FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
من تازه وارد بخش التیمیت تیم شدم
و تازه واردم زیاد اشنا نیستم
من 3 میلیون کوین خریدم
با هاش تیم ساختم
ولی این chemistry زیاد نمیشه
چیکارباید کنم دوستان؟
با تشکر
اینم عکس از وضعیت تیم

http://www.axgig.com/images/34268693080416147091.png

داداش تیمت اصلا هماهنگ نیست!
مربیت لیگش روسیس ولی یه بازیکن روسی تو تیمت نیست!لیگ مربیتو یه چیزی بزار که بیشترین بازیکن از اون لیگ تو تیمت باشه!
بازیکنای تیمتم حداقل نصف نصف مچ میکردی اینجوری نمیخورن بهم اصلا!مثلا بجای نویر روفیر اینفورم یا دیگو الوز اینفورم بزار بجای راموس دیوید لوییز اینفورم بجای دفاع چپت فیلیپه لوییز اینجوری دفاعت کامل هماهنگ میشه
جای سانچز رو با دی ماریا عوض کنن برعکس گذاشتیشون!بجای ابرا هم میتونی دیگو کاستا اینفورم بزاری خیلی بهتره تا ابرا!جفتشونو داشتم ابرا تنها برتریش ضربه کاشته زدنشه که هازاردو داری برای کاشته هات!

bl4ck

کاربر سایت
Jan 30, 2015
28
نام
hosein
بازیکن ها رو از یه لیگ بخر و هر کدوم تو پست خودشون بزار مثلا اگر رو بازیکن زده lw باید تو همون lw بزاری بقیه هم به همین شکل کلا یکم بازی کنی دستت میاد

داداش تیمت اصلا هماهنگ نیست!
مربیت لیگش روسیس ولی یه بازیکن روسی تو تیمت نیست!لیگ مربیتو یه چیزی بزار که بیشترین بازیکن از اون لیگ تو تیمت باشه!
بازیکنای تیمتم حداقل نصف نصف مچ میکردی اینجوری نمیخورن بهم اصلا!مثلا بجای نویر روفیر اینفورم یا دیگو الوز اینفورم بزار بجای راموس دیوید لوییز اینفورم بجای دفاع چپت فیلیپه لوییز اینجوری دفاعت کامل هماهنگ میشه
جای سانچز رو با دی ماریا عوض کنن برعکس گذاشتیشون!بجای ابرا هم میتونی دیگو کاستا اینفورم بزاری خیلی بهتره تا ابرا!جفتشونو داشتم ابرا تنها برتریش ضربه کاشته زدنشه که هازاردو داری برای کاشته هات!

ممنون از دوستان بابت راهنمایی عالیتون
الان متوجه شدم

ARZZRA

کاربر سایت
May 16, 2015
83
ببخشید اگه یه کامنت کاملا نوب وار میذارم آخه خیلی هیجان زده ام:d

ععععععععععجججججججججبببببببببب حالی میده فیفا آنلاین:bighug: و منه آفلاین بازه خاک تو سر یه عمر خودمو از چه لذتی محروم کرده بودم:|

bl4ck

کاربر سایت
Jan 30, 2015
28
نام
hosein

ععععععععععجججججججججبببببببببب حالی میده فیفا آنلاین:bighug: و منه آفلاین بازه خاک تو سر یه عمر خودمو از چه لذتی محروم کرده بودم:|

اره دادا

تو مغازه میرم یارو میاد بازی کرکی میخره 8 تومن مثلا
بعد میگه ای بابا چقدر گرونه برای ما فیفا بازا (به خودش میگه فیفا باز) یکی نیست بهش بگه ...

فیفا بازا به بچه های گفته میشه که فیفا اروجینال دارن و تو بخش انلاین بازی میکنن نه یه سری ... که کرکی(دزدی) میخرن با کامپیوتر خودش سرگرم میشه فکر میکنه فیفا همینه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا

حدود 100 - 200 دست آنلاین بزنید تا شرکت EA رو مورد لطف ناسزاهای خود قرار بدید :D

بعد 200 دست نظر بدید که چطور بود :D

ARZZRA

کاربر سایت
May 16, 2015
83
حدود 100 - 200 دست آنلاین بزنید تا شرکت EA رو مورد لطف ناسزاهای خود قرار بدید :D

بعد 200 دست نظر بدید که چطور بود :D

شما حالا اعصابت خرده میرم یه ساعت دیگه میام(شوخی;) )

نه دوست عزیز من تفننی بازی میکنم فکر نکنم کارم به اونجاها بکشه:)

bl4ck

کاربر سایت
Jan 30, 2015
28
نام
hosein
این اماراتی ها رو مخن
پولداره یارو میاد 90 میلیون کیون میخره
بازی کنای مثل رونالدو 99 خریده مسی 96 و ....
حال ادمو میگیرن همین رونالدوش یه توپ بهش میندازه گل میشه :| چون 99 هست نمیشه خیلی مهارش کرد

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
شما حالا اعصابت خرده میرم یه ساعت دیگه میام(شوخی;) )

نه دوست عزیز من تفننی بازی میکنم فکر نکنم کارم به اونجاها بکشه:)

والا منم تفننی 10 دست زدم بعد معتادش شدم بعد دیدم اکثرشون از باگ استفاده میکنن واسه بردن و الان چیزی به نام اعصاب برام نمونده :D

البته از اونجایی که با کشورهای اطراف به خصوص عربستان و امارت بازی میکنیم احتمال اینکه با یه نوب و فقط باگر بازی کنید به شدت زیاده :l

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
دوستان چطوری می شه کسی رو اد کرد تو friend ها؟
تو ps4 نمی دونم چطوریه
سلام تو psn تو قسمت فرندا عکس ادمک هست بزنید بالا سرچ داره اونجا ایدی طرفو بزنید بعد روش بزنید و درخواست دوستی( ریکوست فرند بفرستید) تا اون شخص قبول کنه موفق باشید

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من فعلا درخواست پبگبری دادم تو تنظیم مقررات رادیویی
در حال پیگیری موضوع هستم
دوستانی که این همچنان مشکل دارند برام ارسال کنند تا پیوست درخواست بنده بشه

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010