FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
همین ؟!
ده تا دونه تیم اضافه کردن ؟! یه سری لیگ اضافه کنند ، کاپ های متنوع بذارن ... گرافیک ـم که معلومه هیییچ تغییری نکرده ....

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
FIFA 16 با TressFX یا NVidia Hairworks برای موی بانوان ، چه شود :)) ، حداقل سیستم مورد نیاز : GTX 970 , R9 290x =))

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
نسخه دمو بازی برای تمامی پلتفورم ها عرضه شد ، نسخه PC هم با حجم 3.65 GB عرضه شد.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
روی سیستم های 32 بیت هم جواب میده ؟

Recommended Specifications:

• CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
  • RAM: 8GB
  • Hard Drive Space Required: 15.0 GB
  • Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
  • DirectX: 11.0
Minimum Required Specifications:

• CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz
  • RAM: 4GB
  • Hard Drive Space Required: 15.0 GB
  • Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
  • DirectX: 11.0

خیر .

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
سلام من حدود 500 مگ از دمو رو از اورجین گرفتم ولی تو پوشه orgin games فایلی مربوط به فیفا 16 ایجاد نشده؟
مشکلی هست؟ یا ادامه بدم دانلود رو؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
بازی در یک کلام فوق العادست ... چهره ها چقدر عالی کار شده واقعا سنگ تموم گذاشته ... فقط بنظرم اضافه کردن قسمت بانوان دلیلی نداشت .... چمن.ورزشگاه هم از قبل بهتر شده ... این نسخه دمو که خیلی خوب بود بی صبرانه منتظر نسخه اصلی بازیم...

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من بازی ـرو از سایت های داخلی دانلود کردم به صورت فول آنلاک هست ، چجوری باید اجرا کنم ؟ حتما باید با اوریجین دانلود کنم ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
من بازی ـرو از سایت های داخلی دانلود کردم به صورت فول آنلاک هست ، چجوری باید اجرا کنم ؟ حتما باید با اوریجین دانلود کنم ؟

بله حتما باید از طریق اورجین اجرا بشه و باید تو اورجین دمو رو دانلود کنید ( مقدار کمیش رو ) بعد اونی که از سایت داخلی گرفتید رو جایگزین کنید منم با همین روش بازی میکنم

کسی مشکل افت فریم نداره عایا؟حتی با تعویض تنظیماتمم مشکل حل نشد
config:I7 4700hq
Vga:gtx850 m Gddr5

اصلا بازی افتی نداره شاید برای شما مشکلی چیزی داره درایور کارت گرافیکتون اپدیت هست ؟
من رو ویندوز 10 هم با لپتاپ هم با PC تست کردم ایرادی نداشت اصلا تو فریم دهی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر