FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
اولشه....ملت میخوان تو پاچه بکنن دیگه
فعلا بازیکن نباید خرید....تا یکم بگذره قیمت ها ثابت شه....الان پک با اینکه ریسکیه اما بهتره....چون با پولی که الان فقط یه بازیکن میشه خرید...میشه 3-4 تا بازیکن معمولی با 3-4 تا قرارداد و.....گرفت

دوست عزیز مگه به نخریدنه ماست ؟ مگه فیفا 15 آپدیت ندادن بعد واسه همه بازیکنا یه قیمت کف و یه قیمت سقف گذاشتن ؟!

اما الان همچین برنامه ای نیست ؟! خود EA باید اقدام کنه وگرنه با نخریدن چیزی درست نمیشه که .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستانی که بازی رو به صورت ارجینال تهیه کردین اگه مایلید به لینک امضای من مراجعه کنید و اسم اکانتتون رو بدید

Mt_acm

کاربر سایت
Feb 14, 2012
52
دوست عزیز ویندوز شما چیه ؟ من وقتی دسته PS4 وصل میکنم Stop Working میده ..

- - -ویرایش - - -

مرسی از توجهتون، من که دسته PS4 وصل میکنم و دسته رو به اسم Wireless Controller میشناسه. ممنون میشم اگه ردیفش کنی

دوست عزیز ویندوز شما چیه ؟ من وقتی دسته PS4 وصل میکنم Stop Working میده ..​

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوست عزیز مگه به نخریدنه ماست ؟ مگه فیفا 15 آپدیت ندادن بعد واسه همه بازیکنا یه قیمت کف و یه قیمت سقف گذاشتن ؟!

اما الان همچین برنامه ای نیست ؟! خود EA باید اقدام کنه وگرنه با نخریدن چیزی درست نمیشه که .
سر 15 که کف و سقف گذاشتن ملت توی پیج های فیفا حسابی ازخجالتشون در اومدن
هر پستی میداد فیفا..اینا زیرش مینوشتن RIP FUT.....سه هزار تا هم لایک میخورد !!!
احتمالا سر اون برداشتن
وگرنه منم دوست دارم قیمت بازیکن ها معقول شه...اما قضیه اینجا تو واقعیشم قیمتا معقول نیست دیگه چه برسه به بازی(لوییز 50 میلیون !! استرلینگ 50 میلیون!!!)

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
سر 15 که کف و سقف گذاشتن ملت توی پیج های فیفا حسابی ازخجالتشون در اومدن
هر پستی میداد فیفا..اینا زیرش مینوشتن RIP FUT.....سه هزار تا هم لایک میخورد !!!
احتمالا سر اون برداشتن
وگرنه منم دوست دارم قیمت بازیکن ها معقول شه...اما قضیه اینجا تو واقعیشم قیمتا معقول نیست دیگه چه برسه به بازی(لوییز 50 میلیون !! استرلینگ 50 میلیون!!!)

مگه نسخه ps4 با pc فرق میکنه ؟ چطور اونا میگن کف و سقف رو برنداشتن ! البته همشون تو کف سیزن موندن نمیدونم رو چه حسابی میگن الان سانچز گذاشتن 190 کاستا 119 :|

اینم قبول دارم که اولشه و اونایی که پک بهشون داده شده دارن می تازن ولی خیلی بد شد سقف قیمت نزاشتن من خیلی امیدوار بودم دیگه نخوام برم تو کار دلالی :d همه تایم آمدم رو میگیره ، نمیشه بازی کرد هی باید BID بزنی تا کی آخه .

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
دوستان سلام
یه سوال
برای اینکه بخواییم از سی دی کی اورجینال استفاده کنیم باید ویندوزمون هم لایسنس اورجینال داشته باشه یا نه با همین ویندوز کرک شده هم میشه بازی کرد
ممنون میشم سریعتر پاسخ بدین
پیشاپیش تشکر

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
دوستان سلام
یه سوال
برای اینکه بخواییم از سی دی کی اورجینال استفاده کنیم باید ویندوزمون هم لایسنس اورجینال داشته باشه یا نه با همین ویندوز کرک شده هم میشه بازی کرد
ممنون میشم سریعتر پاسخ بدین
پیشاپیش تشکر
رو هر ویندوزی میشه چه لایسنس چه پایرت

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان من بازی رو اریجینال گرفتم متاسفانه چند بار هم ویندوز عوض کردم هم 8 ریختم هم 10 موقع اجرای بازی یه ارور مسخره میده به نام 0xc000007b . تمام نرم افزارای پیش فرض مثل c++ و اینا رو هم نصب کردم ولی فایده ای نداره. راه حلش چیه به نظرتون؟

diktator

کاربر سایت
Mar 4, 2011
11
دوستان من بازیو از طریق dvd نصب کردم بعدتو origin اکانت درست کردم و cd key بازیو دادم و فعال شد منتها ایکون بازیو که میزنم eror lunching game میده و خودش میخواد 13g بازیو دانلود کنه خواهشا بگید چیکار کنم؟

milad61

کاربر سایت
Aug 31, 2012
66
دوستان من بازیو از طریق dvd نصب کردم بعدتو origin اکانت درست کردم و cd key بازیو دادم و فعال شد منتها ایکون بازیو که میزنم eror lunching game میده و خودش میخواد 13g بازیو دانلود کنه خواهشا بگید چیکار کنم؟

شما هرجا origin رو نصب کردی ، همونجا فولدری به نام origin game هست بازی رو بعد از نصب باید اونجا copy کنی بعد از origin بازی رو اجرا کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر