FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
یعنی الان بالاخره مشکل از سرورای فیفاس یا ف ی ل ت ر بودن سرور ها در x1 ؟

همونطور که مصطفی گفت سروراش فـــیلــتره،وقتی بافـــیلــتر شکن باز میشه یعنی چی؟! :d
نت شما هم مشکلی نداره،اگه مشکلی داشته باشه هیچ جای کنسول نباید عمل کنه،نه فقط مثلا توی مد سیزن فیفا.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
همونطور که مصطفی گفت سروراش فـــیلــتره،وقتی بافـــیلــتر شکن باز میشه یعنی چی؟! :d
نت شما هم مشکلی نداره،اگه مشکلی داشته باشه هیچ جای کنسول نباید عمل کنه،نه فقط مثلا توی مد سیزن فیفا.

میشه اموزش این شیر کردن *** روی وان رو بزارید؟ از وایرلس هم استفاده میکنم

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
دوستان یه سوال
تا FIFA 16 نیاد من همچنان نمیتونم خرید های جدید منچستر رو توی تیمم ببینم و باهاشون آنلاین بازی کنم ؟

فیفا 16 بیاد هم نمیتونید با 15 بازی کنید چون دیگه آپدیت نقل وانتقالاتی برای بازی نمیاد.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان در مورد ارنج کردن تیم سوال دارم
خیلی وقته دارم فیفا بازی میکنم اما آخرش دقیق نفهمیدم هر کدوم از گزینه های زیر چیکار میکنه.بعضیاش که مشخصه اما بعضی گزینه هاش مثلا پاس رو توی قسمت اول و دوم داریمواینا فرقش چیه؟
یا مثلا پوزیشنینگ تو قسمت اول و دوم هست که free form و organaised داره.اینا ینی چی؟
اگه میشه یه توضیح در مورد همه گزینه ها بدین ممنون میشم

اینو بگین تا از قسمت inistruction هم سوال بپرسم.دمتون گرم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

من فقط 3-2 تا تروفی آنلاین مثل Coop Season و FUT Friendly ـم مونده. اگه از دوستان کسی میتونه کمک کنه تا بازی رو پلات کنم تو PSN من رو ادد کنه.

id on PS4: MohaxRises

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
دوستان در مورد ارنج کردن تیم سوال دارم
خیلی وقته دارم فیفا بازی میکنم اما آخرش دقیق نفهمیدم هر کدوم از گزینه های زیر چیکار میکنه.بعضیاش که مشخصه اما بعضی گزینه هاش مثلا پاس رو توی قسمت اول و دوم داریمواینا فرقش چیه؟
یا مثلا پوزیشنینگ تو قسمت اول و دوم هست که free form و organaised داره.اینا ینی چی؟
اگه میشه یه توضیح در مورد همه گزینه ها بدین ممنون میشم
اینو بگین تا از قسمت inistruction هم سوال بپرسم.دمتون گرم

به این پست من مراجعه کن اطلاعات کامل داده شده

http://forum.bazicenter.com/thread89289/page327/#post3662591

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان عزیز

راهنمایی را برای انجمن تهیه کردم که شاید کمکی باشه برای دوستانی که اطلاعات بیشرتی راجع به کاستوم تاکتیک نیاز دارند. این متن در واقع ترجمه مطلب اصلی به همراه تغییراتی جزئی است. امیدوارم مفید باشد.

آشنایی و نحوه ساخت و استفاده از Custom Tactics

......
.
.
.
-Pressure: 80
-Aggression: 85
-Team Width: 20
-Defender line: Cover

موفق باشید

لینک اصلی:
EA Forums

داداش برا قسمت INISTRACTION رو نداری؟همونجایی که میگه فلان بازیکن هنگام دفاع برگده عقب یا باکس تو باکس بازی کنه.اونم بگی عالی میشه
دمت گرم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
سلام فیفا 15 آنلاین مشکل داره؟ هرکاری میکنم وصل نمیشه به سرور EA :(( سه چهار روز پیش وصل شد ولی بعدش دیگه هرکاری میکنم وصل نمیشه. اگه میشه راهنمایی کنید

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
سلام فیفا 15 آنلاین مشکل داره؟ هرکاری میکنم وصل نمیشه به سرور EA :(( سه چهار روز پیش وصل شد ولی بعدش دیگه هرکاری میکنم وصل نمیشه. اگه میشه راهنمایی کنید
من دیروز و امروز خیلی راحت و بدون لگ بازی کردم.مشکلی نداره

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
من دیروز و امروز خیلی راحت و بدون لگ بازی کردم.مشکلی نداره

والا واسه من این ارور رو میده
"You will not be able to use the online features in FIFA 15 unless you create and origin account(EA), go to any online area of this title to try again"
اوریجین اکانت هم دارم ولی اصلا کانکت نمیشه که بخوام لاگین کنم.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
والا واسه من این ارور رو میده
"You will not be able to use the online features in FIFA 15 unless you create and origin account(EA), go to any online area of this title to try again"
اوریجین اکانت هم دارم ولی اصلا کانکت نمیشه که بخوام لاگین کنم.
برای منم هر از گاهی اینجوری میشه ولی بعد ار پنج دقیقه درست میشه خودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر