FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان...كسايي كه نسخه هاي قبل بازي رو گرفتن و گزارشگر عربي داشته براشون ميتونن بگن كدوم ريجن گزارشگر عربي داره؟؟
يكي از دوستان من ريجن دو داشت ولي ميگه گزارشگر عربي نداشته منم كه آل داشتم هميشه ولي گزارشگر عربي نداشتم...ممنون ميشم كمك كنيد
ریجن 2 چند مدل داره!
ریجن 2 اروپا و خاور میانه که خب مشخصا خاور میانه گزارشگر عربی داره.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
گیم پلی و حتی استایل بازیکن ها تغییرات وسیعی داشتن
بازم تکرار میکنم بازی نسبت به دمو ساده تر شده و مثلا ماتا تو دمو واقعا به درد نخور بود
اما تو نسخه اصلی راحت یکی دو نفر رو میشه باهاش جا گذاشت
رو درجه سختی World Class دارم تست میکنم

هنوز زوده برای قضاوت اما حس میکنم ضریب گل شدن شوت ها کمی پایین اومده
هنوز نتونستم از اون شوت فضایی های دمو بزنم
دروازه بانمم هنوز خدا رو شکر دسته گل به آب نداده
اما بازم میگم در این مورد یکم قضاوت زوده تو یک دست بازی
بهتر نیست شما روی لجندری تست کنی ؟ اخه ورلد کلس کی بازی میکنه اخه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بر خلاف اون چیزی که تصور میکردم خرید بازیکن به نسبت راحت تر شده تو قسمت Career Mode
ولی به شدتم لذت بخش تر شده :D
شاید تنها وجهی که موضوع رو سخت تر کرده اینه که تو قسمت تعویض بازیکن تیم مقابل مشخص میکنه از چه پستی بازیکن میخواد
اما تو سه چهار تا بازیکنی که تو پست پیشنهادی تیم های مقابل بهشون دادم دستشون درد نکنه هر چی بنجل بهشون دادم نه نگفتن :))
مثلا اشلی یانگ رو دادم به اتلتیکو و ازش گریزمان رو گرفتم مبلغ قرارداد از ۱۴۰ میلیون پوند اومد رو ۸۰ میلیون پوند !

اون قسمتی هم که بازیکن میفروشی بعدا میتونی درصدی از مبلغ انتقال بعدیش رو مال خودت کنی خیلی خوبه

مذاره مستقیم با بازیکن برای قرارداد هم خیلی خوب شده

کلا بخش کریر یخورده باهاش سر و کله زدم حس میکنم بهبود های مناسبی داشته فقط کاش یکم به بخش تمرینش بیشتر میرسیدن
مثلا تو حالت تمرین اگر میشد آیتم هایی اضافه بشه برای افزایش سرعت و شتاب یا حتی قدرت بدنی بازیکن عالی میشد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بر خلاف اون چیزی که تصور میکردم خرید بازیکن به نسبت راحت تر شده تو قسمت Career Mode
ولی به شدتم لذت بخش تر شده :D
شاید تنها وجهی که موضوع رو سخت تر کرده اینه که تو قسمت تعویض بازیکن تیم مقابل مشخص میکنه از چه پستی بازیکن میخواد
اما تو سه چهار تا بازیکنی که تو پست پیشنهادی تیم های مقابل بهشون دادم دستشون درد نکنه هر چی بنجل بهشون دادم نه نگفتن :))
مثلا اشلی یانگ رو دادم به اتلتیکو و ازش گریزمان رو گرفتم مبلغ قرارداد از ۱۴۰ میلیون پوند اومد رو ۸۰ میلیون پوند !

اون قسمتی هم که بازیکن میفروشی بعدا میتونی درصدی از مبلغ انتقال بعدیش رو مال خودت کنی خیلی خوبه

مذاره مستقیم با بازیکن برای قرارداد هم خیلی خوب شده

کلا بخش کریر یخورده باهاش سر و کله زدم حس میکنم بهبود های مناسبی داشته فقط کاش یکم به بخش تمرینش بیشتر میرسیدن
مثلا تو حالت تمرین اگر میشد آیتم هایی اضافه بشه برای افزایش سرعت و شتاب یا حتی قدرت بدنی بازیکن عالی میشد
سختی بازی چجوریه همه رو میبری راحت یا نه چالشم داره ؟

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
نه همچین چیزی ک ربطی نداره. کنار بازی و لوگوش تو صفحه اصلی خود بازی رو میزنه همیشه. کسی راه حل دیگه نداره؟؟ باید وایسم دانلود شه تا بفهمم ینی؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
من تو بخش خریداری شده رو گفتم اگه ادیشن باشه مخصوص به خودشونو میزنه عزیز ولی وقتی برای شما فیفا 18 زده یعنی نسخه استاندارد

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
حب... متاسفانه اکانتی که از یکی ازین فروشگاه های فروش اکانت قانونی خریدم، بن شد. زنگ زدم گفتن همه اکانتهامون که فیفا خریدیم بن شده تا فردا صبر کنین مکاتبه کنیم چرا این شده. خب چیزی که مشخصه اکانت برگشتنی نیست. حالا راست و دروغشو نمیدونم که واقعا چرا بن شده. ایا اکانتو به صدنفر دادن چون من از ظهر که خریدم بالای شش بار لاگ اوت میشوم چون یکی جای دیگه لاگین میکرده. خب سونی خر نیس که میبینه یه اکانت با شونصدتا آی پی هی لاگین میشه. آخرم اون صدو ده رو فک کنم به باد رفت. سیصد و سی پیاده شدم خودم با گیفت کارت رو اکانت خودم خریدم. دیتا هم دارا نصب میشه. خواستم بگم شما هم مثه من خر نشین من اولین بارم بود که اکانت خریدم ولی آخرین بارم شد. ملت ایرانی همه کلاهبردار شدن. شایدم به اون بیشعوری که ظرفیت دو دادن برداشته اطلاعات اکانتو به رفیقاش داده احمق همشونم زدن رو کنسولشون. خداروشکر کنسولم بن نشد.
هرکی میزنه ادد کنیم تا شب نصب میشه.
psn id: desprigoten

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
حب... متاسفانه اکانتی که از یکی ازین فروشگاه های فروش اکانت قانونی خریدم، بن شد. زنگ زدم گفتن همه اکانتهامون که فیفا خریدیم بن شده تا فردا صبر کنین مکاتبه کنیم چرا این شده. خب چیزی که مشخصه اکانت برگشتنی نیست. حالا راست و دروغشو نمیدونم که واقعا چرا بن شده. ایا اکانتو به صدنفر دادن چون من از ظهر که خریدم بالای شش بار لاگ اوت میشوم چون یکی جای دیگه لاگین میکرده. خب سونی خر نیس که میبینه یه اکانت با شونصدتا آی پی هی لاگین میشه. آخرم اون صدو ده رو فک کنم به باد رفت. سیصد و سی پیاده شدم خودم با گیفت کارت رو اکانت خودم خریدم. دیتا هم دارا نصب میشه. خواستم بگم شما هم مثه من خر نشین من اولین بارم بود که اکانت خریدم ولی آخرین بارم شد. ملت ایرانی همه کلاهبردار شدن. شایدم به اون بیشعوری که ظرفیت دو دادن برداشته اطلاعات اکانتو به رفیقاش داده احمق همشونم زدن رو کنسولشون. خداروشکر کنسولم بن نشد.
هرکی میزنه ادد کنیم تا شب نصب میشه.
دقیقا به خاطر همچین مسائلی هیچوقت سمت اکانت دیجیتالی و هکی نمیرم! حاضرم کلی پول بیشتر بدم و بازی فیزیکی بخرم ولی یهو 100 تومن توو پاچم نره!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سختی بازی چجوریه همه رو میبری راحت یا نه چالشم داره ؟

من که شخصا رو درجه سختی Legendry و World Class با هوش مصنوعی دچار مشکل نشدم
حس میکنم به صورت کلی یک درجه از FIFA 17 بازی ساده تر شده
درجه های سختی آسونتر رو در نسخه های قبلی متاسفانه تست نکرده بودم که بتونم نظر بدم

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دقیقا به خاطر همچین مسائلی هیچوقت سمت اکانت دیجیتالی و هکی نمیرم! حاضرم کلی پول بیشتر بدم و بازی فیزیکی بخرم ولی یهو 100 تومن توو پاچم نره!
دیجیتالی قانونی مشکلی نداره اینا هکی و.. هست این مشکلا پیش میاد یکدفعه میبینی تو یک اکانت ۲۰ تا بازی هست

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من که شخصا رو درجه سختی Legendry و World Class با هوش مصنوعی دچار مشکل نشدم
حس میکنم به صورت کلی یک درجه از FIFA 17 بازی ساده تر شده
ناامید شدیم پس از Career راحت میشه بازی بخش Janoury چجوریه الکس هانتر ادامه کارش

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
ناامید شدیم پس از Career راحت میشه بازی بخش Janoury چجوریه الکس هانتر ادامه کارش

آره مگر اینکه تو بازی های خاص شاهد قوی تر شدن هوش مصنوعی باشیم
معمولا تو Career بازیهای فینال بعضا رو حالت Legendry تو FIFA 17 یک درجه سخت تر میشدن
ولی در کل کاش یکی دو درجه سختی اضافه میکرد به بخش های غیر آلتیمیت هم

جورنی هم بعد بازی پرسپولیس میرم سر وقتش
فعلا دارم Career رو میجوم :D
یه سری چیزا دارم حس میکنم بسیار خوش آینده برام
تو فصل اول خرید های تیم های دیگه و عملکردشون تو بازار بهبود داشته
دیگه احمقانه عمل نمیکنن تیما !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
اون اکانت هکیه
وگرنه ظرفیتی بینه آدمهای که میشناسی مسئله ی نیست

• Like
Reactions: ehsas1 and w.rooney

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر