FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
اینایی ک الان دارن بازیو میکوبن همونان ک موقع دمو وقتی میگفتی فیفا 18 پر از مشکل دفاعی بهت میپردن ک تو پی اس بازی اومدی برا ترول :))
فیفا 11 سنگینترین و کلاسیک ترین بازی فوتبالی تاریخ بود خدایی بعد 7 سال قشنگ به یه بازی آرکید همه کس پسند تبدیلش کردن

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
image.jpg
اين تركيب بارسا فجيع op هست!
دفاع رو اومدن يه جوري كردن كه با بازيكناي اورال پايين كار ادم سخته. شوتا و گلرا و سيستم دفاع البته در كل مشكل داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: FCB_G18 and abt

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
View attachment 80003
دفاع رو اومدن يه جوري كردن كه با بازيكناي اورال پايين كار ادم سخته. شوتا و گلرا و سيستم دفاع البته در كل مشكل داره.

کلا ۴۲۳۱ با سه تا cam پارسال هم خوب بود امسال هم عالیه.
مثلا اومدن سیستم پارسال که طرف پارک د باس میکرد و بازی رو میبست درست کنن از اون ور بوم افتادن، احتمالا چند هفته ای آپ بدن وضعیت به حالت قبل برگرده.
بچه ها اسکواد بتل رو از دست ندید خیلی بازی با هوش مصنوعی خوب و چالشیه.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1 and BatiGoal

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
View attachment 80003

الان بارساش خوبه یا نه بازی کردی؟

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
فوق العاده خوبه. به غير از پيكه.

پس حله . والا فیفا همیشه بارسا رو افتضاح میسازه میخوای با تیم محبوبت بازی کنی اینقدر داغونه به خصوص دفاعش که مجبوری یه تیم دیگه برداری

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
تو تلگرام پر کانال و افرادی هست که میگن اقا فیفا 18 ظرفیت 1 یا 2 یا 3 میفروشیم هر کس میخواد بگه و هر کسم یه قیمت میده و چند مورد هم دیدم کلاهبرداری کردن از افراد دیگه من کلا فقط ps4 به خاطر فیفا بازی کردن خریدم پارسال فیفا 17 رو دیسک خریدم امسال میخوام دیجیتالی بگیرم حالا به نظرتون از این اکانت های ظرفیتی که میفروشن بگیرم یا اول گیفت کارت بخرم بعد از خود استور بخرم ؟
اگر سایتی یا کسی میشناسید مطمئن که گیفت کارت 60 دلاری به قیمت خوب میده تو پیغام خصوصی بگید مرسی

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
سلام دوستان خسته نباشید،من‌که خودم تازه از پای فیفا بلند شدم:)
خودتون استادین ولی از من گفتن که تا میتونید بازیکن بخرید از صبح تا حالا قیمتا داره میره بالا،راستی یه راهنمایی میخواستم،اولا اینکه یه دروازه بان باگ و ارزون تو PL معرفی کنید،دوم اینکه برا دفاع راست MOSES پیشنهاد میدین یا ZAPPACOSTA؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
امروز یکی بهم شوت زد که میشد دروازبان با پا استپ کنه عین شلغم از اون شیرجه الکیا زد توپ رفت تو گل!
خدایی دیگه عصبی نمیشم میخندم فقط!
من هنوز بازی رو نگرفتم .... اینایی که بچه ها میگن و چیزی که الان تو گفتی یعنی بازم باید اپدیت بدن؟ چون 17 هم که تازه اومده بود اوایل کرنرها صاف تو گل بود بعد با یه بروزرسانی درست شد و دیگه نمیشد رو کرنر گل بزنی:D

• Like
Reactions: Max Payne Pay

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
من تازه واردم تو فوتبال. قدیما هم با به اصطلاح دیفندینگ لجندری بازی میکردم که بازیکن اتومات میرف تو پای حریف حالا این ستینگ تو قسمت انلاین نیست. من با تاکتیکال دیفندینگ اصلا نمیتونم نوپ گیری کنم! چندتا ویدیو دیدم ولی هیچکدوم توضیح ندادن که چیکار کنم بره تو پای حریف. مشکلم اینه بعضی اوقات که توپ هم سرگردانه خودمم که بازیکن رو هدایت میکنم میرم که طرف توپ اگه دو قدم اونور تر باشم قشنگ نگاه کنان به توپ از کنارش رد میشه! میخوام بدونم واقعا راهی هست که تو تاکتیکال دفیندینگ بشه راحت تر توپ گیری کرد؟

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
سلام دوستان خسته نباشید،من‌که خودم تازه از پای فیفا بلند شدم:)
خودتون استادین ولی از من گفتن که تا میتونید بازیکن بخرید از صبح تا حالا قیمتا داره میره بالا،راستی یه راهنمایی میخواستم،اولا اینکه یه دروازه بان باگ و ارزون تو PL معرفی کنید،دوم اینکه برا دفاع راست MOSES پیشنهاد میدین یا ZAPPACOSTA؟
گلر هارت یا بگوویچ.
موزس رو من دارم خوبه

• Like
Reactions: ALI77

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
اقا خواهشا کسی میتونه کمک کنه حالا که کامل فایلای بازی رو شناسوندم و کامل نصب شد .رو play که میزنم اون دایره موس برا چند ثانیه میچرخه اما هیچ اتفاقی رخ نمیده و تو بازی نمیره نمیدونم مشکل چیه کسی میتونه راهنمایی کنه :(:(:(:(:(
درایور کارت گرافیک هم اخرین آپدیتش هم نصب کردم...ببخشید که اینجا پست گذاشتم شاید کسی وارد باشه بتونه کمک کنه
ram8
cpu i7
gpu 2G gtx760

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر