FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
پ.ن : با بایرن به دیویژن 2 رسیدم اما بعدش 3 شب تمام توش موندم و البته سقوط نیز نمودم ، اونم با باخت های کلاسیک روبه روی رئال ، بعد متوجه شدم ازدیویژن 2 به بعد ، هر تیمی بگیری تفاوتی نمیکنه چون بالا نمیری البته تا زمانی که بری سمت رئال و اونوقته که صعودت قطعی میشه . :d
این اولین پست من بعد از ریلیز بازی توی این تاپیک هست چون علاقه ای به انجام بحث های چیپ و خسته کننده ندارم و با توجه به جو فوق العاده فان و خنده داری که یه سری از دوستان توی این تاپیک راه انداختن اینجا هر چی کامنت کمتر گذاشته بشه بهتره ! اما در مورد بحثی که مطرح کردی به هیچ وجه از این خبرا نیست . من از اولین دست سیزن تا الان کلا با دو تیم ایتالیا و برزیل بازی کردم فقط و الان یه هفته است که دیویژن 1 هستم و چپ و راست هم با رئال می خورم و من همچنان در حال فتح لیگ تایتل ها و کاپ های سیزن در دیویژن 1 هستم . فیفا از نسخه 12 یک انقلاب در بازیش ایجاد کرد و اونم تاکتیکال دیفنینگ بود . تا زمانی که یه فیفا باز نتونه از این موضوع به نحو احسن استفاده کنه و همزمان از 2 و 3 بازیکن تو خط دفاع استفاده نکنه ( کاری که 90 درصد کسایی که از این نسخه گلایه می کنن بلد نیستن به درستی و اصولی انجام بدن ! ) اوضاع به همین منوال می مونه . من منکر مشکلات بازی نمی شم . ولی این مشکلات در حدی نیست که باخت هامون رو بندازیم گردن EA و ... ! ضمنا رئال مادرید قهرمان ده دوره اروپا و متشکل از بهترین بازیکن های دنیاست پس هیچ دلیلی وجود نداره این تیم از بایرن برتر ساخته نشه . اصلا و ابدا هم طرفدار رئال نیستم و تو عمرم یک بار هم رئال برنداشتم ولی تا دلت بخواد رئال رو تو نسخه های مختلف بردم .

p.s : در اخر این حرف هارو کسی بهت می زنه که 3 ، 4 ساله با انواع اقسام ایرانی و خارجی داره صبح تا شب فیفا انلاین بازی می کنه و با انواع و اقسام بهونه ها اشناست . شما می تونی بری تحقیق کنی و اسم گنده ترین فیفا بازی که رو ps می شناسی رو پیدا کنی من با مدرک نتایج رو در رویی که باهاش به دست اوردم رو نشونت می دم ! تا مطمئن بشی کسی که این حرفارو بهت می زنه پیر این رشته است ! هر چند قدیمی هایی مثل فرزاد و سینا و ... کاملا به سطح بازیم اشناییت دارن با این حال این حرف ها و صحبت ها همیشه بوده و هست .

موفق باشید

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
پیر این رشته است

موفق باشید

درود بر شما و با سپاس که قهرمانی 800 دوره ای جهان خودتون رو به رخ من کشیدید ، البته ، من هیچ جا در پست پیشین خودم ، ادعایی مبنی بر اینکه پیر ، جوان یا حتی میانسال این رشته هستم نکردم که به شخصه شما بر خورده .
ضمنأ به شما هم پیشنهاد میکنم اگر هر چیزی هستید برای خودتون باشید ، فکر نمیکنم با فتح انواع تایتل در این بازی صلاحیت این رو بدست بیارید که به هر نحوی خواستید صحبت کنید و نظر بدید .
البته به صورت کلی متوجه نشدم برای چی اینجا پست دادید ، پست دادید تا کیفیت بازی خودتون رو به رخ بقیه بکشید ؟
اگر اینطور هست ، باید بگم ، بسیار خوب ، خسته نباشید ، خیلی هم عالی ، اما اگر پست دادید که به من یا به دیگران که نظری مشابه نظر من دارند بگید که اشتباه میکنند ، باز هم باید بگم این نظر شماست و قابل احترامه ، اما چیزی در کل اون مطلبی که بالا به نگارش درآوردید ندیدم که من رو مجبور کنه بازم به تخیلی که در این بازی گنجانده شده نخندم .
لطفأ پاسخی به این پست چیپ بنده نیز ندید که در اون زمان مطمئنأ سطح خودتون رو به عنوان پیر این رشته پایین آوردید .

موفق هم هستم ، شما هم باشید .

بدرود .

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
این اولین پست من بعد از ریلیز بازی توی این تاپیک هست چون علاقه ای به انجام بحث های چیپ و خسته کننده ندارم و با توجه به جو فوق العاده فان و خنده داری که یه سری از دوستان توی این تاپیک راه انداختن اینجا هر چی کامنت کمتر گذاشته بشه بهتره ! اما در مورد بحثی که مطرح کردی به هیچ وجه از این خبرا نیست . من از اولین دست سیزن تا الان کلا با دو تیم ایتالیا و برزیل بازی کردم فقط و الان یه هفته است که دیویژن 1 هستم و چپ و راست هم با رئال می خورم و من همچنان در حال فتح لیگ تایتل ها و کاپ های سیزن در دیویژن 1 هستم . فیفا از نسخه 12 یک انقلاب در بازیش ایجاد کرد و اونم تاکتیکال دیفنینگ بود . تا زمانی که یه فیفا باز نتونه از این موضوع به نحو احسن استفاده کنه و همزمان از 2 و 3 بازیکن تو خط دفاع استفاده نکنه ( کاری که 90 درصد کسایی که از این نسخه گلایه می کنن بلد نیستن به درستی و اصولی انجام بدن ! ) اوضاع به همین منوال می مونه . من منکر مشکلات بازی نمی شم . ولی این مشکلات در حدی نیست که باخت هامون رو بندازیم گردن EA و ... ! ضمنا رئال مادرید قهرمان ده دوره اروپا و متشکل از بهترین بازیکن های دنیاست پس هیچ دلیلی وجود نداره این تیم از بایرن برتر ساخته نشه . اصلا و ابدا هم طرفدار رئال نیستم و تو عمرم یک بار هم رئال برنداشتم ولی تا دلت بخواد رئال رو تو نسخه های مختلف بردم .

p.s : در اخر این حرف هارو کسی بهت می زنه که 3 ، 4 ساله با انواع اقسام ایرانی و خارجی داره صبح تا شب فیفا انلاین بازی می کنه و با انواع و اقسام بهونه ها اشناست . شما می تونی بری تحقیق کنی و اسم گنده ترین فیفا بازی که رو ps می شناسی رو پیدا کنی من با مدرک نتایج رو در رویی که باهاش به دست اوردم رو نشونت می دم ! تا مطمئن بشی کسی که این حرفارو بهت می زنه پیر این رشته است ! هر چند قدیمی هایی مثل فرزاد و سینا و ... کاملا به سطح بازیم اشناییت دارن با این حال این حرف ها و صحبت ها همیشه بوده و هست .

موفق باشید

مملکت نوبن شما هاردکور....ماهم اندازه موهاسرمون فیفا بازی کردیم..تو هیچ نسخه ای ایقد مشکل ندیدیم
حتی 12 و 13 که تحولات بازی زیاد بود
اینی که شما گفتی ربطی به سرعت فضایی نداره
ربطی به سبکی بیش از حد توپ نداره
ربطی به خنگی دروازبانا تو بیشتر مواقع نداره
شما فقط رو بحث پرسینگ نظر دادی..که ظاهرا تو کل ایران پرسینگ فیفارو فقط شما بلدی
دریبل خوردن تک به تک دفاع از مهاجم اگه ایقد ساده بود که بازی های واقعی میشدن بسکتبال
بنزما شده رونالدینهو
مانژوکیچ مسی شده واسه خودش
بازیکن که اورالش69 فقط و فقط به خاطر سرعت 93 انچنان تاثیر گذار میشه تو بازی که نمیشه باور کرد که این فیفاس که به اینجا رسیده

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
درود ، EA طبق آخرین خبر اعلام کرده در نسخه جدید Need For Speed قراره از اتومبیلی جدید به اسم Aubameyang پرده برداره که سرعتی بیش از انواع اتومبیل های GT داره .
اتفاقأ دیشب با شخصی که بازی میکردم سوارش شده بود ، هی گاز میداد ، هی گاز میداد ،متاسفانه نهایتأ هر چقدر هم تلاش کردم ، هیچکس نتونست حتی به 500 متریش هم برسه .

البته خارج از شوخی باید گفت ، اگر سرعت تخیلی ، دریبل تخیلی ، پاس تخیلی ، شوت تخیلی ، سانتر های بلند تخیلی و دروازه بان های تخیلی رو میشد یکم راست و ریستشون کرد بازی میشد 20 از 20 .
من به نسخه آنلاین از 10 میدم 6 و به نسخه آفلاین از 10 میدم 8.5 ، با سپاس از همه .

پ.ن : با بایرن به دیویژن 2 رسیدم اما بعدش 3 شب تمام توش موندم و البته سقوط نیز نمودم ، اونم با باخت های کلاسیک روبه روی رئال ، بعد متوجه شدم ازدیویژن 2 به بعد ، هر تیمی بگیری تفاوتی نمیکنه چون بالا نمیری البته تا زمانی که بری سمت رئال و اونوقته که صعودت قطعی میشه . :d
پ.ن 2 : کلأ قصد EA از این همه تلاش برای ساخت و اجرای دیگر تیم ها رو متوجه نمیشم ، فکر میکنم اگر سالیانه فقط یه رئال قرار بدن درون نسخه جدید Fifa و منتشرش کنن ، خیلی به نفعشون هست .
سلام.داداش حقیقتش منکر قدرت رءال و بارسا نمیشم!اما امسال بایرن تو فیفا15 دستکمی از این دوتیم که نداره هیچ حتی تو بخشهای از نفرات، سیستم بازی، بهتر از این دو تیمه! نمیدونم چرا تو سیزن همه رءال برمیدارن در صورتی که بایرن فوقالعاده قویه من از فیفا07 تا الان حتی برایه تست هم تیمم عوض نکردم همیشه بایرن برداشتم تا الان، به جرات میگم این قویترین بایرن فیفا بوده!تو دفاع هافبک حمله هیچ کمبودی نداره با یه سیستم پرسینگ بالا و دفاع منطقی میشه اشک طرف دراورد البته اینم کاملا قبول دارم سخترین برداییه که کسب کردم برابر رءال بوده ،وبیشترین باختهامم همینجور.حتی جلویه بارسا اینقدر اذیت نمیشم که برابر رءال بازی میکنم. اونم اگر منطقی نگاه کنیم به حقه!الان بهترین نفرات دنیارو تو ترکیب داره!البته تو واقعیت از لحاظ بازیکن و بالانس تیمی اگر مصدومایه بایرن مونیخ برسن در حاله حاظر بیشترین پتانسیل داره.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
کلا دفاع کردن تو فیفا همیشه سخت تر از حمله بوده چون نیاز به بازیخونی داره . با پرسینگ و تعویض بازیکن به موقع با تیمی مثل شاختار هم میشه امثال رونالدو رو کنترل کرد . اگر میبینید نظم دفاعتون به هم میریزه و تعویض مدافع مورد نظرتون به درستی نمیشه تعویض بازیکنتون رو تو setting به حالت Manual بزارید . در کل مهم ترین مشکل جایگیری دروازه بان هاست که شوت های از راه دور رو تبدیل به راحت ترین نوع گل کرده. نظم دفاع مهمترین نکته است اگر با هافبک هاتون دفاع کنید و بزارید پرسینگ به عهده مدافعا باشه باز مشکلات کمتر میشن.
در مورد بازیکنی مثل رونالدو هم اون دیگه باگ خلقته گردن EA نندازین.. ;)

آخرین ویرایش:

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
توی یه مورد با kiami موافقم اکثرا میان میگن چون cpu در حملاتش ازباگ استفاده نمیکنه آفلاین قابل قبول تر از آنلاینه و بازیکن ها در آنلاین از باگ بازیکنان سرعتی استفاده میکنند و برنده میشن ولی هیچکس نمیگه چرا از همون باگ نمیتونه علیه cpu در حالت لگندری زیاد استفاده کنه نهایتا در طول یک بازی یک یا دو بار بشه تو اون حالت با بازیکنان سرعتی توپ رو برداشت و تا دهانه دروازه پیش رفت حتی اگه تیم شما رئال باشه و تیم cpu یک تیم 4ستاره باز هم نمیشه مثل آنلاین بهش گل زد پس نوع دفاع کردن دوستان در آنلاین مورد داره ما هنوز داریم به سبک 14 دفاع میکنیم در صورتی که سیستم دفاع کردن توی 15 تغییر کرده من خودم بار ها تو سیزن به کسانی خوردم که نتونستم زیاد از اون باگ سرعت استفاده کنم خودم هم کم کم داره نوع دفاع کردنم بهتر میشه و گلهای کمتری دارم دریافت میکنم حالا طرف مقابل اگر دفاعش بده و تو هر بازی 5تاو6تا میخوره مشکل خودشه اینو گفتم چون بعضی ها میگن راحت که به گل میرسیم بهمون حال نمیده در نهایت فیفا بی ایراد نیست دوستان ولی ماهم بدنیست یه کم به خودمون شک کنیم و خودمون رو کامل ندونیم .

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
من یه جمله گفتم کاملا واضح و مشخص و اونی که بخواد بگیره تا تهش می ره . اولا بله در نسخه 14 هم این کارو می شد با خیلی ها از جمله روبن و نیمار و ریبری انجام داد به راحتی در صورت نوب بودن حریف ! اما بنده عرض کردم شما روی درجه لجندری با یه تیم مثل چلسی یا منچستر سیتی بازی کن و رئال رو بردار . اگه تونستی با بدو بدو و نوب بازی ! هر لحظه ایجاد خطر و گل کنی و 5 تا بزنی یعنی EA در ساخت و طراحی بازی کم کاری به خرج داده . اگه نتونستی که مسلما نمی تونی ! مشکل از نوع دفاع کردن حریفی بوده که انلاین باهاش بازی می کردی . و چون اون نوب بوده شما از بدو بدو به گل و پیروزی رسیدی . هیچ جا هم من نگفتم همه نوبن و من هارد کور ! دنبال حاشیه ای یا صحبت در مورد مشکلات بازی ؟ بنده عرض کردم 90 درصد نوب ها باختشون رو می اندازن گردن EA و داور و سرعت ! که این مورد تو تمامی نسخه ها 12 و 13 و ... هم بوده . اینجا هم حداقل 10 تا رفیق قدیمی دارم که همه هم می شناسنشون و جزو قدیمی فیفا باز ها هستن و خدا رو شکر اکثرشون با بازی حال کردن .

وقتی شما هیچجوری نمیخوای قبول کنی که دریبل زدن تو فیفا15 راحت شده و نوع دریبل فیفا 14 و 15 رو مثل هم میدونی...چیزی که هر کسی با اولین نگاه به بازی متوجه میشه
دیگه بحث بیفایدس
خوشبحال شما قدیمیا که حال میکنید با فیفا

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگر قراره مثه cpu دفاع کنیم مثه cpu حمله کنیم دیگه چرا انلاین میزنیم اصلا:-/چند در صد از فیفا بازها بلدن اینجوری دفاع و حمله کنن:-/
راستی سایتها هم که به فیفا نمره کمتر دادن هم حتما نوبن دیگه؟:-/
الان فیفای امسال متاش روی 82 هست و قبلی 87 بوده این5 نمره کاهش نشون میده سایتها مجلات و منتقدان نوبن بلد نیستن مثه cpu دفاع و حمله کنن اینوسط فقط ما درست میگیم این سایتها مجلات منتقدات هیچی نمیفهمن نه:-/

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من 100 بار گفتم من سیتی و چلسی باز دوستمون از نیوکاسل حرف می زنن . اوکی اقا بحث از نظر من تموم شدست . اونایی که می خواستن متوجه بشن شدن . در مورد عین cpu بازی کردن کسی نگفته این کارو انجام بدیم این یه مثال هست برای درک بهتر این موضوع که اگه سیستم بازی EA مشکل داشت و با بدو بدو کردن می شد به جایی رسید جلوی cpu هم می شد . در مورد اینکه کیا بلدن اینجوری دفاع کنن تقریبا 80 درصد کسایی که تو دیویژن 1 من باهاشون بازی می کنم از cpu هم بهتر دفاع می کنن . در مورد نمرات معتبرترین سایت ها و مجلات به بازی این نمره ها رو دادن . FIFA 14 for PlayStation 4 - GameRankings

ign که 9 داده گیم اینفورمر 8.75 و یورو گیمر و گیم اسپات هم 8 دادن که از این نظر تفاوت خاصی با نسخه های قبل وجود نداره .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
توی یه مورد با kiami موافقم اکثرا میان میگن چون cpu در حملاتش ازباگ استفاده نمیکنه آفلاین قابل قبول تر از آنلاینه و بازیکن ها در آنلاین از باگ بازیکنان سرعتی استفاده میکنند و برنده میشن ولی هیچکس نمیگه چرا از همون باگ نمیتونه علیه cpu در حالت لگندری زیاد استفاده کنه نهایتا در طول یک بازی یک یا دو بار بشه تو اون حالت با بازیکنان سرعتی توپ رو برداشت و تا دهانه دروازه پیش رفت حتی اگه تیم شما رئال باشه و تیم cpu یک تیم 4ستاره باز هم نمیشه مثل آنلاین بهش گل زد پس نوع دفاع کردن دوستان در آنلاین مورد داره ما هنوز داریم به سبک 14 دفاع میکنیم در صورتی که سیستم دفاع کردن توی 15 تغییر کرده من خودم بار ها تو سیزن به کسانی خوردم که نتونستم زیاد از اون باگ سرعت استفاده کنم خودم هم کم کم داره نوع دفاع کردنم بهتر میشه و گلهای کمتری دارم دریافت میکنم حالا طرف مقابل اگر دفاعش بده و تو هر بازی 5تاو6تا میخوره مشکل خودشه اینو گفتم چون بعضی ها میگن راحت که به گل میرسیم بهمون حال نمیده در نهایت فیفا بی ایراد نیست دوستان ولی ماهم بدنیست یه کم به خودمون شک کنیم و خودمون رو کامل ندونیم .
واقعا داری آفلاینو با آنلاین مقایسه میکنی یا من اشتباه متوجه شدم...؟:-o

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337

موفق باشید

خیلی با این نظر موافقم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر