FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان گلم سلام.يه سوال دارم:

من انتظار داشتم وقتي اولتيمت تيم ١٥ بازي ميكنم،تيمي كه رو فيفا ١٤ داشتم(و كوين هام كه حدود يك مليون بود)رو ١٥ سينك بشه..اما ديدم اول كار از بين الابا و مسي و هاوارد و ازار يكي رو باس انتخاب كنم و بعد يه تيم جديد داد و..
+

درحاليكه در نسخه ي قبل يا ١٣ مثلا اسم تيمم رو ميزد مي نوشت دمان تاسيس سال ٢٠١١ و ورژن به ورژن سينك ميشد...

من كجاي كارم غلطه؟

والله من چند سالی هست که فقط آلتیمیت میزنم، پول ها و بازیکن هات به فیفای جدید نمیان، فقط لول شما به همراه اون xp ها ت سینک میشه
اگر که میخواست این اتفاق بیوفته که الان اونی که فیفا 12 بازی میکرد میباس همه رو داشته باشه، شما احتمالا قبلا فقط فیفا 14 رو از 360 به 1 سینک کردی.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بالاخره دفاع کردن رو یاد گرفتم :d طوریکه تو ۵ تا بازی آخر فقط ۲ تا گل خوردم!:bighug: فقط به نظرتون توپ خیلی سبک نشده؟! شوت میزنی کم مونده توپ از ورزشگاه بره بیرون:d

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
بالاخره دفاع کردن رو یاد گرفتم :d طوریکه تو ۵ تا بازی آخر فقط ۲ تا گل خوردم!:bighug: فقط به نظرتون توپ خیلی سبک نشده؟! شوت میزنی کم مونده توپ از ورزشگاه بره بیرون:d
سبک که چه عرض کنم مثل توپ 1لایه پلاستیکی شده:d

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
والله من چند سالی هست که فقط آلتیمیت میزنم، پول ها و بازیکن هات به فیفای جدید نمیان، فقط لول شما به همراه اون xp ها ت سینک میشه
اگر که میخواست این اتفاق بیوفته که الان اونی که فیفا 12 بازی میکرد میباس همه رو داشته باشه، شما احتمالا قبلا فقط فیفا 14 رو از 360 به 1 سینک کردی.

خيلي نوميد كننده است.من اين همه كوين داشتم:(خدود يك ميليون:(

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
یه دست آنلاین با مصطفی بازی کردم لگ شدید داشتم، باید اینترنت رو عوض کنم :D
بازی هم خیلی زشت شده خدایی :D یه شوتایی به صورت عجیب و غریب میرن تو آسمون که باورش سخته :D
این دفاع کردن مقابل بازیکنای سرعتی هم معضلی شده، توپو مینداختیم و میدوئیدیم دنبال توپ :D

تا درست نشدن بازی آنلاین بازی نمیکنم. اعصابم به هم ریخت :D

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
والا این همه مشکلی که شماها میگید یا خیلی دارید بزرگش میکنید یا من نمیبینم گرت بیل با اون سرعتش با رفائل منچستر بهش میرسم و میگیرمش حالا چطوری هست یکسری از بچه ها نمیتوند من موندم...........
شاید میشه گفت رئال یکمقدار غیر واقعی درست شده ... به نظر من بهترین روش برای انلاین بازی کردن با تیمها متوسط هست مثل یووه دورتموند میلان و لیورپول

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
من فيفا 14 رئال ميگرفتم ولي به خاطر علاقم بود كه اين تيمو انتخاب ميكردم اما بعضي ها بودن كه به خاطر اينكه رئال رو تو فيفا 14 قوي درست كرده بودن ميگرفتن حالا از وقتي فيفا 15 اومده من با تيم هاي ضعيف تر خيلي بهتر ميتونم بازي كنم و نتيجه عالي ميگيرم وقتي تيمهاي قوي ترو ميگيرم يه جورين عجيب ساخته شدن پيشنهاد من به دوستان اينه كه اگه به ليگ برتر انگليس علاقه دارن يكي از تيمهاشو براي بازي انتخاب كنن تا حساب دستشون بياد من چي ميگم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
یه دست آنلاین با مصطفی بازی کردم لگ شدید داشتم، باید اینترنت رو عوض کنم :D
بازی هم خیلی زشت شده خدایی :D یه شوتایی به صورت عجیب و غریب میرن تو آسمون که باورش سخته :D
این دفاع کردن مقابل بازیکنای سرعتی هم معضلی شده، توپو مینداختیم و میدوئیدیم دنبال توپ :D

تا درست نشدن بازی آنلاین بازی نمیکنم. اعصابم به هم ریخت :D

منم تا درست شدنش انداختمش كنار اگه شد كه هيچي اگه نه ميفروشمش :d

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
سلام دوستان
من می خواستم از بین fifa و drive club یک کدوم رو دیجیتالی بگیرم تا برام بمونه و تا بتونم یه سالی باهاش سرگرم شم به نظر شما کدوم رو بگیرم؟؟
ممنون

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
همیشه هر فیفایی که میاد اولش نظرات همین جوریه ولی بعد عادی میشه تازه جالب اینجاست که هرسال همه از فیفای قبلی دفاع میکنند و میگن خوب بود در صورتی که همون فیفا رو روزای اوله اومدنش میکوبوندن!در نتیجه تجربه جدید اولش همیشه سخته ولی بعد کم کم جا میفته و عادت میشه برای آدم ، از نظر من که بازیه خوبیه و دارم ازش لذت میبرم هر وقتم خسته شدم ازش میرم pes و لاک پشت های نینجا میزنم :d

آخرین ویرایش:

amirxp

کاربر سایت
Sep 26, 2014
4
دوستان چرا هیچکس به باگهای گرافیکی بازی اشاره نمیکنه؟؟؟
۱- راکیتیچ از دور کچله ولی از نزدیک موهاش بلنده
۲- بازیکنایی که کفشای نایک ساقدار پاشونه مثل اینیستا،،از دور ساق نداره ولی از جلو داره
داره
این ایرادها رو تو ضربه کاشته ها خیلی خوب میشه فهمید.
وقتی بازیکن ازت دوره این مشکلاتش معلومه وقتی صداش میکنی بیاد جلو که بهش پاس بدید چهره و موهاش و... لود میشه
این ایراد واقعاً تو ذوق میزنه خیلی بده، امیدوارم با آپدیت درستش کنن.
ممکنه آپدیت بدن برای رفع این مشکلات؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر