FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
سلام دوستان
من می خواستم از بین fifa و drive club یک کدوم رو دیجیتالی بگیرم تا برام بمونه و تا بتونم یه سالی باهاش سرگرم شم به نظر شما کدوم رو بگیرم؟؟
ممنون

فیفا رو بگیر اگه با بازیش مشکلی نداری. فیفا از نظر تکرارپذیری و مادهای آنلاین خیلی گسترده تره.

همیشه هر فیفایی که میاد اولش نظرات همین جوریه ولی بعد عادی میشه تازه جالب اینجاست که هرسال همه از فیفای قبلی دفاع میکنند و میگن خوب بود در صورتی که همون فیفا رو روزای اوله اومدنش میکوبوندن!در نتیجه تجربه جدید اولش همیشه سخته ولی بعد کم کم جا میفته و عادت میشه برای آدم ، از نظر من که بازیه خوبیه و دارم ازش لذت میبرم هر وقتم خسته شدم ازش میرم pes و لاک پشت های نینجا میزنم :d

نـــُچ. امسال بازی مشکل داره. هیچ کس سال 2014 اینقدر نزد تو سر بازی.

منم تا درست شدنش انداختمش كنار اگه شد كه هيچي اگه نه ميفروشمش
yahoo_4.gif

من که دیجیتالی خریدم چون میدونستم نمیخوام بفروشم :D PES رو که کلاً نمیتونم بازی کنم به خاطر مشکلات لایسنس و گزارش و ... . بدون فوتبال هم نمیشه :D هر کی میاد خونمون میگه بذار یه دست فوتبال بزنیم :| :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
همه مشکلات بازی یه طرف . باگهای آنلاینش یه طرف دیگه . یعنی عملا بازیکنا توپ و گم می کنن ، شوت می زنی سایه توپ و می زنن . کلا آنلاینش خیلی باگ داره .

masoud908_v2

کاربر سایت
Sep 27, 2014
7
بازی شدیدا به اپدیت نیاز داره ... تو افلاین حالا مشکلی نیست بازی ولی تو انلاین اصلا در حد فاجعه شده و عین اب خوردن گل رد و بدل میشه دیروز یه بازی کردیم 6-6 شد ! اولین بازیم هم نیمه اول 4 تا خوردم نیمه دوم 5 تا زدم به یارو 5-4 بردم
N_aggressive%20%284%29.gif

دفاع کردن در حد فاجعه شده اصلا نمیشه دفاع کرد یارو الکی با بازیکن سرعتی توپ میگیره از جلوتم رد میشه کاری نمیتونی بکنی . حتی بازیکن سرعتی هم نباشه فرقی نداره خیلی راحت دفاع دریبل میخوره و بعضی جاها هم میبینی دو دفاعت بهم میخورن پخش زمین میشن مهاجم راحت میره توپ میکنه تو گل
09.gif
دروازبان ها هم یه موقعیت هایی رو ازت میگیرن شاخ در میاری یه توپایی رو هم راحت گل میخورن که گند میزنه به اعصابت تو تک به تک ها هم خیلی ضعیفن با یه تغییر جهت جا میمونن در حالی که تو فیفا14 به سختی میشد دروازبان دریبل بزنی و شوت از راه دور هم خیلی بیشتر گل میشه اگر تو چهارچوب بزنی . چون دروازبان ها کلا چند قدم میان جلو و توپ از بالا سرشون گل میشه
همین دو مشکل رو با اپدیت ردیف کنن دیگه بهترین بازی فوتبالی که تا حالا ساخته شده میشه چون از بقیه موارد عالی هست بازی

amirxp

کاربر سایت
Sep 26, 2014
4
این ایرادهای گیم پلی که میگید اکثراً با آپدیت ۲۲۲ مگی برطرف شد.
الآن گیم پلی عالیه ولی مشکلی که واقعاً تو ذوق میرنه همین باگ افتضاحه گرافیکی یعنی لود نشدن جزئیات بازیکنا از فاصله. دوره که واقعاً در حد این نسل نیست.
امیدوارم آپدیتشو بده

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
بازی واقعاً مشکل داره.

امروز داشتم با داداشم بازی میکردم، اون بارسلونا بود و من چلسی. مسی موازی با خط عرضی زمین از نزدیکای کرنر داشت میومد سمت محوطه جریمه من. با Shoot+R1 شوت زد، توپ زمینی و آروم از کنار پای کورتوا وارد دروازه شد :|
یعنی تکون نخورد و زاویه بسته محض رو گل خورد :| میخواستم دسته رو بکوبم تو دیوار :biggrin1:
دروازه بانها سوتیهای خیلی خیلی بدی میدن.

این از این، یه مشکل دیگه سرعت زیاد بازیه :| خیلی سریع شده، پاس ها به شکل غیر طبیعی با سرعت و با دقت تمام به هم تیمی ها میرسن و واقعاً مثل پینگ پنگ شده :D
سانترهای بازی خیلی خوب شدن، باگ های پاس تو عمق هوایی و سرزدن ها برطرف شده و خیلی متعادل شده. دفاع کردن خیلی تغییر خاصی نکرده نسبت به قبل، فقط اختیار عمل مهاجم بیشتر شده و همین باعث شده کمی دفاع کردن سخت تر باشه.
بازی به شدت منو یاد Fifa 2003 میندازه :D نمیدونم کسی یادش میاد یا نه، اونم دقیقاً همین شکلی بود، فقط شوتهای 15 مثل اون تخیلی نیستن. ولی نحوه پاسکاری، فرار توی عمق و ... مثل فیفا 2003 شده :D

در کل راضی نبودم، توی بازی با هوش مصنوعی خیلی از ایرادات رو نمیبینید، ولی وقتی با دوست و آشنا بازی میکنید، یا آنلاین بازی میکنید بیشتر متوجه ایرادات بازی میشید. 4-5 دست بیشتر بازی نکرده بودیم که هممون توپ و میبردیم گوشه و بدو بدو :D رئال مادرید در حد منتخب جهان قویه :D
مسی رو اصلاً نمیشه مهار کرد، یعنی فقط باید با توکل بر خدا برید تو پاش :D

یه سری از مشکلات ما هم به این بر میگرده که بازی زیادی تغییر کرده و بهش عادت نکردیم، ولی یه سری نکات بازی هم واقعاً عقبگرد داشته و نمیشه انکار کرد. قسمت ناراحت کنندش اینه که همه چیز فراهم بود تا یه فوتبال فوق العاده باشه، توجه به نکات ریز و Presentationـه بینظیر، کلی ورزشگاه جدید لایسنس کردن، کیفیت چمن عالی شده و به نظر من فیزیک لباس ها خیلی بهتر شده. نورپردازی واضحه که بهتر شده و دقیقاً متوجه میشید تو چه فصلی و چه ساعتی دارید بازی میکنید. هوای بارونی و برفی که تا نسخه قبل خیلی غیر طبیعی به نظر میومدن الان عالی شدن. واکنش تماشاگرا و خوشحالی های بعد از گل خیلی خوب شدن. گزارشگرای بازی لاین های بیشتری دارن و کمتر از سالهای قبل خسته کننده میشن. صداگذاری فوق العادست. های لایت ها و صحنه های آهسته بینظیر هستن. خلاصه هر چیزی که به گیم پلی ربط نداره رو عالی انجام دادن، وقتی به این فکر میکنید که اگه همین جزئیات و گرافیک رو با گیم پلی سالهای قبلشون تلفیق میکردن چی میشد واقعاً ناراحت میشید.

به هر حال امیدوارم بازخورد منفی بازی باعث شه توی پچ های آینده تا جای ممکن مشکلات برطرف شه، سال بعد هم سعی کنن برگردن به همون فرمول سالهای 2009-2014، چیزی که باعث موفقیتشون شد.

مسی رو اصلاً نمیشه مهار کرد، یعنی فقط باید با توکل بر خدا برید تو پاش :biggrin1:

خخخخخخخخخخخخخخ . . . دهنت سروایسس!!‌ :)) این طور که معلومه خرید fifa 16 به صرفه تره :d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
شده فوتبال دستی!
دیشب اومدم سیزن کاپ رو برم.بازی اول با اسپارتاک مسکو بازی کردم 2 تا زدم 10 دقیقه ای طرف اومد بیرون 3-0 بردم
بازی بعدی اتلتیکو مادیرید اومد هنوز اسم تیم اسپارتاک مونده بود:|تا بین دو نیمه.که 5-0 بردم.دفاع هم دوغ دوغ با سرعت همه رو رد میکردم.یاد حرفای خودم به فامیلمون افتادم که pes بازه میگفتم چیه دستتو میذاری رو سرعت هیشکی بهش نمیرسه عین ماشین لایی میکشی میری:| عملا دفاع های حریف هیچ کاری نمیکردن
بازی بعدش خوردم به تاتنهام اونم 3-0 شد اومد بیرون.بازی آخر هم به یونایتد خوردم 5-1 بردم همه بازیا عین هم دفاع ها هیچ کاری نمیکردن.با اینکه بازی ها رو میبردم ولی حریف ها هم ضعیف بودن از اون بدتر دفاع ها بهم حال نداد اصلا.شاید یه حریف قوی بهم میخورد و با همین روش ها میبردتم دفاع هام هیچکار نمیکردن من عصبی میشدم!نکته جالب اینه تو هر 4 تا بازی تا میگفت hello i'm andy gray و اینا گل میزدم!فقط سرعت لازمه!داداش دید گفت چیه سرسره بازیه!
کاپ هم 1 ساعته تموم شد! قهرمان شدم خاموش کردم رفت:|یه زمان میشستی 2-3 ساعت بازی میکردی.....8-|
تا اومدن آپدیت بعدی بازی کردنش فقط جنبه ی تفریحی داره

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
مشکلات رو که همه دوستان گفتن , فقط یه مورد من ندیدم کسی اشاره کنه شاید فقط واسه من این ایراد هست .

لبه ها مشکل دارن . یعنی برای مثال دست بازیکنا صاف نیست و حالت شطرنجی داره ! بدجور تو ذوق میزنه . فیفا 14 اینجوری نبود اصلا !

اصلا حالم گرفته میشه . روی led 40 اینچ هم بازی میکنم . واقعا ضایع هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
مشکلات رو که همه دوستان گفتن , فقط یه مورد من ندیدم کسی اشاره کنه شاید فقط واسه من این ایراد هست .

لبه ها مشکل دارن . یعنی برای مثال دست بازیکنا صاف نیست و حالت شطرنجی داره ! بدجور تو ذوق میزنه . فیفا 14 اینجوری نبود اصلا !

اصلا حالم گرفته میشه . روی led 40 اینچ هم بازی میکنم . واقعا ضایع هست

تقریباً همه بچه ها بهش اشاره کردن :D
بازیکنا توی توی کات‌سین‌ها عملاً هیچ AAـی ندارن :D همش Aliasing میبینید :D
برای این بازی که از نظر گرافیکی خیلی سنگین نیست و تازه توی کات‌سین‌ها و صحنه‌های آهسته و های‌لایت‌ها 30 فریم می‌شه واقعاً خجالت‌آوره :D جالبه که توی دمو این مشکل وجود نداشت، توی بازی اصلی این شکلی شده. توی دمو از نمای نزدیک هم AAـه بازی بد نبود و توی ذوق نمی‌زد. به هر حال بازی ورزشی هست و هر سال باید یه نسخه جدید بدن، نمی‌تونن در حد یه بازی که 4 سال واسه ساختش زحمت کشیده می‌شه خروجی بدن و باید یکی دو سال دیگه صبر کنیم تا کامل از قدرت کنسول‌ها استفاده کنن. رقیب هم ندارن و هر چی بسازن ملت می‌خرن، در نتیجه عجله‌ای برای رفع این جور مشکلات ندارن.

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
شده فوتبال دستی!
دیشب اومدم سیزن کاپ رو برم.بازی اول با اسپارتاک مسکو بازی کردم 2 تا زدم 10 دقیقه ای طرف اومد بیرون 3-0 بردم
بازی بعدی اتلتیکو مادیرید اومد هنوز اسم تیم اسپارتاک مونده بود:|تا بین دو نیمه.که 5-0 بردم.دفاع هم دوغ دوغ با سرعت همه رو رد میکردم.یاد حرفای خودم به فامیلمون افتادم که pes بازه میگفتم چیه دستتو میذاری رو سرعت هیشکی بهش نمیرسه عین ماشین لایی میکشی میری:| عملا دفاع های حریف هیچ کاری نمیکردن
بازی بعدش خوردم به تاتنهام اونم 3-0 شد اومد بیرون.بازی آخر هم به یونایتد خوردم 5-1 بردم همه بازیا عین هم دفاع ها هیچ کاری نمیکردن.با اینکه بازی ها رو میبردم ولی حریف ها هم ضعیف بودن از اون بدتر دفاع ها بهم حال نداد اصلا.شاید یه حریف قوی بهم میخورد و با همین روش ها میبردتم دفاع هام هیچکار نمیکردن من عصبی میشدم!نکته جالب اینه تو هر 4 تا بازی تا میگفت hello i'm andy gray و اینا گل میزدم!فقط سرعت لازمه!داداش دید گفت چیه سرسره بازیه!
کاپ هم 1 ساعته تموم شد! قهرمان شدم خاموش کردم رفت:|یه زمان میشستی 2-3 ساعت بازی میکردی.....8-|
تا اومدن آپدیت بعدی بازی کردنش فقط جنبه ی تفریحی داره

شما بزار رو لگندری و بازی کن ببینم بازم ثانیه یک گل میزنی خب معلومه با یه مشت نوب بازی میکنی میبریشون بعد هم میای اینجا بردم بردم میکنی ......تازه اون طرفدار های PES هم که زیر هر انتقادی علیه فیفا لایک میکنن هم حکایتین واسه خودشونا:))

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان این بخش Practice Set Piece در بازی وجود نداره !؟ همونجا که می‌رفتی ضربه آزاد تمرین می‌کردی ! من یه سرچی دادم مثل این‌که این بخش رو حذف کردن ! :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
شما بزار رو لگندری و بازی کن ببینم بازم ثانیه یک گل میزنی خب معلومه با یه مشت نوب بازی میکنی میبریشون بعد هم میای اینجا بردم بردم میکنی ......تازه اون طرفدار های PES هم که زیر هر انتقادی علیه فیفا لایک میکنن هم حکایتین واسه خودشونا:))

دوست عزیز بازی مشکل داره، مشکلاتش هم کم نیستن. تقریباً اکثر فیفا بازها هم از بازی ناراضیند. البته خوش به حال شما که فکر میکنی بازی نقص نداره، ولی به نظر من و خیلی از دوستایی که هر روز دارن این بازی رو آنلاین و آفلاین انجام میدن مشکلاتش خیلی زیاده.

بحث PES رو هم وسط نکشونید، اکثر کسایی که دارن از بازی بد میگن مدت هاست PES بازی نکردن و قصد هم ندارن برن سراغش، فقط واقع بینانه بازی رو نقد میکنن و میدونن که مشکل داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر