FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
بعد از این همه مدت، هنوز که هنوزه مشکل سرچ و پیدا کردن حریف داره ... تازه یه مشکل جدیدم اضافه شده! حریف پیدا میکنه و قبل از شروع بازی گیر میکنه و مجبور میشم با زور از بازی خارج بشم! در صورتی که این مشکل در حالت آفلاین اصلا وجود نداره. خیر سرم اورجینال خواستم بازی کنم ...

سلام
دقیقا درسته بعضی وقتها پیدا میکنه گیر میکنه توی زمین چمن تمرینی قبل بازی
و یک نکته دیگه برای رفع مشکل پیدا کردن حریف یکی قبل بازی انتی ویرویس فایروالش رو غیر فعال کنید ممکنه گاهی بعضی پورتها رو نزاره وارد بشه

و اینکه گاهی وقتهای بعد از اینکه چند بار تیم های قوی مثل رعال مادرید و غیره گرفتید باید تیم های کم ستاره بگیرید مثلا لیون فرانسه و.... باز پیدا میکنه

ولی در کل این اینترنت ایران هم واقعا زپرتی هستش

دو تا بدی خیلی بد این فیفا 16 داره که واقعا باید گفت

یکی اینکه کافیه توی محوطه جریمه تیم مقابل باشی بنده میخواهم دفاع کنیم اگر دفاعم بهش بخوره پنالتی

و یکی هم با یکی بازی میکردم شاید باور نکنید 7 بار زدم به تیرکش گل نشد همش بازی دستم بود دو تا حمله الکی کرد دو تا گل الکی زد یعنی خودش هم باورش شده بود خوش شانسه دیگه چی میشه گفت

نکته : بعضی وقتها هم بازیکنان اصلا کلا گ و ز پ ی چ میشن قاطع میزنن

King Erfan

کاربر سایت
Jun 28, 2014
58
سلام
یک سوال
توی کریر وقتی یک فصل تموم میشه پولی که از فصل قبل باقی میمونه میره همون میره برا فصل بعد یا چیزی بهش اضافه میشه و میره برا فصل بعد یا پول همون اندازه ای میشه که اول کار باهاش شروع کردی؟

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
سلام دوستان یه راهنمایی....
من چند تا بازی اوريجينال نصب روی اورجين دارم ولی حالا میخوام فیفا 16نسخه کرک شده رو نصب کنم .....اورجين مزاحمه نميزاره چطوری میتونم بدون ارور اورجين بازی رو اجرا کنم ??!! دور بزنم اروجينو..

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
سلام دوستان یه راهنمایی....
من چند تا بازی اوريجينال نصب روی اورجين دارم ولی حالا میخوام فیفا 16نسخه کرک شده رو نصب کنم .....اورجين مزاحمه نميزاره چطوری میتونم بدون ارور اورجين بازی رو اجرا کنم ??!! دور بزنم اروجينو..

کرک نشده که مهندس فیفا 16
تونستی دور بزنی یه دنیا رو از مچلی درمیاری:d

King Erfan

کاربر سایت
Jun 28, 2014
58
اقا من ته فصل با رئال مادرید 150 میلیون بودجه داشتم
تا روی گزینه ی end season زدم و رفتم فصل بعد بودجم دوباره شد 105 میلیون
چجوری میشه بودجه فصل قبلو انتقال داد به فصل جدید؟

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام دوستان من نمیدونستم این متن باید کجا کپی کنم مدیر گروه خودش اینو اگر بتونه یه تب براش باز کنه و یا بزارش اول سایت که بتونیم موفق بشیم ممنون میشم.
》》》》خبر فوری《《《《به تازگی سایت رسمی بازی FIFA نظر سنجی را ارائه کرده که چه لیگی را به FIFA 17
اضافه کند که نام لیگ ایران نیز در این نظر سنجی به چشم میخورد.حال بیایید به لیگ ایران رای بدهیم تا سال آینده شاهد حضور تیم های ایرانی در بازی فوتبال FIFA 17 باشیم .
Vote for FIFA 17 Leagues ***8211; FIFPlay
برای رای دادن روی لینک کلیک کنید و بعد که وارد سایت شدید Iranian League رو تیک بزنید و بعد بیاید پایین و گزینه ی vote را بزنید..
بچه ها پارسال لیگ برزیل برنده شد .. پیراسال هم لیگ اصلی ترکیه و هر دوشو به بازی های همون سال اضافه کردن !!! میتونید برید تو بازی ها نگاه کنید
تو رو خدا کپی کنید تا بقیه هم رای بدن و امسال لیگ ایران انتخاب بشه !!!!!"
در ضمن لیگ اسراییل الآن سومه ������
Khodaeesh 1 minam vaqt nemigire . Miri unja irano mizani o vote mikoni iran darsadesh paeene . ������
������کپی=اجباری

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام دوستان من نمیدونستم این متن باید کجا کپی کنم مدیر گروه خودش اینو اگر بتونه یه تب براش باز کنه و یا بزارش اول سایت که بتونیم موفق بشیم ممنون میشم.
》》》》خبر فوری《《《《به تازگی سایت رسمی بازی FIFA نظر سنجی را ارائه کرده که چه لیگی را به FIFA 17
اضافه کند که نام لیگ ایران نیز در این نظر سنجی به چشم میخورد.حال بیایید به لیگ ایران رای بدهیم تا سال آینده شاهد حضور تیم های ایرانی در بازی فوتبال FIFA 17 باشیم .
Vote for FIFA 17 Leagues ***8211; FIFPlay
برای رای دادن روی لینک کلیک کنید و بعد که وارد سایت شدید Iranian League رو تیک بزنید و بعد بیاید پایین و گزینه ی vote را بزنید..
بچه ها پارسال لیگ برزیل برنده شد .. پیراسال هم لیگ اصلی ترکیه و هر دوشو به بازی های همون سال اضافه کردن !!! میتونید برید تو بازی ها نگاه کنید
تو رو خدا کپی کنید تا بقیه هم رای بدن و امسال لیگ ایران انتخاب بشه !!!!!"
در ضمن لیگ اسراییل الآن سومه ������
Khodaeesh 1 minam vaqt nemigire . Miri unja irano mizani o vote mikoni iran darsadesh paeene . ������
������کپی=اجباری
فکر کنم از فیفا 10 دارم این متنو میبینم
فقط شماره ی فیفا عوض میشه !!!

amin_fatal1ty

کاربر سایت
Sep 9, 2014
19
فیفا 17 داره میاد 16 هنو کرک نشده

عاغا اگه از این سریالای نصب بازی بخرم،میشه با چندتا از رفیقام ازش استفاده کنیم؟!مشکلی پیش نمیاد؟!

یکی یه راهنمایی کامل کنه ممنون میشم

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
یک سوالی میپرسم ببینم کسی اطلاعی داره

آقا ما تا حالا چند نفر شدن ازشون بردیم دقیقه اخر یکهو یک طوری شده مثلا 90 + 3 یکهو قطع شده بدون اینکه امتیازش رو بهم بده و یا ازم کم کنه این چطور ممکنه ایا ترینر میزن چیکار میکنن

Last edited by a moderator:

amin_fatal1ty

کاربر سایت
Sep 9, 2014
19
فیفا 17 داره میاد 16 هنو کرک نشده

عاغا اگه از این سریالای نصب بازی بخرم،میشه با چندتا از رفیقام ازش استفاده کنیم؟!مشکلی پیش نمیاد؟!

یکی یه راهنمایی کامل کنه ممنون میشم

یه بزرگواری پیدا نشد یه راهنمایی به ما بده؟!!

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان،خواستم بدونم پچ های مودینگ وی(moddingway) روی بازی اورجینال هم نصب میشه؟؟ مشکلی ایجاد نمیکنه واسه بازی اوریج و بخشهای آنلاین؟ممنون میشم پاسخ بدید

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
》》》》خبر فوری《《《《
به تازگی سایت رسمی بازی FIFA نظر سنجی را ارائه کرده که چه لیگی را به FIFA 17
اضافه کند که نام لیگ ایران نیز در این نظرسنجی به چشم میخورد. حال بیایید به لیگ ایران رای بدهیم تا سال آینده شاهد حضور تیم های ایرانی در بازی فوتبال FIFA 17 باشیم .
http://www.fifplay.com/fifa17-leagues-vote/

برای رای دادن روی لینک کلیک کنید و بعد که وارد سایت شدید Iranian League را تیک بزنید و سپس به پایین بروید و گزینه ی vote را بزنید..
کپی و فوروارد واجبه برای اینکه کشور خودمون داخل بازی باشه
بچه ها تا می تونید اینو پخش کنید که همه به لیگ ایران رای بدن

بیخیال این شید هر سال

Sent from my iPhone

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
وجدانا دیگه اعصاب نمونده واسه من،از دست این سرورای EA ده دقیقه هم نمیتونم آلتیمیت بازی کنم،مدام قطع میشه میپره بیرون!دوستان یه راه حلی نداره؟ مشکل از سرور هست یا از نت بنده؟خواهشا جواب بدید

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
وجدانا دیگه اعصاب نمونده واسه من،از دست این سرورای EA ده دقیقه هم نمیتونم آلتیمیت بازی کنم،مدام قطع میشه میپره بیرون!دوستان یه راه حلی نداره؟ مشکل از سرور هست یا از نت بنده؟خواهشا جواب بدید
برای منم دو سه روزه گند زده هی قطع و وصل میشه!!!
البته من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم ولی با godping پینگ رو به زیر 150 میرسوندم ولی الان دو سه روزه که سرورهای اونه هم دچار اختلال شده..غلط نکنم نزدیک انتخاباته دارن گند میزنن به نت!!!!!!!!

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
برای منم دو سه روزه گند زده هی قطع و وصل میشه!!!
البته من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم ولی با godping پینگ رو به زیر 150 میرسوندم ولی الان دو سه روزه که سرورهای اونه هم دچار اختلال شده..غلط نکنم نزدیک انتخاباته دارن گند میزنن به نت!!!!!!!!

وجدانا زور داره داداش،هزینه کنی بعد نتونی ازش استفاده کنی،من های وب دارم،از سیستم کاهش پینگ استفاده نمیکنم و لی دیگه انقدرم نباید گند باشه،هر یه بازی میکنم،وسط بازی دوم میپره بیرون!میگه ارتباط با سرور EA قطع شد!دیگه کلافه شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر