FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
والا بازی رو بازی کردم عالی شده گیم پلی بازی کاملا با دنیای واقعی فوتبال یکی شده اتفاقاتی که میوفته خیلی طبیعی کار شده سرعت گیم پلی هم یه کوچولو کمتر شده که به طبیعی تر شدن بازی کمک بیشتری کرده تنها مشکلی که من دیدم توی بازی یکی دروازه بان ها همه شون در حد اماتور بودن که میتونه با اپدیت درستش کنه و یکی دیگه سیستم نورپردازی بازیه که یک مقدار مشکل داره ولی در کل نمیدونم گیم اسپات چجور بهش 7 داده و تو نقدش گفته اون گیم پلی روان pes رو ارائه نمیده ! اگه قراره از فوتبال بازی کردن همونجور که از فوتبال دیدن لذت میبریم لذت ببریم باید گیم پلی یک بازی فوتبال به واقعیت شبیه باشه نه تخیل!

من اصلا از بازی راضی نیستم!
شدیدا شده مثل 15!
2 بازی اول مجموعا 14 گل رد و بدل شد! و کاملا هم عادیه!
درسته دفاعتون رو باید خیلی خیلی قوی کنید اما یک اشتباه و حتی کم آوردن تو سرعت یعنی تمام! دروازبانا هم که هویج پحته هستن

شدیدا شده مثل 15!
درسته دفاعتون رو باید خیلی خیلی قوی کنید اما یک اشتباه و حتی کم آوردن تو سرعت یعنی تمام! دروازبانا هم که هویج پحته هستن
دیگه وقتی محمد hodor بگه راصی نیست اوضاع خرابه شدید

• Like
Reactions: SleepyTurtel
شدیدا شده مثل 15!
یعنی چی؟
یعنی الان باید آماده بشیم برا پچ ریختن کیت ها رو درست کنیم تو PES؟ (نمک کی بودم من :D )

منم بازی رو دیروز گرفتم. دو دست بازی کردم. به نظرم سرعت بازی یکم پایین اومده ولی خیلی راحت تر از 17 میشه توپارو گل کرد. گلرها طبق معمول اکثرشون به جز نویر که 92 هستش، فلج مغزی ان و دائما سوتی میدن. توپ از دو قدمی گلر داره میره توو کرنر وایمیسه عین ماست نگاش میکنه. پاس عقب میدی به گلر وایمیسه تا توپ بهش برسه و خودش واسه نزدیک شدن به توپ حرکت نمیکنه. از همه مهم تر داوری رو هم مجددا روو اعصاب طراحی کردن و زرت و زرت کارت میده و الکی اخراج میکنه. البته اینا مشکلای بزرگی نیستن و میتونه توو چندتا آپدیت حلشون کنه.

دوستان خواستم یاد آوری کنم اونهایی که دارن بازیها رو روی اکانت به اصطلاح دوم و سوم میخرن توجه داشته باشن که سونی در آپدیت ورژن ۵.۰ قراره سیستم مدیریت sub accounts ها رو تغییر بده.

PS4 update 4.74: New system patch released ahead of big Sony launch

Leaked PS4 5.0 Update Patch Notes Reveal What's Next For The Console
یعنی چی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or