FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
وقتي ميخوام سيزن برم اين پيام مياد:
Your gamer profile doesnt have the permission to access this feature

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

سلام 2 تا راه حل برا xboxone تو فروم ea بود .

1- اگه اکانت اریجینت هم رو 360هست هم رو وان مال 360 دلیت کن.
2- سن پروفایل لایو زیر 13 سال زدی ....

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سایت دیوار قسمت کنسول و پرشین تولز و بازارچه همین بازی سنتر بازار سنتر

خب من الآن دیویژن 3 هستم.همه بازن الا همین پریمیر.این پریمیر تو کدوم دیویژن باز میشه؟
الآن بین اینایی که باز هستن کدومشون بالاتره که اونو بازی کنم؟

یادم نیست ولی احتمالا دیویژن 1 فعال بشه
ارزش همه یکیه.اصلا هیچ تاثیری هم تو رنک نداره شاید چندتا جام ببرید 100 تا رنک تغییر کنه ولی تو سیزن 2 تا برد رنک رو سریعتر تغییر میده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
یادم نیست ولی احتمالا دیویژن 1 فعال بشه
ارزش همه یکیه.اصلا هیچ تاثیری هم تو رنک نداره شاید چندتا جام ببرید 100 تا رنک تغییر کنه ولی تو سیزن 2 تا برد رنک رو سریعتر تغییر میده
این رنکو کجا میزنه که؟
چون تو سیزن هر بردی میاری 3 امتیاز میده دیگه.رنک و این چیزاش کجاست؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام 2 تا راه حل برا xboxone تو فروم ea بود .

1- اگه اکانت اریجینت هم رو 360هست هم رو وان مال 360 دلیت کن.
2- سن پروفایل لایو زیر 13 سال زدی ....
سلام شرمنده چطوري اكانت اريجينمو تو ٣٦٠ پاك كنم؟ممنونم

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
وقتي ميخوام سيزن برم اين پيام مياد:
Your gamer profile doesnt have the permission to access this feature

سلام همشهری
مشکل اندیشه سبز خزر با فیفا 15 حل شد؟
اگر خریدار فیفا 15 سراغ داشتی لطفا بهم معرفی کن

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
دوستان با یه بارسایی بازی کردم از این آدما بود که با مسی عفه دریبل میومد :-& حالمو بهم زده بود عوضی 2_0 عقب افتادم منم که منچستری رگ غیرتم زد بالا نیمه تا دقیقه80 2_2 باهاس مساوی کردم بعد نمیدونم چی شد دقیقه 85 داور نکبت پنالتی گرفت به نفع بارسا .... اونجا بود که گفتم ک... پارست >:) سریع گوشی مو ورداشتم وای فای رو روشن کردم سریع رفتم تو اینستاگرام قسمت سرچ آقا چنان لگی افتاد رو بازی که طرف با مسی توپ رو زد تو باقلی ها :dبعد وای فای رو خاموش کردم یه حمله کردم گل رو زدم و 3_2 بردمش ... بعد از بازی رفتم پروفیلش رو نگا کردم از این عربای آل سعودی بود بهش پیغام دادم که هیچ وقت یه ایرانی رو تهدید نکن :> خیلی خر کیف شدم :d

دقیقا مشکل من باگ باز و متقلبایی مثل تو هستن که تو اولتیمیت ابدا با ایرانی ها بازی نمی کنم

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
من جدیدا رو کل کل با پسرداییمــ افتادمــ تو خط فیفا! یه هفته س دارمــ تو قسمت Skill Games تمرین می کنمــ.
مشکلی که دارمــ تو بخش Dribbling با RSـه (با PS4 بازی می کنمــ) نمی دونمــ مشکل از RSـه یا از آماتور بودن من؛ دقیق عمل نمی کنه! نکات خاصی هست در مورد Dribbling که باید رعایت کنمــ؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
گلدمو اتفاقا همون لحظه كه گفتين تمديد كردم باز ميده:
Cannot...

گلد 14 روزه یا کمتر زدی؟چون پسرداییم گفت اونم 14 روزه زده بوده همین مشکل رو داشته بعد نمیدونم یه کاریش کرده درست شده

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دقیقا مشکل من باگ باز و متقلبایی مثل تو هستن که تو اولتیمیت ابدا با ایرانی ها بازی نمی کنم
اولا یکم لحن حرف زدنت رو درست کن دومایه جور حرف میزنی که انگار اون عرب تو بودی . من اگه 9 نفره هم یه گل جلو باشم هیچ وقت تو بازی عوضی بازی در نمیارم ولی اگه طرف مقابل مثل این یارو تا یه گل میوفته جلو توپ رو بده دروازبان و با هاش رو پایی بزنه و دقیقه 75 که 2_1 ازش عقب باشم بیاد سه تا تعویضش رو یکی یکی بدون اینکه سلکت کنه و تایم بازی رو بکشه حتما این بلا رو سرش میارم که آوردم .... اگه تو شرایط من بودی شما چی کار میکردی ؟؟؟ مثل این آدمای بزدل از بازی میومدی بیرون /:)؟؟؟؟
در ضمن اونقدر بدون باگ بازی میکنم که دوستان هی pm بدن که دوستانه باهاشون بازی کنم .
پس لطفا یاد بگیر زود درباره کسی قضاوت نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر