FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
من بازی ـرو از سایت های داخلی دانلود کردم به صورت فول آنلاک هست ، چجوری باید اجرا کنم ؟ حتما باید با اوریجین دانلود کنم ؟
علی جان شما اکانت Origin رو بالا میاری و از قسمت Store فیفا رو به اکانتت اضافه می کنی.بازی رو میزاری برای دانلود تا یکم بگیره , بعد تو مسیر C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16 DEMO فایلهای رو که گرفتی کپی می کنی و دوباره میزاری برای دانلود و اون موقع مثل استیم عمل می کنه و بازی رو میشناسه و نصب می کنه.(و نیاز به دانلود مجدد نیست)
Fifa16.jpg

همون طور که FEARR گفتن بازی عالی شده،دگ با مسی و رونالدو (بازیکنای سرعتی)نمی تونی دستت رو بذاری رو سرعت رو بری برای خودت،داوری دیگه نگاه نمیکنه پیراهن بازیکن رو از تنش دربیاری بعد خطا بگیره،اون دروازبانای احمقم هم وقتی می آوردیشون جلو برای توپ گیری از گوشه ها دگ توپ را جا نمیزارن!

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان بعد از نصب اوریجین زمان اجراش کمی اپدیت میکنه خودشو ولی کامل آپدیت نمیشه و تو صفحه ی لاگین هم ارور online login unavailable میده همش و اجرا نمیشه. مشکلش چیه دوستان ؟؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
نظر من بعد از چند دست بازی کردن:
یادمه اون موقع که فیفا 15 اومده بود یکی از سازندگان ارشد گفته بود ما همه چیزو تو 15 به کمال رسوندیم و الان نمیدونیم واسه 16 چیکار کنیم..! و البته 15 بجز یه سری باگ های مسخره (و بعضا حتی اساسی) واقعا بازی کاملی بود.
تو این نسخه هم همونطور که از اون مصاحبه قدیمی انتظار میرفت به نظرم تفاوت چشمگیری نکرده.. نه از نظر گرافیک .. نه از نظر گیم پلی.. مشهود ترین پیشرفت، کاهش و رفع باگ های 15ـه.. همین هم البته کافیه به نظرم.. 15 بدون
اون باگ هاش خوب بود.. اینی که گفتم از نظر کلی بود.. مطمئنا از نظر جزئی توی همه زمینه ها پیشرفت داشته.. چمن.. گرافیک .. چهره ها.. فیزیک توپ.. پاس های عمقی.. درگیری های هوایی..دروازه بان ها..همش پیشرفت داشته.
(اما نه انقلابی) یکی دیگه از مشهود ترین تفاوت ها اینه که سرعت بازی رو کم کردن.. از اون حالت انفجاری 15 فاصله گرفتن.. درکل با اینکه نسخه دموئه من باگ خاصی ندیدم.. بجز اینکه چند مرتبه تیم حریف توپ رو خیلی بیخودی زیاد
جلو انداخت.یادمه 15 دموش فاجعه بود مخصوصا ازنظر دروازه بانی.حتی تا چند ماه اول عرضه رسمی (شاید دوستانی که کرک بازی کردن اینی که میگم رو درست درک نکنن) فاجعه ای بیش نبود..دروازه بانها به هیچ توپی نه نمیگفتن..!!
مشخصه که سازندگان درس گرفتن از 15 و وقت زیادی بابت رفع باگ ها و مشکلات بازی گذاشتن.. در کل بخوام فیفا 16 رو توصیف کنم میشه همون فیفا 15 منهای باگ هاش + یه سری پیشرفت های جزئی تو قسمت های مختلف. البته
بیشتر بازی کنم یحتمل تفاوت های بیشتری احساس میکنم.. اینا که گفتم در نگاه اول و بعد از چند دست بازی کردن بود. درکل من راضی بودم.. دستشون درد نکنه.. b-)

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
ولی واقعا دروازه بان ها خوب شدن تو 16 من تا دیروز 15 رو اوریج گرفته بودم و بازی میکردم که فروختمش و 16 رو پیش خرید کردم همین امروز بعد از بازی کردن دمو
تو 15 مخصوصا بخش season یا کلا انلاین ادم زجر میکشید از دست این دروازه بان ها انقدر که خنگ بازی در میاوردن ولی میشه گفت اکثر ایرادات رفع شده تو 16

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من تو ۱۵ خیلی افت فریم و لگ داشتم ولی تو ۱۶ عالیه اصلا لگ نمیزنه حتی تو هوای بارونی وشب که تو ۱۵ خیلی زیاد میشد
خیلی عالی شده بازی

- - -ویرایش - - -

اقا من همچنان مشکل انالوگ تکنیک رو دارم که درست نمیشه با اون برنامه گیم \د همیشه درست میکردم ولی تو ویندوز۱۰ ارر استب ورکینگ میده
اصلا نه میشه تکنیک زد نه میشه تویو انداخت جلو

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
من تو ۱۵ خیلی افت فریم و لگ داشتم ولی تو ۱۶ عالیه اصلا لگ نمیزنه حتی تو هوای بارونی وشب که تو ۱۵ خیلی زیاد میشد
خیلی عالی شده بازی

- - -ویرایش - - -

اقا من همچنان مشکل انالوگ تکنیک رو دارم که درست نمیشه با اون برنامه گیم \د همیشه درست میکردم ولی تو ویندوز۱۰ ارر استب ورکینگ میده
اصلا نه میشه تکنیک زد نه میشه تویو انداخت جلو
بله تو وین 10 اصلا اون برنامه کار نمیکنه برای منم ارور میده راه حلش هم اینه که یا یک ورژن برای وین 10 بدن یا شما هم مثل من بری یک کنترلر خوب بگیری
مثلا من رفتم کنترلر Xone گرفتم به خوبی کار میکنه

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
FIFA 16 Demo - PC Screenshots

خوب نسخه PS3 رو دانلود کرده بودم ، اما قسمت شد PC رو تست کنم ، بازی خیلی بهتر شده و به نظرم باگ ها کمتر شده نسبت به 15 ، بازی یه مقدار کندتر شده ، که زیاد به دلم نشست ، البته واقع گرایانه تر شده سرعت بازی ، عملکرد دروازه بان ها هم به نظرم بهتر شده ، گرافیک هم تا حدودی پیشرفت کرده مخصوصا اینکه چمن هم یه مقدار عمق پیدا کرده ، جالب اینجاست که سرعت تیم بانوان آلمان به نظرم چندین برابر از بارسلونا و رئال بهتره :d ، چندین اسکرین شات گرفتم از بازی تقدیمتون میکنم :

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی چرا 30 فریم ؟؟؟؟
هنوز چمن همونه انگار پلاستیکه البته خیلی خیلی بهتر از فیفا 15 شده . اما سیخه حالت نداره
بازی 60 فریم هست :

1m56_2.jpg

در حین گیم پلی 60 هست ، تو کات سین ها و نماهای بسته قفل میشه رو 30 ! :d

- - -ویرایش - - -

کل بازی یه طرف ، این اسپری هایی که برای تعیین نقطه توپ و دیوار دفاعی رو زمین داور میزنه یه طرف ، خیلی طبیعی رنگ میره بعد از مدتی :

دوستان راهی نیست تنظیمات و ... رو یه جوری سیو کرد هربار که میریم تو دمو از اول نیاره ؟

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,362
نام
Matthew
سلام. دست علی جان درد نکنه بابت تصاویر. ظاهرا به نسبت 15 خیلی بهتر شده.

منم میخوام دانلود کنم، ولی یجا خوندم گفتن دمو تا 10 سپتامبر یعنی فردا قابل دسترس هست :| درسته ؟ من یادمه پارسال حتی بعد از عرضه ی نسخه ی نهایی هم دمو رو بازی می کردم.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
اقا من داغون شدم دسته تنظیم نشد ...
تیم بانوانم سرعت فضایی بود بنظرم دوربینم یکم دورتر بود نمیدونم چرا !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر