FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
دوستانی که دیجیتالی خریدن بازی رو این دوست ما بازی رو دیجیتالی خریده دانلودش تمام شده ولی وارد بازی نمیتونه بشه میگه ارور لایسنس میده ویه قفل روی عکس فیفا هست مشکلش از چیه شما این مشکل نداشتین؟
باید به اینترنت وصل باشه تا بشه.

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
دوستانی که دیجیتالی خریدن بازی رو این دوست ما بازی رو دیجیتالی خریده دانلودش تمام شده ولی وارد بازی نمیتونه بشه میگه ارور لایسنس میده ویه قفل روی عکس فیفا هست مشکلش از چیه شما این مشکل نداشتین؟
من که با یکی از دوستام گرفتم این مشکلو داشتم !

باید اکانت رو روی کنسول خودش active کنه.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
واقعا این بازیهای انلاین فاجعه اس !! وقتی اولین بار بازی کردم اینقدر سریع گل خوردم که انگار اولین بار بود داشتم فوتبال بازی میکردم .دفاعها مثل حلوا جا میمونن.
نمیدونم چه فکری کردن با خودشون سازندها. بهتر بود اسم این بخش رو میذاشتن ارکید . اصلا فکرشو نمیکردم یه روزی فیفا اینقدر ضعیف ظاهر بشه .
اگر بازی تو یه زمینه هایی بالانس میزد بهتر بود . قبل از این به دروازبانای pes میخندیدیم اما حالا فیفا جوک تر شده .

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
تقاضای فوری :
دوستان تهرانی اگر کسی دیتای این بازی رو داره نسخه استاندارد خواهشمندم اعلام کنه
من امروز ازش بگیرم
ممنون میشم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا بازي شروع ميشه طرف يه مقدار دريبل زدن بلد باشه و بازيكن سرعتي داشته باشه بدون شك گل خواهد زد :|
بايد منتظر موند ببينيم غلطي ميكنن يا نه ، هرچقدر جون بكني كاري از دستت بر نمياد !
داوري هم فوق العاده داغونه !!!

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
واقعا این بازیهای انلاین فاجعه اس !! وقتی اولین بار بازی کردم اینقدر سریع گل خوردم که انگار اولین بار بود داشتم فوتبال بازی میکردم .دفاعها مثل حلوا جا میمونن.
نمیدونم چه فکری کردن با خودشون سازندها. بهتر بود اسم این بخش رو میذاشتن ارکید . اصلا فکرشو نمیکردم یه روزی فیفا اینقدر ضعیف ظاهر بشه .
اگر بازی تو یه زمینه هایی بالانس میزد بهتر بود . قبل از این به دروازبانای pes میخندیدیم اما حالا فیفا جوک تر شده .
دفاع کردن سخت شده ولی بازی بسیار تاکتیکیه شما دفاع بلد نیستی از باز ایراد نگیر :d;;)

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیزی که از قابلیت Web App قسمت Ultimate Team سایت EA استفاده میکنند راهنمایی کنید که چه ساعتی از روز پک های مختلف میده ؟؟
آیا اینجوریه که هر روز پک های مختلف میده ؟؟ چه ساعتی ؟؟
ممنون میشم خیلی برام مهمه ...

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب ما هم دیروز بازی رو خریدیم و کلی بازی کردم گفتم نظراتمو بگم ...

نسبت به دمو تغییرات اندکی داشته و محسوس نیست .
شاید این اولین فیفایی هست که از لجندری شروع کردم ( معمولا از وردکلاس شروع میکردم بعد یه هفته دو هفته رو لجندری میرفتم ) :(
خلاصه با اینکه هوش مصنوعی نسبت به 14 پیشرفت داشته اما یه جورایی درجه سختی به نظرم بالانس نیست !
انیمیشن ها از دروازه بان ها گرفته تا بازیکن ها و مخصوصا توپ واقعا عالی شدند و حس فوتبال واقعی رو به خوبی منتقل میکنن .
گرافیک چمن بازی واقعا زیباست و فوق العاه طبیعی کار شده .
خطا ها و درگیری ها انیمیشن ها ی بهتری دارن ...
صحنه های آهسته ی بازی و اتفاقات حاشیه ای بازی فوق العاده به هیجان بازی اضافه کرده .
یه بالانس خوبی به نظرم تو شوت ها و سانتر ها و هد ها ایجاد شده که خیلی خوبه
فعلا همینا تا باز بیشتر بازی کنیم ببینیم چی میشه ...:d

farhad_messi

کاربر سایت
Aug 25, 2013
12
نام
farhad
مهم خیلی مهم
سلام بچه ها
می دونم خیلی مشکلات با لایو دارید
من چند تا نکته می گم شاید کمک کرد
1- حتما پورت های Microsoft و البته هر بازی که می خواید لایو بازی کنین را داخل مودم بزنید
که این پورت ها را با یک سرچ ساده می تونید از گوگل پیدا کنید
توجه کنید پورت های ۳۶۰ با one فرق می کنه و چند تا اضافه شده
این کار به شدت در کار سرعت شما تاثیر می گذاره شاید باور نکنید ولی طبق تست های من و دوستام تو این چند روزه متوجه شدیم گاهی حال NAT شما در قسمت Network دستگاه را ۲ درجه بهتر می کنه و حتا به حالت Open تغییر می ده که بهترین حال ممکن است
این کار من درآوردی نیست
این کار توصیه اول و آخر Microsoft برای لایو هستش و اگر شما سرچ کنید تمامی فرم های لایو ماکروسافت را در صدر نتایج سرچ خواهید دید
به خصوص اگه فیفا بازی می کنید
۲ - شما حتما باید حالت NAT دستگاه خود را open کنید.این مهمترین کار در Xbox one هستش.
۳ - تنظیم های هر مودم واسه این کار به طور کلی ۲ قسمت هستش که در ۹۰٪ مودم ها به یک صورت هست
قسمت virtual server و یا port forwarding
۴ - بهتربن اینترنت واسه این کار تکنولوژی وایرلس است چون هم پینگ پایینی داره هم و سرعت آپلود بالایی داره و مهمتر از همه نویز سیستم های قدیم مخابرات روی کابل های تلفن حذف می شه
۵ - بهتر است قسمت DMZ مودم و اگر NAT داره فعال باشه
۶ - این کار را باید با IP که دستگاه از مودم گرفته انجام بدید
7- این تنظیمات در فرم های یازی سنتر در قسمت xbox 360 موجود هستش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر