FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
منم یه چندتا گیم پلی دیدم ... (( اینا نظر شخصیه دوستان ))
متاسفانه هر کدوم تموم میشد میلی به دیدن بقیه نداشتم یعنی راستش خورد تو ذوقم و انتظار نداشتم اصلا این شکلی بشه
الان شدیدا ناراحتم و احساس میکنم یه پایانه واسه تنها تفریح زندگیم...من خیلی فیفا رو دوست داشتم خیلی از دوستام و به واسطه همین بازی پیدا کردم ... اینجا یا جاهای دیگه :(
هنوز چپ پا ها میتونن با راست شوتای دقیق بزنن ... استوریج ... مسی
انیمیشن دویدن بازیکنا واقعا بد شده و اصلا واقعی نیست.
همینجوری اوت انداختن بازیکنا رو مغز و اعصاب بود... الان واسه شروع مجدد بازی باید اسکیپ کنی انیمیشن کاشتن توپ و درست کردن چمن کنار توپ و مالیدن توپم تماشا کنیم
بیشترین چیزی که داره اذیتم میکنه ... انیمیشن بغل پاهاس ... جز بعضی موارد بیشتر پاسایی که میدن به هم بازیکنا ببینید با کجای پا به کجای توپ ضربه میخوره و حالت بدن بازیکن رو ببینید
دروازبانها واقعا گلای بدی میخورن اصلا خوب نیست ... فیفا برگشته به ریشه ها ... سال 95 هم میرفتی جلو دروازه یه تقه میزدی توپ قل میخورد رو زمین و 100 درصد گل میشد احتمالا امسال لایی میشه
توی همین گیم پلی های فیفا میتونید به وضوح تاثیرات بد و مخرب l1 + مثلث سال قبل رو ببینید
پاسهای نیم متری و 1 متری رو هم با l1 + مثلث میدن که از زیبایی بصری فوتبال کم میکنه ...
شما وقتی یه پاس میدی بازیکن بعدی باید استپ کنه و پاس بده ... اگه استپ نکنه دقت پاس باید بیاد پایین و توپ لو بره اما میشه تو این فیفا تا 15 یا 20 بار پاس داد بدون استپ و با دقت بالا از این نظر کاملا ادمو یاد سال 99 میندازه
در اینکه عکس العملای دروازبان ها قشنگ و جدیده و شوت زدن کیف میده شکی نیست اما واقعا این اون چیزی نیست که منتظرش بودم ...
من بازی رو میگیرم اما از حالا مطمئنم ازش لذت نمیبرم ...

این نسخه دمو برای گیمز کام هستش تازه طرف با دوربین گوشی ... کاری ندارم خودمم زیاد راضی نیستم ولی مسعود جان بهت پیشنهاد میکنم امسال بری pes2015 بگیری یکم بیشتر قدر فیفا رو بدونی خیلی داری سخت میگیری مثلا ببین : بیشترین چیزی که داره اذیتم میکنه ... انیمیشن بغل پاهاس ... جز بعضی موارد بیشتر پاسایی که میدن به هم بازیکنا ببینید با کجای پا به کجای توپ ضربه میخوره و حالت بدن بازیکن رو ببینید ، برادر من اصلا موقع بازی کردنت می فهمی با کدوم پاش پاس میده که میگی با کجای پاش ضربه زده! خیلی سخت گیری خدایی
بعضی حرفات جالبه اضافه بشه عالی که هر سال میگن بیاید ایده های خودتون رو بدین شما اونجا اعلام کن خیلی جالبه ، اون l1 مثلت حق داری زیاد استفاده می کنن ولی دنیای واقعی هم همین طوریه دیگه نه میشه حذفش کرد نه چیزی دست خود پلیر هاست ... من میگم انقدرم سخت نگیرید هنوز بازی کامل هم نشده ...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بچه ها بازی فیفا ما گند هم باشه تیمی به نام blue london نداره مگه نه الانا blue london شده chelsea:d
همینمان مانده که به بازی فیفا که چند سال تو 10 تای لیست همه کنسولاست تا عرضه بعدیش شک کنیم......چیزی که مشخصه pes خط کشه و بس و ایده نسل 6 رو تو کنسول نسل 8 دنبال میکنه...کلن 2 گزینه روبرو ما هست یکیش که 7 ساله مرخصه و دل بستن به اینکه یهو پاشه نیست.....یکیشم فیفا هست تا زمان عرضه بازی باید صبر کرد.......من روز اول میخرم خوب بود میگم بخرین که میدانم خوبه که میدانم گزینه دوم که pes برا دست خوشیه ملت ژاپن و دوست داران سنتس این بازیه..........چمن هوا آتش آب پاس استیل سایز دماغ داور چهارم سایز کفش مسی اینها بعدن یعنی 40 روز دیگه تو بازی معلوم میشه.....تعداد ابرها هم مهمه کسی دید بگه:-b

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بچه ها بازی فیفا ما گند هم باشه تیمی به نام blue london نداره مگه نه الانا blue london شده chelsea:d
همینمان مانده که به بازی فیفا که چند سال تو 10 تای لیست همه کنسولاست تا عرضه بعدیش شک کنیم......چیزی که مشخصه pes خط کشه و بس و ایده نسل 6 رو تو کنسول نسل 8 دنبال میکنه...کلن 2 گزینه روبرو ما هست یکیش که 7 ساله مرخصه و دل بستن به اینکه یهو پاشه نیست.....یکیشم فیفا هست تا زمان عرضه بازی باید صبر کرد.......من روز اول میخرم خوب بود میگم بخرین که میدانم خوبه که میدانم گزینه دوم که pes برا دست خوشیه ملت ژاپن و دوست داران سنتس این بازیه..........چمن هوا آتش آب پاس استیل سایز دماغ داور چهارم سایز کفش مسی اینها بعدن یعنی 40 روز دیگه تو بازی معلوم میشه.....تعداد ابرها هم مهمه کسی دید بگه:-b

الان بحث بحث مقایسه با PES نیس چون PES از فیفا خیلی عقبه، الان بحث خود فیفاستو بس، این چیزارو که PES بده فیفارو نگا کنین نسبت به این چه خوبه رو جمع کنین. مهم اینه که ما نسبت به فیفای قبلی پیشرفت میخوایم اونم از نوع زیادش، نه که همون نسخه پارسالو یه رنگ قشنگ تر بزنن بهش تحویلمون بدن.

کاش از این اسپری های محو شونده هم استفاده کنن داورا.

که چی بشه؟ :d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دارم یه گیم پلی ویدئو از فیفا 15 رو دانلود میکنم و عکس ها و حاشیه ها و نکات ریز و درشت درباره گیم پلی و صحنه های آهسته و فیلم برداری بازی و خیلی چیزای دیگه رو برای دوستان میذارم تا کسایی که فیفای نسل بعد رو بازی نکردن بتونن با فیفا 15 نسل بعد آشنا بشن و متوجه بشن که تیم فیفا واقعا چه کار های مثبتی در خیلی از بخش ها در بازی انجام داده که خیلی ها ازش خبر ندارن ..........

منتظر باشین ........:)

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من که از 2008 به بعد فیفا باز شدم البته 2004 به بعد اما اون موقع فیفا ی جوری بود و منصرف میکرد آدمو از اون موقع تا به حال که هر سال تغییراتو خوب میدانم .........فقط یک ضعف که داشت و من عجیب وارد بودمو داشم بلد نبود و اکثرن حاله همرو میگرفتم و تو ارسالا مدافع رو جا میزاشتم راحت قدرت سر زنی بود حتی کامپیوترو کلن تو توپ های ارسالی کنارین 60 درصد مهاجما بهتر میزدن تا مدافعین ولی من شک ندارم نسخه آخر این بازی بی شک بهترین خواهد شد تو فیفا ها.........البته شاید مثل 2011 که تغییرات بنیادین گیم پلی داشت اتفاق نیوفته و زیاد تغییر حس نشه تو گیم پلی اما تو حاشیه تغییر زیاد خواهد بود......امیدوارم بشخصه گیم پلی روان بمانه و مشکل کوچلوی دروازبان ها که بعضی ها هنوز نفهمیدن وقتی مثلث میگیری باید تا آخرش بگیری وسط راه منصرف بشی دروازه بان منگ میشه و سیو نمیزنه گاهی رو توپ و نگاه کردن گاهیش به توپ حل بشه ....فیفا مشکلات داره اما دیگه بیشتر از20 روز دیگه شاید نتونن تغییرات ایجاد کنن چون بازی میره تو سراسر دنیا پخش بشه...باید صبر کرد راجب نسخه آخر نظر داد.....دوست عزیز الان ویدیو جمع کردن خوبه اما بزارین 30 روز دیگه تصاویر جدیدتر بیادو بازی تثبیت شده باشه بهتره......اما به هر حال از همه متشکرم که فیفا بازن:d اون ویدیو لیورپول سیتی که در یوتیوب بود حرف نداشت از این چیزا بزارین..........مرسی از همه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دارم یه گیم پلی ویدئو از فیفا 15 رو دانلود میکنم و عکس ها و حاشیه ها و نکات ریز و درشت درباره گیم پلی و صحنه های آهسته و فیلم برداری بازی و خیلی چیزای دیگه رو برای دوستان میذارم تا کسایی که فیفای نسل بعد رو بازی نکردن بتونن با فیفا 15 نسل بعد آشنا بشن و متوجه بشن که تیم فیفا واقعا چه کار های مثبتی در خیلی از بخش ها در بازی انجام داده که خیلی ها ازش خبر ندارن ..........

منتظر باشین ........:)
زود باش دیگه امین جون;)
انتظار کشیدن خیلی سخته:((

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب همون طور که قول دادم یکی از ویدئو گیم های فیفا 15 رو دانلود کردم و برای دوستانی که هنوز نسخه نسل بدی فیفا رو بازی نکردن این توضیحات میتونه بهشون کمکی باشه که واقعا فرق نسخه نسل قبل با نسل بعد در چی هستش ؟

ببینید از نسخه نسل بعدی فیفا 14 تیم فیفا به صورت کاملا ریشه ای اومد در بخش حواشی و کات سن ها و صحنه های آهسته یک کار پایه ای و ریشه ای کرد ! این تیم اومد تمام هسته بازی رو به صورت ریشه ای زنده و پویا کرد منظور اینه که در بازی اگه توپ اوت دستی بشه ،خطا بشه ، اوت بره ، تعویض بشه و شروع اول بازی و پایان بازی و خلاصه هر وقت بازی قطع بشه دیگه تصویر سیاه نمیشه و تمامی حرکات بازی به صورت ریل تایم و زنده و پویا و واقعی هستش خب این موضوع به یک چیز دیگه هم احتیاج داره و اونم دوربین فیلم برداری بازی هستش که باید در بازی گنجونده بشه و در کمال ناباوری از نسخه فیفا 14 نسل بعدی دوربین فیلم برداری بازی هوش داره !!! (انگاری که کارگردان بازی داره در خارج از زمین بازی رو اداره میکنه و به فیلم بردار ها میگه چه صحنه ای رو نمایش بدن !!!!!! باید خودتون بازی کنین تا متوجه بشین من چی بگم واقعا باور نکردنی هستش خصوصا این که در نسخه فیفا 15 این قابلیت به نهایت کمال خودش رسیده !!! )

یک نکته دیگه هم اینه که در هر جای زمین بازی قطع بشه مثلا خطایی بشه و مثلا دو تا توپ تو زمین باشه مثلا یه توپ رو توپ جمع کن میفرسته زمین و توپ دیگری رو یکی از بازیکن ها با پا میندازه بیرون ! همین طور این موضوعات برای دروازه بان ها هم هست مثلا توپ اوت بره دروازه بان میر نزدیک توپ جمع کن میشه و توپ جمع کن تو رو براش پرتاب میکنه و دروازه بان بعضی اوقات با دست توپ رو بر میداره و میکاره و بازی رو شروع میکنه و بعضی اواقان هم با پا توپ رو بر میداره باقی ماجرا .........

من تو یه سری عکس هایی که میذارم شاید بتونم تا حدودی بعضی صحنه هایی از این قبیل رو یهتون نشون بدم ولی باید بازی رو ببینین تا متوجه بشین که تیم فیفا چه کار بزرگی انجام داده در این بخش یعنی بخش حواشی و صحنه های آهسته و کات سن ها و ناراحتی و خوشحالی بازیکن ها و از این قبیل موضوعات به راحتی نمره 10 رو میگیره در فیفا 14 نسل بعدی این بخش نمره عالی میگرفت ولی در فیفا 15 دیگه به نهایت کمال خودش ریسیده چون حساب کنین اولا باز هم فیلم بردای و هوش مصنوعی در این بخش بازی هم بهتر شده شده ( منظور من از هوش مصنوعی دوربین اینه که دوربین بازی از اتفاقاتی که درون بازی میفته کاملا آگاه هستش و به نوعی دوربین بازی به نوعی هوش و احساس داره ) و هم این که امسال برای بهتر جلوه دادن در این بخش 600 انمیشن برای بخش احساسات و حواشی بازی اضافه شده و در نظر گرفته شده تا وقتی دوربین بازی داره روی یک چیزی زوم میکنه حرکات و حالت ها و اتفاقات بازی متنوع و مختلف باشن !!! مثلا در هنگام ورود بازیکن ها به زمین دوربین بازی امکان داره در یه بازی نوع فیلم برداریش یه نوع دیگه باشه و زوایه دوربین در بازی دیگه یه طور دیگه مثلا ورزشگاه استمفرد بریج صحنه ای آهسته آفساید رو درست مثل واقعیت فیلم برداری میکنه و دوربین بازی در همون قسمتی که در واقعیت در این ورزشگان تعبیه شده در بازی هم همون جا تعبیه شده !

این یه صحنه خطا هستش که بعد از خطا درگیری بین دو بازیکن به وجود میاد و بعد از اون هم کات سن های زنده و پویا هنگام ضربه ایستگاهی بعد از خطا هستش که دوربین بازی اشحصا مختلف در این صحنه رو نشون میده از قبیل صحبت داور با جرارد برای این که کجا توپ رو بذار و همین طور چیهر جرارد و درواززه بان رو نشون میده و .........

12271085747201748432.jpg

30227276158362203626.jpg

33383966169875261810.jpg

01541994820776978505.jpg

37106812122450085410.jpg

32571881736841816838.jpg

17301506438005192163.jpg

11015552552218694490.jpg

بازم براتون عکس میذارم از قسمت های دیگه ، همین طور الان اضافه میکنم ........

- - -ویرایش - - -

این قسمت مربوط میشه صحنه ای که موقعیتی ایجاد میشه و توپ کرنر میره بعدش بازیکن رو میبینین که داره توپ رو با پا برای زننده کر نر میفرسته دوربین بازی هم به صورت دل خواه تصویری که مد نظرش هست رو نشون میده

71848793913565161151.jpg

66170284007271201469.jpg

54390371843466453348.jpg

52506342799520354842.jpg

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این صحنه توپ کر نر شده و تیم لیورپول عقب هستش و دقایق پایانی بازی هستش دوربین نشون داره میده دروازه بان داره میاد جلو و همین طور تجمع بازیکنان برای جایگیری در منطقه کرنر رو نشن میده (اون دروازه بان رو تو عکس دوم نگاه کنین داره با بازیکن خودی صحبت میکنه :d) ، وقتی هم کر نر زده میشه شما ببینین در این صحنه فقط چند بازیکن برای زدن ضربه سر و یا دفع کردن توپ دارن تلاش و کوشش میکنن !!! در نسخه نسل قبل در در گیری های هوایی فقط دو بازیکن میتونستن هم زمان به هوا برن ولی در نسخه نسل بعدی در یک صحنه و درگیری هوایی چندین بازیکن میتونن برای جدال توپ های هوایی تلاش کنن ، واقعا صحنه دیوانه کننده ای هستش کسایی که داشتن این جا رو بازی میکردن وقتی این صحنه اتفاق افتاد شروع به داد زدن کردن !!! :d
34453881408242872279.jpg

78742357087470961744.jpg

08280530710610943980.jpg

66507748182180912479.jpg

33198166879299023700.jpg

- - -ویرایش - - -

این صحنه مربوط به هوش مصنوعی دروازه بان هستش بازیکن لیورپول داره توپ رو پشت دفاع میندازه و دروازه بان منچستر سیتی وقتی میبینه اوضاع خرابه از دروازه خروج میکنه و مثل یه مدافع پوششی (استاد این کار مانوئل نویر هستش :d) توپ رو با سر از منطقه خطر دور میکنه !!!

در ضمن تیم لیورپول یوزر هستش و تیم منچستر سیتی سی پی یو پس دروازه بان تیم منچسر ستی داره توسط هوش سی پی یو اداره میشه و ربطی یه یوزر نداره که فکر کنین یوزر دروازه بان رو آورده بیرون !!!

70937177924838772302.jpg

44845812471489846527.jpg

31887808625065923699.jpg

31291850839728086785.jpg
13985836024798085469.jpg

- - -ویرایش - - -

بازیکنی که مصدوم هستش وقتی توپ زیر پاشه علامت مصدومیت بالای سرش ظاهر میشه :d

72088840070232015619.jpg

Last edited by a moderator:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
در تکمیل صحبتای امین دوست خوبمون که کلا خیلی زحمت میکشه باید اضافه کنم که:
یکی از دوستان من دیروز توی گیمزکام بوده و وقتی بازی رو دیده کرک و پراش ریخته..
میگفت پیشرفت توی هوش مصنوعی خارق العاده بوده..چمن بازی حیرت انگیز بوده و فیس بازیکنا به صورت فوق العاده ای جزئیات داشته و حتی خال روی صورت هم درست کردن..
یه چیز خیلی جالب دیگه اینه که میگفت اگر شما عاشق لیگ برتر انگلیس باشید بهترین فیفاییه که بازی کردین چون تمام جزئیات لیگ برتر از دوربین ها.تبلیغات و حتی اون تبی که نتیجه رو نشون میده به امکانات اضافه شده..
یه چیز باحال دیگه هم که از اسکای اسپورت تقلید کردن اینه که اول بازی عکس دو تا گزارشگر رو هم نشون میدن مثه مارتین تایلر و الن اسمیت.
خلاصه که بدجوری منتظر این نسخه باید بود..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر