FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
سلام
من تازه وارد بخش التیمیت تیم شدم
و تازه واردم زیاد اشنا نیستم
من 3 میلیون کوین خریدم
با هاش تیم ساختم
ولی این chemistry زیاد نمیشه
چیکارباید کنم دوستان؟
با تشکر
اینم عکس از وضعیت تیم

http://www.axgig.com/images/34268693080416147091.png
همین شماها گند زدید به اولتیمیت

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان همگی مشکل داریم تو انلاین زدن یا یه تعداده خاص؟دلیلش چیه؟من بعده مدتی امدم بازی بزنم حتی کانکتم نمیشه به سرور ایی ای چه برسه بخوام بازی بکنم من چند ماه پیش اصلا مشکلی نداشتم خیلی روون میشد بازی کرد!من اینترنتم برایه شاتله ،کسی راهنمایی خاصی سراق داره شاید بتونیم این مشکل حل کنم؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
دوستان همگی مشکل داریم تو انلاین زدن یا یه تعداده خاص؟دلیلش چیه؟من بعده مدتی امدم بازی بزنم حتی کانکتم نمیشه به سرور ایی ای چه برسه بخوام بازی بکنم من چند ماه پیش اصلا مشکلی نداشتم خیلی روون میشد بازی کرد!من اینترنتم برایه شاتله ،کسی راهنمایی خاصی سراق داره شاید بتونیم این مشکل حل کنم؟

اره نوید نتا باز...

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
توپو با سرعت ور دار برو رسیدی به بازیکنا هم با سرعت جاشون بذار سر راهت به گلرم رسیدی از کنارش رد شو;))

در ادامه بگم که پنالتی های مفت و خصوصا گل زاویه بسته که سردمدار همه باگ‌هاش هست.:d

لامصب به هیچ توپی تو زاویه بسته نه نمیگن. منم خودم اینقدر گل زاویه بسته خوردم و زدم که اصلا هر موقع با دروازه بان تک به تک میشم اصلا بی اختیار فقط میخوام زاویه بسته بزنم. یعنی گلرها عینهو هویجن. از ده تا شوت زاویه بشته 8 تا شو حتما گل میخورن.

راستی من یه باگ دیگه هم گیرش افتادم اونم این‌که تا حالا چند بار تک به تک شدم یا دروازه بان را دریبل کردم، ولی بازیکنم موقع شوت زدن هوا رو شوت کرده و با مخ خورده زمین. دیگه حساب کنید چه حالی به‌ادم دست میده.

خدا این باگو نصیب گرگ بیابونم نکنه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان من امروز کلی کلانجار رفتم باهاش تا بتونم بازی کنم یه 3،4 دست نصفه نیمه فقط تونستم دقیقا متوجه نمیشم مشکل از کجاس!من راحت وصل میشم سرعت دانلودمم خیلی خوبه پینگمم خوبه تایموات هم ندادم!راحت به استور و psn هم وصل میشم اما موقعه اینوایت دادن به بچه ها به مشکل میخورم حتی دوستایی که تو فرند لیستام بودن هم پرسیدم کسی مشکل نداشته!خیلی عجیبه اگر پورتی بسته بود که اصلا نباید وصل بشیم،البته بیشتر فرندام اینترنتشون از پارس انلاین بود!یعنیی ممکنه مشکل از شرکت اینترنتم باشه؟من از شاتل استفاده میکنم

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
دوستان من امروز کلی کلانجار رفتم باهاش تا بتونم بازی کنم یه 3،4 دست نصفه نیمه فقط تونستم دقیقا متوجه نمیشم مشکل از کجاس!من راحت وصل میشم سرعت دانلودمم خیلی خوبه پینگمم خوبه تایموات هم ندادم!راحت به استور و psn هم وصل میشم اما موقعه اینوایت دادن به بچه ها به مشکل میخورم حتی دوستایی که تو فرند لیستام بودن هم پرسیدم کسی مشکل نداشته!خیلی عجیبه اگر پورتی بسته بود که اصلا نباید وصل بشیم،البته بیشتر فرندام اینترنتشون از پارس انلاین بود!یعنیی ممکنه مشکل از شرکت اینترنتم باشه؟من از شاتل استفاده میکنم

ببین داداش من یکجا شتل دیدم پینگش خیلی بالا بود.
زاهدان که داره پارس انلاین به غیر زیبا شهر یک 512 بگیر سرعتش دقیق در همین 512 هست.پینگش هم مناسبه من بتل 3 رو رو pc زدم خوب بود نسبت به مخابرات
ولی حالی داد باهم بازی زدیم..اصل هیجان;)

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من که دیشب...راحت دوتا بازی زدم....اولی رو 1-0 باختم (دقیقه 87 بود به نظرم) دومیشم 7-1 جلو بودم که خود طرف زد خارج شد و 3-0 زد به نفع من...

راستی دوستان 7-1 ببریم با خارج بشه تیم حریف و 3-0 بزنن به نفع ما چه فرقی میکنه ؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من که دیشب...راحت دوتا بازی زدم....اولی رو 1-0 باختم (دقیقه 87 بود به نظرم) دومیشم 7-1 جلو بودم که خود طرف زد خارج شد و 3-0 زد به نفع من...

راستی دوستان 7-1 ببریم با خارج بشه تیم حریف و 3-0 بزنن به نفع ما چه فرقی میکنه ؟؟
هیچی. تفاضل تو سیزن و اینا مهم نیست.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883

البته اگه اختلاف از 3 گل بیشتر باشه، طرف وقتی از بازی بیاد بیرون بازم همون نتیجه‌ای که تو بازی بوده را ثبت میکنه، ولی یک گل هم از طرفی که از بازی اومده بیرون کم میکنه.

مثلا اگه من از حریفم 4 بر 2 جلو باشم و بعدش اون بیادش بیرون، نتیجه را 4 بر 1 به نفع من ثبت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر