FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,590
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,270
نام
وحید
وای خدا اون قضیه Pregnancy عالی بود :))

-----

از قمت فان قضیه بگذریم م مشکلی با بانوان ندارم ولی فیزیکشون چرا انقدر افتضاح؟ تو همین عکس های پست اول یه نگاه به زانو های بازیکنا بندازید تا بفهمید چقدر افتضاح. هیکل ها هم هر کدوم اندازه رونالدو و رونی و مدافع های قلدر تیم ها رون اشون بزرگ. کاملا مشخصه کوچکترین طراحی سر فیزیکشون صورت نگرفته.

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
655
نام
علیرضا
همین دیگه اینم شد نسل جدید . اه اه اینم شد پیشرفت تو کامنت های خارجی ها هم همه شاکی بودن. اخه این چه مسخره بازییه. الان کونامی بیخیال فوتبال ساختن شده جاشه 2k یه فوتبال بسازه حال تیم طراحی fifa رو بگیره . فوتبال 2k :d

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آخ گفتی فقط 2k باید دست بکار بشه این فیفا از مسخره بازی ها دست بکشه یک تکونی اساسی به خودش بده از pes و کونامی آبی گرم نمیشه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
حالا از باگ های بازی صرف نظر کنیم.. انصافا هر موقع فیفا 15 بازی میکنم گرافیکش برام جذابه... نمیدونم چرا انقدر ایراد میگیرید..
بقیه بخش ها هم خوبه... اگه رو گیمپلی خوب کار بشه که من برا من راضی کنندس..

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا از باگ های بازی صرف نظر کنیم.. انصافا هر موقع فیفا 15 بازی میکنم گرافیکش برام جذابه... نمیدونم چرا انقدر ایراد میگیرید..
بقیه بخش ها هم خوبه... اگه رو گیمپلی خوب کار بشه که من برا من راضی کنندس..

ایراد میگیرن چون اونی رو میخوان که اولین بار تو معرفی ignite انجین نشون دادن. :|

این زنا چرا اندامشون شبیه هابیت ها بود :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میگم حالا که بحث انجین شد من یه سوال کودکانه بپرسم :-"
چجوریاس که با انجین جدید دقیقا همون باگ ها و گلیچ های انجین قبلی تو فیفاهای جدید اتفاق میافته ؟ :-?
=))))))))))))))))))))

میگفتی با هم میخندیدیم :sad:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
یعنی اینقدر به نظرتون گرافیک بده ؟ :| :D
فکر نمیکنم تا آخر نسل تغییر چندانی تو این گرافیک بدن! به نظرم واسه یه بازی فوتبال گرافیکش خیلیم خوبه :D
مشکل اصلیش باگای به شدت چرت و پرت و زیاد و سرورای بازی هستن !
EA تو اینستاش یه قسمتی از تریلر رو گذاشته بود، همه زیرش کامنت دادن fix your servers :)) ..

آره. گرافیک خیلی بده :D
فیفا یه نکته مثبت داشت سال قبل، اونم سروراش بود :D

ایراد میگیرن چون اونی رو میخوان که اولین بار تو معرفی ignite انجین نشون دادن. :|

دقیقاً!

طرف با کمال پررویی هم گفت:
حالا این دمو رو ببینید تا متوجه بشید بازیهای EA Sports چطور روی XBox One اجرا میشن! :(

یه مورد دیگه که باقی بچه ها هم گفتن مدل بازیکناست. فیفا یه نسخه نداشته که باعث بشه از نمای بالا تشخیص بدم کدوم بازیکن صاحب توپه. همواره از روی رنگ کفش یا موقعیتشون توی زمین یا مدل مو میشه تشخیصشون داد. این همه سنسور منسور وصل میکنن چطور نمیتونن این مورد رو حداقل برای بازیکنای مطرح انجام بدن؟!
NBA 2K نزدیک به 100 تا تیم داره، 99% هیکلا کُپی مدل واقعیشونه. یعنی مو نمیزنه. از انیمیشنای حرکتشون گرفته تا هیکل و ... . یعنی واقعاً فیفا نمیتونه برای 10-20% تیمای مطرح این کارو انجام بده؟! انیمیشنا هم اصلاً در حد یه نسل بهتر نشدن. روونتر شدن، یه سری انیمیشن اضافه شده ولی اون حالت انقلابی بین نسلی رو اصلاً نداشتیم.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
راضیم ازشون:d
خو هیکلشون تو واقعیتم همینه دیگه لگنشون بزرگ تر از مرداس بعضی وقتا هم روناشون
لامصب عکس موشن کپچر چهارمی عجب پاهای:d خوش فرمی داره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
انیمیشنا هم اصلاً در حد یه نسل بهتر نشدن. روونتر شدن، یه سری انیمیشن اضافه شده ولی اون حالت انقلابی بین نسلی رو اصلاً نداشتیم.
دقیقا داشتیم این بحث رو با HDV 7 میکردیم که انمیشن های چرا دارن توی EA پسرفت میکنن؟! انمیشین های BF3 رو یادتونه که از روی فیفا 12 برداشته بودن؟! واقعا انقلابی بود در صحبت انیمیشن. تا ماه ها تو کف دویدن سربازا توی BF3 بودیم. هر کی اولین بار نمایشی از بازی میدید درجا محو انیمیشن ها میشد (همشون از موشن های فیفا برداشته شده بودن). حالا چطور شده اینا سال به سال پسرفت میکنن نمیدونم. همین الان BF H رو اگه نگاه کنید، همه سربازا راشیتیسم دارن و گشاد گشاد میدوین :| واقعا چطور موفق به این کارا میشن خدا داند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر