FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
د.ستان من هم این مشکل has stopped working ر دارم . راه حلی نداره ؟

اگر برنامه fraps دارید برنامه رو ببنید
یه راه حل دیگه اینکه بازی رو حتما باید با رزولوشنی که Aspect Ratio با مانیتورتون یکی هست اجرا کنید
مورد سوم لانچر بازی رو با windows 7 اجرا کنید

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
داداش من توی بازی کات سین های بازی 30 فریم هست حتی ریپلای هم 30 فریم هست ولی خوده بازی 60 هست و زیر 60 نمیاد
شما ّFPS رو روی Unlimit گذاشتی؟

- - -ویرایش - - -

درایور گرافیکت رو به آخرین نسخه آپدیت کن و اینکه همه آپدیتای ویندوز و پیش نیازهای ابتدایی بازی(تمامی ورژن ها) رو نصب کن مثل:
c++
.net
.
.

اون ارور رفع شد ممنون . الان وقتی آیکون دستکتاپ رو میزنم سه گزینه میاد که یکیش Play game هست وقتی اون رو میزنم لوگوی فیفا میاد و چند دقیقه ای لود میشه و بعدش صفحه کلا سیاه میشه ! :|

- - -ویرایش - - -

اگر برنامه fraps دارید برنامه رو ببنید
یه راه حل دیگه اینکه بازی رو حتما باید با رزولوشنی که Aspect Ratio با مانیتورتون یکی هست اجرا کنید
مورد سوم لانچر بازی رو با windows 7 اجرا کنید

بله اون مشکل رفع شد الان بعد از لودینگ بازی کلا صغحه سیاه میشه و اتفاقی نمیفته .

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
دوستان من موقعه بازی کردن cpu میره رو 90 یا 96 و تو بازی کند میشه سی پی یو منم core i 7 هست اما نمی دونم چرا اینجوری میشه ویندوزم 7

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
دوستان من بازیم اجرا میشه ولی وحشتناک لگ میزنه !

سیستم هم بالاس مشکلی ندارم از این بابت ، با این حال تنظیمات بازی رو هم تو پایین ترین حال قرار دادم بازم درست نشد ! ممنون میشم از خماری درمون بیارید . :d

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
منم همین مشکل گیر کردن و لگ زدن رو دارم در حدی که کلا سیستم هنگ میکنه . :d

از نظر سیستم مورد نیاز بازی هم مشکلی ندارم اصلا ...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من روی 60 گذاشتم و MSSA روی 4X که بطرو پیشفرض روی 2X ه

فکر نکنم بیشتر 60 فریم تغییری بکنه الکی فشار میاد به گرافیک
واسه منم خیلی روون اجرا میشه

حالا به نظرتون ارزش داره من 185تومن بدم پیش خرید کنم؟آنلاین فیفا چجوریاس تا حالا تجربه نکردم بخش آنلاین فیفا رو؟

SNAKE جان مولتی فیفا حوصله میخواد علاقه میخواد فقط MATCH MAKING کردن نیست باید بازیکنات رو تمرین بدی روی تک تکشون کار کنی تو مسابقات شرکت کنی تا LVL شون بیاد بالا .
البته اون کجا که شما تک نفره با CPU بازی کنی ، کجا که اون سمت یکی دیگه مثل خودت باشه مطمنن خیلی لذت بخشِ .
اگر فقط برای دونفره بازی کردن میخوای یا تک نفره اصلا اوریج نگیر .

یک راه برای از بین بردن لگ تو اکثر بازیها به خصوص آنلاین که پردازش زیادی از پردازنده طلب می کنه وجود داره هرکی خواست پ.خ بده راهنماییش کنم . البته با افزایش دمای 5 الی 10 درجه ای CPU همراهه و سیستم به سیستم و ویندوز به ویندوز تاثیرش متفاوته . شاید برای شما کارکنه برای یکی نه

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
SNAKE جان مولتی فیفا حوصله میخواد علاقه میخواد فقط MATCH MAKING کردن نیست باید بازیکنات رو تمرین بدی روی تک تکشون کار کنی تو مسابقات شرکت کنی تا LVL شون بیاد بالا .
البته اون کجا که شما تک نفره با CPU بازی کنی ، کجا که اون سمت یکی دیگه مثل خودت باشه مطمنن خیلی لذت بخشِ .
اگر فقط برای دونفره بازی کردن میخوای یا تک نفره اصلا اوریج نگیر .

یک راه برای از بین بردن لگ تو اکثر بازیها به خصوص آنلاین که پردازش زیادی از پردازنده طلب می کنه وجود داره هرکی خواست پ.خ بده راهنماییش کنم . البته با افزایش دمای 5 الی 10 درجه ای CPU همراهه و سیستم به سیستم و ویندوز به ویندوز تاثیرش متفاوته . شاید برای شما کارکنه برای یکی نه
داداش همین جا بگو دوستان هم امتحان کنن

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من روی 60 گذاشتم و MSSA روی 4X که بطرو پیشفرض روی 2X ه

فکر نکنم بیشتر 60 فریم تغییری بکنه الکی فشار میاد به گرافیک
واسه منم خیلی روون اجرا میشه

حالا به نظرتون ارزش داره من 185تومن بدم پیش خرید کنم؟آنلاین فیفا چجوریاس تا حالا تجربه نکردم بخش آنلاین فیفا رو؟

چرا ارزش نداشته باشه ... pes چیزی نداره فیفا مسابقات جهانی داره توی ایرانم فیفاست که مسابقاتش نماینده هم میده از هر لحاظی فیفا سرتره مخصوصا تو بخش گیم پلی که فیفا یه دنیای دیگه اییه
دوستان من بازیم اجرا میشه ولی وحشتناک لگ میزنه !

سیستم هم بالاس مشکلی ندارم از این بابت ، با این حال تنظیمات بازی رو هم تو پایین ترین حال قرار دادم بازم درست نشد ! ممنون میشم از خماری درمون بیارید . :d

منم همین مشکل گیر کردن و لگ زدن رو دارم در حدی که کلا سیستم هنگ میکنه . :d

از نظر سیستم مورد نیاز بازی هم مشکلی ندارم اصلا ...
دوستان منم مثل شما ها لگ وافت فریم وغیره دارم چی باید کرد؟
میتونه واسه نسخه دمو باشه که یه سری مشکلات ایجاد میکنه
از control panel کارت گرافیک برو فیفا 16 دمو رو انتخاب کن vertical sync رو on کن و بازی رو بذار رو high performance
بعد از لانچر فیفا 16 تو تنظیمات برو , fps رو ازاد بذار لاک نکن شاید درست شه

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
دوستان PC باز هیچ کی نمیدونه واسه رفع این لگ های لعنتی چه کار کنم ؟ هر کاری بود کردم دیگه ! :|

کارت گرافیکم هم 840M ، 4gb هست ، آپدیت 588.33 هم براش نصب کردم . direct x 11 رو هم از قبل داشتم . منتها هنوز بازی به شدت لگ میزنه یا بعضا کلا گیر میکنه .

مشکل از net framework نیست ؟ اگرچه اون هم آخرین نسخش رو دارم .

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
دوستان PC باز هیچ کی نمیدونه واسه رفع این لگ های لعنتی چه کار کنم ؟ هر کاری بود کردم دیگه ! :|

کارت گرافیکم هم 840M ، 4gb هست ، آپدیت 588.33 هم براش نصب کردم . direct x 11 رو هم از قبل داشتم . منتها هنوز بازی به شدت لگ میزنه یا بعضا کلا گیر میکنه .

مشکل از net framework نیست ؟ اگرچه اون هم آخرین نسخش رو دارم .

درود
تو کنترل پنل انویدیا اضافه ش کن بعدش هرچی AA , و امثال آنتی آلایزینگ میبینی خاموش کن.V-sync رو ازش روشن کن.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستانی که لگ شدید دارن منم این مشکلو داشتم رمشکلی این بود که بازی با گرافیک مجتمع اینتل اجرا میشد.بجای اجرای بازی از تو اوریجین از خود لانچر بازی با انتخاب کارت گرافیت اصلیتون بازی رو اجرا کنید مشکل حل میشه.

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
دوستان این مشکلات لگ و افت فریمی که میگین من اصلا نداشتم من موندم چرا انقدر دوستان مشکل دارن... من ویندوز 10 با اخرین آپدیت کارت گرافیک براحتی و روون اجرا میکنم فقط مشکلم نبودن vsync تو تنظیمات خود فیفا بودش...

مشخصات سیستم :
Vga : asus r9 270x 2gb gddr5
Ram : 16 gb ddr3 1600
Cpu : amd fx 8350 8 core 4. Ghz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر