FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
تیم قوی و لیگ برتری برندار اصلا که جذابیت دوچندان بهت نمیده
نظر منو میخوای برو از دسته 2-3 یا حتی 4 تیم بردار خودت درستش کن به اوج برسونش
تیم داری ینی همین.ینی بزنی از بیخ بسازی نه اینکه اورتون برداری کریر بازی کنی هر فصلم قهرمان پریمیرلیگ و لیگ قهرمانان بشی
اون مجموعه تیم داری باید مدنظرت باشه تو کریر نه صرفا جام بردن.اینکه بتونی با حداقل بودجه حداکثر کارایی رو داشته باشی
توجه به آکادمی خیلی مهم میشه تو این قضیه.همچنین مدیریت قراردادها باتوجه به بودجه ای که داری.ینی فله ای دیگه قرارداد نمیبندی.تیمهای لیگ برتری اکثرا بودجه خوبی دارن برا همین قرارداد بستن چالش نداره
همچنین آبجکتهای تیمهای ضعیف بسیار چالشی تر از تیمهای قویه.مثلا فروش پیراهن تو تیمهای قوی رو راحت میشه بهش دست پیدا کرد.کلا نوع آبجکت ها هم تو تیمهای ضعیف فرق میکنه
و....

دقیقاً ، آخه یه مشکل دیگه هم هستش من معمولاً تیم های دسته پایین تر میگیرم ولی واسه آکادمی که ازت میخواد مثلاً یه دوتا بازیکن پرورش بدی بعد بفروشی بازیکنهایی که هستن خیلی بد قیافه پیدا میشه کاش فیس بودن تا بازی بیشتر جذاب بشه من خودم هر بازیکنی که تو تیم فیس نباشه میفروشم و جاش بازیکن جوان و فیس میگیرم ، به نظرت بهترین تایم بازی واسه کریر چند دقیقه خوبه ؟ من قبلاً 20 دقیقه بازی میکردم الان واقعاً بعضی از بازیها تو کریر برام جذاب نیست دوست دارم زودتر بازی تموم شه شما معمولاً رو چند دقیقه بازی میکنین ؟

• Like
Reactions: ehsas1

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
البته به درجه سختی بازی هم بستگی داره همینطور الکی نیست که راحت هرچی جامه بگیری ، فرمایش شما صحیح اما برای بسیاری هم فن اون باشگاه بودن مهمه مثلا من خودم لیورپول برداشتم خط دفاعش رو که واقعا وضعیت خوبی نداره بهتر کلوپ مدیریت کردم :D استعداد های جوان تیم رو هم کنارشون پرورش دادم و اون لیورپول رویایی ساختم الان منتظرم کلوپ بر کنار بشه جاش بگیرم=))

منم ترجیح میدم از تیمهای قوی استفاده نکنم ولی در کل درجه سختی بازی رو همون لجند هستش ، واقعاً سعی میکنم بازی واسم جالش داشته باشه و تکراری نشه ولی خوب بعد از چندین سال تکراری شده

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
منم ترجیح میدم از تیمهای قوی استفاده نکنم ولی در کل درجه سختی بازی رو همون لجند هستش ، واقعاً سعی میکنم بازی واسم جالش داشته باشه و تکراری نشه ولی خوب بعد از چندین سال تکراری شده
راهش اینه از لیگهای پایین تیم برداری مثلا دسته چهار انگلیس یا سه آلمان
خودش چالشی میشه یه 5-6 فصل با اونا مشغولی
بعد میری تیم مورد علاقت دو فصل اونجا بعد هم یه دو فصل میگردی

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان من میخام بازی بخرم کسی هست بگه این قسمت التیمت تیم چجوری کلان
خلاصه بگم یه تیم ضعیف بهت میده اول بازی که اورالشون 50/60 بعدش دیگه خودت باید پیشرفت کنی و بازی کنی تا سکه بگیری و با اون سکه ها بازیکن های قوی تر و مورد علاقت رو بخری یه سری مود مختلف هم داره که بعد وارد شدی خودت جریان بیشتر متوجه میشی در کل اگه اطلاعاتت از بازیکن های فوتبال بالاست این مد واست جذاب میشه اما اگه نشناسی زیاد بازیکن ها رو فکر نکنم زیاد حال بهت بده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
البته به درجه سختی بازی هم بستگی داره همینطور الکی نیست که راحت هرچی جامه بگیری ، فرمایش شما صحیح اما برای بسیاری هم فن اون باشگاه بودن مهمه مثلا من خودم لیورپول برداشتم خط دفاعش رو که واقعا وضعیت خوبی نداره بهتر کلوپ مدیریت کردم :D استعداد های جوان تیم رو هم کنارشون پرورش دادم و اون لیورپول رویایی ساختم الان منتظرم کلوپ بر کنار بشه جاش بگیرم=))
جسارتا با نظر شما موافق نیستم.با تیم خودت فوقش بتونی یکی دو فصل کریر بزنی اما واقعا زده میشی.دفاع لیورپولو تو همون ترانسفر اول میشه قوی کرد ولی دفاع تیم قوی رو ادم نصف میشه تا قوی کنه
اصل جذابیت کریر به اینکه که پنبه سازی دونقوزآباد برداری و تیم درجه یکش کنی.میگفتم لیورپولش کنی هم که قهرمانی ندارین بگم :Dشوخی بگیرا.جدی نگیری یه وقت :p
دقیقاً ، آخه یه مشکل دیگه هم هستش من معمولاً تیم های دسته پایین تر میگیرم ولی واسه آکادمی که ازت میخواد مثلاً یه دوتا بازیکن پرورش بدی بعد بفروشی بازیکنهایی که هستن خیلی بد قیافه پیدا میشه کاش فیس بودن تا بازی بیشتر جذاب بشه من خودم هر بازیکنی که تو تیم فیس نباشه میفروشم و جاش بازیکن جوان و فیس میگیرم ، به نظرت بهترین تایم بازی واسه کریر چند دقیقه خوبه ؟ من قبلاً 20 دقیقه بازی میکردم الان واقعاً بعضی از بازیها تو کریر برام جذاب نیست دوست دارم زودتر بازی تموم شه شما معمولاً رو چند دقیقه بازی میکنین ؟
دیگه سر فیس که نباید جذابیت بازی رو از دست داد [-x
نرم بازی همون 6 دقیقه هست دیگه.من همیشه 6 دقیقه ای بازی میکنم

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
تعصب چي؟ دارم ميگم پس چرا من وسط حمله م سوت ميزنه؟:)) كاش برا مام دو دقيقه واقعي ميگرفت بعضي وقتا

Sent from my iPhone using Tapatalk
اینم 2 دیقه واقعی
حالا شما فکر کن ما خالی میبندیم
ولی حداقل متعصب رو یه عنوان نیستیم

fifa 18

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اینم 2 دیقه واقعی
حالا شما فکر کن ما خالی میبندیم
ولی حداقل متعصب رو یه عنوان نیستیم

fifa 18
داداش به ولله كسي به شما نگفته دروغگو! واس خودت داستان چرا درست ميكني؟ من دارم ميگم پس چرا براي من بيست ثانيه هم طول نميكشه وقت اضافه؟ از شما جواب نخواستم.
=========
گند زدن به انلاين... اصلا اينكه دو طرف ميتونن بازيكني كه اون يكي تو دفاع كنترل ميكنه رو ببينن فاجعه س.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
کسی مشکلی با خرید بازی از psn نداشته این یکی دو روز؟ اصلا نمیشه خرید بازی رو. میگه چه ورژنی رو میخواین اضافه کنین به سبد خرید ولی هیچی نشون نمیده

Sent from my D6503 using Tapatalk

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
دوستان من یه سوالی دارم تو فیفا 17 وقتی میرفتیم تو بخش هایلایتها
وقتی هایلایت یک صجنه رو میدیدیم صدای ضربه به توپ و برخورد توپ به تور دروازه رو میشنیدیم. من تو فیفا18 این صدا ها رو ندارم برای شما هم اینطوریه؟
اینو برای این پرسیدم چون تو جدید ترین پستهای فیفا تو اینستاگرام گل ها با همون صدا ها پخش میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر