FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
دوستان گلم !

من الان نسخه دمو رو دارم و خیلی هم خوشم اومده از فیفا چون pess بازم

ولی یچیزیش که منو خیلی عصبی کرده اینه که وقتی دسته ps4 رو وصل میکنم با درایور بدون درایور کلا دسته توی بازی فیریک میزنه اعصابمو میریزه بهم
Pess دسته رو که وصل میکنم خیلی راحت میشناسه و بازی میکنم هر چیزیشم که بخوام میتونم تغییر بدم

آیا راه حل جامعی کسی نداره برای این مشکل ....من خمدم چند تا راه حل تست کردم ولی نشد ...دست رو میشناسه ولی بدبختی اینه که همه چی جابه جا ...از بس منو تنظیماتش داغونه من که فیریک میزنم وقتی میخوام تنظیمش کنم

خواهشا اگه راه حلی دارید بگید ممنون میشم ...اگه اوکی بشه میخوام ارجینال بخرم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان گلم !

من الان نسخه دمو رو دارم و خیلی هم خوشم اومده از فیفا چون pess بازم

ولی یچیزیش که منو خیلی عصبی کرده اینه که وقتی دسته ps4 رو وصل میکنم با درایور بدون درایور کلا دسته توی بازی فیریک میزنه اعصابمو میریزه بهم
Pess دسته رو که وصل میکنم خیلی راحت میشناسه و بازی میکنم هر چیزیشم که بخوام میتونم تغییر بدم

آیا راه حل جامعی کسی نداره برای این مشکل ....من خمدم چند تا راه حل تست کردم ولی نشد ...دست رو میشناسه ولی بدبختی اینه که همه چی جابه جا ...از بس منو تنظیماتش داغونه من که فیریک میزنم وقتی میخوام تنظیمش کنم

خواهشا اگه راه حلی دارید بگید ممنون میشم ...اگه اوکی بشه میخوام ارجینال بخرم

1 برنامه هست به اسم ds4 ی گیری جای دسته x1 قالبش می کنی یا اینکه این لینکی که می گم اخرین نسخه رو بگیر با این تست کن باز قالبش کن اما بهترین راه که هیچ مشکلیم نباشه دسته x1 هست که برای هر pc بازی لازمه(صد درصد) هیچ نیازی به هیچ تنظیمی هم نداره داخل همه بازی ها هم راحت کار می کنه گیم پد خوش دست تر و صد البته بهتریم هست به نسبت دسته ps4 (مگر اینگه با پد بازی می کنید نه انالوگ که خوب پد ps4 بهتره)

https://inputmapper.com/downloads/category/2-input-mapper

این مشکل هم باید در تاپیک مشکلات می پرسیدید حالا من اینجا گفتم اما از این بعد در تاپیک مشکلات پیگیریش کنید.

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
خوب بعد از یک روز دوری از فیفای عزیزم گویا اپدیتی اومده با این محتوا:d

The fourth title update for FIFA 16 is now available for PC. The title update will be available for PS4/XB1 at a later date.

This update includes the following items in FIFA Ultimate Team:
  • The ability to quickly change price values when listing items on the transfer market.
  • Adjusted the likelihood of foggy weather during online matches.
  • Added the ability to search your club items by Nationality.

This update includes the following improvements to gameplay:
  • Improved through ball accuracy when close to the sideline.
  • Improved pass receiver selection.
  • Improvements made to balance sprinting dribble turns.:bighug:

In addition to the above, the update addresses a crash when unsuspending online games.

Thank you to all FIFA fans who continue to provide their constructive feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. Throughout the course of the FIFA 16 season we’ll provide you with more information and updates if and when they become available.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
حب ماهم بازی کردیم با کی اشتراکی(اومدم سوال کردم تو این قسمت کسی جوابمو نداد رفتم خریدم اوکی بود:|)
توی 15 با چلسی حالت legendary سه گانه لیگ برتر،جام اتحادیه و کامیونیتی شیلد گرفتم،سال اول قهرمانان نبود یا من ندیدم مگرنه اونم به احتمال زیاد میگرفتم،توی fa cup هم خوردم به یه تیم سرتق که کراوچ رو داشت و یک هیچ باختم مگرنه اونم میگرفتم:d
16 رو همین حالت با چلسی ورداشتم(توی تنظیمات کمی قدرت پاس و شوت و سرعت رو زیاد میکنم)
تقریبا خیلی معمولی پیش میرفت بازی ها که خوردم به سیتی...
90 دقیقه کامل پاس کاری کردن:|مگه میشه؟:|
3-0 یاختم...نمیگم همه بازی هارو باید ببرم ولی خدایی 100 درصد پاس هاشون درسته و همشم تو زمین خودشونن ضایع نیست؟
توی 15 که 4 تا 5 تا میزدم الان بیام به سیتی 3-0 ببازم؟:|
بازی بعد هم ارسنال بود اونم 3-0 تا اواسط نیمه دوم بود که خارج شدم دوباره اومدم رو حالت world class بازی کردم...والا:|
اعصاب نذاشت واسم...
جدای این مباحث بازی خیلی خوبیه...جو ورزشگاه،گزارشگر،تا حدودی گیم پلی...
قبلا سیستم ضعیف داشتم از فیفا محروم بودم تا امسال نسخه 15...:bighug:و 16:>

farbodteh

کاربر سایت
Oct 20, 2008
42
نام
farbod
من دمو بازیو با اوریجین پرفتم و همه کارا تا انتها درست انجام شد
حالا روی شورت کات بازی دبل کلیک میکنم ، فقط چند ثانیه این دایره ویندوز میگرده و هیچی نمیشه
شاسی راست هم کردم و run administratorهم زدم اما بازماجرا نمیشه
نمیدونم باید چیکار کنم
ویندوز10
core I7
گرافیک 2مگ

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
بعد از این همه مدت، هنوز که هنوزه مشکل سرچ و پیدا کردن حریف داره ... تازه یه مشکل جدیدم اضافه شده! حریف پیدا میکنه و قبل از شروع بازی گیر میکنه و مجبور میشم با زور از بازی خارج بشم! در صورتی که این مشکل در حالت آفلاین اصلا وجود نداره. خیر سرم اورجینال خواستم بازی کنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر