FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چیزی بگم
هرچی دیویژن بالاتر میری دروازبانا یکم بهتر میشن!
مثلا این بازی آخرم کاریوس(گلرم) گل نخورد و 6 تا سیو داشت! همشونم سیوای خوب بود!

• Like
Reactions: navid_x360

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
دوستان خواستم یاد آوری کنم اونهایی که دارن بازیها رو روی اکانت به اصطلاح دوم و سوم میخرن توجه داشته باشن که سونی در آپدیت ورژن ۵.۰ قراره سیستم مدیریت sub accounts ها رو تغییر بده.

PS4 update 4.74: New system patch released ahead of big Sony launch

Leaked PS4 5.0 Update Patch Notes Reveal What's Next For The Console
کسی از این ماجرا خبر داره چیه ؟

AminMoradiXL

کاربر سایت
Sep 27, 2017
41
اکانت قبلیم بن شد تو بازیسنتر به دلیل فن های محترم و بی سواد یه بازی.
حالا بگذریم. آقا کسی از دیجیتال فکتوری گیفت خریده. 60 دلار رو میده 208 تومن. قابل اعتماده به نظرتون؟
نکته دوم این که من آخرین فیفایی که بازی کردم 12 بود. بخاطر اولتیمیت تیمش البته. الان خیلی فرق کرده؟ کلا یه توضیح بدین ممنون میشم. یهو بخرم نتونم بازی کنم آبروم بره :))

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
کسی از این ماجرا خبر داره چیه ؟
چیزی نیست که خودتون نگران کنید!اصل ماجرا هنوز پا برجاست که همون دوظرفیت اکانت باشه!فقط یسری قابلیت قرار دادن برایه مدیریت پدر مادرا برایه چک کردن بچشون همین!

• Like
Reactions: guppy

mskyhd

کاربر سایت
Dec 3, 2016
29
حالا بگذریم. آقا کسی از دیجیتال فکتوری گیفت خریده. 60 دلار رو میده 208 تومن. قابل اعتماده به نظرتون؟
نکته دوم این که من آخرین فیفایی که بازی کردم 12 بود. بخاطر اولتیمیت تیمش البته. الان خیلی فرق کرده؟ کلا یه توضیح بدین ممنون میشم. یهو بخرم نتونم بازی کنم آبروم بره :))
من 8 9 ماه پیش اکانت psnازشون گرفتم بدون مشکل و دو سه ماه پیش هم 60 دلار واسه پیش خرید فیفا 18 گرفتم که خیلی سریع و بدون مشکل استفاده کردم یه دو روز پیش هم یهpsn واسه دوستم گرفتم اونم مشکلی نبود!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
من این چندروز خیلی پیگیر خرید 60دلاری از اینا بودم که بعد کلی صبر کردن گفتن ندارند!

AminMoradiXL

کاربر سایت
Sep 27, 2017
41
خب من بازیو پیش خرید کردم و یک روز و هفده ساعت دیگه اوکی میشه.
نکته اول گیفت کارت بود که یه پنجاه دلاری از همون دیجیتال فکتوری گرفتم و مشکلی نبود. یه ده دلاری هم از یه جای دیگه.
نکته دوم اینکه همین الان با ساپورت ea حرف زدم در مورد یه موضوع دیگه، خلاصه صحبتمون گل انداخت و طرف به عنوان good behavior یه unravel و یه دراگون ایج اینکویزیشن داد که به فال نیک میشه گرفت و دم ساپورت گرم.
نکته سوم تم جایزه پیش خریده. این چه تمیه؟!! افتضاحه. نه موسیقی متن داره نه چیزی. اون زردی آیکن ها هم دیگه افتضاحه. با تم لست آو آس مقایسه کنین میفهمین
نکته چهارم این که من یادمه دی ال سی یورو ۲۰۱۲، ۱۶۰۰ فیفاپوینت بود یعنی ۱۵ دلار. امیدی هست دی ال سی جام جهانی همین قیمت باشه؟
ویرایش: پنجاه دلاری ۱۷۵ تومن و ۱۰ دلاری ۳۵ تومن. که کلا میشه ۲۱۰ تومن. بیشتر ازین ندین به فروشنده های سودجو. مخصوصا اینایی که الان تو بازار میفروشن ۴۰۰ ۵۰۰ هزار تومن. :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALI77

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
خب من بازیو پیش خرید کردم و یک روز و هفده ساعت دیگه اوکی میشه.
نکته اول گیفت کارت بود که یه پنجاه دلاری از همون دیجیتال فکتوری گرفتم و مشکلی نبود. یه ده دلاری هم از یه جای دیگه.
نکته دوم اینکه همین الان با ساپورت ea حرف زدم در مورد یه موضوع دیگه، خلاصه صحبتمون گل انداخت و طرف به عنوان good behavior یه unravel و یه دراگون ایج اینکویزیشن داد که به فال نیک میشه گرفت و دم ساپورت گرم.
نکته سوم تم جایزه پیش خریده. این چه تمیه؟!! افتضاحه. نه موسیقی متن داره نه چیزی. اون زردی آیکن ها هم دیگه افتضاحه. با تم لست آو آس مقایسه کنین میفهمین
نکته چهارم این که من یادمه دی ال سی یورو ۲۰۱۲، ۱۶۰۰ فیفاپوینت بود یعنی ۱۵ دلار. امیدی هست دی ال سی جام جهانی همین قیمت باشه؟
ویرایش: پنجاه دلاری ۱۷۵ تومن و ۱۰ دلاری ۳۵ تومن. که کلا میشه ۲۱۰ تومن. بیشتر ازین ندین به فروشنده های سودجو. مخصوصا اینایی که الان تو بازار میفروشن ۴۰۰ ۵۰۰ هزار تومن. :))
میشه آدرسشو بهم بدین؟

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
مارادونایی که قبل ریلیز نشون دادن کجا مارادونای فعلی کجا
x_x

به طرز شدید و تابلویی رو بویلد کردن تریلر و اسکرین شات های قبل ریلیز کار میکنن و جو میدن :|

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
دوستان به نظرتون مهمترین فاکتور برای کسی که قراره بره پشت توپ کرنر یا ایستگاهی هایی که میخوایم ارسال کنیم باید چی باشه ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
آقا الان یه اتفاق عجیب افتاد برام تو Career Mode یک ماه بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ساتهمپتون خیلی شیک اومد پیشنهاد داد بهم و دروازه بان ذخیرمو خرید :| این باگ بود الان ؟

ویرایش : نه آقا باگ نبود :))‌ تو کریر مود دیگه میان باهاتون قرارداد میبندن که تو پنجره نقل و انتقالات بعدی بازیکنتون رو ببرن ! دیگه خیلی واقعی شد یه لحظه ارور دادم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر