FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
6 لیگ جدیدی که پکیج broacasting اشونو گرفتن
View attachment 113077
لیگ بلژیک ،حذفی ایتالیا،حذفی آلمان ،حذفی اسپانیا ،carbao cup انگلیس ،حذفی فرانسه

چهره ها خوبن ولی یکم کمرنگن احتمالا هنوز پولیش نشدن ولی واقعا خوب ساخته شدن اونم تو بازی و نه سینماتیک
و اینکه من اخرشم این قضیه پارتنر لیگ و بازیکن و نفهمیدم اینا که همه چهره های یونایتدو اسکن کردن داستان چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Smile
Reactions: mohsenebrahimi

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
چهره ها خوبن ولی یکم کمرنگن احتمالا هنوز پولیش نشدن ولی واقعا خوب ساخته شدن اونم تو بازی و نه سینماتیک
و اینکه من اخرشم این قضیه پارتنر لیگ و بازیکن و نفهمیدم اینا که همه چهره های یونایتدو اسکن کردن داستان چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
اسکن ممکنه قبل از اتمام قرارداد یوده ،چونتازه قراردادشون با pes امضا شده قطعا قبلش فیفا اسکن ها رو کرده ولی مابقی موارد تو انگلیس بخاطر اینکه اسپانسر اصلی لیگه ،از دست فیفا نمیره.
هیچ ورزشگاهی تو پرمیرلیگ،امکان نداره از دست ea دربیاد یا هر چیز
تو ایتالیا و بقیه لیگهای که لایسنس هست که تو عکسی که قبلا گذاشتم بود دو صفحه قبل
لیگ از دستشون در نمیاد ولی اسامی فیک میشه.مثل یووه اگه انحصاری کنه.
2019-08-10_19-59-32.jpg

• Like
Reactions: sam.fisher

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رفقا کسی رو ps4 اگه واسش کد بتا اومده لطفا بره ببینه میشه سوییچ یوسر کرد اول بازی یا نه
چون احتمالش هست دیگه نشه این کارو کرد مثلا pes 19 که دیگه نمیشد سوییچ کرد و عملا ظرفیت 3 دیگه ارزش نداره اگه اینجوری شده باشه
حتما اگه کد اومده واسه کسی تست کنه خبرشو بده

• Like
Reactions: hhoushmand

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اسکن ممکنه قبل از اتمام قرارداد یوده ،چونتازه قراردادشون با pes امضا شده قطعا قبلش فیفا اسکن ها رو کرده ولی مابقی موارد تو انگلیس بخاطر اینکه اسپانسر اصلی لیگه ،از دست فیفا نمیره.
هیچ ورزشگاهی تو پرمیرلیگ،امکان نداره از دست ea دربیاد یا هر چیز
تو ایتالیا و بقیه لیگهای که لایسنس هست که تو عکسی که قبلا گذاشتم بود دو صفحه قبل
لیگ از دستشون در نمیاد ولی اسامی فیک میشه.مثل یووه اگه انحصاری کنه.
View attachment 113088
دوست عزیز بازم داری حرف خودت رو میزنی که !!! :| لیگ ایتالیا همین الان تو فیفا فول لایسنس هست . بردکست اینا رو هم همون سال قبل میتونستن اضافه کنن . اسیم تنویر گفته هر لیگ رو شما فول لایسنس میکنی جواز به دست آوردن بردکست هر لیگی رو همون موقع بهت میدن . لیگ ایتالیا رو انحصاری نمیشه کرد . برای بار هزارم !!!!!

لیگ ایتالیا رو نمیشه به صورت انحصاری قرار دادشون رو بست . نمیشه ! اکثر استادیوم ها هم مال شهرداری همون شهرشون هستش . اکثریت ورزشگاه ها ....

کونامی به صورت انحصاری با یوونتوس قرار داد بسته . یعنی فیفا فعلا هیچ راهی نداره استادیوم یوونتوس و نام و کیتش برگرده ! داستان اسپانسر ها در لیگ ایتالیا به صورت جداگانه هستش و قوانین این لیگ با لیگ هایی مثل اسپانیا و انگلیس و ... فرق هایی داره .

یه سری لیگ ها انحصاری نمیکنن . مثل هلند و فرانسه و ایتالیا و اینا فول لایسنس میکنن و این لیگ ها میخوان با کمپانی های مختلف کار کنن . استادیوم یوونتوس هم ورزشگاه اختصاصی یووه هستش و کونامی رفته با اسپانسر این باشگاه قرار داد انحصاری بسته و به همین خاطر هستش که بهش گفتن انحصاری و نام و کیت این تیم هم به همین خاطر تو فیفا پریده .

لیگ ها با هم فرق هایی دارن و من به شما میگم ولی شما میگم راه خودت رو میری .

مثلا همین چند روز پیش خبر اومده کونامی رفته با 95 درصد بازیکنان لیگ برزیل قرار داد نفر به نفر بسته و هر بازیکنی اگه تتو بشه و اگه از تیم پارتنر هم برن تتو هاشون دیگه پاک نمیشه . در صورتی که لیگ های مختلف دیگه چنین قوانینی وجود نداره به این شکل .

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
دوست عزیز بازم داری حرف خودت رو میزنی که !!! :| لیگ ایتالیا همین الان تو فیفا فول لایسنس هست . بردکست اینا رو هم همون سال قبل میتونستن اضافه کنن . اسیم تنویر گفته هر لیگ رو شما فول لایسنس میکنی جواز به دست آوردن بردکست هر لیگی رو همون موقع بهت میدن . لیگ ایتالیا رو انحصاری نمیشه کرد . برای بار هزارم !!!!!

لیگ ایتالیا رو نمیشه به صورت انحصاری قرار دادشون رو بست . نمیشه ! اکثر استادیوم ها هم مال شهرداری همون شهرشون هستش . اکثریت ورزشگاه ها ....

کونامی به صورت انحصاری با یوونتوس قرار داد بسته . یعنی فیفا فعلا هیچ راهی نداره استادیوم یوونتوس و نام و کیتش برگرده ! داستان اسپانسر ها در لیگ ایتالیا به صورت جداگانه هستش و قوانین این لیگ با لیگ هایی مثل اسپانیا و انگلیس و ... فرق هایی داره .

یه سری لیگ ها انحصاری نمیکنن . مثل هلند و فرانسه و ایتالیا و اینا فول لایسنس میکنن و این لیگ ها میخوان با کمپانی های مختلف کار کنن . استادیوم یوونتوس هم ورزشگاه اختصاصی یووه هستش و کونامی رفته با اسپانسر این باشگاه قرار داد انحصاری بسته و به همین خاطر هستش که بهش گفتن انحصاری و نام و کیت این تیم هم به همین خاطر تو فیفا پریده .

لیگ ها با هم فرق هایی دارن و من به شما میگم ولی شما میگم راه خودت رو میری .

مثلا همین چند روز پیش خبر اومده کونامی رفته با 95 درصد بازیکنان لیگ برزیل قرار داد نفر به نفر بسته و هر بازیکنی اگه تتو بشه و اگه از تیم پارتنر هم برن تتو هاشون دیگه پاک نمیشه . در صورتی که لیگ های مختلف دیگه چنین قوانینی وجود نداره به این شکل .
من فکر میکردم تو دور قبل مذاکرات به نتیجه رسیدیم و فکر کردم هم فکر شدیم ولی مثل اینکه نشدیم.
بازم بخوایم همونا رو بگیم میشه تکرار مکررات
______
لیگ ایتالیا broadcast نشده ،فقط جام حذفیش شده و لیگ نشده
FIFA 20 Exclusive Licenses - All Leagues and Clubs
تمام لیگهای اسپانیا فرانسه ،آلمان انگلیس و آمریکا و لیگهای اروپایی تم مخصوص براشون تهیه کرده بجز ایتالیا
اونجا توافق کردیم بین لایسنس اسپانیا و ایتالیا تفاوت وجود داره.
در هر حال دعوا نداریم که،دو نظر متفاوته.نه من قراردادا رو دیدم نه شما، اگه broad cast سری آ اومد و یوونتوس اسمش درست نشد حرف شما درشته ،اگه اومد و اسم یووه درست شد حرف من درسته.

• Smile
Reactions: mohsenebrahimi

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali

سلام دوستان گیم پلی از بتا هستش خیلی کیفیت نداره ولی خیلی چیزها توش مشخص هست مثل فیزیک توپ شادی بعد گلها کلی انیمیشن جدید اضافه شده میتونین خودتون ببینین
در مورد دوربین هم من تو لایو یکی از استریمرها سوال کردم همون دوربینهای فیفا 19 هستش بهم نشون داد فقط کمی موقعیت دوربین تغییر کرده
در همین ویدیو هم مشخص هست طرف داره با دوربین دیفالت بازی میکنه ولی به شدت موقعیت دوربین عوض شده و همه بازیکنها تو زمین معلوم هست

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من فکر میکردم تو دور قبل مذاکرات به نتیجه رسیدیم و فکر کردم هم فکر شدیم ولی مثل اینکه نشدیم.
بازم بخوایم همونا رو بگیم میشه تکرار مکررات
______
لیگ ایتالیا broadcast نشده ،فقط جام حذفیش شده و لیگ نشده
FIFA 20 Exclusive Licenses - All Leagues and Clubs
تمام لیگهای اسپانیا فرانسه ،آلمان انگلیس و آمریکا و لیگهای اروپایی تم مخصوص براشون تهیه کرده بجز ایتالیا
اونجا توافق کردیم بین لایسنس اسپانیا و ایتالیا تفاوت وجود داره.
در هر حال دعوا نداریم که،دو نظر متفاوته.نه من قراردادا رو دیدم نه شما، اگه broad cast سری آ اومد و یوونتوس اسمش درست نشد حرف شما درشته ،اگه اومد و اسم یووه درست شد حرف من درسته.
شما تو دور مذاکرات فکر کردی به نتیجه رسیدی و برای خودت دوختی و بریدی ولی من دیگه کژش ندادم ! :D

نظر متفاوت چیه دوست عزیز !!! نظر مال موقعیه که بگی مثلا فلان پاس ارور کمه یا بگی زیاده و بیاد آدم بگه گیم پلی بازی خوبه بده و دوست دارم و دوست ندارم !!! این میشه نظر !

درباره لایسنس ها این قانونه ! درباره قانون نظر نمیشه داد که ! و قانون رو بیای بگی نظرت اینه ! شما یه نظری دادی ( دوست داری این طوری فکر کنی ) که کاملا اشتباهه و داری اطلاعات اشتباه میدی ! این با نظر دادن خیلی فرق داره !!! اطلاعات شما پس از اسیم تنویر که سال هاست تو این پست بوده بیشتر هستش !!!؟؟ از اسیم تنویر سوال کردن و گفته فول لایسنس رو میگیری مجوز بردکست هم میگیری . دقیقا مثل لیگ آلمان که اون دیگه انحصاری بود ولی بعد سال ها اسکربرد و این چیزاش رو اضافه کردن و کلی مثال دیگه میشه زد .

لایسنس یوونتوس اعلام شده انحصاری ! انحصاری . از این واضح تر !!! ( پارتنر انحصاری )

A Juventus é exclusiva do PES 2020

eFootball PES 2020 "tira" Juventus do FIFA 20 com parceria exclusiva

این هم منبع . شما منبع بیار درباره صحبتی که میکنی ! نظر شما مهم نیست سر قوانین ! نظر موقعی مهمه که درباره چیزی باشه نه قانونی که نوشته شده !!!! ( نمیشه قانونی که گفته شده رو برای خودت هر طوری دوست داری برداشت کنی )

Juventus is exclusive to PES 2020
It will be the only match with the club name, emblem and stadium.

دقیقا گفته چه چیزی هایی انحصاری شده . و مثلا نگفته که بازیکنان هم انحصاری شده !! که نشده ! تونستم توضیح بدم ! نام باشگاه ، لوگو و استادیوم انحصاری شدن چون با اسپانسر این باشگاه قرار داد انحصاری بستن . تو لیگ ایتالیا اسپانسر کلی برای کل لیگ نیست ! اسپانسر تکی برای هر تیم هست !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خیلی خوب بودش واقعا
خیلی روون تر و سنگین تر شده بازی و از همین ویدئو که کیفیت بالاییم نداره مشخصه و دمشون گرم
---------------
خیلیا دیدم میگن این فیفا تغییر نمیکنه هر سال همونه .. واقعا کسی انتظار داره مثلا بیان اخر نسلی یه بازی جدید تحویل بدن ؟
تغییرات گسترده تر قطعا میره واسه نسل بعد و همینشم که اومدن رو 20 بازی کامل تر کردنو و volta رو اضافه کردن واقعا کار کوچیکی نیست .. الان همون volta رو برین ببینید میفهمین واقعا روش کار شده و اینجوری نیس فقط یه مود اضافه کرده باشن .. حتما تو یوتیوب فیلماشو ببینید متوجه میشید

مثل هر سال این 1 ماه اخر خیلی سخته انتظار کشیدن :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
رونالدو سال دیگه 35 سالش میشه و یا سر از چین درمیاره یا قطر بنابراین این سرمایه گذاری کونامی هم بی فایده اس من قبلا هم گفتم کونامی باید برای تولید محتوی بیشتر و قراردادن لیگ ها تو بازیش هزینه کنه این نفر به نفر و باشگاه به باشگاه قرارداد بستن کمکی بهش نمیکنه
-----------------------------------------------------------
ظاهرا تو بخش نقل و انتقالات تغییر خاصی اتفاق نیافتاده و همچنان نمیشه بازیکن هارو باهم تعویض کرد یا قرارداد قرضی با بند خرید دائمی بست! دیگه دارم به پولی شدن کریرمود و بهتر شدنش رضایت میدم!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
شما تو دور مذاکرات فکر کردی به نتیجه رسیدی و برای خودت دوختی و بریدی ولی من دیگه کژش ندادم ! :D

نظر متفاوت چیه دوست عزیز !!! نظر مال موقعیه که بگی مثلا فلان پاس ارور کمه یا بگی زیاده و بیاد آدم بگه گیم پلی بازی خوبه بده و دوست دارم و دوست ندارم !!! این میشه نظر !

درباره لایسنس ها این قانونه ! درباره قانون نظر نمیشه داد که ! و قانون رو بیای بگی نظرت اینه ! شما یه نظری دادی ( دوست داری این طوری فکر کنی ) که کاملا اشتباهه و داری اطلاعات اشتباه میدی ! این با نظر دادن خیلی فرق داره !!! اطلاعات شما پس از اسیم تنویر که سال هاست تو این پست بوده بیشتر هستش !!!؟؟ از اسیم تنویر سوال کردن و گفته فول لایسنس رو میگیری مجوز بردکست هم میگیری . دقیقا مثل لیگ آلمان که اون دیگه انحصاری بود ولی بعد سال ها اسکربرد و این چیزاش رو اضافه کردن و کلی مثال دیگه میشه زد .

لایسنس یوونتوس اعلام شده انحصاری ! انحصاری . از این واضح تر !!! ( پارتنر انحصاری )

A Juventus é exclusiva do PES 2020

eFootball PES 2020 "tira" Juventus do FIFA 20 com parceria exclusiva

این هم منبع . شما منبع بیار درباره صحبتی که میکنی ! نظر شما مهم نیست سر قوانین ! نظر موقعی مهمه که درباره چیزی باشه نه قانونی که نوشته شده !!!! ( نمیشه قانونی که گفته شده رو برای خودت هر طوری دوست داری برداشت کنی )

Juventus is exclusive to PES 2020
It will be the only match with the club name, emblem and stadium.

دقیقا گفته چه چیزی هایی انحصاری شده . و مثلا نگفته که بازیکنان هم انحصاری شده !! که نشده ! تونستم توضیح بدم ! نام باشگاه ، لوگو و استادیوم انحصاری شدن چون با اسپانسر این باشگاه قرار داد انحصاری بستن . تو لیگ ایتالیا اسپانسر کلی برای کل لیگ نیست ! اسپانسر تکی برای هر تیم هست !
من کاری به هیچ چی ندارم
مغلطه داری میکنی
فقط یه سوالمو جواب بده با منبع موثق.
چرا بارسا حذف نشد ولی یووه شد؟ نگو انحصاری قرارداد یووه هست که بارسا پارتنر اصلی کونامی هست،همین فقط؟
-__________________
در مورد اون مطلب همون موقع که اومد خبر پارتنر تو همون فروم pes هم عکس توییتر رو گذاشتم و هم گفتم یووه از فیفا پرید
خبر که قانون نیست ،که میگی قانونه.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من کاری به هیچ چی ندارم
مغلطه داری میکنی
فقط یه سوالمو جواب بده با منبع موثق.
چرا بارسا حذف نشد ولی یووه شد؟ نگو انحصاری قرارداد یووه هست که بارسا پارتنر اصلی کونامی هست،همین فقط؟
-__________________
در مورد اون مطلب همون موقع که اومد خبر پارتنر تو همون فروم pes هم عکس توییتر رو گذاشتم و هم گفتم یووه از فیفا پرید
خبر که قانون نیست ،که میگی قانونه.

شما دیدی اطلاع کافی نداری در این مورد ! حتی وقتی خبر نداری لیگ اسپانیا انحصاری شده در فیفا !!!! اونم تازه این که لیگ اسپانیا در فیفا 19 سال قبل انحصاری شد در فیفا . ولی به خاطر این که لیگ اسپانیا در فیفا پرو عضو هستش به همین خاطر کونامی میتونه تیم های لیگ اسپانیا رو به صورت فیک در بذاره و این اجازه رو داره بازیکن های این لیگ رو هم با نام واقعی در بازی بذاره . منبع موثق و اینم سایت خود فیفا و شما رفتی خوندی به انحصاری شدن این لیگ توجه نکردی ؟!؟!

:Arrowd:

Capture88212585812.PNG

الان کونامی هیچ طوری ، هیچ طوری اجازه نداره که لیگ آلمان ، انگلستان ، اسپانیا رو حتی به صورت فول لایسنس در بازی بذاره چون این لیگ ها در انحصار فیفا هستن ولی به خاطر فیفا پرو که لیگ آلمان توش عضو نیست دیگه کونامی حتی اجازه نداره این لیگ رو حتی به صورت فیک در بازی بذاره !

قوانین و شرایط لیگ ها یک فرق هایی با هم داره . این رو بار ها و بار ها بهش اشاره کردم و شما اصلا گوش نمیکنی و فقط حرف خودت رو میزنی !

خبر داری که سال قبل کونامی به شدت دنبال گرفتن لایسنس لیگ اسپانیا بود و ماسودا کارگردان بازی اومد گفت ما به شدت دنبال گرفتن لیگ اسپانیا هستیم ولی با رقیبی سرسخت مواجه هستیم و اجازه این کار رو به ما نمیدن ! و سر آخر هم کونامی نتونست لیگ اسپانیا رو لایسنسش رو بگیره و این لیگ در انحصار فیفا در اومد .

بارسا هم لایسنس انحصاری نیست ! ( نمیتونه هم باشه به خاطر این که لیگ اسپانیا انحصاری شده در فیفا و به همین خاطر لوگو و نام بارسا لایسنسش جز قوانین اصلی لیگ اسپانیا هستش و اصلا کونامی نمیتونه با هیچ تیم اسپانیایی ای پارتنر انحصاری قرار داد ببنده ) و بارسا پرمیوم پارتنر هستش !

1 - پرمیوم پارتنر

2 - پارتنر انحصاری

این دو با هم فرق داره

1 - لیگ فول لایسنس

2 - لیگ انحصاری

این دو با هم فرق داره

و حالا بازم یه سری ریز جرئیات هر لیگ و هر کشوری داره که فرق هایی با هم میکنن !!

لیگ ایتالیا هم فول لایسنس هستش در فیفا و نه انحصاری و آقا خداییش باید چند بار بگم این رو !!!!؟؟؟ :(( ولی لیگ اسپانیا انحصاری هستش در فیفا . به همین خاطر نام بارسا و لوگوش نمیپره ! و بارسا پارتنر انحصاری نیست ! و پارتنر پرمیوم هستش .

کاری به اخباری که گذاشتی هم ندارم و میل خودته و میتونی هر خبری رو که دوست داشتی بذاری و به من ارتباطی نداره که شما چی میذاری و چی نه !!

اومدی درباره یوونتوس و لیگ ایتالیا و داستان های گرفتن این لیگ نظری دادی ( که کاملا اشتباه بود ) فلان میشه و بیسار که من در این رابطه توضیح دادم و مگه به کل پست شما واکنش نشون دادم ؟ نه چون بقیه پستت درست بود به جز یه جاهاییش ! که من اومدم گفتم دارین یه جاهایی رو اشتباه میکنین !

بازم بیاین پست بدین و بگو من دارم مغلطه میکنم و ......

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
دقیقا مغلطه رو شما داری میکنی . برات درباره یوونتوس هم منبع گذاشتم ( منبع رو گذاشتم و به پارتنر انحصاری این باشگاه در منبع اشاره شده ) و توضیح دادم و اما ........

شما دیدی اطلاع کافی نداری در این مورد ! حتی وقتی خبر نداری لیگ اسپانیا انحصاری شده در فیفا !!!! اونم تازه این که لیگ اسپانیا در فیفا 19 سال قبل انحصاری شد در فیفا . ولی به خاطر این که لیگ اسپانیا در فیفا پرو عضو هستش به همین خاطر کونامی میتونه تیم های لیگ اسپانیا رو به صورت فیک در بذاره و این اجازه رو داره بازیکن های این لیگ رو هم با نام واقعی در بازی بذاره . منبع موثق و اینم سایت خود فیفا و شما رفتی خوندی به انحصاری شدن این لیگ توجه نکردی ؟!؟!

:Arrowd:

View attachment 113091

الان کونامی هیچ طوری ، هیچ طوری اجازه نداره که لیگ آلمان ، انگلستان ، اسپانیا رو حتی به صورت فول لایسنس در بازی بذاره چون این لیگ ها در انحصار فیفا هستن ولی به خاطر فیفا پرو که لیگ آلمان توش عضو نیست دیگه کونامی حتی اجازه نداره این لیگ رو حتی به صورت فیک در بازی بذاره !

قوانین و شرایط لیگ ها یک فرق هایی با هم داره . این رو بار ها و بار ها بهش اشاره کردم و شما اصلا گوش نمیکنی و فقط حرف خودت رو میزنی !

خبر داری که سال قبل کونامی به شدت دنبال گرفتن لایسنس لیگ اسپانیا بود و ماسودا کارگردان بازی اومد گفت ما به شدت دنبال گرفتن لیگ اسپانیا هستیم ولی با رقیبی سرسخت مواجه هستیم و اجازه این کار رو به ما نمیدن ! و سر آخر هم کونامی نتونست لیگ اسپانیا رو لایسنسش رو بگیره و این لیگ در انحصار فیفا در اومد .

بارسا هم لایسنس انحصاری نیست ! ( نمیتونه هم باشه به خاطر این که لیگ اسپانیا انحصاری شده در فیفا و به همین خاطر لوگو و نام بارسا لایسنسش جز قوانین اصلی لیگ اسپانیا هستش و اصلا کونامی نمیتونه با هیچ تیم اسپانیایی ای پارتنر انحصاری قرار داد ببنده ) و بارسا پرمیوم پارتنر هستش !

1 - پرمیوم پارتنر

2 - پارتنر انحصاری

این دو با هم فرق داره

1 - لیگ فول لایسنس

2 - لیگ انحصاری

این دو با هم فرق داره

و حالا بازم یه سری ریز جرئیات هر لیگ و هر کشوری داره که فرق هایی با هم میکنن !!

لیگ ایتالیا هم فول لایسنس هستش در فیفا و نه انحصاری و آقا خداییش باید چند بار بگم این رو !!!!؟؟؟ :(( ولی لیگ اسپانیا انحصاری هستش در فیفا . به همین خاطر نام بارسا و لوگوش نمیپره ! و بارسا پارتنر انحصاری نیست ! و پارتنر پرمیوم هستش .

کاری به اخباری که گذاشتی هم ندارم و میل خودته و میتونی هر خبری رو که دوست داشتی بذاری و به من ارتباطی نداره که شما چی میذاری و چی نه !!

اومدی درباره یوونتوس و لیگ ایتالیا و داستان های گرفتن این لیگ نظری دادی ( که کاملا اشتباه بود ) فلان میشه و بیسار که من در این رابطه توضیح دادم و مگه به کل پست شما واکنش نشون دادم ؟ نه چون بقیه پستت درست بود به جز یه جاهاییش ! که من اومدم گفتم دارین یه جاهایی رو اشتباه میکنین !

بازم بیاین پست بدین و بگو من دارم مغلطه میکنم و ......
در مورد اون منبع یووه که میگی ،تو همون پست pes نگاه کنی خودم همون اولش و بلافاصله گفتم یووه از فیفا پرید ،پس این توییت رو منبع در نظر نگیر این یک خبر است.
مغلطه یعنی قاطی دو چیز برای رسیدن به هدف،میگه شما میتوانید با تمام بازیکنان 20 تیم سری آ در لالیگا در تمام مدها بازی کنید تنها در فیفا 20،این معنی لیگ انحصاری نمیده .لیگ انحصاریست از اولش هم همینو میگم .زبونم مو در آورد ،بازم الان میگی ،باز دو دقیقه دیگه میگی نه اینا یکین.
تو پست pes هم به همین رسیدیم که میگی نه.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
در مورد اون منبع یووه که میگی ،تو همون پست pes نگاه کنی خودم همون اولش و بلافاصله گفتم یووه از فیفا پرید ،پس این توییت رو منبع در نظر نگیر این یک خبر است.
مغلطه یعنی قاطی دو چیز برای رسیدن به هدف،میگه شما میتوانید با تمام بازیکنان 20 تیم سری آ در لالیگا در تمام مدها بازی کنید تنها در فیفا 20،این معنی لیگ انحصاری نمیده .لیگ انحصاریست از اولش هم همینو میگم .زبونم مو در آورد ،بازم الان میگی ،باز دو دقیقه دیگه میگی نه اینا یکین.
من وارد بحثتون نميشم چون از اول نخوندم راجع به چي بود.
منتهي اون تيكه اخر رو بايد بگم اگر فيفا كل ليگ ايتاليا رو هم لايسنس كنه نمي تونه يووه رو داشته باشه تا زمان اتمام قرارداد يووه با كونامي.
چون الان برند يووه در انحصار كونامي نميدونم تا چند سال ولي اگه بحث لايسنس بود فيفا هم ميتونست اسم اين تيم رو داشته باشه عين سالهاي قبل...

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
معنی مغلطه رو میدونم و نیازی به گفتن شما نبود .

انگلیسی منم اون قدری خوب هست که ترجمه یه بخش رو مثل شما اون طور که دوست داری برای خودت ترجمه نکنی . لیگ اسپانیا انحصاری هستش اینم رفتی برای خودت جوری که دوست داشتی ترجمه کردی !! و به این چی میگن ؟؟!! آفرین مغلطه !!!!!!

Play with the biggest stars from all 20 LaLiga Santander clubs throughout every mode, exclusively in FIFA 20.

با بزرگترین ستارگان از هر 20 باشگاه LaLiga در تمام مد ها ، به طور انحصاری در فیفا 20 بازی کنید.

( معنی راحت و عام :یعنی لیگ اسپانیا رو به صورت انحصاری در مد های مختلف در فیفا 20 بازی کنید )

جواب چرا بارسات حذف نشد و یووه حذف شد رو دادم و این رو هم اسکیپ کردی رفتی !!! و خبر هم نداشتی لیگ اسپانیا انحصاری هستش و چون اینم اشتباه کردی رفتی برای خودت داری ترجمه رو یه طور دیگه معنی میکنی !!! و الان نمیخوای قبول کنی لیگ اسپانیا در فیفا انحصاری هستش و میگی این معنی انحصاری نمیده ؟؟!!! :o و صحبت های ماسودا رو هم گذاشتم و توضیحات رو دادم . و حالا داستان جدید هم اضافه شد و قبول نداری لیگ اسپانیا انحصاری در PES هستش . یعنی هر اشتباهی میکنی میری میزنی بدترش هم میکنی .
یعنی این قدر معنی این متن و درکش راحت هستش که من هیچ چیزی برای گفتن ندارم . و درباره لیگ ایتالیا که پست های قدیمیت هست که عزیز تو تاپیک PES اول اصلا فول لایسنس رو قبول نداشتی و من خودم رو سرویس کردم که لیک ایتالیا فول لایسنس شده و برات لینک گذاشتم و حالا کار به جایی رسیده که داری حرف های خودم رو به خودم بر میگردونی !

فیفا هم با لایسنس انحصاری لیگ ایتالیا ( با واژگان من انحصاری نیست عزیز و من در آوردی من هم نیست ! لیگ انحصاری داریم و لیگ فول لایسنس ) که نمیتونه این کار رو بکنه و گفتم لیگ ایتالیا گرفتاری های خودش رو داره و فکر کردی میتونست تو این سال ها لیگ ایتالیا رو برای خودش گذاشته بود که کونامی هم بتونه استفاده کنه ! فیفا میتونست این لیگ رو هم انحصاری میکرد که توضیحات رو دادم به خاطر قوانین مربوط به لیگ ایتالیا و گرفتاری هایی که داره این لیگ انحصاری نمیشه کرد و گفتم یه سری لیگ ها هستن دوست دارن با کمپانی های مختلف کار کنن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر