FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم همین حرفو میزنم دیگه بر اساس برد و باخت و ریتینگ تیم ها و البته پینگ بازیکن ها...
ولی هندیکپ درصدش زیر 2 هستش اما برای ما بخاطر مشکلات نت فکر میکنیم هندیکپ هستش...
اونجور هم نیست زیر 2 درصد باشه درسته اگه نت خوب باشه میشه هندیکپ رو شکست داد، اول از همه باید بدونید هندیکپ تو همه بازیها نیست توی بعضی از بازی هاست مثلا وقتی اختلاف اسکواد تو تیم زیاده مثلا خود من توی 5تا بازی رنک یه تیم برنز با دوسه بازیکن طلا بهم خورد اول گفتم یا لفت میده یا 8 9 تا میزنم ولی کل اسکوادش بطرز چشمگیری باگ بود دروازه بان برنزیش توپایی می‌گرفت که انگار یاشینه مدافعان یه جور تنه میزدن به مهاجمهای من که انگار بالا 90 قدرتبدنی دارن، قشنگ معلوم بود هندیکپ توبا ی هست، یکی از شرایط هم وقتی هست که طرف کلی باخته و بازی باید ایشونو برنده کنه تا نیوفته دسته پایین‌تر، بعضی وقتها هم که طرف زیاد برده کاری میکنه ببازه
اینا مثال‌هایی هستن که صد درصد بیشتر میشه مثال زد

• Like
Reactions: zerio

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اونجور هم نیست زیر 2 درصد باشه درسته اگه نت خوب باشه میشه هندیکپ رو شکست داد، اول از همه باید بدونید هندیکپ تو همه بازیها نیست توی بعضی از بازی هاست مثلا وقتی اختلاف اسکواد تو تیم زیاده مثلا خود من توی 5تا بازی رنک یه تیم برنز با دوسه بازیکن طلا بهم خورد اول گفتم یا لفت میده یا 8 9 تا میزنم ولی کل اسکوادش بطرز چشمگیری باگ بود دروازه بان برنزیش توپایی می‌گرفت که انگار یاشینه مدافعان یه جور تنه میزدن به مهاجمهای من که انگار بالا 90 قدرتبدنی دارن، قشنگ معلوم بود هندیکپ توبا ی هست، یکی از شرایط هم وقتی هست که طرف کلی باخته و بازی باید ایشونو برنده کنه تا نیوفته دسته پایین‌تر، بعضی وقتها هم که طرف زیاد برده کاری میکنه ببازه
اینا مثال‌هایی هستن که صد درصد بیشتر میشه مثال زد

از اینجور بازیکن های خوب هستش توی یوتیوب یکی بود ویدئو میزاشت توی فیفا 19 با تیم سیلور میرفت ویکند گلد میشد یه بار هم فکرکنم الیت شده بود! خودش اون موقع میگفت اولا من فقط بازی هایی که خودم هاست باشم رو بازی میکنم بقیه بازی ها رو لفت میداد اما بازیش واقعا خوب بود پسره...ولی اینجور بازیکن ها خیلی کم هستش من تا حالا اینجوری برخورد نداشتم فقط امروز یکی اومد با تیم برنز لیگ چین (برای سوآپ) اونقدر نت خراب بود بازیکن های من آروم حرکت میکردن همون اول بازی گفتم خدا بخیر بگذرونه اما خودش دقیقه 15 بازی رفت یک گل به خودش زد بازی رو لفت داد !!

ولی با اینکه میگی طرف زیاد برده یا باخته بازی کمکش میکنه موافق نیستم تنها کاری که بازی توی این شرایط میکنه و خودم تجربه کردم انتخاب حریف مشابه هستش مثلا حریفی که خودش چندتا برد پشت سر هم داشته (ممکنه یک تیم با چندتا آیکون باشه توی ویکند!) یا چندتا باخت پشت سر هم داشته... اینو من توی فکر کنم بخش سیزن فیفا 18 بود دیدم میشد چندتا بازی آخر حریف رو دید که برده باخته یا مساوی کرده...

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اتفاقا من نظرات بچه ها رو میخونم اما بیشتر نظرات خارجی ها رو ملاک قرار میدم چون اکثر بچه های ایران مشکل نت دارن میندازن گردن بازی...
اون همه من از شما سوال کردم هیچ کدومشو جواب ندادی اومدی میگی دروازبانت چندتا سیو کرد؟ والا یادم نیستش دقیقا چندتا سیو کرد اما اون یک گل جلو بود دروازه بان منم ترشتگن بود...
دورازه بان درواز بان هستش دیگه حالا یکی مثل ترشتگن با ریتینگ 90 احتمال سیو کردنش بالاتره یکی هم اورال 75 شانس سیو کردنش پایینتر ولی قرار نیستش که به دروازه بان 75 هرچی شوت میزنی گل بخوره! من تیم دومم دروازه بانش سومر هستش یک سیو هایی میکنه بعضی وقت ها عجیب غریب!!

ببین ایرادات عجیب غریب بخوای از این فیفا بگیری زیاد میشه پیدا کرد برای خودم پیش اومد دو تا بازیکن تک به تک داشتم با دروازه بان پاس دادم به اون یکی بازیکن بزنه توی گل اما بازی آفساید گرفت دفاع هم کلی عقب تر بعدش توی تکرار یک خط وصل کرد بین بازیکن های من!!!
یا یک گل دیگه زدم توی صحنه آهسته اصلا آفساید نبود کاملا هم مشخص بود اما آفساید گرفت!!!
من برنامه نویس هستم و تجربه بازی آنلاین هم دارم و دقیقا میدونم این مشکلات از کجا پیش میاد بطور خلاصه از نظر فنی بخوام برات توضیح قضیه این هستش که کلاینت ها و سرور با هم دیگه سینک نیستن در یک لحظه و اون چیزی که برای مثال کلاینت داره میبینه با چیزی که سرور میبینه کاملا فرق داره برای همین این مشکلات پیش میاد توی بازی های آنلاین همیشه اول سرور آپدیت میشه بعدش کلاینت و برای همین توی مواقع اینجوری وضعیت سرور محاسبه میشه نه کلاینت ها حالا این سینک نبودن میتونه بخاطر مشکل نت ما باشه که پکت لاست میشه یا شلوغی سرور باشه یا موارد اینجوری...
انلاین که کلا میگی نته و اصلا هندیکپی نیست .نظرت در مورد افلاین و اسکواد بتل چیه ؟ اینو چطور می خوای توضیح بدی ؟به این علت میگم نخوندی که من نگفتم همش ، اومدم درصد بندی کردم .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
انلاین که کلا میگی نته و اصلا هندیکپی نیست .نظرت در مورد افلاین و اسکواد بتل چیه ؟ اینو چطور می خوای توضیح بدی ؟به این علت میگم نخوندی که من نگفتم همش ، اومدم درصد بندی کردم .
من بخاطر اون تروفی ولتا، بیش از 1000 بازی توی ولتا زدم تو آفلاین هم هندیکپ بود بعد چند تا بازی انگار هوش حریف زیاد میشد و چندتا گل بهم میزد و دروازه بان حریف واکاشیزوما میشد

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
آقا شما پست های منو کامل نمیخونی که سوال های منو جواب بدی...
توی اسکواد بتل که همون اول خیلی قشنگ با رسم نمودار داره بهت نشون میده چه قدر هوش مصنوعی روی قسمت های مختلف حمله و دفاع و ... تاثیر داره
منم نظرمو در مورد درصد های هندیکپ توی آنلاین بهت گفتم دیگه نهایتا 2 درصد...
دیویژن چند داری بازی میکنی؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از اینجور بازیکن های خوب هستش توی یوتیوب یکی بود ویدئو میزاشت توی فیفا 19 با تیم سیلور میرفت ویکند گلد میشد یه بار هم فکرکنم الیت شده بود! خودش اون موقع میگفت اولا من فقط بازی هایی که خودم هاست باشم رو بازی میکنم بقیه بازی ها رو لفت میداد اما بازیش واقعا خوب بود پسره...ولی اینجور بازیکن ها خیلی کم هستش من تا حالا اینجوری برخورد نداشتم فقط امروز یکی اومد با تیم برنز لیگ چین (برای سوآپ) اونقدر نت خراب بود بازیکن های من آروم حرکت میکردن همون اول بازی گفتم خدا بخیر بگذرونه اما خودش دقیقه 15 بازی رفت یک گل به خودش زد بازی رو لفت داد !!

ولی با اینکه میگی طرف زیاد برده یا باخته بازی کمکش میکنه موافق نیستم تنها کاری که بازی توی این شرایط میکنه و خودم تجربه کردم انتخاب حریف مشابه هستش مثلا حریفی که خودش چندتا برد پشت سر هم داشته (ممکنه یک تیم با چندتا آیکون باشه توی ویکند!) یا چندتا باخت پشت سر هم داشته... اینو من توی فکر کنم بخش سیزن فیفا 18 بود دیدم میشد چندتا بازی آخر حریف رو دید که برده باخته یا مساوی کرده...
اونی که من باهاش بازی کردم بازیش خوب نبود تیمشم کلشو بازی بهش داده بود ولی قشنگ بازی کمکش میکرد

ببین من از 11 التیمیت میزنم میدونم دقیقا چی به چیه، سهامدار ea هم نیستم کشکی طرفداری کنم حوصله بحث باشمارو ندارم کسی تجربه بالایی داشته باشه میفهمه این چیزارو کسی که فک میکنه سهام دار ea هست یا تجربه اش ناچیزه از این چرندیات ول میده،

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بحث با اینجور افراد کشکیه دو حالت داره یافک میکنه ea مال پدرشه کشکی طرفداری میکنه یا سرش به سنگ نخورده،دو روز دیگه با هندیکپ باخت بعد میفهمه چرندیات گفته، بحث با اینجور افراد فایده نداره، من نظر محمد پنج ستاره رو قبول ندارم ولی این آقا هم بنفع ea داره حقایق و وارون نمایش میده

• Like

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اونی که من باهاش بازی کردم بازیش خوب نبود تیمشم کلشو بازی بهش داده بود ولی قشنگ بازی کمکش میکرد

ببین من از 11 التیمیت میزنم میدونم دقیقا چی به چیه، سهامدار ea هم نیستم کشکی طرفداری کنم حوصله بحث باشمارو ندارم کسی تجربه بالایی داشته باشه میفهمه این چیزارو کسی که فک میکنه سهام دار ea هست یا تجربه اش ناچیزه از این چرندیات ول میده،
اولا که من بحثی با شما ندارم آفرین خیلی خوبه که داری از 11 آلتیمیت بزنی ایشالا تا 111 بزنی حالشو ببری...
خیلی خوبه دقیقا میدونی چی به چی هستش آفرین بازم به شما والا منم سهامدار ea نیستم اگه پست های منو خونده باشی میبینی که خیلی از ایرادات رو گفتم.. سعی کن بحث کردن یادبگیری نه اینکه تا حرف طرف رو نمیفهمی بیای بگی طرف چرند میگه... برو همون تروفی هات رو بگیر بجای بحث کردن قاب کن بزار روی دیوار...

بحث با اینجور افراد کشکیه دو حالت داره یافک میکنه ea مال پدرشه کشکی طرفداری میکنه یا سرش به سنگ نخورده،دو روز دیگه با هندیکپ باخت بعد میفهمه چرندیات گفته، بحث با اینجور افراد فایده نداره، من نظر محمد پنج ستاره رو قبول ندارم ولی این آقا هم بنفع ea داره حقایق و وارون نمایش میده

حداقل برو پست های منو بخون ببین کی من طرفداری کردم یا دارم حقیقت رو میگم... منی که الان دارم نظر مینویسم بالای 200 بازی توی فیفا 20 دارم بالای 2000 تا بازی توی فیفا 19 بالای 2500 تا توی فیفا 18 و همینطور فیفا 17 نه حقیقتی وارونه هستش نه چیزی رو به نفع ea طرفداری میکنم...

• Like
Reactions: koorosh

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
والا . اصلا اینو بی خیال . ماجرای این اپدیت جدیده چیه ؟ من انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی مثل اینکه کراسی گفته من نصبش نمی کنم ؟!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا . اصلا اینو بی خیال . ماجرای این اپدیت جدیده چیه ؟ من انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی مثل اینکه کراسی گفته من نصبش نمی کنم ؟!
آره کراسی هم یه دیلی جزءی داره میگه چرا برای دیلی آپدیت نمیدن، چرا برای این مشکل کاری از 18 انجام ندادن؟
البته نمیشه نصب نکرد چون توی آنلاین نمیره

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اولا که من بحثی با شما ندارم آفرین خیلی خوبه که داری از 11 آلتیمیت بزنی ایشالا تا 111 بزنی حالشو ببری...
خیلی خوبه دقیقا میدونی چی به چی هستش آفرین بازم به شما والا منم سهامدار ea نیستم اگه پست های منو خونده باشی میبینی که خیلی از ایرادات رو گفتم.. سعی کن بحث کردن یادبگیری نه اینکه تا حرف طرف رو نمیفهمی بیای بگی طرف چرند میگه... برو همون تروفی هات رو بگیر بجای بحث کردن قاب کن بزار روی دیوار...

حداقل برو پست های منو بخون ببین کی من طرفداری کردم یا دارم حقیقت رو میگم... منی که الان دارم نظر مینویسم بالای 200 بازی توی فیفا 20 دارم بالای 2000 تا بازی توی فیفا 19 بالای 2500 تا توی فیفا 18 و همینطور فیفا 17 نه حقیقتی وارونه هستش نه چیزی رو به نفع ea طرفداری میکنم...
شما کلا داری هندیکپ رو یه مورد نادر جلوه میدی که اشتباهه هندیکپ عادیه ولی توی همه بازیها نیست، اونجور نیست قرنی یه بار باشه،

• Like

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
شما کلا داری هندیکپ رو یه مورد نادر جلوه میدی که اشتباهه هندیکپ عادیه ولی توی همه بازیها نیست، اونجور نیست قرنی یه بار باشه،

منم نگفتم نیست گفتم کمه(فیفا 20)... کلا حرف من این هستش که مشکلات نت رو گردن هندیکپ نندازیم یا بدتر از اون این قضیه که اون یکی دوستمون خیلی به اون تاکید داره که چون چندتا بردی باید ببازی دلیلش رو هم گفتم وقتی میبری طبیعیه که حریف بعدیت قوی تر باشه خودتم اشاره کرده بهش... حالا مشکل نت بهش اضافه میشه بازی سخت تر میشه دیگه باختمون رو گردن بازی نندازیم... من خودم بارها توی پست هام گفتم یه تیم ضعیف میتونه یک تیم قوی تر رو ببره اگه مشکل دیلی و کندی بازیکن ها پیش بیاد....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم نگفتم نیست گفتم کمه(فیفا 20)... کلا حرف من این هستش که مشکلات نت رو گردن هندیکپ نندازیم یا بدتر از اون این قضیه که اون یکی دوستمون خیلی به اون تاکید داره که چون چندتا بردی باید ببازی دلیلش رو هم گفتم وقتی میبری طبیعیه که حریف بعدیت قوی تر باشه خودتم اشاره کرده بهش... حالا مشکل نت بهش اضافه میشه بازی سخت تر میشه دیگه باختمون رو گردن بازی نندازیم... من خودم بارها توی پست هام گفتم یه تیم ضعیف میتونه یک تیم قوی تر رو ببره اگه مشکل دیلی و کندی بازیکن ها پیش بیاد....
وقتی شما میگی هندیکپ فقط 2%هست یعنی خیلی کمه، میگم که هندیکپ تو همه بازیها نیست ولی باشه درصدش زیاده توی آفلاین هم هست حتی، شما همون اسکواد بتل با یه درجه ثابت و تیم‌های هم رنج بازی کن پشت سرهم یهو خودبه خود یه بازی گلر تیم حریف میشه واکاشیزوما هرچی میزنی نمیخوره رو ضد حمله هم میخوری میبازی، البته علی اروند توی فیفا های قبل این مسءله هندیکپ توی آفلاین رو مطرح کرده بود که وجود داره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر