FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
این سومین باره عزیزان خدا نکنه آدم محتاج بنده خدا بشه لطفاً جواب بدین)x
و تنظیمات کاستومایز میخوام بازی خشونتش بره بالا یعنی cpu خطا بیشتری بکنه باید رو چند بگذارم یا باید چه کار کنم خطا بیشتر کنه ولی ظاهراً نسبت به فیفاهای قبل cpu خطای بیشتری میکنه شما هم همین نظرو دارین؟
USER/CPU GAME CUSTOMIZATION
Sprint Speed -
Acceleration -
Shot Error -
Pass Error -
Shot Speed -
Pass Speed -
Injury Frequency -
Injury Severity -
Goalkeeper Ability -
Positioning: Marking -
Positioning: Run Frequency -
Positioning: Line Height -
Positioning:
Line Length
-
Positioning:
Line Width
-
Positioning: Fullback Positioning -
Power Bar
-
First Touch Control Error

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
از دیشب تو سیزن کاپ و سیزن هر چی بازی میکنم امتیاز نمیده ... جالبه تو سیزن من بردم اما باخت حساب کرد.نتم کاملا وصل بود. واقعا اون لحظه خیلی کنترل کردم خودمو ...
دلم میخواد چهره اون ادمایی که بازی رو باختن نت رو قطع میکنن ببینم اون لحظه... این کار یعنی چی ؟ یعنی نباختیم و خیلی شاخیم ؟ مردم خودشونم گول میزنن
یه مطلبی در مورد توپ گیری ... این همه خطا از من بی سابقس واقعا ... وقتی توپ گیری بازیرو انقدر بد کردن باید داورش توجیح میشد به هر تنه ای کارت نده ... من با دو تا تنه ساده وسط زمین اخراجی دادم دقیقه 20 ...
خیلی وقتها اصلا تنه هم نیست فقط با سرعت میرم میخورم به طرف کارت میده بهم ...
ناشکری کردیم گفتیم از دفاع پاس 70 متری هوایی میدن الان مدل زمینیش هم اضافه شده
من هنوز امیدوارم یه پچ بدن درست بشه یه سری چیزا

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من بعد يه هفته بازى كردن با اكثر تيم هاى معروف چند تا مشكل بيشتر نديدم.
بزرگترين مشكل تو بخش آنلاين مخصوصا مُد سيزن كه تيمى مثل رئال مادريد به طرز رويايى قوى طراحى شده اونم بخاطر بالانس نبودن بازيكناى سرعتيه كه امسال طراح هاى فيفا بنظرم براى افزايش هيجان و گل هاى بازى عمدا اينجورى طراحى كردن كه وينگر هاى سرعتى به طرز تخيلى سرعتشون بالاست ولى مدافعاى سرعتى سرعتشون پايينتره و مطمئنم با آپديت هاى بيشتر اين مشكلات عدم بالانس و تعادل حل ميشه مثلا من با آلبا و آلوز نميتونم تو اكثر دقايق بيل و بنزما رو فرار ميكنن بگيرم كه اين نداشتن بالانس تو اين بخشُ نشون ميده ، دفاع كردن تيمى و انفرادى سختتر شده و عقب نگه داشتن و خالى نشدن محوطه پشت مدافعا از سخترين كاراى ممكن تو سيزنه و حتى آفلاينه كه تو بخش آفلاين بخاطر متنوع بازى كردن هوش مصنوعى خيلى بازى و دفاع كردن لذت بخش ميشه ولى تو بخش آنلاين همه ميخوان با باگ و پاس عمقى گل بزنن و بازى شناورى نميبينيم.سانتر هاى عمقى هم به طرز عجيبى دقيق طراحى شده و مطمئنم اين مشكلات حل ميشه.
اين مشكلات همه از assissted بودن تنظيمات تو بخش آنلاين معموليه بصورتيكه اگه با هوش مصنوعى بازى كنيد و تنظيمات پاسكارى و سانتر هاى عمقى و شوتزنىُ semi (نيمه كمكى) كنيد اين مشكلاتُ كمتر ميبينين.بخش كمكى بازيتونو بشدت ضعيف و يكنواخت ميكنه درسته گل زدنا بيشتر ميشه و بازى هيجان بالايى داره ولى دقيقا مشكلى منتقد گيم اسپات گرفته بود بعد به مدت اين هيجانِ جذابيتشُ از دست ميده و بازىُ خيلى آركيد ميكنه.

بعضى دوستان يكم زيادى شلوغش ميكنن و حال و حوصله و صبر ندارن ، اين بازى خيلى به تمرين نياز داره مخصوصا تو بخش دفاع كه سخت شدنش اتفاقا من خوب ميدونم با اينكه اعصاب خودمم خورد كرده بود اول ولى بعدش خوشم اومد.رو بخش instruction هم خيلى كار كنيد تاثير زيادى رو بازى داره وقت بذاريد team sheet هاى جديد و متنوع طراحى كنيد و از امكانات استفاده كنيد و خودتونو اذيت نكنيد cpu usage هارو تغيير بدين difficult رو بخش proffesional يا semi-pro بذاريد تا دفاع رو حرفه اى ياد بگيرين تا با بخش هاى جديد كامل آشنا بشين،تو بخش آنلاين همش رئال و بارسا برنداريد تيم هاى خيلى بالانس تر و جالب ترى هست تو ليگ هاى مختلف.واقعا خسته كننده ميكنن بازيو بعد يه مدت انقدر بازيكناى سوپر قوى دارن با تيم هاى٤-٤/٥ ستاره بازى كنين لذت خاص خودشو داره بازيسازى و تنوع تو خلق موقعيتتون بيشتر ميشه.
در كل دوستاى عزيز خودتونُ محدود نكنيد به يه تنظيمات و يه تيم خاص بعد كارى نكنيد فيفا براتون خسته كننده و زجر آور بشه.اين همه تيم و دريايى از تنظيمات منتظرتونه حالشُ ببرين .

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
تو دفاع کردن هم الان بهتر شدم و خیلی خیلی بهتر راه حریفا رو میبندم . قضاوت رو زود انجام ندین ، من خودم اولش اینقدر فحش دادم :D اما بعد یه مدت که عادت کردم واقعا دارم لذت میبرم از بازی .

ميشه يه خورده اين دفعاع كردن ياد ما هم بدي :d خداييش خيلي مشكل دارم واسه دفعاع كردن كليد خاصي بزنم ؟؟؟ :d

- - -ویرایش - - -

تو فيفا قبلي ميشد يه بازيكن بهش وظيفه داد كه يه يار رو كه براش انتخاب كردي بگيرتش و همراش بره تو تنظيمات من فقط واسه هر بازيكن ميتونم يه كار خاصي بهش بگم انجام بده مثلاً تو حمله شركت كنه يا ... ولي يارگيري با يه بازيكن كه خودت بهش بگي نداره تو 14 داشت كسي ميتونه راهنمايي كنه ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این سومین باره عزیزان خدا نکنه آدم محتاج بنده خدا بشه لطفاً جواب بدین)x
و تنظیمات کاستومایز میخوام بازی خشونتش بره بالا یعنی cpu خطا بیشتری بکنه باید رو چند بگذارم یا باید چه کار کنم خطا بیشتر کنه ولی ظاهراً نسبت به فیفاهای قبل cpu خطای بیشتری میکنه شما هم همین نظرو دارین؟
USER/CPU GAME CUSTOMIZATION
Sprint Speed -

Acceleration -

Shot Error -

Pass Error -

Shot Speed -

Pass Speed -

Injury Frequency -

Injury Severity -

Goalkeeper Ability -

Positioning: Marking -

Positioning: Run Frequency -

Positioning: Line Height -

Positioning:
Line Length
-

Positioning:
Line Width
-

Positioning: Fullback Positioning -

Power Bar
-

First Touch Control Error
تمامی این نکات در بخش اسلایدر هیچ ربطی به میزان درصد کم یا زیاد شدن خطا در بازی نداره ولی گزینه مارکینگ (میتونی بیشترش کنی ) در بازی میتونه در میزان تاثیر خطا در بازی موثر باشه البته تا حدودی !

یکی از مشکلات خطا نکردن سی پی یو در بازی در فیفا های قبلی مربوط میشه به این که وقتی سی پی یو خطا میکنه داور در بیشتر مواقع آوانتاژ میده !!! یعنی داور در بازی خیلی کم تر پیش میاد که خطا رو سریع اعلام کنه یعنی نمیدونه که کی باید خطا رو سریع اعلام کنه و کی باید اعلام آوانتاژ بده

و دیگر مشکل خطا نکردن سی پی یو در فیفا های قبلی اینه که بازیکن سی پی یو نمیدونه و این درک رو نداره که کی و در چه زمانی باید خطا کنه بر روی بازیکن و کمترم این کار رو انجام میده ......... (البته بعضی اوقات هم خوب عمل میکنن )

من هنوز نسخه نسل بعدی رو بازی نکردم و نمیدونم این مشکل خطا نکردن و یا خطا کم کردن سی پی یو حل شده و یا نه ؟؟!! و همین طور که گفتم مقداری از این مشکل خطا نکردن به داور هم بر میگرده و همین طور درک هوش سی پی یو نسبت به موقعیت بازیکن در زمین !!!

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
باور کنید دفاع کردن دکمه خاصی نداره و باید بر حسب شرایط از دکمه ها استفاده کنید .
یه موقع L2 با ضربدر با هم و یه موقعی هر کدوم جدا و گاهی هیچ کدوم و فقط به سمت حریف رفتن . اکثرا افراد هم تو بازی با تیمهای سرعتی مشکل دارن .
اما من تجربه ی خودمو میگم. من معمولا برای دفاع مستحکم اولا پرس رو تو تاکتیک فعال میکنم و بازی رو روultra defensive میذارم (مهاجمها حرکتشون زیاد فرقی نداره و میشه با بازیکن زیاد حمله کرد )
توی دفاع هم معتقدم هستم (:d) همه باید دفا کنن . انلاین که بازی کرده باشید میدونید که افراد اماتور به محض اینکه مهاجم حریف توپ رو میگیره و نزدیک محوطه جریمه میشه یکی از مدافع ها رو سریع میکشن جلوش !! و دفاع رو خالی میکنن . در حالی که به نظرم این کار اخرین مرحله هست . شما اول باید از مهاجم و خط میانیت تو دفاع کمک بگیری بعد اگر نشد مدافع ها وارد عمل بشن . دوستانی که رو درجه سختی افسانه ای بازی کردن میدونن که cpu خوراکش اینه که به سرعت بری سمتش برا دفا و اونم سریع دریبل میزنه .
کلا همیشه سعی کنید دفاع رو عقب ببرید . بیشتر اوقات عقب بردن مدافع ها و دفاع با بازیکنای خط میانی کار سازه . برای دریبل نخوردن هم باید از دست گذاشتن مدام روی L2 یا ضربدر خود داری کنید .
خیلی از دوستان هستن که میتونن تجربه هاشونو بگن .منه حقیرم تجربه ام رو گفتم حالا درست یا غلط فعلا که جواب داده !:d
البته دقت کنید توی بخش انلاین و با توجه به شاهکارهای اخیر ea هر چیزی ممکنه :|

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام دوستان.....ببخشید یه سوال فوری دارم...این فیقا ریجن free که عکس مسی و ویدال روش هست یه جا نوشته بود مال ایتالیا هست و زبانش ایتالیایی هست....فک کنم اشتباه میگه نه؟ یعنی تفاوتی نداره دیگه؟

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
سلام دوستان.....ببخشید یه سوال فوری دارم...این فیقا ریجن free که عکس مسی و ویدال روش هست یه جا نوشته بود مال ایتالیا هست و زبانش ایتالیایی هست....فک کنم اشتباه میگه نه؟ یعنی تفاوتی نداره دیگه؟

نه تفاوتی نداره زبانش انگلیسی هست و قابل تغییر به زبان های دیگه ای که خود ea اون اول کار گذاشته

درضمن بچه ها اسکیل گیمز و تمرینات قبل بازی خیلی خیلی تو عادت کردن به گیم پلی بهتون کمک میکنه نه تنها فیفا 15 بلکه فیفاهای قبلی رو هم باید تمریناتش رو کامل و موفق انجام میدادید که تازه سطح بازیتون برسه در حد ورد کلاس و رسیدن به سطح لگندری دیگه پشتکار و خلاقیت خودتون رو میطلبه حالا شاید یه عده بگن ما از ورد کلاس و لگندری بدون انجام تمرینات هم میتونیم ببریم ولی اینو باید بدونید که اصولی بازی کردن وپیروز شدن یه چیز دیگست تو فیفا که اون هم مستلزم انجام تمریناتی هست که سازندگان تو بازی گنجوندن و مطمئن باشید برای قشنگی نگذاشتنش اونجا ویادتون نره باید تمرینات رو کامل و با بالاترین امتیاز ممکن به پایان برسونید که این کار زمان و حوصله میبره ولی در عوض ازتون یه فیفا باز خوب و اصولی میسازه.....موفق باشید.

آخرین ویرایش:

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
الان تو آنلاین که بازی میکردم بنده خدا دروازه بانم شیرجه زد توپ رو بگیره بعد تو شیرجه خورد به بازیکن حریف داور پنالتی گرفت:-*

ابتکار دیگری از EA :x:bighug:

===================================
حالا این به کنار ... بخوای شوتی چیزی بزنی یکم جهت بگیری که بخوای بره تو کنج توپ از خط اوت اونطرف میره بیرون:-*

باز هم مرسی EA :x
سلام موقع شوت سریع ندوید و دکمه ی سرعت رو درواقع نگیرید شوت بزنید بعد راه دیگه این که کات دار بزنید موفق باشید

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
۱۰٫ Marco Reus – Borussia Dortmund (Germany)10 کاشته زن برتر

,l
۹٫ Alberto Costa – Spartak Moscow (Russia)

۸٫ Beñat – Athletic Bilbao (Spain)

۷٫ Francesco Lodi – Parma (Italy)

۶٫ Rasmus Elm – CSKA Moscow (Russia)

۵٫ Wesley Sneijder – Galatasaray (Turkey)

۴٫ Juan Arango – Tijuana (Mexico)

۳٫ Lionel Messi – FC Barcelona (Spain)

۲٫ Sejad Salihović – ۱۸۹۹ Hoffenheim (Germany)

۱٫ Andrea Pirlo – Juventus (Italy)

Last edited by a moderator:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دیشب همینطوری یه دست رئال گرفتم ببینم چه جوریاس ..خدایی نباید اینطوری درستش میکردن بخصوص رونالدو که کسی نمیتونه بگیرتش ..اصلا بهم حال نداد چون من با کریس میدویدم و اون طرف مقابلم همینطوری ..اگه اینطوری شما بازی میکنید که مطمئنن فیفا همش واستون باگ نشون میده و طبیعیه ....ولی به نظرم شما یه تیم متوسط بگیرین مثلا مثل تاتنهام..نیوکاسل ..اورتون یا هر تیمی که ازش خوشتون میاد تا از بازی لذت ببرین ..

خدایی یه دست فقط سیسن رئال بازی کردم اصلا کلا از بازی زده شدم چون مسخره بود..باگ اسمشو نمیزارم ..میگم که خیلی باید حواست جمع باشه تو همه قسمتا بخصوص دفاع..چون با یه فلش اینور اونور احتمال تک به تک شدن هست پس خیلی تمرکز فکری میخواد..تو تیمای ضعیف ترم اینطوری هستا ولی آدم حال میکنه وقتی بازی میکنه..خودم با اورتون بازی میکنم خیلی خیلی خوبه بازی و همه جوره به هم حال میده و تا الانشم میگم از پارسال خیلی بهتره ولی ببینید هر چی زمان بگذره با گیم پلی اشنا شیم راحت تر میشه بازی کرد و یه راهی واسه همون تیمای قوی هم میشه پیدا کرد..

دفاع امسال سخت شده ولی اگه یاد بگیری خدایی میشه اون کریس رونالدوشم مهار کرد ..گیم پلی فیفا 15 جوری نیس با 2 دو روز بازی یاد بگیری بلکه تو مرور زمان دستت میاد باید چیکار کنی واسه این میگم فعلا کسی میخواد شروع کنه ..کم کم راه میوفته و نباید با یه بازی که با رئال یه بارسا میکنه و مسی یا رونالدو میان بهش گل میزنن بگه کل بازی اینطوریه و بازی رو بگه بیخوده و از این دست حرفا ..خدایی بازی قشنگه ولی به مرور زمان به دلت میشینه چون یاد میگیره قلقاشو و دیگه خیلی چیزا رو به اسم باگ نمیبینی ...این واسه خودم تو این چند روز پیش اومده بخصوص سر مسئله دفاع و هر چی گذشت راحت تر بهش عادت کردم..

و راجب دروازبان ها هم تا جایی که میتونید دست به مثلث نزنید و جلو نیاریدشون..خیلی بهتر اینطوری عمل میکنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر