FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
گیم پلی ولتا
17 زمین مسابقه
و بخش آفلاین که بازیکنتو میسازی و تیمتو برداری میری مسابقات جهانی بوینس آیرس
و آنلاین
و کیک آف که 5 مود 3 نفره و 4 نفره و rush هر کدوم و
فوتسال بالاخره بعد از 23 سال به فیفا برگشت

VOLTA FOOTBALL - FIFA 20 - Football Video Game - EA SPORTS Official Site
با انجام مسابقات هم امتیاز میگیرید و بازیکنتونو ارتقا میدید

آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
گیم پلی ولتا
17 زمین مسابقه
و بخش آفلاین که بازیکنتو میسازی و تیمتو برداری میری مسابقات جهانی بوینس آیرس
و آنلاین
و کیک آف که 5 مود 3 نفره و 4 نفره و rush هر کدوم و
فوتسال بالاخره بعد از 23 سال به فیفا برگشت
خوراک دور همی بازی کردنه :D
انصافا تو این مورد دم ea گرم ، راحت میتونست به عنوان یه بازی مجزا و دنباله فیفا استریت منتشر کنه که قطعا هم فروش مناسبی داشت

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
خوراک دور همی بازی کردنه :D
انصافا تو این مورد دم ea گرم ، راحت میتونست به عنوان یه بازی مجزا و دنباله فیفا استریت منتشر کنه که قطعا هم فروش مناسبی داشت
فوتسال هم برگشته بعد از 22 سال.
که خیلی عالیه.
با توجه به پپیشرفت ضعیف 17 به 18 و 18 به 19 ،مخصوصا در زمینه آفلاین . این سطح پیشرفت و رفع ایرادات قابله قبوله.
حالا میخوان بریزن سرم،بریزن.من حرفی ندارم

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
خوبه دیگه هر کی دلش میخواد اسکیل موو بزنه میاد اینجا ارضا میکنه خودشو با توجه به اینکه ارور دریبلینگ تو بخش فوتبال رفته بالا و نرمال شده
یه مودی هم مثل التیمیت بزارن براش بد نیست
و اینکه بشه از ایکون ها هم استفاده کرد مثل رونالدینیو

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: rahyarpaul

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
از بس اینجا غر زدم و نق زدم EA کد دانلود نسخه بتای بازی رو برام فرستاد :D
خدا لعنتشون كنه من كه سالهاست فيفا بازى ميكنم تقريبا ١٠ ساله ولى تا حالا يبارم واسم كد نفرستادن با اينكه ثبت نام كردم همه كارارو كردم .. تف به ذات كثيفشون

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خدا لعنتشون كنه من كه سالهاست فيفا بازى ميكنم تقريبا ١٠ ساله ولى تا حالا يبارم واسم كد نفرستادن با اينكه ثبت نام كردم همه كارارو كردم .. تف به ذات كثيفشون
فکر کنم رندوم میفرستن منم اولین باره که کد برام اومده ... منم جز فیفا چیزی بازی نمیکنم!

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
عالیه این ولتا مخصوصا کفش کتونی بازیکنا
بازی تو زمین خاکی به به
فوتسال
تعداد بسیار زیاد انیمیشن جدید
لذت بردیم
اندازه یه بازی کامل روش کار کردن

Sent from my iPhone using Tapatalk

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
فکر کنم رندوم میفرستن منم اولین باره که کد برام اومده ... منم جز فیفا چیزی بازی نمیکنم!
قسمتی مثل اینکه هست. برات کد کجا اومده.
دقیقا یکی از مشکلای بزرگش اینه که میتونی ترکیب منتخب جهانو بخری و اگه همشونو یکی درمیون بازی بدی کلا مشکلی پیش نمیاد. یادمه تو فیفا 15 اصلا اینجوری نبود میخواستم مسی رو بیارم رئال که تیم رقیب بود اون موقعا اولا بارسا به سختی حاضر میشد بفروشه و بعد از سه فصل و بزور با حقوق هفتگی 1 میلیون دلار تونستم بگیرمش :D و تا اومد رونالدو درخواست خروج داد لول :D ولی الان اصلا اینجوری نیست اون دوران بازیکنا برای بالانس شدن تیما درخواست خروج میدادن (اگه خودتم حاضر نمیشدی بفروشیشون خود باشگاه اتوماتیک میفروخت) و نمیشد چند تا ستاره رو با هم تو یه تیم نگه داشت.
این team morale اومده اینو درست کنه ،اگه به عکسایی که فرسستادم تو صفحه قبل نگاه کنی ،میبینی حتی تو بازی هم moral ها تغییر میکنه ،یا در مورد نقل و انتقالها پرسیدن و تو گیف نشون داد که moral تغییر میکنه ،شاید اون کار قبلی نشه.ولی باعث میشه طبق گفته خودشون وقتی بازیکنی بازی نکنه هم morale و هم اورال بیاد پایین که مجبورت میکنه خودت نخری.

• Like
Reactions: Mohammad@li

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
قسمتی مثل اینکه هست. برات کد کجا اومده.

این team morale اومده اینو درست کنه ،اگه به عکسایی که فرسستادم تو صفحه قبل نگاه کنی ،میبینی حتی تو بازی هم moral ها تغییر میکنه ،یا در مورد نقل و انتقالها پرسیدن و تو گیف نشون داد که moral تغییر میکنه ،شاید اون کار قبلی نشه.ولی باعث میشه طبق گفته خودشون وقتی بازیکنی بازی نکنه هم morale و هم اورال بیاد پایین که مجبورت میکنه خودت نخری.

دوستان اگر کسی راهی برای دانلود بتا بلده راهنمایی کنه چون ظاهرا که استور اکس باکس به من اجازه دانلود نمیده و میگه اطلاعات ما از متدهای پرداخت شما کافی نیست!

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
دقیقا یکی از مشکلای بزرگش اینه که میتونی ترکیب منتخب جهانو بخری و اگه همشونو یکی درمیون بازی بدی کلا مشکلی پیش نمیاد. یادمه تو فیفا 15 اصلا اینجوری نبود میخواستم مسی رو بیارم رئال که تیم رقیب بود اون موقعا اولا بارسا به سختی حاضر میشد بفروشه و بعد از سه فصل و بزور با حقوق هفتگی 1 میلیون دلار تونستم بگیرمش :D و تا اومد رونالدو درخواست خروج داد لول :D ولی الان اصلا اینجوری نیست اون دوران بازیکنا برای بالانس شدن تیما درخواست خروج میدادن (اگه خودتم حاضر نمیشدی بفروشیشون خود باشگاه اتوماتیک میفروخت) و نمیشد چند تا ستاره رو با هم تو یه تیم نگه داشت.

الان خیلی فانتزی شده ! من توی یک تیمم نزدیک 30 تا بازیکن مثبت 90 دارم الان ، همشونم خوش و خرم همشونم Crucial ـن تازه :D
کاشکی درستش کنن

• Like
Reactions: Mohammad@li

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
این فیفا خیلی سرگرم کننده باید بشه هم کریر تغییرات خوبی داشته هم اضافه شدن این بخش ولتا و فوتسال قشنگ یک سال ادمو سرگرم میکنن.
این بخش ولتا میتونست واقعا بصورت جدا گونه فروخته بشه
.
حالا اگه از فضای فوتبال و ورزشگاهو چمن و... خسته شدیم میزنیم کانال بعدی ولتا وفوتسال بازی میکنیم. من هر وقت تلوزیون فوتسال میداد خیلی هوس میکردم فوتسالو بصورت گیم انجام بدم که اینم مهیا شد. من به این چیزا میگم مواد نگه دارنده یعنی عواملی که تنوع ایجاد میکنن و گیمرو پای بازی نگه میدارن شرکت ea به جایی اینکه وقتشون سر پارتنر کردن فلان و بهمان تیم و .... بزاره مسیرو درست میره وبه کاربر این اجازه رو میده که مد های مختلفو امتحان کنه وسرگرم بشه.
من که قطعا این فیفا رو میخرم و به نظرم کاملا ارزش خریدو داره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
مشخص نیست مال کجاس ... فقط یه کد داده و مراحل وارد کردنشو نوشته الانم نمیزاره دانلود کنم میگه با متد پرداخت شما مشکل داریم! احتمالا چون مشخصات کارت اعتباری ندارم نمیزاره دانلودش کنم

دوستان اگر کسی راهی برای دانلود بتا بلده راهنمایی کنه چون ظاهرا که استور اکس باکس به من اجازه دانلود نمیده و میگه اطلاعات ما از متدهای پرداخت شما کافی نیست!
یه میل بده به خود ea
براشون شرح بده مشکلو ،ببین چی میگن

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه میل بده به خود ea
براشون شرح بده مشکلو ،ببین چی میگن
بعید میدونم به جایی برسه ... استور مایکروسافت ایراد میگیره و میگه چون هیچ مشخصات کارت اعتباری ثبت نشده نمیتونیم مراحل دانلود رو ادامه بدیم! جالبه که بتا رایگانه! EA هم از من فیدبک میخواد. من انگلیسی هم سرچ کردم ببینم میشه بدون مشخصات کارت اعتباری دانلود کرد؟ چیزی پیدا نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر