FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

Ezio_1899

کاربر سایت
Nov 25, 2011
31
بله حتما باید از طریق اورجین اجرا بشه و باید تو اورجین دمو رو دانلود کنید ( مقدار کمیش رو ) بعد اونی که از سایت داخلی گرفتید رو جایگزین کنید منم با همین روش بازی میکنم

اصلا بازی افتی نداره شاید برای شما مشکلی چیزی داره درایور کارت گرافیکتون اپدیت هست ؟
من رو ویندوز 10 هم با لپتاپ هم با PC تست کردم ایرادی نداشت اصلا تو فریم دهی

ممنون شایان جان.مشکل از سیستم من بود نمیدونم چرا سوِیچ نمیکرد با کارت گرافیک دوم میاورد فقط ولی خب حلش کردم مشکلو.

نظر منم بعد چند دست بازی کردن اینه که فوق العاده شده:thumbsup: من نمیدونم چطوری فیفا 15 تحمل میکردم تا این مدت.یه حالت خشک ماشینی و تکراری داشت با یه سری روشای ساده و کلا بازیکنای سرعتی راحت میتونستی نتیجه بگیری.دیگه خبریم از پاسکاریا و هوش مصنوعی مسخره 15 ام نیست...دیگه Cpu جلوتون خسته کننده بازی نمیکنه و با بازی آفلاین و بدون سیزن و آلتیمیت تیم میشه آفلاین کلی لذت برد.دیگه توپ سبک و بادکنکی نیست..فیزیک فوق العاده شده و کلا بازیکنا سنگینیشون حس میشه..خبری از گلای راه دور فضایی نیست.تنظیمات رو حالت semi دسته عالی و شدیدا لذت بخش شده...در یک کلام عالییییی شده نسبت به 15
فقط یه چیزی که یکمکی به نظرم جذابیت بازیو کم میکنه شوتا و یکمم عکس العملای دروازه باناس:biggrin1: همچنان یکمی مارسن دروازه بانا تو یه سری واکنشا :biggrin1:

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
سیستم پاسکاریش واقعا عالی شده نسبت به نسخه قبل ، این نوع پاسکاری سرعت بازی رو خیلی بهتر کرده .

هافبک ها که دیگه شاهکار شدن چه تو پاس دادن چه تو قطع ارتباط وسط زمین ، الان با یه هافبکی مثل اینستا راحتر میشه توپ رو پخش کرد و اینکه وقتی دو بازیکن حریف پرس رو انجام میدن حتی میشه توپ رو راحت تر از بینشون پاس داد .

فیزیک لباسا که خیلی عالی شده مخصوصا شورت بازیکن ها .

سلام من میخوام از اورجین تو استور بازی رو برا دانلود بزنم not found میده میشه راهنمایی کنید

اریجین رو بیخیال شو ، از طریق مرورگر برو به store origin بعد login کن از قسمت free games دمو رو انتخاب کن یه پنچره باز میشه بزن launch origin اگه اریجین باز باشه بازی اضافه میشه اگه نه که وارد اریحین بشو بازی اضافه میشه همین :)

اینم لینک استور اریجین :

https://www.origin.com/en-us/store/

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
ممنون شایان جان.مشکل از سیستم من بود نمیدونم چرا سوِیچ نمیکرد با کارت گرافیک دوم میاورد فقط ولی خب حلش کردم مشکلو.

نظر منم بعد چند دست بازی کردن اینه که فوق العاده شده:thumbsup: من نمیدونم چطوری فیفا 15 تحمل میکردم تا این مدت.یه حالت خشک ماشینی و تکراری داشت با یه سری روشای ساده و کلا بازیکنای سرعتی راحت میتونستی نتیجه بگیری.دیگه خبریم از پاسکاریا و هوش مصنوعی مسخره 15 ام نیست...دیگه Cpu جلوتون خسته کننده بازی نمیکنه و با بازی آفلاین و بدون سیزن و آلتیمیت تیم میشه آفلاین کلی لذت برد.دیگه توپ سبک و بادکنکی نیست..فیزیک فوق العاده شده و کلا بازیکنا سنگینیشون حس میشه..خبری از گلای راه دور فضایی نیست.تنظیمات رو حالت semi دسته عالی و شدیدا لذت بخش شده...در یک کلام عالییییی شده نسبت به 15
فقط یه چیزی که یکمکی به نظرم جذابیت بازیو کم میکنه شوتا و یکمم عکس العملای دروازه باناس:biggrin1: همچنان یکمی مارسن دروازه بانا تو یه سری واکنشا :biggrin1:

باهات کاملا موافقم هنوز تو بعضی جاها دروازه بان ها بد عمل میکنن ولی خوب اینم من میزارم به عنوان اینکه بازی هنوز دمو هست به خدا وقتی دموی فیفا 15 رو یاد میارم میخوام گریه کنم

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
152
نام
Saeid
دوستان واسه من هم تقریبا همچین اروری میده !

یه راهنمایی بکنید .

دوستانی که مشکل دانلودش رو دارن از اینجا بگیرن :

بعد بریزن تو پوشه اورجین گیمز...
البته قبلش فک کنم باید با یه چیز پی انی چیزی استور رو باز کنید که بازی رو اضافه کنیدo:-)

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
سلام من تو بازی شدیدا لگ و افت فریم دارم با اینکه فیفا15 رو راحت با بالاترین کیفیت بازی میکردم فقط دفعه اول که میخاستم وارد بازی بشم ارور نت فریم ورک داد که نصب کردم امابازم لگه:(

ar1ian

کاربر سایت
Jun 9, 2013
38
نام
آرین
سلام من تو بازی شدیدا لگ و افت فریم دارم با اینکه فیفا15 رو راحت با بالاترین کیفیت بازی میکردم فقط دفعه اول که میخاستم وارد بازی بشم ارور نت فریم ورک داد که نصب کردم امابازم لگه:(
فریم رو ، رو 30 لاک کنید درست میشه

- - -ویرایش - - -

من تو ۱۵ خیلی افت فریم و لگ داشتم ولی تو ۱۶ عالیه اصلا لگ نمیزنه حتی تو هوای بارونی وشب که تو ۱۵ خیلی زیاد میشد
خیلی عالی شده بازی

- - -ویرایش - - -

اقا من همچنان مشکل انالوگ تکنیک رو دارم که درست نمیشه با اون برنامه گیم \د همیشه درست میکردم ولی تو ویندوز۱۰ ارر استب ورکینگ میده
اصلا نه میشه تکنیک زد نه میشه تویو انداخت جلو
دوستانی که مشکل آنالوگ سمت راست رو دارند این فایلو تو پوشه بازی کپی کنند فقط اسم دسته برای پلی استیشن هست که با تبدیل بازی میکنم اگه نیاز داشتید اسم دسته خودتون رو بزارید
دانلود

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
فریم رو ، رو 30 لاک کنید درست میشه

- - -ویرایش - - -

دوستانی که مشکل آنالوگ سمت راست رو دارند این فایلو تو پوشه بازی کپی کنند فقط اسم دسته برای پلی استیشن هست که با تبدیل بازی میکنم اگه نیاز داشتید اسم دسته خودتون رو بزارید
دانلود

مرسی کاشکی میگفتی چجوری اسمشو عوض کنم
البته پخ کن که تاپیک منحرف نشه

ar1ian

کاربر سایت
Jun 9, 2013
38
نام
آرین
مرسی کاشکی میگفتی چجوری اسمشو عوض کنم
البته پخ کن که تاپیک منحرف نشه
خب شاید دوستای دیگمون هم همین سوال رو داشته باشند پس :
اول از طریق Find خود Notepad متن AddController "Twin USB Joystick" رو پیدا میکنیم بعد با جای Twin USB Joystick اسم دسته رو میزاریم
همچنین زیر اون هم 3 اسم دیگه هست که اونارم باید به اسم دستمون تغییر بدیم
برای دسترسی به اسم دسته به این آدرس برید Control Panel\All Control Panel Items\Devices and Printers
موفق باشید

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
خب شاید دوستای دیگمون هم همین سوال رو داشته باشند پس :
اول از طریق Find خود Notepad متن AddController "Twin USB Joystick" رو پیدا میکنیم بعد با جای Twin USB Joystick اسم دسته رو میزاریم
همچنین زیر اون هم 3 اسم دیگه هست که اونارم باید به اسم دستمون تغییر بدیم
برای دسترسی به اسم دسته به این آدرس برید Control Panel\All Control Panel Items\Devices and Printers
موفق باشید
ممنون ولی نصف و نیمه درست شد یعنی وقتی خاموشه با انالوگ راست میشه تکلو شوت و سانت کرد یعنی درست شده ولی وقتی روشن میکنم کار نمیکنه
یعتی تکنیک و انداختن توپ جاو نمیشه

ar1ian

کاربر سایت
Jun 9, 2013
38
نام
آرین
ممنون ولی نصف و نیمه درست شد یعنی وقتی خاموشه با انالوگ راست میشه تکلو شوت و سانت کرد یعنی درست شده ولی وقتی روشن میکنم کار نمیکنه
یعتی تکنیک و انداختن توپ جاو نمیشه
احتمالاً بخاطر دستتون هست که نیاز به یه تنظیمات دیگه داره
من زیاد خوشم نیمد از این نسخه تقریباً از فیفا 11 لایسنس اورجینال میگیرم ، فیفا 15 یاده بازی Winning eleven پلی استیشن 1 میفتم هر شروع بازی مساوی یه گل بود ! (قشنگ یادمه وقت های اضافه بود تو آنلاین یه گل عقب بودم بعد یه گل زدم تو شروع مجدد یه گل خوردم ، دوباره تو شروع مجدد یه گل زدم " خیلی مسخره بود" )
الان این نسخه پاس دادنش خیلی بده اصلاً خوب نیست ... بازی سرعتی نمیتونی انجام بدی ! ولی خب دیگه خبری از دویدن نیست ... شوت زدنش هم یکم بد شده .. فقط همینکه توپ الکی زاویه نمیگیره خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر