FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
یه سوال
شاید جاش اینجا نباشه
روی pc هم مثل نسل بعده درسته ؟ چون ما فقیر فقرا پول نسل بعد نداریم ول خوب سیستمم فک کنم بتونه بکشه بازی رو روی high

طبق اعلامی که شده نسخه ی PC کاملا نسل هشتمی هستش و از موتور IGNITE استفاده میکنه...
با یه سیستم مناسب و یه کنترلر که مجهز به سیستم کنترل 360 درجه باشه ، هیچ تفاوتی بین PC و کنسول های نسل جدید نباید باشه...
کنترل 360 هم میتونید با کنترلرهای لاجیتک یا DS4 و کنترلر X1 به PC بیارید...

به نظر من نیست تجربه جفتشو دارم که میگم.......چون اگه قرار باشه بازیا یکی بشه کی میره کنسول بخره هر سال میگن اما یکم کاستی داره تو پی سی بخصوص گیم پلیش........کلن یجوری پی سی یا من نمیتانم کنار بیام.......... کنسولارو حس کردم بهتره فیفا هاش.... روم جان راجبه تغییرات کریر مود و آپشنا چی میدانی؟ اطلاعات داشتی بگو لطفن.........

شما لطف کنید بدون دلیل ذهن کسی رو منحرف نکنید.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Menu ــها عالی شده, توی 14 یه قدم مثبت ورداشتن من خیلی خوشم اومد اما توی 15 خیلی خیلی خفن تر شده :d
گرافیک هم عالیه , گیمپلی هم که شکی نیست عالی میشه , خدا کنه سرور ها مثل 14 و 13 باشه

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
طبق اعلامی که شده نسخه ی PC کاملا نسل هشتمی هستش و از موتور IGNITE استفاده میکنه...
با یه سیستم مناسب و یه کنترلر که مجهز به سیستم کنترل 360 درجه باشه ، هیچ تفاوتی بین PC و کنسول های نسل جدید نباید باشه...
کنترل 360 هم میتونید با کنترلرهای لاجیتک یا DS4 و کنترلر X1 به PC بیارید...

شما لطف کنید بدون دلیل ذهن کسی رو منحرف نکنید.

من گفتم خودم کنار نمیام به کی ربط داره من میگم متفاوته حتی یکی باشه....... شما هرچی بگی پی سی بهتر اصلا..اصلا پی سی فقط....اینجا همه کلن دنبال ضد حال زدنن من تجربه خودمو گفتم ......اوکی کلا راجب بازی که نیامده نباد چیزی گفت..وامیسیم میاد بعد انشاله که یکی باشه نبود بحث راه بندازین.....بازم میگم به نظر من یجوریه رو پی سی نه به نظر کسی ..

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان خبری از بخشه pro club نیست ؟ :-/
اگه بتونن یه کاری کنند که پینگ‌های بازیکنان نزدیک به هم رو با هم روبرو کنه خیلی خوب می‌شه:D یه چیزی مثل بخش آنلاین Tekken 6.

یادش بخیر،‌ چقدر لگ داشتیم تو این بخش :)) :D

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
عکس آخر مربوط به season هست دیگه ؟ بعد چه طوریه که طرف 6 تا بازی کرده 6 تا بازی هم هنوز مونده ؟ یعنی تعداد بازی های هر دیویژن 12 تا شده ؟ :-/

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اگه بتونن یه کاری کنند که پینگ‌های بازیکنان نزدیک به هم رو با هم روبرو کنه خیلی خوب می‌شه:D یه چیزی مثل بخش آنلاین Tekken 6.

یادش بخیر،‌ چقدر لگ داشتیم تو این بخش :)) :D
منطقه ی جستجو داره تغییر بدی که مثلا با اسیایی ها بازی کنی ! ولی از بس لگ میگیری نمیشه بازی کرد ! همون میری با اروپایی ها بازی میکنی بهتره :d فکر کنم سرورای این بخش بیش از حد ضعیفه نسبت به سایر بخش ها :-/:d

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
ازین محتوی های اضافی نداره؟

مثل فیفا ۲۰۰۶ که توش فیلمای گلهای قشنگ و لباس های کلاسیک و ازین چیزا داشت.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یک چیز دیگ درباره بازی بگم ، دوربین بازی یا همون کارگردان بازی حافظه دراز مدت داره به عنوام مثال مثلا فرض کنین در یک صحنه دروازه بان بازی یک عکس العمل عالی انجام داده و یا این که مثلا در دقیقه 14 بازی یک بازیکنی گل میزنه و یا این که مثلا یه بازیکنی در یک صحنه ای یه تکل عالی میره خب تمامی این صحنه ها در حافظه بازی ضبط میشه و امکان داره مثلا در نیمه دوم بازی یا چمیدونم در دقیقه های مختلف از دوباره چهره این بازیکن ها نمایش داده بشه و بعد کار حرکت خاص یا کار مهمی که قبلا انجام داده بودن رو بازی نشون بده و گزارش گر بازی هم درباره اون اتفاق بازی صحبت میکنه !!!

به عنوان مثال کازولا در دقیقه
41​
گل میزنه و از دوباره در دقیقه
45​
بازی دوربین نشونش میده و گلی که زده رو دوباره بر رسی میکنه !! ( و یا هنگامی که بازیکن داره تعویض میشه اگه در بازی قبلا حرکت جالبی انجام داده اشه از دوباره دوربین بازی اون لحظه رو نشون میده ! )

صحنه گل زدنش در دقیقه
41​
........
دستت درد نکنه اما این قابلیت برای فیفا 14 هم بود! حتی سیوهای جالب رو هم چند بار نشون میده

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دستت درد نکنه اما این قابلیت برای فیفا 14 هم بود! حتی سیوهای جالب رو هم چند بار نشون میده
اطلاع دارم ( تو یکی از پست هام به این موضوع اشاره کردم که خیلی از این بخش ها در فیفا 14 نسل بعد شروع شد و در فیفا 15 تکمیل شده ) ولی خیلی از موارد رو برای کسایی گفتم که هنوز فیفا 14 نسل بعد رو بازی نکردن ! تا بتونن یه آشنایی نسبی با فیفای نسل بعد پیدا کنن ..........

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
یه کلمه گفتیم دوست داریم به جای pc رو کنسول بازی کنیم انگار به خیلی ها برخورد دوستان خواهشا این بچه بازیهارو بزارید کنار نظری ندارید نیاز نیست حتما یه چیزی بنویسید که شما رو pc بازی کن ما رو کنسول وسلام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر