FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
وقتی شما میگی هندیکپ فقط 2%هست یعنی خیلی کمه، میگم که هندیکپ تو همه بازیها نیست ولی باشه درصدش زیاده توی آفلاین هم هست حتی، شما همون اسکواد بتل با یه درجه ثابت و تیم‌های هم رنج بازی کن پشت سرهم یهو خودبه خود یه بازی گلر تیم حریف میشه واکاشیزوما هرچی میزنی نمیخوره رو ضد حمله هم میخوری میبازی، البته علی اروند توی فیفا های قبل این مسءله هندیکپ توی آفلاین رو مطرح کرده بود که وجود داره

اصلا بحث من روی اسکواد بتل نیست اون کلا داستانش فرق داره من با تیم دومم (ریتینگ 82) میرم اسکواد بتل تیم حریف برنزی یا سیلور هستش میزارم روی سختی آلتیمیت همشون میشن بهترین بازیکن خود بازی هم توی منو داره بهت میگه چقدر اینا تقویت میشن توی همون نمودار قشنگ همه چیز میره تا آخر اما بازی قابل قبول هستش میشه باهاشون بازی کرد ولی وقتی یک تیم با دو تا آیکون میزاری روی آلیتمیت دیگه اصلا قابل بازی کردن نیست یک چیزایی گل میکنن آدم پشماش میریزه زاویه های عجیب غریب شوت های یهویی از زاویه های عجیب... این بخش از بازی کلا داستانش از مشکلات آنلاین جدا هستش...

البته این قسمت از بازی روش داره خود گزارشکر همون اول بازی میگه اونی تیمی که توی 15 دقیقه اول بازی رو بگیره دستش میتونه بازی رو ببره خودمم اینو بارها تجربه کردم روی سختی لجندری و آلتیمیت اگه گل اول رو قبل دقیقه ده بزنی کار خیلی راحت میشه اما اگه گل بخوری خیلی سخت میشه...و مهمتر از همه توی اسکوادبتل حفظ توپ هستش اگه توپ رو بتونی چند دقیقه نگه داری هوش مصنوعی کل تیم رو میکشه عقب ولی اگه نتونی حفظ توپ کنی کل تیم رو میاره جلو و توپ گرفتن ازش خیلی سخت میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا بحث من روی اسکواد بتل نیست اون کلا داستانش فرق داره من با تیم دومم (ریتینگ 82) میرم اسکواد بتل تیم حریف برنزی یا سیلور هستش میزارم روی سختی آلتیمیت همشون میشن بهترین بازیکن خود بازی هم توی منو داره بهت میگه چقدر اینا تقویت میشن توی همون نمودار قشنگ همه چیز میره تا آخر اما بازی قابل قبول هستش میشه باهاشون بازی کرد ولی وقتی یک تیم با دو تا آیکون میزاری روی آلیتمیت دیگه اصلا قابل بازی کردن نیست یک چیزایی گل میکنن آدم پشماش میریزه زاویه های عجیب غریب شوت های یهویی از زاویه های عجیب... این بخش از بازی کلا داستانش از مشکلات آنلاین جدا هستش...

البته این قسمت از بازی روش داره خود گزارشکر همون اول بازی میگه اونی تیمی که توی 15 دقیقه اول بازی رو بگیره دستش میتونه بازی رو ببره خودمم اینو بارها تجربه کردم روی سختی لجندری و آلتیمیت اگه گل اول رو قبل دقیقه ده بزنی کار خیلی راحت میشه اما اگه گل بخوری خیلی سخت میشه...و مهمتر از همه توی اسکوادبتل حفظ توپ هستش اگه توپ رو بتونی چند دقیقه نگه داری هوش مصنوعی کل تیم رو میکشه عقب ولی اگه نتونی حفظ توپ کنی کل تیم رو میاره جلو و توپ گرفتن ازش خیلی سخت میشه
اون اسکواد بتلو مثال زدم که توی آفلاین حتی هندیکاپ هست

• Like
Reactions: zerio

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من که کلا اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم!همش میبازم.دفاع همه ی اصول جدید رو رعایت میکنم ولی راحت با دو تا پاس پشت مدافع میرن و گل میزنن و من هر چی حمله میکنم تو تیر و بیرون.
تیمم بد نیست گلرم اوبلاکه ولی گلهایی میخوره که خندم میگیره.پارسال که من شروع کردم تا حالا آنلاین بازی نکرده بودم و اوایل میباختم ولی کم کم راه افتادم.الان اصلا نمیدونم باید چیکار کرد
فقط امیدوارم بازیم بهتر بشه یا بازی رو بهتر کنن
امیدوار باش به این اپدیت جدید شاید فرجی بشه !

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اون اسکواد بتلو مثال زدم که توی آفلاین حتی هندیکاپ هست
آخه این دیگه بهش هندیکپ نمیشه گفت این دیگه خود بازی هستش اصلا مدل بازیش توی اسکوادبتل اینجوریه... اون هندیکپی که توی آنلاین پیش میاد یهو همه میشن قهرمان غیرقابل مقایسه هستش با مثلا حالت سختی آلتیمیت اسکواد بتل...
من تا الان توی چهار سال فیفا آلتیمیت ندیدم اون وضعیتی که توی اسکواد بتل پیش میاد روی سختی آلتیمیت توی آنلاین برای حریفم اینقدر قوی بشه... بار ها بار ها شده بازیکن های من سرعتشون خیلی کم بوده بازیکن های حریف مثل پلنگ ولی خب این دیگه مشکل نت (هم اینترنت ایران هم کندی سرور) هستش که بازیکن کند میشه یا مثل تریلی 18 چرخ دور میزنه!!!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
ندیدمش لینکشو بفرست... اما ربطی به این قضیه که این رفیقمون میگه چون چندتا بازی بردی باید ببازی نداره... بازی ایراد زیاد داره اینم یکیش...
برو پیج brfootball
تصویز کاورش هم یه دروازبانه داره پنالتی میزنه ماله 3-4 روز پیشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
آبدیت جدید گویا مشکلات کریر مود حل کرده ، معلوم نشده کی دقیقا میاد واسه کنسولها؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
ایرادات زیادی وجود داره ،دوست داری بدم عکساشو . یه چند تا هم جدید باگ تشریف آورده
این باگ جدیده. تو لیگهایی که خودت بازی نمیکنه ،ترکیده جدول
EFwK0sSWoAER3nn.jpg
به جای صعود مستقیم از پلی اف صعود کرده،چجوری ترکوندنش و اخراج.
0ia81xi51rs31.png
و ایرادات گذشته که همچنان پابرجاست
EG7gd1JXYAM0ATY.jpg EG7ghRVXkAAbP_p.jpg EG7gdmTWoAA-VO0.jpg
فقط کنفرانسها خوب شدن و هندیکپ کم شده.
اینا نکات مثبتی هست که میگن
اینم یه نفر گفته ،براش اتفاق افته ،نکته مثبت
EG6h0T5U8AALgX7.jpg
بقیه ،بیشتر تغییرات گیم پلی و رفع مشکل چمپیونزه که زده یکم لیگو ترکونده

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
انصافا بعد اپدیت کریر خیلی میچسبه الان همه ترکیبا ترکیب اول هست و با ذخیره بتزی نمیکنندر نتیجه همه خوبا بالا هستن و همینطور بازی خیلی سختتر شده و به راحتی نمیشه برد کنفرانس هم عالیه در کل قشنگ سرگرم کننده شده خفن

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ایرادات زیادی وجود داره ،دوست داری بدم عکساشو . یه چند تا هم جدید باگ تشریف آورده
این باگ جدیده. تو لیگهایی که خودت بازی نمیکنه ،ترکیده جدول
View attachment 119693
به جای صعود مستقیم از پلی اف صعود کرده،چجوری ترکوندنش و اخراج.
View attachment 119694
و ایرادات گذشته که همچنان پابرجاست
View attachment 119695View attachment 119696View attachment 119697
فقط کنفرانسها خوب شدن و هندیکپ کم شده.
اینا نکات مثبتی هست که میگن
اینم یه نفر گفته ،براش اتفاق افته ،نکته مثبت
View attachment 119698
بقیه ،بیشتر تغییرات گیم پلی و رفع مشکل چمپیونزه که زده یکم لیگو ترکونده
الان مشکلاتی که پیش اومده بعد از ابدیت جدیده؟ اخه شنیدم مشکل بازی کردن سی پی یو با ترکیب ذخیره حل کردن ، مشکل جدول حل شده ، کنفرانس ها اوکی شدن و همینا بود مشکلات اساسی کریر که حلش کردن . دیگه چی به وجود اومده؟ عکس تصویر هر چی داری با توضیح بذار

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دیدن این خالی از لطف نیست البته اینا هم نتشون مثل ماست و حتما به خاطر نته و اصلا هندیکپ نیست به خصوص اون دروازبانه رو ضربه ایستگاهی بن یدر

دقیقه 8 رو فقط ببینید . بارها تو همین 19 روزه این حرکت عجیب دفاع ها اتفاق افتاده . همون طور که گفتم 50 درصد نت ما ولی 10 تا 15 درصد قشنگ هندیکپه به خصوص جاهایی که میخوای بری دیویژن بالاتر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
آخه این دیگه بهش هندیکپ نمیشه گفت این دیگه خود بازی هستش اصلا مدل بازیش توی اسکوادبتل اینجوریه... اون هندیکپی که توی آنلاین پیش میاد یهو همه میشن قهرمان غیرقابل مقایسه هستش با مثلا حالت سختی آلتیمیت اسکواد بتل...
من تا الان توی چهار سال فیفا آلتیمیت ندیدم اون وضعیتی که توی اسکواد بتل پیش میاد روی سختی آلتیمیت توی آنلاین برای حریفم اینقدر قوی بشه... بار ها بار ها شده بازیکن های من سرعتشون خیلی کم بوده بازیکن های حریف مثل پلنگ ولی خب این دیگه مشکل نت (هم اینترنت ایران هم کندی سرور) هستش که بازیکن کند میشه یا مثل تریلی 18 چرخ دور میزنه!!!
شما که برنامه نویسی یه توضیح در مورد این بده که چرا ea شرکت به این بزرگی یه اپدیت برای این بحث کانکشن نمیده و سعی نمی کنه دیلی رو رفع کنه ؟یعنی واقعا نمی تونه یا اینکه نه نمی خواد انجام بده ؟ به نظر من که عمدی این مشکل رفع یا حداقل کمی اصلاح نمیشه .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
ولی واقعا اونی که برای اولین بار ایده هندیکپ به ذهنه مریضش رسید از همین جا مثل هرروز که وسط بازی به اول تا اخر EA و کارمنداش فحش ناموس میدم
الان هم واقعا از صمیم قلب فحش میکشم از اول تا اخر یک یکشون که فقط میخوان با اعصاب و روان ادم بازی کنن
این بازی الکی زده +3 سال این بازی باید +18 باشه اخه یه بچه کوچیک و دبستانی چه گناهی کرده از این کرم بازیای EA ببینه و چیزیو بخواد درک کنه

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ولی واقعا اونی که برای اولین بار ایده هندیکپ به ذهنه مریضش رسید از همین جا مثل هرروز که وسط بازی به اول تا اخر EA و کارمنداش فحش ناموس میدم
الان هم واقعا از صمیم قلب فحش میکشم از اول تا اخر یک یکشون که فقط میخوان با اعصاب و روان ادم بازی کنن
این بازی الکی زده +3 سال این بازی باید +18 باشه اخه یه بچه کوچیک و دبستانی چه گناهی کرده از این کرم بازیای EA ببینه و چیزیو بخواد درک کنه
فحش كه كاري نميكنه لااقل نفرينشون كن شايد مستجاب شد
ولي نت خيلي عالي باشه ميشه شكستش داد البت بايد شانس هم باشه ما با اين ديلي handicap رو مون خيلي تاثير ميذاره

• Like

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
این ویدئو رو ببینید بعد از اپدیت کریر مد طرف داره بازیها رو رد میکنه
شما ترکیبها رو ببین نتایجم ببین واقعا خیلی بهتر وطبیعی تر شده و اینطوری به معنای واقعی کریر چالشی میشه. سیتی داره با تعداد گل صد فصلو تمام میکنه.
و احتمالا حتی چالش اقای گلی هم ایجاد میشه . من هر وقت کریر زدم اخر فصل با اختلاف اقای گل از تیمم بوده.مثلا اگه اگوئرو زیاد بازی بکنه به راحتی نمیشه اقای گل شد
اگه این مشکلو ترو تمیز حل کرده باشن کریر عالی میشه

• Like
Reactions: ehsas1

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دیدن این خالی از لطف نیست البته اینا هم نتشون مثل ماست و حتما به خاطر نته و اصلا هندیکپ نیست به خصوص اون دروازبانه رو ضربه ایستگاهی بن یدر

دقیقه 8 رو فقط ببینید . بارها تو همین 19 روزه این حرکت عجیب دفاع ها اتفاق افتاده . همون طور که گفتم 50 درصد نت ما ولی 10 تا 15 درصد قشنگ هندیکپه به خصوص جاهایی که میخوای بری دیویژن بالاتر

به نظر من بجای این کلیپ ها عصبانیت که میبینید بخندید به بازی دارید بازی میکنید... جنگ اعصاب درست نکنید ملت ما همنیجوریش اعصاب ندارن این بازی و کلیپ ها رو هم میبینن که دیگه وایولا... کل بازی میخواد بشه یک ربع نه چیزی بهتون میدن نه چیزی کم میشه بازی برای لذت بردنه نه برای اعصاب خوردی...

اما در مورد دقیقه 8 اون بازیکن حمله که میاد توپ رو از دفاع میگیره بخاطر Aggression بالای اون بازیکن حمله هستش توی قسمت مشخصات بازیکن بری هستش البته احتمال خیلی زیاد پرس هم روشن هستش که اون همه بازیکن اونجا هستند... برای منم زیاد اتفاق افتاده تا دفاع توپ رو میگیره بازیکن حمله اگه نزدیکش باشه میتونه بیاد توپ رو بگیره ازش مخصوصا برای ما که دیلی هستش احتمالش بیشتره چون طول میکشه تا پاس بده یا مثلا سانتر کنه... برای من بدتر از این ها هم اتفاق اتفاده و باعث باختم شده ولی گردن هندیکپ نمیندازم نهایتا همون 2 درصد هندیپک...

شما که برنامه نویسی یه توضیح در مورد این بده که چرا ea شرکت به این بزرگی یه اپدیت برای این بحث کانکشن نمیده و سعی نمی کنه دیلی رو رفع کنه ؟یعنی واقعا نمی تونه یا اینکه نه نمی خواد انجام بده ؟ به نظر من که عمدی این مشکل رفع یا حداقل کمی اصلاح نمیشه .
EA چون مریضه...اگه بجای سرور کردن بازی ها بیاد همه بازی های رو P2P کنه این مشکلات خیلی کمتر میشه ولی این حرکت خودش باعث یک سری مشکلات جدید میشه البته کوچکتر...

در مورد اینکه میتونه یا نه ببین بیشتر این مشکل برمیگرده به نت های مختلف کشورها... ea نمیتونه همه چیز رو پیش بینی کنه که مثلا پلیر چه نتی داره یا اینکه فاصله تا سرور چقدر هستش... این مشکل بیشتر برای کشورهایی هستش که سرور ea ندارن یا اینکه فاصله تا سرور زیاده برای ما هر دوتاش هستش...

یوتیوبرها رو نگاه کن
کراسی توی بلغارستان هستش کشور کوچک هستش سرور ea هم نداره اما من بازی هاشو میبینم خودش میگه دیلی داره ولی با این حال باز هم سرعت حرکت بازیکن هاش از من خیلی بیشتر
اووی توی رومانی هستش نسبت به بلغارستان بزرگتر هستش ولی اووی خیلی کمتر از کراسی سر دیلی غر میزنه باز هم سرعت بازیکن هاش بیشتر از من هستش...
نپنتز توی انگلیس هستش اونجا ea به نسبت بازیکن های زیادی که داره چندتا سرور داره ولی خیلی خیلی کم از دیلی غز میزنه سرعت بازیکن هاش عالی هستند...
بوراس توی سوئد هستش اصلا ندیدم غر دیلی بزنه....
ریو انگلیس هستش اصلا مشکل دیلی نداره...

اما در کل همه اینها فقط توی ویکند مشکل دیلی و لگ دارند ولی توی ریوالز تقریبا هیچی... تا الان ندیدم سر ریوالز بگن ما دیلی داریم نمیتونیم بازی کنیم یا بازی هندیکپ هستش اما ایرادات بازی رو میگن مثل همون ریباند ها که خیلی زیاد شده...

همون مشکلی که شما میگی مثلا ده تا میزنی هیچ کدوم گل نمیشه طرف یک حمله میکنه گل میشه رو کراسی توی چندتا ویدئو نشون داد که مشکل از نت و سرور هستش... رفتش حریفش رو اد کرد باهم فرندلی بازی کردن به هر کدوم بالای 5 تا گل زد!!! چون فرندلی P2P هستش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر