیلی خوشایند نیست که برای آیکون‌های Untradable انقدر بدوئن. میانگین زمانی که لازمه تا تمام ۱۲ تا آبجکتیو سری اول رو تموم کنید ۳۰ ساعته و تا ۳۰ روز هم فعالن. بدون شک اگه پیگیر التیمیت تیم باشید روزی بیشتر از یک ساعت وقت براش می‌گذارین و خیلی راحت می‌تونید با Squad Battle و چنتا بازی Rivals حداقل ۶ تا از آبجکتیو‌هارو به اتمام برسونید. مشخصا آبجکتیو‌های سری بعد هم همین روال رو طی می‌کنن و خیلی راحت می‌تونید با ۱۲-۱۳ تا آیتم یکی از آیکون‌های مورد علاقتون رو داشته باشید. یکی از چیزای باحال دیگه‌ی Icon Swaps برای من اینه که در نهایت تعاملات شمارو با Transfer Market کمتر می‌کنه. آبجکتیو‌هایی که به بازیکنان First Owner نیاز داره عملا باعث می‌شن بازیکن‌های بهتری که از پک‌ها درمیارید رو برای کامل کردنشون نگه دارید و ترکیب‌های مختلف رو امتحان کنید. در نهایت هر چیزی که فضای UT رو از حالت مارکتی‌ای که داره خارج کنه برای من همیشه جذاب بوده و هست و Icon Swaps به نظرم جزو معدود پیشرفت‌هایی بوده که EA در این زمینه تونسته حاصل کنه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اینا بهترین کار اینه که اگه مرشن بزنن کل دیتا بیس این بازی و دیلیت کنن بازی و از اول بسازن نه یه بازی که چهارچوبش از فیفا 8 تا الان همونه با یه تغییرات کلی که بزرگترینش مربوط به 12 بود
یه سال فیفا ندن همینو تا 2022 آپدیت کنن ولی تو یه نسخه بعد اصلا بازی به کل فرق کرده باشه نه مثه این سری که انیکیشن و کاراکتر بازی با بازی مثله بتلفید فرقی نمیکنه عملا یکی مثه یوان کرایوف انگار از بتلفیلد 1 اورده بودن تو بازی
یه فراسبایت بهشون دادن باهاش هر شروری میسازن فوتبال میسازن اکشن میسازن بازی ماشینی میسازن آرکید میسازن بعدش هم تهش هم میگن شبیه ساز فوتبال 4 نفر دست و جیق و هورا میکشن
یادم نمیره 3-4 سال پیش همین جا خیلی غر زدم به فیفا خیلیا اومدن پشتش دراومدن که نه فلانه و ال و بله مارو هم میگفتن PES فن و.... یه طوری از EA دفاع کردن که انگار سهام دارشن بعد حالا همونا یکی دو ساله دارن تازه غر میزنن که این چیه
منم باید بگم این همونیه که شما سنگشو به سینه میزدی
خیلی زور داشت میومدی میگفتی فلان بازی 5 سال روش کار مشه 60 دلار بعد یه بازی با کمترین تغییرات که فقط در حد اسکن کردن 4 تا فیس و 4 تا لباس اضافه کردن 1 لیگ هر سال اونم 60 دلار بازی که هر سال یه جایشو انگولک میکردن که فرق کنه
17 که بازی سانت کله بود
18 فرار از افساید بود با پاس تو عمق مدافع ها رو جا میذاشتی
19 تیر یک میکشیدی گل میزدی ولی اینجا فرار از افساید و درست کردن
20 باید بازیکن ریز و پیزه بگیری دریبل بزنی بری جلو دفاع هم که منواله خودت باید کنترل کنی خیلی جالبه حمله ولی اتوماته یه l1 میزنی بازیکنت در میره ولی دفاع نهایت کاری که کنی یکم بتونی با دست پوشش بدی که با 4 تا دریبل جا میمونه
ضربه ایستگاهی زدن هم که شبیه ساز واقعیه 3 نفر پشت توپ وایمیسن یکی از راست دیوار دفاعی فرار میکنه یکی از چپ بعد تک به تک با دروازبان و گل و خیلی عجیبه چطور تکنیک به این خفنی به ذهن مربی های فوتبال نمیرسه
یا میخوای از دم دروازه شروع کنی مهاجم تیم حریف جلوتر مدافع توه بعد اخرش 4 نفر میان میگن شبیه ساز فوتبال
این شبیه ساز :poop: نیست چه برسه فوتبال ولی یه عده سهام دار ea تو فروم قبول ندارن این حرفو همین طور چهارتا گاگول تو پیج 433 و..... که 4 تا پست از فیفا میاد به به و چه چه میکنند
در نهایت این بازی باید به کل از صفر ساخته شه این خانه از پایه ویرانه

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کسانی هم که بازیها رو نخریدن چیز خاصی از دست ندادن. سایت مودینگ وی برای تمام فیفا ها و پس های قدیمی پچ های به روزی رو منتشر کرده به نظرم به جای خارید این بازیها برید با اون بازی که قبلا حال کردید پچشو بریزید وبیشتر حال کنید از این بازیا بخاری بلند نمیشه.
اقا تموم حرفاتو قبول دارم جز یک قسمتش رو ! خدا شاهده منو اینجا همه فیفا بازای قدیمی می شناسن از ۱۲ اینجا بکوب انلاین زدم با همشون . pes 20 یه سر و گردن راحت از این فیفا برتره . گیم پلی بازی خیلی خیلی بالانس تره و اصلا مثل این سیستم‌بسکتبالی فیفا نیست . بدون هیچ‌تعصبی بهترین شبیه ساز فوتبالی همونه فعلا .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
سلام اگه مد افزایش کیفیت گرافیک بازی برای نسخه pc هست اینجا بزارید بقیه هم استفاده کنند.تو سایتهای خارجی فکر کنم پولی باشه.

ویرایش : اسم مد اینه gfx mod ultimate که باید ماهیانه ۱۰ دلار پول بدی برای دریافت و بروز کردنش ولی گفتن در اینده ای نزدیک ممکنه رایگان بشه.

patreon طرف اینه. پارسال یه دو ماهی فاصله مینداخت بین عرضه patreon و عمومی

GFX MOD is creating Realistic Next-Gen Quality Level Mods for FIFA & PES! | Patreon

FCB17 Facepack #1
EGNfEXcWkAMGWJ_.jpg

اینم لیست فیسها
که ea یه موقع نیاد سراغتون

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
اقا تموم حرفاتو قبول دارم جز یک قسمتش رو ! خدا شاهده منو اینجا همه فیفا بازای قدیمی می شناسن از ۱۲ اینجا بکوب انلاین زدم با همشون . pes 20 یه سر و گردن راحت از این فیفا برتره . گیم پلی بازی خیلی خیلی بالانس تره و اصلا مثل این سیستم‌بسکتبالی فیفا نیست . بدون هیچ‌تعصبی بهترین شبیه ساز فوتبالی همونه فعلا .

نظرات دیگه شخصیه من قبول ندارم که پس بازی کاملا بهتریه ایراد هایی داره که بخوام بگم بحث الکی پیش میاد که دیگه کسی حوصله این بحثا رو نداره دیگه.
بیخودی برای خودتون هزینه الکی درست نکنید که این خرابه برم اونو بخرم یا اون بده اینو بخرم به اندازه کافی و ده ها برابر ارزش این بازیها براشون خرج کردیم دیگه کافیه. اشتباه بزرگم خرید هر دو بازیه هم از اینجا مونده از اونجا رونده پولم که دود شده رفته هوا بازی هم دوسبک متفاوت قشنگ ادم قاطی میکنه.هر دو ایراد هایی دارن خوبی هایی هم دارن.
با وجود ایراد هایی که هست الان کریر نسبت به قبل از اپدیت بهتر و چالشی تر شده . بعد سرگرمی بازی از بین نرفته ولی مشکلاتی داره که گفته شده.

• Like
Reactions: samadi741

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد

اخ اخ اخ عجب چمنی دیگه بهتر از این نمیشد از وقتی دیدم عکسارو رفتم گیمپلی رو هم دیدم دستم به فیفا نمیره
هزار بار گفته بودم تا چمن درست نشه بازی از لحاظ بصری هیچ تغییری نمیکنه
جالب اینه این مود یدونه هم گیمپلی ازش دیدم فیفا ١۶ رو هم زیر و رو کرده بود چمن الدترافورد دقیقا خودشه
میدونم بعیده ولی راهی نیست روی کنسول پیاده بشه؟
چون کنسولای هکی تمام پچ های بازی pes رو میشه ریخت

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اخ اخ اخ عجب چمنی دیگه بهتر از این نمیشد از وقتی دیدم عکسارو رفتم گیمپلی رو هم دیدم دستم به فیفا نمیره
هزار بار گفته بودم تا چمن درست نشه بازی از لحاظ بصری هیچ تغییری نمیکنه
جالب اینه این مود یدونه هم گیمپلی ازش دیدم فیفا ١۶ رو هم زیر و رو کرده بود چمن الدترافورد دقیقا خودشه
میدونم بعیده ولی راهی نیست روی کنسول پیاده بشه؟
چون کنسولای هکی تمام پچ های بازی pes رو میشه ریخت

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه هیچ راهی نیست فقط pc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر