FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستانی ک آنلاین بازی میکنند Season
چطوری میشه NAT Type رو برا FIFA باز کرد تا انقدر ارور NAT نده؟؟
مخابراتیا میتونند راحت حریف پیدا کنند Season??

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
نوشته شده توسط idden]-[;3950557:
اره برا منو راحت پیدا می کنه اما حسشو ندارم خدایی توضیح بدم بگم چکار بکن

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
سلام بچه ها

آقا من یه مشکلی دارم اونم این هست که تا بازی رو نصب میکنم و میرم داخل بازی، سر انتخاب پرچم بازی هنگ میکنه و همینجوری قفل میمونه! کسی این مشکل رو داشته ؟ اگه بگید ممنون میشم

مرسی​

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
نوشته شده توسط idden]-[;3950557:

دوست عزیز شما یک سرور کاهش پینگ بگیر احتمالا مشکلت حل میشه این مشکل بر میگرده به جای که اینترنت گرفتی

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
سلام بچه ها

آقا من یه مشکلی دارم اونم این هست که تا بازی رو نصب میکنم و میرم داخل بازی، سر انتخاب پرچم بازی هنگ میکنه و همینجوری قفل میمونه! کسی این مشکل رو داشته ؟ اگه بگید ممنون میشم

مرسی​

دوستان کسی این مشکل رو حل نکرده ؟ خیلی نیاز دارم

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
وجدانا دیگه اعصاب نمونده واسه من،از دست این سرورای EA ده دقیقه هم نمیتونم آلتیمیت بازی کنم،مدام قطع میشه میپره بیرون!دوستان یه راه حلی نداره؟ مشکل از سرور هست یا از نت بنده؟خواهشا جواب بدید

اره دقیقا من قبلا با نت رایتل مینداختم رو لپ تاپ با کاهش پینگ راحت روون بازی میکردم الان بعد از دو سه هفته برگشتم خونه میبینم کلا همه چی فرق کرده قبلا لااقل هر یربع یبار حریف میارود اما الان حریف خیلی خیلی سخت پیدا میکنه تو سیزن پینگو میرم تست میکنم میبینم 170 تا 190 و تایم اوت هم نداره قبلا با همین پینگ روون بود اما الان بزور حریف میاره اونم پر لگ که نمیشه اصا بازی کرد رو نت مخابراتم چند جا تست کردم اونجا هم پینگ رو 130 140 میاد بدون تایم اوت اما بازم تیک داره بعد نکته جالب هم اینه مطمعنم نت من قطع نیست با هر نتی رفتم میبینی وسط بازی تو 90 درصد بازیا میاد بیرون انگار سرور انداختت بیرون با کاهش پینگ یخورده بهتره ولی دیگه باز تیک داره این وضع دقیقا الان 2 3 هفتست برا من هست نمیدونم از چیه !!!!!!!!!!!! دلم برا انلاین تنگ شده کسی میتونه کمک کنه یا راه حلی بده؟؟

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان کسی این مشکل رو حل نکرده ؟ خیلی نیاز دارم
وقتی اوریجین رو باز میکنید همراهش موزیک پلی میکنید ؟ چون این کار برای من این مشکلی که شما گفتید رو ایجاد کرده بود .

مسئله دیگه توی پوشه داکیومنت قسمت مربوط به فیفا 16 فایل Button data سایزش 0 نشده ؟

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
مرسی از پاسخت اما مشکل سرجاش هست.

گزینه های مدیا پلیر رو قبلا چک کردم ( یک جایی گفته شده بود تیکش رو از کنترل پنل چک کنم که اون هم انجام دادم جواب نداد )

پوشته داکیومنت فیفا 16 داخلش چنین فایلی اصلا وجود ندارد.

واقعا دیگه نمیدونم باید چکار کنم... وقتی داخل بازی میره یک ثانیه روی انتخاب زبان میمونه بعد بازی بدون اینکه اروری بده یا پیغام هنگ کردن بده، فقط فریز میشه ( در حالی که در پروسس نوشته runnig و not responding نداده )

اگه بگید چکار باید بکنم بسیار ممنون میشم بچه ها

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
مرسی از پاسخت اما مشکل سرجاش هست.

گزینه های مدیا پلیر رو قبلا چک کردم ( یک جایی گفته شده بود تیکش رو از کنترل پنل چک کنم که اون هم انجام دادم جواب نداد )

پوشته داکیومنت فیفا 16 داخلش چنین فایلی اصلا وجود ندارد.

واقعا دیگه نمیدونم باید چکار کنم... وقتی داخل بازی میره یک ثانیه روی انتخاب زبان میمونه بعد بازی بدون اینکه اروری بده یا پیغام هنگ کردن بده، فقط فریز میشه ( در حالی که در پروسس نوشته runnig و not responding نداده )

اگه بگید چکار باید بکنم بسیار ممنون میشم بچه ها

خواهش میکنم
اسم اون فایل button data setup هست که اشتباه نوشتم .
ازش یه بک آپ بگیر و پاکش کن از اون فولدر . بعد بازی رو اجرا کن .
حتما بک آپ بگیر

بعد اگر نشد اوریجین رو به صورت آفلاین اجرا کنید و تست کنید .

من این مشکل رو قبلا داشتم با این روش ها اوکی میشد .
مشکل اصلیم هم مربوط به تنظیمات دسته بود .

امیدوارم مشکلتون حل بشه چون میدونم چقدر حس بدیه .

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
خواهش میکنم
اسم اون فایل button data setup هست که اشتباه نوشتم .
ازش یه بک آپ بگیر و پاکش کن از اون فولدر . بعد بازی رو اجرا کن .
حتما بک آپ بگیر

بعد اگر نشد اوریجین رو به صورت آفلاین اجرا کنید و تست کنید .

من این مشکل رو قبلا داشتم با این روش ها اوکی میشد .
مشکل اصلیم هم مربوط به تنظیمات دسته بود .

امیدوارم مشکلتون حل بشه چون میدونم چقدر حس بدیه .

ممنون که توجه نشون میدید.

والا اون فایل رو می شناسم توی سری های قبلی هم بود. اما الان توی پوشه وجود نداره اصلا.

اوریجین رو هم افلاین میکنم و میرم داخلش اما در همه حال یک مشکل هست...اونم اینکه تا میره داخل بازی و صفحه انتخاب زبان ( همون پرچیمی که میلرزه ) میاد بعد از یک ثانیه بازی کلا فریز میشه ( بدون ارور یا کراش یا هر پیغام خطایی...فقط فریز میشه تصویر ) .... هر راهی هم بگید امتحان کردم نشد!

چیز دیگه ای به ذهنتون نمیرسه ؟

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
ممنون که توجه نشون میدید.

والا اون فایل رو می شناسم توی سری های قبلی هم بود. اما الان توی پوشه وجود نداره اصلا.

اوریجین رو هم افلاین میکنم و میرم داخلش اما در همه حال یک مشکل هست...اونم اینکه تا میره داخل بازی و صفحه انتخاب زبان ( همون پرچیمی که میلرزه ) میاد بعد از یک ثانیه بازی کلا فریز میشه ( بدون ارور یا کراش یا هر پیغام خطایی...فقط فریز میشه تصویر ) .... هر راهی هم بگید امتحان کردم نشد!

چیز دیگه ای به ذهنتون نمیرسه ؟
خواهش میکنم

راستش نه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
حالتش رو میدونم چطوریه

وقتی روی انتخاب پرچم ها میاد بازی فیریز میشه . قبلش هم سمت راست پایین یه پیغام اوریجین "احتمالا" میاد ( که باید زود تر از زمان انتخاب پرچم بیاد در حالت معمول ) بعد بازی فیریز میشه .

میخوام بهتون نصب دوباره رو پیشنهاد بدم اما احتمال میدم 10 درصد کمک کنه . اما اگه راه حلی پیدا نکردید این رو هم امتحان کنید .

از فروم های خارجی هم غافل نشید .

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
سلام بچه ها

مرسی​

اگه مشکل حل شد که چه بهتر اگه نه ، پوشه فیفا 16 از داکیومنت کامل پاک کن ببین درست میشه اگه نشد بازی رو مجدد نصب کن اگه بازم نشد ویندوز عوض کن بالاخره باید بشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر