FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
روز جمعه 10 سپتامبر :|

لطفا یکی از مدیرا پست اول رو ویرایش کنه ، این تاریخ ها رو اضافه کنه
امروز هفتم هست:D چجوری 3 روز دیگه میشه جمعه؟:D
البته برای ریجن یکی ها 9 سپتامبر میاد:D

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
به نظر من همه این بازیو قراره بخرن وقتی 10 روز بعد از نسخه دمو نسخه فیزیکیش پیدا میشه یکم شوق اولیه انجام بازیو از خودتون نگیرین خوبه دمو بازی کردن اما مشکلاتی میتونه داشته باشه که بخوره تو ذوق آدم تازه چند گیگ هم باید دانلود کرد برا من به صرفه نیست و دوستم دارم تجربشو همان روز تهیه بازی داشته باشم...هرکی دمو رو بازی کرد بیاد راجبش توضیح بده ما هم بفهمیم چی شده بازی محبوبمان...

shadanpour

کاربر سایت
Jul 24, 2014
21
به نظر من همه این بازیو قراره بخرن وقتی 10 روز بعد از نسخه دمو نسخه فیزیکیش پیدا میشه یکم شوق اولیه انجام بازیو از خودتون نگیرین خوبه دمو بازی کردن اما مشکلاتی میتونه داشته باشه که بخوره تو ذوق آدم تازه چند گیگ هم باید دانلود کرد برا من به صرفه نیست و دوستم دارم تجربشو همان روز تهیه بازی داشته باشم...هرکی دمو رو بازی کرد بیاد راجبش توضیح بده ما هم بفهمیم چی شده بازی محبوبمان...

دقیقا میتونه ضد حال باشه... جالبه منم برام یه سوال پیش اومده... خواهشا دوستانی که تست کردن بی تعصب بگن...
من یک ماه پیش ps4 گرفتم و چون دیدم دیگه فوتبالهای جدید دارن میان دیگه الکی پول ندادم و دموی فیفا 14 رو گرفتم! کاش نمیگرفتم... پاسها افتضاحه اصلا تا ته هم پر کنی به بازیکنت نمیرسه! شوتها ضعیفه و کلا سوتی زیاد میدن و اصلا دلچسب نیست! تو 360 من نسخه جام جهانی رو گرفتم از این بهتر بود هر چند که اونم کلافه کننده بود... به هر حال... میخوام بدونم نسخه اصلی قد دمو فاجعه بوده یا نه خوب بوده... تفاوتهای گیم پلیش تو چیا بوده؟ میترسم دموی pes و فیفا رو ببینم انتخاب کنم ولی نسخه های اصلیشون متفاوت باشن...
دوستان با تجربه ممنون میشم از اطلاعاتتون.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
دوستان شاید باورتون نشه اما این بازیکن جزء 10 بازیکن برتر فیفا 15 خواهد بود. (دفاع وسط فصل گذشته رم)

bentia.jpg

و احتمال زیاد جای این بازیکن ادن هازارد خواهد بود :d:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
مهدی بن عطیه دفاع خوبیه قدرت سرزنیش خیلی خوب بود تو بازیهایی که من با رم میزدم
اما بعید میدونم بالای 83 یا نهایت 84 باشه اورالش

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
مهدی بن عطیه دفاع خوبیه قدرت سرزنیش خیلی خوب بود تو بازیهایی که من با رم میزدم
اما بعید میدونم بالای 83 یا نهایت 84 باشه اورالش

اسکواد های آخره فیفا 85 بود ولی احتمالا واسه اینکه بایرن قوی نیشه همون 83-84 بیشتر نیس... و قدرتشو آوردن پایین.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دقیقا میتونه ضد حال باشه... جالبه منم برام یه سوال پیش اومده... خواهشا دوستانی که تست کردن بی تعصب بگن...
من یک ماه پیش ps4 گرفتم و چون دیدم دیگه فوتبالهای جدید دارن میان دیگه الکی پول ندادم و دموی فیفا 14 رو گرفتم! کاش نمیگرفتم... پاسها افتضاحه اصلا تا ته هم پر کنی به بازیکنت نمیرسه! شوتها ضعیفه و کلا سوتی زیاد میدن و اصلا دلچسب نیست! تو 360 من نسخه جام جهانی رو گرفتم از این بهتر بود هر چند که اونم کلافه کننده بود... به هر حال... میخوام بدونم نسخه اصلی قد دمو فاجعه بوده یا نه خوب بوده... تفاوتهای گیم پلیش تو چیا بوده؟ میترسم دموی pes و فیفا رو ببینم انتخاب کنم ولی نسخه های اصلیشون متفاوت باشن...
دوستان با تجربه ممنون میشم از اطلاعاتتون.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

فیفا14 360 و ps4 تفاوتشان بیشتر گرافیک بود گیم پلی جزیی بود دموها رو بازی نکنی بهتره اما این فیفا 15 وقت زیاد صرف شده روش و فقط برای بدون فوتبال نماندن نسل جدید تولید نشده فیفا 14 قبلی در جهت بدون فوتبال نماندن این نسل بود اون هم زیبا بود اما امسال شرط میبندم بهترین بازی فیفا رو بازی خواهیم کرد تو ps4

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستایی که گفتن دمو رو وقتی بازی کنی شوقت کم میشه و از این حرفا اصن اینطوری نیس...
حقیقتش من 4.5 ساله که دمو رو بازی میکنم هیچ ربطیم پیدا نمیکنه که بازیو نخرم یا ذوقو شوقم کم شه...امسال هم از فردا که دمو بیاد هم دمو رو میگیرم هم نسخه ی اصلیو..
واقعا دیگه نمیتونم صبر کنم 15 روز دیگه نسخه ی اصلی بیاد...
در ضمن نسخه ی دمو شاید دچار باگ باشه ولی تو نسخه ی اصلی اکثرا برطرف میشه ولی نسخه ی دمو تفاوتی از لحاظه گرافیک و گیم پلی و چیزای دیگه با نسخه ی اصلیه بازی نداره..
به هر حال منتظرم 9 september بشه و بزنم این لعنتیو دانلودش کنم...
سعی میکنم نقد و عکسای زیادی بگیرم و بزارم ببینین اوضاع چجوریاس..

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این عکس رو EA تو پیج فیسدوغش گذاشته: (و گفته به نظرتون کدوم بهترین ریتینگ رو داره)
QpXc.jpg
من احتمال میدم قراره اورال رونالدو بیشتر بشه میخوان ذهن مردم رو آماده کنن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر