FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
با سلام

الان دارم بازی می کنم خیلی خوب شده نسبت به دمو . باگهای دمو رو نداره.

دوستانی که ea اکسز میخوان من در خدمتم. 1 ماهه 75000 تومن و 1ساله 180000تومن. که در حال حاضر 5 تا بازی کمپانی ea رو free میتونید دانلود کنید با داشتن اکسز eaخیلی به صرفه هست. همچنین بازی های مثل fifa رو قبل ریلیز اجازه بازی خواهید داشت به مدت 6 ساعت .

با دلار چند تومنی حساب کردی که ۵ دلار شده ۷۵۰۰۰ تومان؟!!!!!!!
والا دیگه دستفروش های دلار هم بیشتر از ۳۲۰۰ نمیفروشن!
هر دلار رو ۱۵۰۰۰ تومان حساب کردند ایشون و پستشون ۳ تا لایک هم خورده!!!
والا دیگه سر گردنه هم اینطوری نیست. من خودم به بار سر گردنه گیر افتادم دلار رو طرف باهام ۴ تومن حساب کرد

- - -ویرایش - - -

مي توو!!!!
چنان گفتن نسل جديد كه فك كردم خيلي تغييرات رخ داده..
اگه تغییری نکرده واسه چی شما اولین نفر رفتی خریدی؟! همون ۱۴ رو بازی میکردی.

آخرین ویرایش:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
با دلار چند تومنی حساب کردی که ۵ دلار شده ۷۵۰۰۰ تومان؟!!!!!!!
والا دیگه دستفروش های دلار هم بیشتر از ۳۲۰۰ نمیفروشن!
هر دلار رو ۱۵۰۰۰ تومان حساب کردند ایشون و پستشون ۳ تا لایک هم خورده!!!
والا دیگه سر گردنه هم اینطوری نیست. من خودم به بار سر گردنه گیر افتادم دلار رو طرف باهام ۴ تومن حساب کرد

- - -ویرایش - - -

اگه تغییری نکرده واسه چی شما اولین نفر رفتی خریدی؟! همون ۱۴ رو بازی میکردی.

از اون سوالاييي بود كه قشنگ رنج سنيتو نشون ميده.فك كنم ١٥ هنوز نداري!!!:)

عزيزم.تا حالا شده از يه كارگردان بزرگ يا يه رمان نويس بزرگ اثري ببيني يا بخوني وً پولشم داده باشيوً و پي خريدم كرده باشي و بعد تظرتو جلب نكنه؟؟؟

در ضمن اينكه من پيش خريد كردم نشون دهنده ي علاقم به فيفا هست

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
سلام
من این بازیو گرفتم و خیلی رازی ام ازش
ولی مشکل دارم تو پیدا کردن یا شاید من اشتباه میکنم
چجوری تورنومنت وردکاپرو برم؟
یا جام ملتهای اروپا؟یا جام باشگاهای آسیا؟
کدوم قسمت؟

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم امروز خریدمش (:
اجازه ورود به بخش التیمت رو نمیده و پیغام میده :
the FUT service is currently experiencibg a high volume of server traffic please try again later
اینطوری که نوشته حجم بالای ترافیک توی سروارشون هست و میگه بعدا تلاش کنم ایا برای شما هم این پیغام رو میده

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من نميدونم چه رسم بدي شده كه يكي مياد از بازي مورد علاقه اش صحبت ميكنه و گاهي ناراحت ميشه همه فك ميكنن طرف با حب و بغض حرف ميزنه.به نظر من اگر بخواهيم يه منحني به پيشرفت فيفا بديم اين منحني در ورژن ٢٠١١ و ٢٠١٣ به پيك خودش ميرسه و كم كم پايين مياد

joker_old

کاربر سایت
Jan 8, 2014
36
نام
fattah
منم امروز خریدمش (:
اجازه ورود به بخش التیمت رو نمیده و پیغام میده :
the FUT service is currently experiencibg a high volume of server traffic please try again later
اینطوری که نوشته حجم بالای ترافیک توی سروارشون هست و میگه بعدا تلاش کنم ایا برای شما هم این پیغام رو میده
برای من م همین مشکل پیش اومده حتا دوتا بازی کردم بردم اخرش سیو نکرد

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
از اون سوالاييي بود كه قشنگ رنج سنيتو نشون ميده.فك كنم ١٥ هنوز نداري!!!:)

عزيزم.تا حالا شده از يه كارگردان بزرگ يا يه رمان نويس بزرگ اثري ببيني يا بخوني وً پولشم داده باشيوً و پي خريدم كرده باشي و بعد تظرتو جلب نكنه؟؟؟

در ضمن اينكه من پيش خريد كردم نشون دهنده ي علاقم به فيفا هست

این حرف کاملاً غیرمنطقیه! دو هفته قبل دموی بازی اومده و شما وقت داشتی ببینی از بازی خوشت میاد یا نه بعد پیش خرید کنی.
دوم اینکه اگر میخواید بگید برای حمایت از فیفا خریداری کردید، باید بگم شرکت EA لنگ ۵۰ - ۶۰ دلار شما نیست که به خاطر حمایت از اون بخواین بازی رو بخرید.
سوم اینکه عقل میگه شما اگر بین دموی ۱۵ و نسخه ۱۴ فرقی نبینی، لزومی نداد که پولتون رو واسه خرید بازی ای که دارید دوباره خرج کنید.
چهارم اینکه اگر میخواید بگید که قبل از دمو پیش خرید کردید باید بگم که باز هم عقل میگه تا قبل از انتشار دمو نباید به بازی رو پیش خرید کرد.
در ضمن، به من ربطی نداره شما واسه چی بازی رو خریدی من با اون سؤال خواستم بهتون بگم الکی نگین هیچ فرقی بین ۱۴ و ۱۵ نیست و منظورم این نبود که شما باید به سؤالم پاسخ بدین.

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
بعضی از دوستان تازه وارد هستن توی این انجمن فک میکنن فیفا مال پدرشونه کشکی ازش طرفداری میکنن بنظرمن کسی تعصبی برخورد میکنه اول از همه خودش ضرر میکنه کسی که خیلی وقته فیفا میزنه توی لایو یا psnو بچه ها میشناسنش اگر نظر منفی برای فیفا میگه باید حرفشو قبول کرد و نباید جبهه گرفت کسی که انلاین میزنه قطعا مشکلات رو بیشتر میبینه تا کسی که افلاین میزنه
واقعا برای ea متاسفم بازیو بصورت ارکید و نوب وار در اورده یکی از دوستان میگفت فیفا و pes جاشون عوض شده حرفش کاملا درسته فیفا بسمت ارکید رفته ولی pes برعکس اینا همش بخاطر فروش هست همونجور که مسعود گفت بازی به سمت ارکید کشیده شده تا بتونه افراد بیشتری رو بسمت خودش جذب کنه

آره درسته..
والا منم همینو یه بار گفتم...

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
تو تنظیمات کاستومایز میخوام بازی خشونتش بره بالا یعنی cpu خطا بیشتری بکنه باید رو چند بگذارم یا باید چه کار کنم خطا بیشتر کنه ولی ظاهراً نسبت به فیفاهای قبل cpu خطای بیشتری میکنه شما هم همین نظرو دارین؟
USER/CPU GAME CUSTOMIZATION
Sprint Speed -
Acceleration -
Shot Error -
Pass Error -
Shot Speed -
Pass Speed -
Injury Frequency -
Injury Severity -
Goalkeeper Ability -
Positioning: Marking -
Positioning: Run Frequency -
Positioning: Line Height -
Positioning: Line Length-
Positioning: Line Width-
Positioning: Fullback Positioning -
Power Bar-
First Touch Control Error

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
سلام دوستان من هم این بازی رو گرفتم
اگه سازنده تاپیک بتونه اسم همه کسانی رو که بازی رو دارن بنویسه توی پست اول خوب میشه
Id PSN من :
HoseinPS

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچه ها کسی اپدیت کرده بازی چه تغییری کرده من اپدیت کردم ولی بنظرم چیزی تغییر نکرده
برو رو بازی استارت بزن بعد اپدیت رو انتخاب کن تقیرات رو مینویسه .گر چه ی سری باگ رو معمولا فیکس کرده.

با یکی از بچها امروز بازی کردیم مجموع دو بازی بیست گل ردو بدل شد=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر