FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
اولی رو گرفتم ولی دومی اصلا شدنی نیست گرفتنش:|
حالا اگه خواستی بیا تو یه دست فرندلی تست کنبم شاید گرفتیمش:|
بايد يه حدود ١٠ساعت تكرار كني اونوقت١٠٠% اكي ميشه
بيخيالش نشو
من اولين نفر تو ايران بودم plat كردم

چه غولی ساختن از psg
خوارکشم 3.4.3 حمله ای پاستوره چه اورلبهای میندازه زلاتان هم معطلش نمیکنه
اگه این قعطیها بزاره تو همین دو ساعته 4 تا بازی قطع شد 3 هیچ باختم

من الان خیلی وقته Squad Update رو نمیتونم بگیرم همش میگه there is no update واسه همه اینجوریه ؟ راه حلی نیس ؟

اصلا به سرور ea وصل شدن واسه من شده سرطان

2 مگ مخابرات دارم

یکی بگه این فوتبال آشغال مزخرف دقیقا چه مرگشه؟؟؟الان 3 دست پشت سرهم دقیقا وقتی که جلو هستم از بازی شوت میشم بیرون.یعنی کلا از سرور قطع میشم.هیچی هم ثبت نمیشه.یعنی نه بُرد نه باخت.اینم بگم مشکل نت ندارم و پینگم 70 هست.

یکی بگه این فوتبال آشغال مزخرف دقیقا چه مرگشه؟؟؟الان 3 دست پشت سرهم دقیقا وقتی که جلو هستم از بازی شوت میشم بیرون.یعنی کلا از سرور قطع میشم.هیچی هم ثبت نمیشه.یعنی نه بُرد نه باخت.اینم بگم مشکل نت ندارم و پینگم 70 هست.

تو دیسی میشی و مشکل نت داری چه ربطی به فیفا داره ؟ :دی پینگت 10 هم باشه تو ایران باشی دچار مشکلی :دی وقتی میتونی بگی مشکل نت نداری که تو ایران زندگی نکنی
منم تایم اوت ندارم ولی دیروز 3-4 بار وسط بازی DC شد . اینم که میگی هیچی ثبت نمیشه وقتی جلو باشی قطع شی نتیجه حساب نمیشه ولی بازی مساوی باشه یا عقب باشی 3-0 بازنده میشی .

ازاون دوست عزیزبه خاط معرفی سیستم 442 ممنونم .. لایک داری به مولا ... من خودم تو این یه ماه اصلا نمیتونستم با سیستم خودم بازی کنم کلی ترکیب هم عوض کردم همش میباختم تا اینکه دیروز دیدم یکی از دوستان تعریف 442 رو کرد منم یه امتحانی کردم واقعا عالیه من خودم منچستر رو ور میدارم واقعا این سیستم جواب میده تو 11 تا بازیم 7 تا برد 2 تا باخت 2 تا هم مساوی داشتم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or