FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
بعید میدونم به جایی برسه ... استور مایکروسافت ایراد میگیره و میگه چون هیچ مشخصات کارت اعتباری ثبت نشده نمیتونیم مراحل دانلود رو ادامه بدیم! جالبه که بتا رایگانه! EA هم از من فیدبک میخواد. من انگلیسی هم سرچ کردم ببینم میشه بدون مشخصات کارت اعتباری دانلود کرد؟ چیزی پیدا نکردم
اگه مایکرو خواسته باید بدی
https://fifaforums.easports.com/en/discussion/492955/fifa-20-closed-beta
اینجا هست ،بپرس ببین کسی راه حلی داره
کسی نداری کردیت داشته باشه.
اگه پی پال قبول میکنه ،میتونی بسازی راحت ولی اگه ویزا میخواد فیکش هست تو اینترنت ،ولی بعیده کار کنه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه مایکرو خواسته باید بدی
FIFA 20 Closed Beta
اینجا هست ،بپرس ببین کسی راه حلی داره
کسی نداری کردیت داشته باشه.
اگه پی پال قبول میکنه ،میتونی بسازی راحت ولی اگه ویزا میخواد فیکش هست تو اینترنت ،ولی بعیده کار کنه
چرا هستن اطرافیان که دارن منتها برم بگم مشخصات کارت اعتباریتون رو میخوام؟:D شد دانلود میکنم نشد هم مهم نیست

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
جالبه سال‌های قبل که ما می‌گفتیم بازی تغییرات جدید نداره همه اعتراض می‌کردن. امسال که بعد ۵ سال یه تغییرات عمده‌ای به بازی داده شده همه میگن تغییراتش کمه!

توی این تریلرا، قسمت فوتبال خیابانی، انگار بازیکنا (به خصوص دروازه بانا) گیج میزنن نمیدونم شما هم متوجه شدید؟

این لیگ هند چیه خداییش. هند مگه لیگم داره؟ ضعیف ترین کشور دنیا در زمینه فوتبال هنده. خداییش حیف نیست بابت لیگ هند حجم دانلودی بازی بره بالا؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rahyarpaul

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مشخص نیست مال کجاس ... فقط یه کد داده و مراحل وارد کردنشو نوشته الانم نمیزاره دانلود کنم میگه با متد پرداخت شما مشکل داریم! احتمالا چون مشخصات کارت اعتباری ندارم نمیزاره دانلودش کنم

دوستان اگر کسی راهی برای دانلود بتا بلده راهنمایی کنه چون ظاهرا که استور اکس باکس به من اجازه دانلود نمیده و میگه اطلاعات ما از متدهای پرداخت شما کافی نیست!

سلام

خیلی سریع برو پشتیبانی اکس باکس و بگو لطفا این کد رو روی اکانتم فعال کنید
طرف هم سوال پیچت کرد، بگو مدت زمان بتا محدوده و تا وقته از سمت بانک کریدت کارتم صادر نمیشه (بگو از شانس من همین یکی دورزه باطل شده)
99% مواقع خود پشتیبانی برات ردیف میکنه

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
سلام

خیلی سریع برو پشتیبانی اکس باکس و بگو لطفا این کد رو روی اکانتم فعال کنید
طرف هم سوال پیچت کرد، بگو مدت زمان بتا محدوده و تا وقته از سمت بانک کریدت کارتم صادر نمیشه (بگو از شانس من همین یکی دورزه باطل شده)
99% مواقع خود پشتیبانی برات ردیف میکنه
اونا هم به همین سادگی براش فعالش میکنن! داداش با خودت چی فکر کردی؟
تنها جوابی که میدن اینه که لینک صفحه آموزش وارد کردن بازی به اکانتو براش میفرستن.

به نظرم بهترین کار اینه که کدو بفروشه.

• Like
Reactions: Lord Stark

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تنها جوابی که میدن اینه که لینک صفحه آموزش وارد کردن بازی به اکانتو براش میفرستن.

بله!

بنده تا به حال از این روش بارها استفاده کردم، اخرین بار هم E3 همین امسال بود که گیم پس التیمیت یکساله رو با کمک پشتیبانی فعال کردم، چون نیاز به کریدت کارت قانونی داشت

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
بله!

بنده تا به حال از این روش بارها استفاده کردم، اخرین بار هم E3 همین امسال بود که گیم پس التیمیت یکساله رو با کمک پشتیبانی فعال کردم، چون نیاز به کریدت کارت قانونی داشت
ما هربار هر سوالی پرسیدیم اینا یه لینک مسخره برامون فرستادن که همشم مزخرفات بدیهی بود:|

• Angry
Reactions: mohsenebrahimi

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ما هربار هر سوالی پرسیدیم اینا یه لینک مسخره برامون فرستادن که همشم مزخرفات بدیهی بود:|

پلی استیشن یا اکس باکس؟ من خودم مورد پیش نیامده پشتیبانی پلی استیشن رو استفاده ولی اکس باکس هر وقت رفتم جواب گرفتم، کلا پاسخگو هستند در این موارد

===
برای اینکه اف تاپیک نشه درباره بخش جدید volta بگم که خیلی پسند کردم و یاد و خاطره فیفا استریت اگر اشتباه نکنم سال 2012 که مسی کاورش بود برام زنده شد. و گیمپلی رئالیستی داشت برخلاف فیفا استریت 3. امیدوارم تبدیل به بخشی ثابت در سری FIFA بشه و برای تجربه جدید فوتسال(فوتبال خیابونی) چندین سال انتظار نکشیم

در کل اینکه EA امده یک سری ورزشی دیگه رو که قبلا جداگانه به صورت بازی جدا میفروخت رو به عنوان مود جدیدی در FIFA 20 اورده ارزشمند هست.

این نسخه از لحاظ گیمپلی و فنی به چشمم تغییر خاصی نمیاد و تا نسل بعد هم انتظار غوغایی از فیفا ندارم ولی از لحاظ محتوایی EA واقعا کم نذاشته

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
یکم عکس میزارم از ولتا ،خودتون ببینید .مشخصه از سیستم و منو و کاستومایز و .... هست .به همراه دو تیم فیک یووه و ریورپلاته
photo_2019-08-09_11-11-11.jpg photo_2019-08-09_11-11-35.jpg photo_2019-08-09_11-11-48.jpg photo_2019-08-09_11-12-59.jpg photo_2019-08-09_11-13-18.jpg photo_2019-08-09_11-16-00.jpg photo_2019-08-09_11-16-13.jpg
photo_2019-08-09_11-12-311.jpg photo_2019-08-09_11-21-41.jpg
لیست محلهای بازی
• Warehouse
• Parking Lot
• Tokyo
• Amsterdam
• Rio de Janeiro
• New York
• Buenos Aires
• London
• Paris
• Lagos
• Cape Town
• Berlin
• Miami
• Los Angeles
• Barcelona
• Mexico City
• Rome

توی این تریلرا، قسمت فوتبال خیابانی، انگار بازیکنا (به خصوص دروازه بانا) گیج میزنن نمیدونم شما هم متوجه شدید؟

این لیگ هند چیه خداییش. هند مگه لیگم داره؟ ضعیف ترین کشور دنیا در زمینه فوتبال هنده. خداییش حیف نیست بابت لیگ هند حجم دانلودی بازی بره بالا؟
توش پول داره،مهم میزان خرید مردمه.

Attachments

• photo_2019-08-09_11-12-31.jpg
    photo_2019-08-09_11-12-31.jpg
    85.8 KB · مشاهده: 22
آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

کد رو نمیشه فروخت مگر اینکه اکانتم رو بدم به طرف! منم با هاتمیل خودم رجیستر کردم و نمیکنم اینکارو ... مهم نیست بابا 2 ماه دیگه میاد دیگه مدت بتا هم که محدوده و نمیشه تا زمان ریلیز بازی باهاش بازی کرد تو این مملکت همیشه ارتباط ما با دنیا قطع بوده دفعه اول نیست این مشکلات ایجاد میشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
کد رو نمیشه فروخت مگر اینکه اکانتم رو بدم به طرف! منم با هاتمیل خودم رجیستر کردم و نمیکنم اینکارو ... مهم نیست بابا 2 ماه دیگه میاد دیگه مدت بتا هم که محدوده و نمیشه تا زمان ریلیز بازی باهاش بازی کرد تو این مملکت همیشه ارتباط ما با دنیا قطع بوده دفعه اول نیست این مشکلات ایجاد میشه
2019-08-09_18-12-14.jpg
تا شیر بوقلمون دریایی هم میفروشن ،کد نفروشن.البته کد رو اکانته، و همینطور که گفتی اکانت هم باید تقدیم کنی

اینقدر میگین فروش فیفا رو لایسنسه ،الان که روسیه دست pes هست انحصاری،چرا بازم فیفا صدره.اینکه بگید
2019-08-09_18-12-14.jpg photo_2019-08-09_22-17-59.jpg photo_2019-08-09_22-18-04.jpg photo_2019-08-09_22-18-11.jpg photo_2019-08-09_22-18-23.jpg photo_2019-08-09_22-18-33.jpg photo_2019-08-09_22-18-51.jpg

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
6 لیگ جدیدی که پکیج broacasting اشونو گرفتن
EBnJBjiXkAIsM0k.jpg
لیگ بلژیک ،حذفی ایتالیا،حذفی آلمان ،حذفی اسپانیا ،carbao cup انگلیس ،حذفی فرانسه
EBnJBjiXkAIsM0k.jpg EBi8gskW4AI1Pwa.jpg photo_2019-08-09_22-18-11.jpg photo_2019-08-09_22-18-23.jpg photo_2019-08-09_22-18-33.jpg photo_2019-08-09_22-18-51.jpg photo_2019-08-09_22-22-59.jpg photo_2019-08-09_22-23-03.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر