FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
به نظرم اضافه شدن بخش زنان اونقدرا هم بد نیست.به هر صورت تاثیر مثبتی رو گسترش فوتبال زنان و علاقه مندیشون به این ورزش میذاره. :d

ولی خب اینا اگه یک مقدار رو سخت تر شدن بازی وقت بذارن بهتره :d

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
به نظرم اضافه شدن بخش زنان اونقدرا هم بد نیست.به هر صورت تاثیر مثبتی رو گسترش فوتبال زنان و علاقه مندیشون به این ورزش میذاره. :d
ولی خب اینا اگه یک مقدار رو سخت تر شدن بازی وقت بذارن بهتره :d

موضوع دقیقا همینه ناصر جان
پارسال رو قلب نوب ها سرمایه گذاری کردن (دقیقا تمام دوستای من که تو 14 قفل بودن تو 15 با رونالدو و بیل شیر شدن.فن بارسا بود طرف رئال بر میداشت کار به جایی رسید میگفتن ایول تازه داره میشه مثل pes )
امسالم قلبهای بانوان گیمر رو میخوان تسخیر کنن
مهم نیست هوادار واقعی چی میخواد به جای اینکه اونارو راضی کنن با تلاش بیشتر و کار . به راحتی تو بخشش های دیگه مخاطب پیدا میکنن
فیفا 17 هم لابد در بخش فوتسال میخواد پیشرفت کنه.هرچند هنوز تا اومدن اطلاعات بیشتر بهتره امیدوار بمونیم
خود من توقع گرافیک ندارم حاضرم پسرفت کنه ولی گیم پلی بهتر بشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
من از اینا فقط دو چیز میخوام
1- گرافیک (که کسی از جلو تصویر رد شد نفهمه بازیه یا واقعی)
2- گیم پلی (برخلاف نسخه 15 که معلوم نبود چی بود شوتا قوی / دروازبانها یکم افت کرده بودن دفاع تو هپروت)

- - -ویرایش - - -

مثه این که FIFA 16 واسه 3DS / PSPVITA هم عرضه نمیشه
http://www.vg247.com/2015/05/30/fifa-16-no-3ds-vita-wii-wii-u
عکس اولین کامنتو هم ببینید مناسبترین کاور واسه FIFA ست

آخرین ویرایش:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
موضوع دقیقا همینه ناصر جان
پارسال رو قلب نوب ها سرمایه گذاری کردن (دقیقا تمام دوستای من که تو 14 قفل بودن تو 15 با رونالدو و بیل شیر شدن.فن بارسا بود طرف رئال بر میداشت کار به جایی رسید میگفتن ایول تازه داره میشه مثل pes )
امسالم قلبهای بانوان گیمر رو میخوان تسخیر کنن
مهم نیست هوادار واقعی چی میخواد به جای اینکه اونارو راضی کنن با تلاش بیشتر و کار . به راحتی تو بخشش های دیگه مخاطب پیدا میکنن
فیفا 17 هم لابد در بخش فوتسال میخواد پیشرفت کنه.هرچند هنوز تا اومدن اطلاعات بیشتر بهتره امیدوار بمونیم
خود من توقع گرافیک ندارم حاضرم پسرفت کنه ولی گیم پلی بهتر بشه
آره درسته اصلا ما پس فنا رو واسه همین جادویی بودن بازیکناشون مسخره میکردیم و نکته قوت فیفا هم این بود که از این مسخره بازیها توش نبود
اصلا تو بازی ورزشی مخصوصا فوتبال یک گیم پلی واقعی حرف اولو میزنه.دوست دارم اونقد بازی سخت و درست حسابی بشه که واسه گل زدن توش خوشحالی کنم.این یعنی فوتبال.نمیدونم چرا مغزشون به این چیزا نمیکشه
البته صد در صد مسئله فروش و همه گیر بودن بازی در میونه :d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اعصاب خورد کننده ترین چیز در مورد فیفا 15 برای من این بود که یه سری بازی ها به صورت عجیبی باختت از پیش تعیین شده بود!
مهم نبود چقدر تو بازیات دقت میکردی در هر صورت بازیکنات طوری بازی میکردن که توپات گل نشه و به راحتی گل بخوری! اشتباهات فجیع و هوش مصنوعی جلبکی میگرفتن...
دیویژن 4 برا من مثل یه طلسمه! اصن انگار برنامه ریزی شده از این دیویژن بالاتر نرم!
یکم بالانس و تعادل برقرار باشه خوبه...

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
اعصاب خورد کننده ترین چیز در مورد فیفا 15 برای من این بود که یه سری بازی ها به صورت عجیبی باختت از پیش تعیین شده بود!
مهم نبود چقدر تو بازیات دقت میکردی در هر صورت بازیکنات طوری بازی میکردن که توپات گل نشه و به راحتی گل بخوری! اشتباهات فجیع و هوش مصنوعی جلبکی میگرفتن...
دیویژن 4 برا من مثل یه طلسمه! اصن انگار برنامه ریزی شده از این دیویژن بالاتر نرم!
یکم بالانس و تعادل برقرار باشه خوبه...
دقیقآ نتیجه هم تا حدودی معلوم بود مثلآ اگه تیم حریف باید دو گل میزد قشنگ نتیجه 2-0 به نفع اون میشد یا نهایتآ خودتی سرویس میکردی میتونستی 2-1 ش کنی
دستگاه خاموش و روشنش هم کنی باز همون نتیجه ست
همین مورد تو 14 تو ترنسفراش بود یعنی 100 دفعه کریر رو میرفتی همون ترنسفرها اتفاق میفتاد

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
علتش اینه ک فیفا ی بازی هست ک بخش عمدش با هوش مصنوعی کنترل میشه تا ی بازی شسته رفته رو تحویل بازیکن بده. در واقع گیمر کنترل کمی روی بازی و اتفاقاتش داره. نقش گیمر زدن دکمه اس و کامپیوتر دیگو ب میل خودش تصمیم میگیره چ انیمیشن و اکشنی رو به نمایش بزاره.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,306
نام
Amin
shiiiiiit

sleeve tattoooooooooo :d :x

امیدوارم فقط واسه مسی نباشه /:)

مدلسازی و گرافیک رو که تغییر ندادن ، امیدوارم حداقل فیزیک توپ و بازیکن رو درستش کنن احساس کنی توپ فوتپال زیر پای بازیکنه نه توپ پینگ پنگ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر