FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
یه مشت دفاع عقب مونده ریختن تو زمین نمیدونم اینا تا کی میتونن ما رو اینجور به مسخره بگیرن

پ.ن:تاپیک،زدم پاکش کردن دل داریم بدین :)

آخرین ویرایش:

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
بچه ها مطمئن نیستم ولی فکر کنم کسایی که بازی رو به صورت شراکتی خریدند و نصب کردند مشکل اسکواد و رنگ کفش ها رو دارن احتمالا چون یک بازیه ولی دو یا سه یوزر باهاش آنلاین میشن یه جور تداخل پروفایل ایجاد میشه که باعث بروز یه همچین مشکلاتی میشه آخه منم که بازیم شراکتیه دقیقا همین مشکلات رو دارم ولی یکی از دوستام که بازی رو فیزیکی تهیه کرده میگه که این مشکلات رو نداره! به نظرتون میتونه این دلیلش باشه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بچه ها مطمئن نیستم ولی فکر کنم کسایی که بازی رو به صورت شراکتی خریدند و نصب کردند مشکل اسکواد و رنگ کفش ها رو دارن احتمالا چون یک بازیه ولی دو یا سه یوزر باهاش آنلاین میشن یه جور تداخل پروفایل ایجاد میشه که باعث بروز یه همچین مشکلاتی میشه آخه منم که بازیم شراکتیه دقیقا همین مشکلات رو دارم ولی یکی از دوستام که بازی رو فیزیکی تهیه کرده میگه که این مشکلات رو نداره! به نظرتون میتونه این دلیلش باشه؟
من فیزیکی گرفتم، پسر خالم و دو تا از دوستام هم فیزیکی گرفتن و این همه خارجی که تاپیک زدن هم مطمئنا فیزیکی یا دیجیتالی (بدون اشتراک) گرفتن.
مشکل من و پسرخالم حل شده البته. کار خاصی هم نکردم.

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
من فیزیکی گرفتم، پسر خالم و دو تا از دوستام هم فیزیکی گرفتن و این همه خارجی که تاپیک زدن هم مطمئنا فیزیکی یا دیجیتالی (بدون اشتراک) گرفتن.
مشکل من و پسرخالم حل شده البته. کار خاصی هم نکردم.

رنگ کفش بازیکن هاتون هم درست شده ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسایی که مشکل اسکواد دارند ، برن به Setting/Profile/Delete و بعدش آنلاین اسکواد رو پاک کنن ، بعدش دستگاه رو خاموش و روشن کنن درست میشه :)

اگه نشد هرچی اونجا هست رو پاک کنید (من خودم همشو پاک کردم فقط تنظیمات بازی پاک شد و بفیه آمارهای بازی بعد از خاموش و روشن برگشت )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر