FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
من آنلاینشو بازی نکردم ولی آفلاین و بعد از آپدیت به این مشکلا و حالت های آرکیدی که دوستان میگن بر نخوردم :)

دروازه بان ها مشکلی نداشتن ، سرعت و وزن توپ هم که خوب بود ... من مشکل خاصی باهاش نداشتم

برای ن که فقط آفلاین میزنم یا 2 نفره با دوستم بازی می کنیم راضی کننده بود و به مشکل خاصی برنخوردم .

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
خب منم بازیو گرفتم بعد از این که پدر بازیو در آوردین اینقد انتقاد کردین..:d
در درجه ی اول چیزی که وقتی بازیو شروع میکنین توجه شما رو جلب میکنه کیفیته فوق العاده ی چمنه بازیه...واقعا فوق العادست...
اگر طرفداره لیگه انگلستان باشین همه ی جزئیات از اسامیه بازیکنا تا تبلیغات کناز زمین و تکنولوژیه خط دروازه به بازی اضافه شده که واقعا یه گامه بزرگ بوده برای فیفا...
تشویقه تیمای لیگ برتری فوق العادس و هیجانو به خوبی به گیمر منتقل میکنه طوری که واقعا فکر میکنین تو استادیومین..
فیزیکه توپه بازی واقعا بهتر شده سنگینی و وزنه توپ به خوبی موقع ضربه احساس میشه و لذت میبرین ازش..
عکس العمله دروازه بانا خوب شده هر چند که عالی نیس و مطمئننا با آپدیتهایی که ea میده باگها و مشکلاتش رفع میشه..
فیس بازیکنا واقعا خوب بوده و پیشرفته خیلی خوبی کرده..موی بازیکنا اگر بلند باشه به خوبی تکون میخوره..
مشکله اساسیه بازی به نظرم گزارشگران که نمیدونم چرا فقط مارتین تایلر و الن اسمیتن در حالی که ساله پیش clive tyldesley و andy townsend هم حضور داشتن و باعث میشد تکراری نشه صداشون.
چمن بازی به خوبی خراب میشه بعد از گذشته بازی...در زمانه مرده ی بازی مثه وقتی که بازیکنا میرن کرنر بزنن زمانه بازیه بعدیه تیمتونو مینویسه که خیلی جالب بود واسه من :d
بدونه کمترین تردیدی بهترین سریه فیفا تا الان بوده که من بازی کردم از ساله 1996...
در آخر اگر ضعفه شدیدی میبینید تو بازی احتمالا با آپدیتا درست میشه مثه ساله پیش..
من که کلی لذت بردم ولی نظره همه محترمه..

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
فیفا 15 در کل بازی خوبیه، اگر نیمه پر لیوان نگاه کنیم نکات مثبت خیلی زیادی داره اما برای اینکه ازش لذت ببریم باید حریف خوبی هم داشته باشیم . قبلا هم گفتم بزرگترین مشکل بازی سیستم آرکید پاسکاریه که هیچ چالشی بوجود نمیاره ، به قول یکی از دوستان دیگه پرسینگ در زمین حریف معنایی نداره چون طرف مقابل آماتور هم باشه می تونه با چند تا پاس ساده توپ از منطقه شلوغ بیرون بیاره . کنترل مدافعین هم سخت شده و بازیکن های سرعتی با یک سرتوپ و تغییر جهت ساده براحتی می تونن تک به تک بشن .

الان 80% کسایی که ما بصورت آنلاین باهاشون بازی می کنیم تاکتیکشون روی همین دو مشکل بازی بنا کردن بخصوص اون دومی و استفاده از بازیکن سرعتی روی ضعف مدافعین اما عده کمی هم هستن که خوب و منطقی بازی می کنن و با این دسته از افراد بازی واقعا لذت بخشه ، حتی لذتبخش تر از نسخه های گذشته

شما الان برید با کامپیوتر هم بازی کنید مطمئن باشید از بازی لذت می برید و کسایی هم که مثل کامپیوتر منطقی و واقع گرایانه بازی می کنن حریفان قابل احترامی هستن و خود من بیشتر دوستان با این دسته از دوستان بازی کنم

واقعا بازي شروع ميشه طرف يه مقدار دريبل زدن بلد باشه و بازيكن سرعتي داشته باشه بدون شك گل خواهد زد :|

متاسفانه این باگ زمان فیفا 12 هم بودش و حتی توی مسابقات رسمی یک قانون همیشگی وجود داشت و اونم این بود که زمان شروع بازی حتما باید یک پاس رو به عقب بدیم و نباید یه راست با بازیکن به دل حریف بزنیم .

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
خوب ما هم بازی رو خریدیم بازی به شدت سرگرم کنندست خصوصن برای طرفدار هاب لیگ برتر کل لیگ رو لایسنس کردن فعلن این ادیت 350 مگی رو گذاشتم برا دان تا برم سراغ بازی ببینم نقاط ضعفش جیه. ولی خدایش ارزش کوچ کردن به نسل بعد رو داشت البته از نظر من حداقل:d

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
آقایون سلام
من یه سوال داریم وقتی میرم تو بازی بعضی وقتها بازی تیک میزنه یعنی تو منوی بازی هم این تیک هست به نظرتون مشکل از چیه ؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
آقایون سلام
من یه سوال داریم وقتی میرم تو بازی بعضی وقتها بازی تیک میزنه یعنی تو منوی بازی هم این تیک هست به نظرتون مشکل از چیه ؟

منم همین مشکل دارم حتی وسط بازی انلاین اینطور میشه و چشم نابود میکنه تا بازی تموم بشه
من که فقط با بیرون اومدن از کل بازی تونستم این مشکل حل کنم
کسی راه بهتر میدونه؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیزی که از قابلیت Web App قسمت Ultimate Team سایت EA استفاده میکنند راهنمایی کنید که چه ساعتی از روز پک های مختلف میده ؟؟
آیا اینجوریه که هر روز پک های مختلف میده ؟؟ چه ساعتی ؟؟
ممنون میشم خیلی برام مهمه ...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
چجوری میشه پرس کرد
توی تاکتیک پرس رو فعال کن و تو اینستراکشن هم به بازیکنا هم دستور موندن تو پستشون و برش توپ و مارکی بده بهترین سیستم دفاعی که ساختم ۶۴۰ بوده حال کردم..البته میتونی حمله ای بچینی و پرس رو هم فعال کنی
بازی به نظر من عالیه مشکل تو هر بازی عادیه اونم بازیای ورزشی به دلیل افراد زیاد بالا تو زمین و تصمیماتشون...واقعا مثله فوتبال واقعی رو بازیکنی که تکل میزنی میخورن زمین و آفتاب هم گاهی تو بازی تابشش کم میشه...راجبه سرعت بازی من بیشتر با تیمای لستر و ضعیف بازی میکنم طبیعتن بازی سرعتش آرام میشه و با تیمای بزرگ روانتر توپ میچرخه..بازی راحت و دلچسبه و همه کار میشه توش انجام داد هر تصمیمی ومشکلات بازی هم باید بزرگ نشن روح بازی و گبم پلیش قابله پسنده و راحت میشه باهاش تعامل کرد ...میشه مدت ها فقط به لیگ انگلیس بسنده کرد....بدترین مشکله بازی هم جذاب بودنشه:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر